mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 1 mar 2008, 00:32 
Cytuj  
To nie szczescie, to pech :)
Podciagnij sobie punkciki w tym co c sprawia wiecej problemu, pomaga bardzo tez "taktyczne" craftowanie i podejmowanie decyzji co robic i na co wydac punkciki.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 1 mar 2008, 11:24 
Cytuj  
@lordyp

Dlatego docelowo trzeba mieć zapas punktów, na nieprzewidzaną komplikacje lub słabszy "tick" umiejętności. Do 20lvl będzie ci trudno wszystko rozgryźć, dlatego pisałem że craftu uczysz sie długo. Z biegiem leveli i wzrostu punktów w "utilities, station, tools" dostaniesz nowe akcje, które zmieniają znacznie stan rzeczy.
Do tego upgrade ciuszków i narzędzi (najlepiej co 5 lvl) i przede wszystkim build, build i jeszcze raz build.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 1 mar 2008, 12:18 
Cytuj  
gdy zaczynam craft juz zakładam ile mniej więcej przeznaczam na daną czynność pkt i tego mniej więcej się trzyman , nawet czasami kosztem zrobiebnia gorszego grade- najważniejszy jest exp i zaliczenie questa , choć jeśli zaraz przy pierwszym podejściu wyjdzie byle co biore quest od nowa- co do ciuszków własnie nie biore się za cratf armora dla siebie , tylko chce zrobić 15 lvl dla właśnie lepszych ciuszków
wqrzające sie tylko sytuacje kiedy np ( jak pisałem) robie ze 3 x high i leci po 15 % i zostaje mi 8-9 % do końca i mam akurat jeszcze 100 pkt , więc klikam znów high - wiadomo , żeby było jeszcze lepiej, a tu zonk i jest 99 % :p

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.