mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2008, 14:57 
Cytuj  
Witam.
OB startuje w Macru na dniach.

Oficjalna Strona
http://www.playrohan.com

Register:
http://www.playrohan.com/registration.asp

Forum :
http://forum.playrohan.com/forum/index.php

Greetings to our new community! It's great to see you showing up in full force so quickly. As the buzz about "Rohan: Blood Feud" has been heating up, there are a few questions that have been popping up continuously. We wanted to take a minute from our blistering development schedule to answer them for you.

Q: When will the game launch?
A: We will be launching a "closed beta" phase in March, 2008. As it stands now, we are planning to run it for about a week, but we will release details on that shortly. The reason for having a beta test is to unearth any bugs that we may not have found, and also to test the new servers to make sure they are handling the stress without any hiccups. Once done, we will be taking all of our learnings and scurrying to fix any bugs that you and we may uncover. Shortly thereafter we will be launching the game for everyone.

Q: How do I register to play the closed beta?
A: If you haven't already done so, go back to the homepage and click on the REGISTER link. Sign up. We will be selecting an undisclosed number of registrants from everyone who registers to participate in our closed beta. You do not need to post in a forum to be eligible. You only need to be registered, and provide a valid email address and age in your account info.

Q: I live in Tanzania, will I be able to play the game?
A: We will not be blocking any country from playing our closed beta. Everyone is welcome.

Q: Will this game be free-to-play, or will it be pay-to-play (subscription based)?
A: You will be happy to know that the game will be FREE-TO-PLAY. No monthly subscriptions, no CD to buy. You'll be able to download it for free online and play it for free online. Should you want to upgrade your character's equipment in order to one-up your buddy down the street, or get some new clothes to impress that cute little Half Elf, then you can visit our ever-growing Item Mall and purchase those for a minimum cost. Plenty of fun goodies and items will be available there for you to help personalize your character to your taste!

We hope that helps answer some of your most-asked questions. We look forward to seeing you very soon on the plains of Rohan!

- The Rohan Team

Klasy i rasy dostepne w grze:
http://www.playrohan.com/?page=classe
Human -> Knight po 50lvl mozliwosc promocji na
Defender/Guardian
Elf ->Healer po 50 lvl mozliwosc promocji na Priest/Templar
Half-Elf-> Archer po 50 lvl mozliwosc promocji na Ranger/Scout
Dhan-> Assassin po 50 lvl mozliwosc promocji na Predator/Avenger
Dekan->Dragonfighter po 50 lvl mozliwos promocji na Dragon Sage/Dragon knight
Dark Elf -> Mage po 50 lvl mozliwosc promocji na Wizard/Warlock

Scrdeny z gry v.Jap:
http://davethedragonsage.shinsei.yuku.c ... /aid/62689

Gra ma juz kilka lat , osobiscie jeszcze w nia niegralem - dostepna byla tylko jap/korea teraz bedzie dostepna dla graczy EU/US w pełni zangielszczona ...

Filmik z gry :
Klasy - >
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... &plindex=1

gameplay:
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... &plindex=1


_________________
A-Test!

*

Posty: 198
Dołączył(a): 30.08.2007
Offline
PostNapisane: 2 mar 2008, 15:45 
Cytuj  
Z tego filmiku to jak lineage ][ mi to wygląda...


_________________
Obrazek

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 mar 2008, 16:04 
Cytuj  
Rohan online wyszedl w Kr/Jp przed wow-em ma juz kilka lat ale ciekawie sie zapowiada...
moze ktos gral w kr/Jap wersje i cos napisze?

Ja za duzo o grze niewiem tylko tyle co ze stronki/forum i filmikow.
Interface wyglada na płynny po filmikach, a to ostatnio problem w wiekszosci darmowych mmo.



Pozddrawiam


_________________
A-Test!

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 mar 2008, 21:59 
Cytuj  
Omg ja juz mam dosyc tych koreanskich MMORPG juz mnie cos trafia jak widze dziesiaty raz to samo...


_________________
Free your brain of your mind

*

Posty: 83
Dołączył(a): 7.07.2006
Offline
PostNapisane: 2 mar 2008, 22:50 
Cytuj  
Karioker po prostu Koreańczycy mają teraz jakąś taką dziurę w mózgu taką jaką mają Europejczycy i Amerykańcy codziennie i nie robią nowości. Kiedy większość pomysłów już powstała to ciężko o oryginalność.


_________________
Setki MMO zostało zrobione i setki MMO przeze mnie sprawdzone. Ehh... chyba nic dla siebie nie znajdę :(

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 07:22 
Cytuj  
I dlatego "updaty" tych gier polegaja na dodawaniu bugow i nowych itemow do mallu (vide Flyff), dlaczego gracze maja przez to cierpiec? Ja wciaz podziwiam Blizzarda ze chociaz wydal tak malo gier (Diablo, Warcraft, Starcraft, WoW... eee co jeszcze?) potrafil je tak dopracowac, ze w takim CD-Actionie dostawaly oceny 8 (Warcraft) - 10 (WoW, Diablo2).
Ja nie mowie ze od darmowek mozna oczekiwac czegos takiego, ale no ludzie wiem ze w korei bieda i trzeba sie na sile wzbogacac, ale niech chociaz dodaja te itemy do item malla, niech ich bedzie milion ale niech ta gra bedzie przynajmniej na 7/10, bo to co ostatnio te studia prezentuja jest zalosne.


_________________
Free your brain of your mind

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 07:40 
Cytuj  
Zapowiada się nieźle. Już ściągam.

*

Posty: 115
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 08:07 
Cytuj  
Karioker napisał(a):
I dlatego "updaty" tych gier polegaja na dodawaniu bugow i nowych itemow do mallu (vide Flyff), dlaczego gracze maja przez to cierpiec? Ja wciaz podziwiam Blizzarda ze chociaz wydal tak malo gier (Diablo, Warcraft, Starcraft, WoW... eee co jeszcze?) potrafil je tak dopracowac, ze w takim CD-Actionie dostawaly oceny 8 (Warcraft) - 10 (WoW, Diablo2).
Ja nie mowie ze od darmowek mozna oczekiwac czegos takiego, ale no ludzie wiem ze w korei bieda i trzeba sie na sile wzbogacac, ale niech chociaz dodaja te itemy do item malla, niech ich bedzie milion ale niech ta gra bedzie przynajmniej na 7/10, bo to co ostatnio te studia prezentuja jest zalosne.


W pełni się z tobą zgodzę.Nawet od darmowych gier powinno sie wymagać czegoś więcej a nie 10 raz to samo ...

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 12:23 
Cytuj  
Dlaczego wy wszystkie gry porownujecie do wow-a? Ta gra wyszła przed wow-em . Bo to taki standard teraz?Sa ludzie co graja w L2 w ffXI, shadowbane, Rf etc ... niewidac po nich takiej agressi na forum jak po ludziach co graja w wow-a only.
Coz to jest gra made in asia .


_________________
A-Test!

**

Posty: 381
Dołączył(a): 19.02.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 15:13 
Cytuj  
od kiedy ocena w cda jest wyznacznikiem jakosci gry ? ostatni raz kupilem ta komerycjna chujnie w '99


_________________
FiRe-S4ndM4n napisał(a):
tak, wiem jestem paskudnym chujem, ale nic nowego nie wnosisz wiec ...

**

Posty: 224
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 16:07 
Cytuj  
O.o Ja CDa ostatni raz widziałem...(niepamiętam kiedy)
Zastanawiałem się czy w ogóle to jeszcze wychodzi....
A jeśli chodzi o gierkę to ludzie dajcie sobie spokój , jeśli chcecię ciekawą grę , z mojej perspektywy i z ładną grafiką to spróbujcię sobie perfect Worlda

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 16:13 
Cytuj  
Ee jeden screen zobaczyłem i off. Garnitur i świecący łuk? Tragedia.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 16:17 
Cytuj  
Kulka napisał(a):
Ee jeden screen zobaczyłem i off. Garnitur i świecący łuk? Tragedia.

A czemu nie ??
To jest Fashion Style :D , takie coś akurat Fajnie wygląda :D

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 19:48 
Cytuj  
Zależy w sumie jak co komu :p. Ja lubię prawdziwe RPG. Klimat te sprawy,pewnie dlatego mi się nie podoba :).

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 mar 2008, 20:06 
Cytuj  
GeFunk napisał(a):
Dlaczego wy wszystkie gry porownujecie do wow-a? Ta gra wyszła przed wow-em . Bo to taki standard teraz?Sa ludzie co graja w L2 w ffXI, shadowbane, Rf etc ... niewidac po nich takiej agressi na forum jak po ludziach co graja w wow-a only.
Coz to jest gra made in asia .


Nie wiem, wypowiadam sie jako ten ktory nie lubi placic za gry i z takich gralem tylko w WoWa, jeszcze w GW ale tam sie wlasciwie nie placi, dlatego nie uwazam sie za jakiegos WoW-only i dlatego siedze tylko w darmowych i GW.

Cytuj:
od kiedy ocena w cda jest wyznacznikiem jakosci gry ? ostatni raz kupilem ta komerycjna chujnie w '99


Tego nie skomentuje. Ja jakos gralem i w diablo i w wowa i nie czuje sie zawiedziony ani gra ani propozycja w CDA.


_________________
Free your brain of your mind

**

Posty: 246
Dołączył(a): 3.10.2007
Offline
PostNapisane: 4 mar 2008, 16:08 
Cytuj  
Jak zwykle kolejna gra z cukierkową grafiką :/

*

Posty: 51
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 1 maja 2008, 19:18 
Cytuj  
Ktos sie orientuje keidy OB bedzie? Bo sciagnolem a taki ze mnie gamon ze nie spojazalem ze nie ma bety xP. Ogolnie nie moge clijenta odpalic heh. Z gory dzieki za odp

**

Posty: 410
Dołączył(a): 14.06.2007
Offline
PostNapisane: 1 maja 2008, 22:32 
Cytuj  
copy of l2, ludzie juz nie potrafia wymyslec czegos orginalnego ;]

*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.03.2008
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 10:40 
Cytuj  
sciagnelem .....ale wyskakuje mi blad ze nie mozna pobrac patha:/

*

Posty: 51
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 10:57 
Cytuj  
Boshe bo zamkneli servery i beda przechodzic na OB, pisalem przecierz ehh, trzeba czekac ; ) moze do 15

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.