mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 59  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:26 
 
A ja powiem jedno na Neverlandzie znowu zakladaja konta wiec chyba tam sobie pogram dopuki serv nie wstanie

_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Sqwa dnia 2002-05-05 20:27 ]</font>

*

Posty: 57
Dołączył(a): 29.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:28 
 
a jak tam zalozyc konrto :razz:

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:30 
 
Na NL maja lacze zmienic, jak nie bedzie lagow to znow adios SC a raczje SoA :sad:

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:31 
 
Cytuj:
2002-05-05 20:30, Drizzt Do'Urden napisał:
Na NL maja lacze zmienic, jak nie bedzie lagow to znow adios SC a raczje SoA :sad:


ale wy jestescie pesymistami itd. zdajcie sie na GM;ow jak zawioda mowi sie trudno a jak im sie uda...

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:32 
 
Dritzz tak cie powiem ze sie usmialem jak przeglodalem twojego ftpa, na Nl link byl zes mial zabawe robiac SC :razz: a z nevera fajne screnny :razz:


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:33 
 
Testament Stary czy Nowy nie wazne :razz: Dritzz jest GM :razz:


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:36 
 
Cytuj:
2002-05-05 18:21, Karanira osmieszyla sie:

Dobrze. Powiem ci tylko na koniec, ze jako
Durand (Schizofrenik czy jakos tak) byles czasem zabawny (a raczej smieszny), a teraz jako emeryt to raczej zalosny jestes.
Wy mieliscie super sprzet i super lacze, a wyszlo wam gowno, my jak mowisz, mamy podwojne gowno, a mimo to sprobujemy cos z tego zrobic.
A ty z laski swojej chociaz nie przeszkadzaj (choc wiem, ze jest to twoje ulubione zajecie).


Oczywiscie, ze lubie przeszkadzac, mieszac i w ogole denerwowac dziewcie:P Z czego wy sprobojecie cos zrobic hm? No z czego? Uga! Z gowna bat beda krecic, szykuje sie niezla zabawa;p

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:37 
 
Drizzt GM :razz: no coz
ale trza nam wiary bop jak patrze na niektorych doswiadczonych graczy a nie takich newbie jak ja posty to chce mi sie :cry: bo nic nie wierza ze bedze fe be i ble ehh...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:40 
 
Cytuj:
Testament dal dupy:

SPIERDALAJ STAD BARANIE BO KURWA ZANIECZYSZCZAS SWOJA OSOBA POWIETRZE KTORYM MY PORZADNI LUDZIE SWIATA UO TEGO TUTAJ RACZYMY ODDYCHADZ WIEC WYPIERDALAJ BO ZE SMRODU POZDYCHAMY I DUZO SOBIE NIE POGRAMY!!!!


He he he:P Dobre. Ale po kolei. jak ty widzisz w necie powietrze to jest kewl. Po drugie wy nie gracie w UO. Po trzecie porzadny czlowiek takich brzydkich slow nie pisze. Po czwarte to masz tak zajebiste rymy jak kolesie wracajacy ze Stoczni Gdynia po 5 glebszych. ROFL. Hehehe no lezke ze smiechu puscilem:]

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:41 
 
Cytuj:
2002-05-05 20:36, Oyci3C napisał:
Cytuj:
2002-05-05 18:21, Karanira osmieszyla sie:

Dobrze. Powiem ci tylko na koniec, ze jako
Durand (Schizofrenik czy jakos tak) byles czasem zabawny (a raczej smieszny), a teraz jako emeryt to raczej zalosny jestes.
Wy mieliscie super sprzet i super lacze, a wyszlo wam gowno, my jak mowisz, mamy podwojne gowno, a mimo to sprobujemy cos z tego zrobic.
A ty z laski swojej chociaz nie przeszkadzaj (choc wiem, ze jest to twoje ulubione zajecie).


Oczywiscie, ze lubie przeszkadzac, mieszac i w ogole denerwowac dziewcie:P Z czego wy sprobojecie cos zrobic hm? No z czego? Uga! Z gowna bat beda krecic, szykuje sie niezla zabawa;p



Ty najwidoczniej chcesz zeby sie wszyystko nieudalo bo wam "podobno" tez nie wyszlo moze obawiasz sie ich sukcesu i zazdrosny jestes? no nic pocvzekamy zobaczymy tyle mam do pwiedzenia

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:42 
 
Cytuj:
2002-05-05 19:47, Drizzt Do'Urden napisał:
Oyci3c to jeden z starszych graczy a tyu taki noob jak Testament mu fika, duze LOL jeszcze raz :smile:, biora pod uwage ze oyci3c byl GMem a teraz all sie na niego rzucaja, to co bedzie z dzieisjeszymi GMami??? Teaz kiedys gracze beda ich wyzywac? :smile:


Nie Drizzt, oni nie pociagna najblizszego miesiaca... a moze nie pociagna paru dni... wszystko sie okaze;p Szczegoly soon;]

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:44 
 
Cytuj:
2002-05-05 20:40, Oyci3C osmieszyl sie zarazem dajac dupy:

He he he:P Dobre. Ale po kolei. jak ty widzisz w necie powietrze to jest kewl. Po drugie wy nie gracie w UO. Po trzecie porzadny czlowiek takich brzydkich slow nie pisze. Po czwarte to masz tak zajebiste rymy jak kolesie wracajacy ze Stoczni Gdynia po 5 glebszych. ROFL. Hehehe no lezke ze smiechu puscilem:]



lol lezke widac ze stary czytac nie umiesz gdyz napisalem ze nie bede elokwentny i kulturalny w tamtym poscie do ciebie a co do tej lezki tez ni bede i powiem stary to nie lezka ktos cie w dupe jedzie i sperma ci okiem wychodzi. :lol:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:45 
 
Cytuj:
Kolejny raz Testament he he ;<

Ty najwidoczniej chcesz zeby sie wszyystko nieudalo bo wam "podobno" tez nie wyszlo moze obawiasz sie ich sukcesu i zazdrosny jestes? no nic pocvzekamy zobaczymy tyle mam do pwiedzenia


No to naopowiadales synu. Normalnie wiecej juz nie mow lepiej, bo ci jeszcze monitor odpowie;p Komu nie wyszlo? Hehehe. Obawiam sie ICH sukcesu... nie tego sie nie obawiam heheheheheheehehehheheeeeh naprawde sie nie obawiam heheehhe bo niby dlaczego;P Ja po prostu mam MEGA BEKE. Huhu=]

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:47 
 
Cytuj:
Zgadnijcie kto taka madrosc napisal:

ktos cie w dupe jedzie i sperma ci okiem wychodzi.

YES! Dziekuje, to byl Testament:D


Hehehehehe widzisz jaki ty beznadziejny jestes, nawet na lekcji biologii nie uwazales;p

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:47 
 
Cytuj:
2002-05-05 20:42, Oyci3C jest zazdrosny bo:

Nie Drizzt, oni nie pociagna najblizszego miesiaca... a moze nie pociagna paru dni... wszystko sie okaze;p Szczegoly soon;]



skad wiesz hehe chcialbys ale stary wyustawisz sie na posmielisko i hanbe jesli sie okarze ze im sie uda :lol: jak im sie ud to ty z tym swoim ROTFL i gadaniem bedziesz sobie mogl co najwyzej tylek podetrzec

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:49 
 
Hehe nie uda sie bo:
- lacze
- lacze
- lacze
- POL

Czyli 30 osob bez laga to MAX. No a przy takim tloku to huhu same sukcesy. jeszcze z takimi NOWYMI graczami to ehhehehe roflmao. Chyba, ze kupia sobie serwer i wlasne 10 mbit lacze... wtedy looz, congrats i w ogole.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:50 
 
Testament z Oyci3C się nie kłóć bo on jest największy Mata Faka :grin:

Z nim się nie wygra tak jak ty chcesz :razz: , trza mu postawić piFka , kobietę i posłać fotkę jego żonie/dziewczynie co on po tych piFkach z tą kobietą robił :grin:

Ojciec powinine mieć tytuł Flame Mastha :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:51 
 
Cytuj:
no zgadnijcie co za kretyn mogl to napisac tak tak to Oyci3C:

No to naopowiadales synu. Normalnie wiecej juz nie mow lepiej, bo ci jeszcze monitor odpowie;p Komu nie wyszlo? Hehehe. Obawiam sie ICH sukcesu... nie tego sie nie obawiam heheheheheheehehehheheeeeh naprawde sie nie obawiam heheehhe bo niby dlaczego;P Ja po prostu mam MEGA BEKE. Huhu=]



stary to skoncz komentowac to po pierwsze
po drugie to nie jestem twoim synem zasrancu
po trzecie skad wiesz ze jest cos takiego jak biologia w szpitalu psychiatrycznym tego ucza kogos kto w zyciu do szkoly nie chodzil ? tobie nie wyszlo i jestes dupa wiec nie wymadrzaj sie jak lepiej nie portrafisz

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:52 
 
Cytuj:
2002-05-05 20:50, Shinji Ikari napisał:
Testament z Oyci3C się nie kłóć bo on jest największy Mata Faka :grin:

Z nim się nie wygra tak jak ty chcesz :razz: , trza mu postawić piFka , kobietę i posłać fotkę jego żonie/dziewczynie co on po tych piFkach z tą kobietą robił :grin:

Ojciec powinine mieć tytuł Flame Mastha :grin:




E nie:P Lepiej nie posylaj bo jeszcze powie, ze z nia takich rzeczy nie robie. A ja takie to zadko (brak sil) i po prostu nie dal bym rady:P

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:54 
 
Cytuj:
2002-05-05 20:49, Oyci3C napisał:
Hehe nie uda sie bo:
- lacze
- lacze
- lacze
- POL

Czyli 30 osob bez laga to MAX. No a przy takim tloku to huhu same sukcesy. jeszcze z takimi NOWYMI graczami to ehhehehe roflmao. Chyba, ze kupia sobie serwer i wlasne 10 mbit lacze... wtedy looz, congrats i w ogole.



stawiam ci piwo dziewczyne heheh
a tak na powarznie to lubisz sie czepiac i kloocic (ja tez) ale stary ty powinienes im jeszcze pomoc w tym zeby zrealizowali to co chca osiagnac a ty nie ble itd. stary no i na cholere teraz siedz cicho nie komentuj bedzie serwer to :a)bedzie klapa i zjedziesz ich okrutnie i gracze tez b) oni zjada ciebie i gracze tez :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 59  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.