mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lut 2008, 16:07 
Cytuj  
Key juz dostalem! Wielkie dzieki dla rybana :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 95
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 lut 2008, 22:14 
Cytuj  
zostalo jeszcze kilka kluczyków, ale to juz ostatnie

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2008, 20:04 
Cytuj  
Powiem wam panowie ze BIEDA z tym clientem ; ] Sciagam juz prawie 24h i 3gb zostalo na ktore sobie 10h ich serwer daje... bo nie moje lacze. Moge w kazdej chwili puscic download z serwerow EA 800KB/s a tutaj to nie wiem ile idzie jak 3gb chce ssac jeszcze 11h :O

Strasznie padackie to jest;] Jak ktos ma NEO to z triala mu zostanie moze 1 dzien na gre;p


_________________
Obrazek

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 22 lut 2008, 20:09 
Cytuj  
Na szczescie ja juz sciagnalem :>, 8dni triala jeszcze pozostalo. Na razie wrazenia jak najbardziej pozytywne, na poczatku zaczalem gre sorcererem ale... wyglad spelli - przynajmniej tych poczatkowych mnie odstraszyl ( tzn. nic nie widac, leca sobie dwa plemniki jakies , i zaczalem gre Rangerem - i tutaj tez bez fajerwerkow, ale juz daje rade. Dyplomacja - ahh...

pozdrawiam

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 lut 2008, 21:09 
Cytuj  
->Sou
trochę wczesniej także narzekałem- mi ściągało się 43 godziny - także mam neostradę- pomysł najbardziej debilny pod słońcem i jak to nazwałem wprost- to kradzież 2 dni grania , za które zapłaciłem- dlaczego tak proste rzeczy jak normalny trial ( ma być podobno w kwietniu) , normalny download z kilku stron i instalacja gry PRZED wpisaniem keya - nieprzyjdzie im do głowy?- myślę , że grałoby w Vg znacznie więcej osób- za co niekórzy tam biorą pieniądze - dupa nie marketingowcy ;p

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2008, 21:22 
Cytuj  
Oszczedzanie bandwidth? Chociaz na pewno umieszczenie calej gry na fp np. nie byloby glupim pomyslem. Za triala sie nie placi, nikt ci niczego nie ukradl. Jacy marketingowcy?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 lut 2008, 21:50 
Cytuj  
mam normalną aktywację - jeśli zapłaciłem za 30 dni grania a 2 dni ściagam gre - tracę 2 dni- dla mnie jest to niestety kradzież , bo jeśli płacę za 30 a moge grać 28 dni to gdzies 2 dni mi znikły - to tak jakbyś zapłacił za 30 dni uzywania telefonu a po 28 dniach ci odłączyli - tak wiem u mnie 43 godziny , u innych 3 , u innych 24 godz

dział marketingu ma sprawić w firmie , żeby sprzedaż rosła

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2008, 22:11 
Cytuj  
No, nie dziwne ze gra nie odnosi jakis wiekszych sukcesow. Mysle ze jej "dostepnosc" nie jest zbyt dobra;d Wiadomo ze w 90% pewnie chodzi o sama gre ale inne rzeczy tez sie licza...


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 lut 2008, 22:11 
Cytuj  
Ale to Sony, wiec nie wymagaj takich rzeczy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2008, 22:37 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
mam normalną aktywację - jeśli zapłaciłem za 30 dni grania a 2 dni ściagam gre - tracę 2 dni- dla mnie jest to niestety kradzież , bo jeśli płacę za 30 a moge grać 28 dni to gdzies 2 dni mi znikły - to tak jakbyś zapłacił za 30 dni uzywania telefonu a po 28 dniach ci odłączyli - tak wiem u mnie 43 godziny , u innych 3 , u innych 24 godz

dział marketingu ma sprawić w firmie , żeby sprzedaż rosła


Nie wiem jak to jest po trialu ,ale po zakupie gry
pierwsze 30 dni masz za darmo z tego co wiem, nie pobieraja ci nic z karty

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 00:12 
Cytuj  
po zakupie gry 30 dni jest po prostu wliczone w cenę gry , więc płacąc mam grę i 30 dni grania- teoretycznie - w praktyce kupuję grę ( lub key aktywujący jak właśnie ja zrobiłem) instaluję gre i żeby dalej cokolwiek robić muszę wklepać keya i dopiero gra ci się upadtuje ( lub ściaga jak w moim przypadku) - dopiero jak masz kompletny update możesz grać - 0 problemu i pretensji jak to trwa max kilka godzin , gorzej jak baaardzo duuuużo godzin - heh ale to tylko moje narzekania bo dokonałem zakupu a potem jak osioł czekałem szmat czasu , żeby móc zagrać -szkoda dalej ciągnąc ten temat
no może ostatnie zdanie -mam firmę i uznaję zasadę - klient płaci - klient wymaga i chcę być tak samo traktowany :)

Sony jak gdyby robi wszystko by znięchęcić ludzi do gry w Vanguarda - a gra naprawdę wciąga :)

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 02:32 
Cytuj  
to tak jakbyś zapłacił za 30 dni uzywania telefonu a po 28 dniach ci odłączyli

Na moje oko to bardziej tak, jakbys leniwie pokonywana przez ciebie droge do aparatu telefonicznego oddalonego o ilestam metrow od twojego lezyska w celu zatelefonowania gdzies, na ktorego zamontowanie w tym konkretnym miejscu sie zgodziles, klasyfikowal jako kradziez i odbieranie ci czasu, za ktory zaplaciles, i ktory ci sie nalezy... Smieszne.

Gre kupuje sie w pudelku - wtedy patchy nie jest tak wiele. Jesli masz _szybkie_ lacze, to bawisz sie w digital download i streamowanie/sciaganie gier z internetu.

dział marketingu ma sprawić w firmie , żeby sprzedaż rosła

Inaczej: To SOE ma dzial marketingu odpowiedzialny za Vanguarda?

SOE wiele rzeczy robi zle, ale nie czepiajmy sie pierdol, bo brak mozliwosci spatchowania gry przed jej zakupem ma taki sam wplyw na jej popularnosc, jak okresowe opady deszczu na numery wylosowane w duzym lotku...

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 09:04 
Cytuj  
Ale ja sciagalem szybkim laczem i ledo 1Mb/s chcialo ssac.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 09:32 
Cytuj  
-> konrador
szanuje Cię - muszę przyznać , że jesteś jednym z najlepszych moderatorów wogóle forum a forum o tematyce mmorpg w szczególności - masz wiedzę i doświadczenie na tematy związane z tym forum (a tak czasami nie jest :p) , w dodatku masz dużo cierpliwości, wyrozumiałości i nie stawiasz się nad innymi ( co często też jest grzechem innych modów) - dlatego odpowiem tylko - eeee czepiasz się :p
czy kupuje w pudełku czy przez sieć wpisaywanie keya przed dalszym uploadem jest nieuczciwe

ps
przykład z chodzeniem do telefonu dobry- ubawiłem się :)

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 14:02 
Cytuj  
Praktycznie w kazdym MMO musisz cos dopatchowac z serwerow PO podaniu cd-key'a i aktywowaniu konta, wiec czas juz leci. Tak to funkcjonuje. Czesc pozwala sciagnac patche z www, a czesc nie...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 14:38 
Cytuj  
lordyp napisał(a):
-> konrador
szanuje Cię - muszę przyznać , że jesteś jednym z najlepszych moderatorów wogóle forum a forum o tematyce mmorpg w szczególności - masz wiedzę i doświadczenie na tematy związane z tym forum (a tak czasami nie jest :p) , w dodatku masz dużo cierpliwości, wyrozumiałości i nie stawiasz się nad innymi ( co często też jest grzechem innych modów) - dlatego odpowiem tylko - eeee czepiasz się :p
czy kupuje w pudełku czy przez sieć wpisaywanie keya przed dalszym uploadem jest nieuczciwe

ps
przykład z chodzeniem do telefonu dobry- ubawiłem się :)


...to chyba ironia ;)

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 17:10 
Cytuj  
No i pogralem troche ( lvl 6 ) na serwerze ( pvp ) i tak jak piszecie troche pustawo ;] Da sie jakos sprawdzic ile osob jest online? Kilka postaci obok mnie przebiegalo nowych ale to tyle;p

Troche tez nie wiem co robic polazlem jakis dung czy cos podobnego wyczyscilem ale mapy sa dosc ubogie a najbardziej brak mapy miasta mi doskwiera ;)

No i grafa niby super moze byc ale przy max ustawieniach to 15fps wyciagam o_O Jak sie zmniejszy troche to juz 60fps ale przy wiekszej ilosci npc i tak zamula. To chyba wina silnika nie?


_________________
Obrazek

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 17:14 
Cytuj  
U mnie tez zamula strasznie, sadze ze to wina silnika - lotro chodzil u mnie duzo duzo lepiej a - wydaje mi się ze wygladal rowniez lepiej.
Ja gram na halgarze czy jakos tak, zapewne wiecej osob niz na pvp serverze choc i tak duzo ich nie ma, raz na kilka minut osobka ( poza miastem ). Polecam coreui3 - embe linkiem rzucil.
http://www.vginterface.com/downloads/in ... reUI3.html

pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 17:20 
Cytuj  
najwiecej ludzi spotkasz w Thestra w loacji startowej Humanow, potem Tree River i Renton Keep, w Quali w khal i Qa Riverbank.

Zernij na forum i temat o pliku ini, tam koles ma opracowane super caly plik i warto sobie go zmodyfikowac bo wiele ustawien grafy jest tylko tak dostepna, wtedy powinno ci chodzic ladnie i wydajnie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 169
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 17:23 
Cytuj  
Dobrze wiedziec, szkoda ze aktualnie ani gra mi nie dziala ani strona ;)

To tylko u mnie?

edit. nareszcie napisali ze maintenance...
edit 2. niby juz po maintenance a teraz w ogole gra przez launcher nie moze przejsc...
edit 3. juz worksi

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.