mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 67
Dołączył(a): 19.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:14 
Cytuj  
Mam bardzo nietypowy i egzotyczny zarazem problem z UO... Od razu uprzedzam iz mam oryginalna wersje UO:LBR. Problem polega na tym iz nie moge grac w uo na fullscreenie... Dlaczego? Poniewaz gdy tylko przejde na fs (alt enter) to momentalnie uo mi sie wiesza i po chwili rozlacza mnie z modemem, podkreslic nalezy rowniez ze w trybie "okienkowym" wszystko dziala oraz to ze na pirackiej wersji UO:Renaisanse, mialem identyczny problem, jednak nie pojawil sie on od razu, kiedys fs mi dzialal bez zarzutu. Problem zaczal sie nagle po formaciku. Potem byl nastepny formacik i fs zaczal dzialac (po obu formacikach instalowalem ta sama kopie wina 98 se). Teraz bylem zmuszony do trzeciego formaciku (poszerzalem partycje), jednak system zmienil sie z 98me na XP. I na moje nieszczescie problem z fs (fullscreen) znow sie pojawil... Czym moze to byc spowodowane? Mam zassany patch z OSI, testowalem rozne wersje clientow i na kazdej z nich wystepuje ten sam problem... Czy jest ktos kto moglby mi wyjasnic to zjawisko tudziez pomoc rozwiazac ten problem? Naprawde bede wdzieczny za pomoc...
Aha uzywam uo rice'a jednak na ignitionie jest identycznie ;] Ta sytuacja mnie przerasta :grin: Please help me...

****

Posty: 1059
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:35 
Cytuj  
ze tak sie zapytam...
a po jakiego wała chcesz grac w full screenie ?

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 19:36 
Cytuj  
moze zapytaj na boardach osi albo napisz do jakiegos pracownika osi napewno ci pomoga.. o sorry zapomnialem ze ty grasz na emulatorkach i walisz w dupe osi! no przeciez tam na emulatorkach uo chodzi bardzo dobrze lepiej niz na osi
gmi pewnie tam u was juz sie dwoja i troja zeby rozwiazac twoj problem! nie moze byc az takich problemow jesli wszystko wyglada tak swietnie i cukierkowo wszystko niedlugo samo powinno sie naprawic
a tak na powaznie to tak sobie mysle ze to ma jakis zwiazek z tymi formatami! bez formatu - dziala
potem po jednym formacie nie dziala
drugi format dziala!
trzeci nie dziala! moze za czwartym razem znowu zalapie

*

Posty: 67
Dołączył(a): 19.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 20:16 
Cytuj  
Toll -->> Poniewaz gra mi sie lepiej, bardziej wczuwam sie w klimat itp., a pozatym to chyba moja sprawa.
konrador-->> Bez komentarza, no jasne juz robie 4 formacik, strace wszystko itd :smile:)
A co do boarda... wierz mi naprawde zrobilbym to gdyby moja znajomosc anglika nie byla na poziomie mocno podstawowym, z tego samego powodu nie skieruje swego problemu do jakiegos pracownika. Stad kieruje swoj problem na polski board, licze na to iz moze ktos mial podobny problem i go rozwiazal. Aha ta ironie wzgledem polskich free shardow mogles sobie podarowac, niekazdy gracz moze sobie pozwolic na gre oferowana przez OSI, stad gram na free shardach, zreszta nie widze w tym nic zlego, do GM'ow tez nic nie mam. Narazie na pomoc poczekam na mmorpg.pl, jesli nikt nie bedzie w stanie mi pomoc, sprobuje chwycic sie innych desek ratunku (to w ostatecznosci). Dalej licze na pomoc... Aha gdyby ktos mi radzil zapytac w punkcie w ktorym nabylem UO:LBR (imgroup) to wlasnie to robie :grin:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 21:27 
Cytuj  
Windows sUx i to mocno.
W zasadzie kazda instalacja na tym samym kompie jest inna - stad zapewne roznice. Wg tego co piszesz prawdopodbnie miales inna kolejnosc wgrywania oprogramowania na nowa instalke - np win-zip po winraze a nie odwrotnie. Problem nie tkwi w samym klijencie ale w windozie. Byc moze to stery do karty graficznej, byc moze jakies inne gowno. Moze to kdzwiekowa albo sterownik do niej - jest wiele "gdybania"
Moja propozycja Zrob sobie full reinstall i zabezpiecz go w pliku backupu robionym ghostem - wtedy kolejny reinstal trwa 5 min. Winada juz taka jest ze sie pierdoli bez przyczyny :grin:

*

Posty: 139
Dołączył(a): 10.12.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 21:44 
Cytuj  
Naprawde odpuść sobie Full a jak ci przeszkadza dolna listwa windy to kliknij na niej WŁAŚCIWIŚCI i ptaszek przy Włacz autoukrywanie paska zadań.
Kiedyś miałem ten sam problem co ty i nie wiedziałem co zrobić konbinowałem i nic aż tu pewnego razu ponownie zpróbowałem i zadziałało nawet nie wiem dlaczego.
Ostatnio mi sie nawet zdarzyło że po zainstalowaniu Baldura Klient nie chciał zapisywać ustawień Desktopu koniec nawet przez makro i kończyło sie tym że przez 5 min musiałem ustawiać ekran od poczatku. Odinstalowałem UO i ponowna instalka pomogła.
Zaczynam sie powoli zastanawiać czego to jest wina Windy XP czy UO

*

Posty: 67
Dołączył(a): 19.04.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 23:06 
Cytuj  
Scorpio i Anrild (znam opcje autoukrywania i nieraz ja wyprubowywalem, jednak gorny panel tez mnie denerwuje;)) dzieki za cenna wskazowke, poprobuje z tymi reinstallkami, bo to mnie w sumie nic nie kosztuje (poza czasem). Na takie odpowiedzi wlasnie czekalem! Dzieki Wam jeszcze raz. *Piwo dla wszystkich z tego topicu!* :smile:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 maja 2002, 23:12 
Cytuj  
Dzieki za piwo :.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 02:37 
Cytuj  
tak to napewno byla karta dzwiekowa
kto wie moze to klawiatura konfilktowala z glosnikami!!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 09:55 
Cytuj  
Konrador ty sie nie smiej - mi falla wywalal wlasnie SB PCI :sad:


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-05-06 10:56 ]</font>

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 10:03 
Cytuj  
ale tu jest co innego?:|

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 10:34 
Cytuj  
http://www.uo.com/UO3d_readme.html

*

Posty: 67
Dołączył(a): 19.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 19:59 
Cytuj  
Coval uzywam wersji 2d, a pozatym wspominalem juz o slabej znajomosci jezyka :wink:
Te reinstallki napewno pomoga, a zreszta moja karta graficzna wedlug tamtej strony jest zgodna z uo :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.