mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 59  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:54 
 
KŁOŁTE
tobie nie wyszlo i jestes dupa wiec nie wymadrzaj sie jak lepiej nie portrafisz
************

Ale co mi nie wyszlo?:P

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:55 
 
Witam.
Cytuj:
Nie Drizzt, oni nie pociagna najblizszego miesiaca... a moze nie pociagna paru dni... wszystko sie okaze;p Szczegoly soon;]

Jakiez to typowo polskie :smile: "oby im nie wyszło".

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:57 
 
Cytuj:
2002-05-05 20:54, Oyci3C napisał:
KŁOŁTE
tobie nie wyszlo i jestes dupa wiec nie wymadrzaj sie jak lepiej nie portrafisz
************

Ale co mi nie wyszlo?:P



Karanira wspomniala ze ty tez cos provbowales i nie wyszlo pisala to w ktoryms poscie zajrzyj

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:58 
 
Przestancie bo czytac nie nadazam.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:59 
 
Cytuj:
2002-05-05 20:55, wert napisał:
Witam.
Cytuj:
Nie Drizzt, oni nie pociagna najblizszego miesiaca... a moze nie pociagna paru dni... wszystko sie okaze;p Szczegoly soon;]

Jakiez to typowo polskie :smile: "oby im nie wyszło".



ekhem mentalnosc polaka to
a)jak cos tez chce na tym skorzystac "oby im wyszlo .musi"
b)jak nie bierze w tym udzialu albo nie jest na reke "oby im nie wyszlo" :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 20:02 
 
Cytuj:
2002-05-05 20:54, Testament napisał:

stawiam ci piwo dziewczyne heheh
a tak na powarznie to lubisz sie czepiac i kloocic (ja tez) ale stary ty powinienes im jeszcze pomoc w tym zeby zrealizowali to co chca osiagnac a ty nie ble itd. stary no i na cholere teraz siedz cicho nie komentuj bedzie serwer to :a)bedzie klapa i zjedziesz ich okrutnie i gracze tez b) oni zjada ciebie i gracze tez :smile:


Bo to jest tak. Akurat z pewnych zrodel wiem co to AW czy jak im tam i co oni wniesli do serwa. Po drugie mam ogromny sentyment do tego serwa, przeogromny, ktory baaaardzo dlugo pozostanie u mnie. Szczegoly niewazne. Po trzecie SC ma byc SC. To, ze jest nowa ekipa, ktora otrzymala for free:
- sprzet
- pliki
- lacze
nie znaczy, ze moze robic wszystko i sprowadzac kogo chce, ale to juz dzialka Szerszenia nie moja. Ja tylko wskazuje na pewne punkty.
kombinuja jak KON pod gore. Nie mam czasu pomagac, bo zajmuje sie powazniejszymi rzeczami.
Skoro wiedza wszystko lepiej, ich sprawa.
A mnie zjada gracze? Heheheh mi to wisi:] Ja sie zawsze obronie:] Naprawde olewam ludzi, ktorzy mnie nie znaja or nie pamietaja i chca mnie POJECHAC. Ci co mnie znaja dobrze wiedza:P Inaczej bym nie postowal, nie postuje w tematach gdzie malo wiem, badz nie mam argumentow or dowodow za. A tu mam mase. Ale poczekamy jeszcze:)
Poza tym, nie robil bym rabanu gdyby nie zmieniali nazwy shardu... ale to mnie denerwuje i kurwa po moim trupie:)

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 20:02 
 
Cytuj:
2002-05-05 20:58, Eldorn napisał:
Przestancie bo czytac nie nadazam.



Heh, ty i tak masz dobshe, jak wrocilem do domu i zobaczylem te 33 strony nowego topicu to normalnie doznalem szczekopadu. Ale zaparlem sie i w 10 godzin przeczytalem calosc, a wiedz ze chwilami nie bylo to latwe...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 20:04 
 
Ale ze mnie Polak rofl;p

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 20:04 
 
Jak wlaczam inginition to cos takiego wyskakuje

Patching of target failed : Invalid patch information (checksum=0151fa5c,lenght=171000)


co zrobic spachowalem uo potem wgralem sc-exe i takie walki mam.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 20:05 
 
Cytuj:
2002-05-05 21:02, Oyci3C napisał:
Cytuj:
2002-05-05 20:54, Testament napisał:

stawiam ci piwo dziewczyne heheh
a tak na powarznie to lubisz sie czepiac i kloocic (ja tez) ale stary ty powinienes im jeszcze pomoc w tym zeby zrealizowali to co chca osiagnac a ty nie ble itd. stary no i na cholere teraz siedz cicho nie komentuj bedzie serwer to :a)bedzie klapa i zjedziesz ich okrutnie i gracze tez b) oni zjada ciebie i gracze tez :smile:


Bo to jest tak. Akurat z pewnych zrodel wiem co to AW czy jak im tam i co oni wniesli do serwa. Po drugie mam ogromny sentyment do tego serwa, przeogromny, ktory baaaardzo dlugo pozostanie u mnie. Szczegoly niewazne. Po trzecie SC ma byc SC. To, ze jest nowa ekipa, ktora otrzymala for free:
- sprzet
- pliki
- lacze
nie znaczy, ze moze robic wszystko i sprowadzac kogo chce, ale to juz dzialka Szerszenia nie moja. Ja tylko wskazuje na pewne punkty.
kombinuja jak KON pod gore. Nie mam czasu pomagac, bo zajmuje sie powazniejszymi rzeczami.
Skoro wiedza wszystko lepiej, ich sprawa.
A mnie zjada gracze? Heheheh mi to wisi:] Ja sie zawsze obronie:] Naprawde olewam ludzi, ktorzy mnie nie znaja or nie pamietaja i chca mnie POJECHAC. Ci co mnie znaja dobrze wiedza:P Inaczej bym nie postowal, nie postuje w tematach gdzie malo wiem, badz nie mam argumentow or dowodow za. A tu mam mase. Ale poczekamy jeszcze:)
Poza tym, nie robil bym rabanu gdyby nie zmieniali nazwy shardu... ale to mnie denerwuje i kurwa po moim trupie:)




o no i tutaj masz big + i wiadro piwa :grin:
wiem co to znaczy przywiazac sie do czegos i nagle zmieniac nazwe ehh...
w wielu rzeczach w tym poscie masz racje i slusznie ale widze ze to nie zmian sie czepiasz tylko ze to nie bedzie to samo SC co kiedys i ze to nie ta nazwa czyz nie ?
ale poprzez wskazywanie takich punktow powinienes pogadac z nimi odnosnie tego no coz twoja decyzja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 20:05 
 
Cytuj:
2002-05-05 21:04, Eldorn napisał:
Jak wlaczam inginition to cos takiego wyskakuje

Patching of target failed : Invalid patch information (checksum=0151fa5c,lenght=171000)


co zrobic spachowalem uo potem wgralem sc-exe i takie walki mam.



Spatchuj UO, osraj sc-exe i bedzie git.

EOT bo mnie o nabijanie postoof oskarza;p wank wank;p

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 20:06 
 
Cytuj:
2002-05-05 21:02, Oyci3C napisał:
(...)SC ma byc SC. To, ze jest nowa ekipa, ktora otrzymala for free:
- sprzet
- pliki
- lacze
nie znaczy, ze moze robic wszystko i sprowadzac kogo chce, ale to juz dzialka Szerszenia nie moja.

Niechetnie to robie ale przyznaje ci racje...

Cytuj:
Poza tym, nie robil bym rabanu gdyby nie zmieniali nazwy shardu... ale to mnie denerwuje i kurwa po moim trupie:)


Mam takie dziwne przeczucie, ze to my(czytaj SC) stracimy na tym interesie wiecej niz oni(AW)


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 20:08 
 
Cytuj:
2002-05-05 21:06, Psyche napisał:
Cytuj:
2002-05-05 21:02, Oyci3C napisał:
(...)SC ma byc SC. To, ze jest nowa ekipa, ktora otrzymala for free:
- sprzet
- pliki
- lacze
nie znaczy, ze moze robic wszystko i sprowadzac kogo chce, ale to juz dzialka Szerszenia nie moja.

Niechetnie to robie ale przyznaje ci racje...

Cytuj:
Poza tym, nie robil bym rabanu gdyby nie zmieniali nazwy shardu... ale to mnie denerwuje i kurwa po moim trupie:)


Mam takie dziwne przeczucie, ze to my(czytaj SC) stracimy na tym interesie wiecej niz oni(AW)




Wszystko wyjdzie w praniu zobaczymy jak bedzie klapa to padna oba shardy

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 20:08 
 
Nom wlasnie, SC straci (juz stracilo), wiec kto tu jest bad boy? Hm?:]

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 20:09 
 
Cytuj:
2002-05-05 21:08, Oyci3C napisał:
Nom wlasnie, SC straci (juz stracilo), wiec kto tu jest bad boy? Hm?:]



a raczej ktorzy sa bad boyami :grin:
i nie oskarzac mnie znowu o nabijanie postwo poprostu wypowiadam sie!

dobra spadam siora na kompa kce wejsc narka! :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Testament dnia 2002-05-05 21:15 ]</font>

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 20:12 
 
Cytuj:
2002-05-05 21:08, Oyci3C napisał:
Nom wlasnie, SC straci (juz stracilo), wiec kto tu jest bad boy? Hm?:]



Kto? Raczej co, ja ci powiem co: POL!!! To wszystko przez niego. SC zaczelo sie staczac po rowni pochylej od czasu przejscia na POLa 92. :sad:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 85
Dołączył(a): 3.05.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 20:13 
 
Wy myslicie ze wszystko mamy za free?.Oj chlopy my pracujemy 24h dzienie przez 3 miechy i dla kogo to robimy ? DLA WAS!!!!!!!
A wy nam tu wyskakujecie ze my mamy wszystko za free.Jak jestes taki madry to prosze bardzo zrob to co mysmy robili.


_________________
Widzieliście go? Rycerz chędożony! Herbowy! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!</

*

Posty: 85
Dołączył(a): 3.05.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 20:16 
 
A skat wiecie ze straci a jak zyska to co? ( jak zyska to daje mi kazdy po 10000tys zlotych :razz: )


_________________
Widzieliście go? Rycerz chędożony! Herbowy! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!</

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 20:17 
 
Cytuj:
Jak jestes taki madry to prosze bardzo zrob to co mysmy robili.


A wiec, najpierw za free dostarczalem ludzikom swierzych newsow, emulatorow, romow na emuraj.net przez pol roku, potem od wrzesnia do stycznia dostarczalem zabawy SC. Chlopcze nie mow mi o robocie za FREE. Jesli ty to traktujesz jako robote to idz sie wyczochraj. Mi to sprawialo przyjemnosc. I nie robilem tego DLA NICH, tylko DLA SIEBIE miedzy innymi. A to, ze ludzie dziekowali to tylko mily askpet. Ale ty niepowazny jestes i dziecinny rofl.


Posty: 2
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 20:22 
 
EJ hello All!!! Mam pytanie.
-Czy ktos wie czy bendom jakies nove postacie (o ile som).
-ile sie kasy bendzie mialo na samym poczontku
-czy do budowania domuw trzeba bendzie miec odpowiedni skill

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 59  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.