mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 57
Dołączył(a): 26.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 14:28 
Cytuj  
podoba mi sie ten pomysl... :smile: tylko trza roztrzygnac jak ma wygladac taka karawana


_________________
Templum

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 14:31 
Cytuj  
Wiesz to nawet nie jest taki glupi pomysl(a juz napewna madrzejszy od 2 poprzednich :razz:) Pomyslcie ile mozna by bylo zarobic niszczac taka karawane :grin:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 14:48 
Cytuj  
swietnie!!! karawana to super pomysl ale co np zrobimy gdy mamy miasto jakies tam np:XXX(;)) to powinna by byc mozliwosc zawierania sojuszy bo jak sa wojny to i sojusze oczywiscie a sojusz polegal by na tym ze stawa sie goscia ktory robi przejscie pomiedzy danymi miastami(i mieszkancy miast ktorzy sa zarejestrowani jako mieszkancy danego miasta mogli by bezpiecznie przechodzic i wspomagac sojusznikow) bo jak by to bylo ze travel agent otwiera wrota do miasta XXX a tam wpada 40 gosci z toporami itp i grabia miast od srodka powinno byc jakies zabezpieczenie w sensie przyjaciel wrog bo to raczej bezsera
jezeli wogule bede travel agenty

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 15:00 
Cytuj  
Ja proponuje brak travel i moongatów ale możliwość ich robienia albo kupywania :grin:

Oczywiście za astronomiczną sumę travela , a na moongata np po 100k kazdego rega i 10 maguw na 100 magery , meditation i evaluate :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 15:11 
Cytuj  
ehh... wiesz ty masz czasem naprawde glupie pomysly...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 105
Dołączył(a): 28.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 15:20 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-06 15:25, Toma$$us napisał:
W sprawie karawan to ja mam kolejny głupi pomysł. Od razu mówię że ja sam nie zabardzo wiem jak go zrealizować i że wiem że jest on głupi. jednak moze ktos go zmieni w całkiem ciekawy........



Ten pomysł jest fantaku$%astyczny!!! Co do wyglądu, to grupa pack horsów i lam byłaby ok, szkoda tylko że nie ma jakichś wozów. Ale i tak uważam, że pomysł jest rewelacyjny, bo daje możliwość zarobku zarówno wyznawcom ścieżki lewej jak i prawej dłoni :grin:


_________________
I stand Alone in a valley filled with Starlight
My Eyes suffer from Eternal Sparks
So shut the lids and Dream so I can see
the Trident clearer than Ever now.

And in My Darkest Fantasy
And as I reach for Hell
I am Free...

*

Posty: 168
Dołączył(a): 25.03.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 15:31 
Cytuj  
zart ci nie wyszedl
:|


_________________
i pamietaj,szacunek to wszystko ;P

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 15:33 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-06 16:00, Shinji Ikari napisał:
Ja proponuje brak travel i moongatów ale możliwość ich robienia albo kupywania :grin:

Oczywiście za astronomiczną sumę travela , a na moongata np po 100k kazdego rega i 10 maguw na 100 magery , meditation i evaluate :grin:




To dobry pomysł :grin: , wiesz moongate to poważna sprawa , może medytacja i evaluate ok 80 :grin:

Pomysl wydaje sie dobry , ale 10 magów takich to raczej sie nie zbierze :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 17:08 
Cytuj  
DObra ja już nic nie wiem, od dzisiaj podaję tylko głupie pomysły :smile:

A tak na poważnie głupi to on się wyda GM'om bo skrypt który załatwiłbym nam taką karawane będzie naprawde wyrypany. Pozatym ten pomysł trzeba dopracować.


_________________
..Fear of the dark...

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 17:13 
Cytuj  
Czy ja wiem, nie wydaje mi sie zeby to bylo szczegolnie trudne. Stawiamy NPC'a kazemy mu isc do miasta jakiegos, zwierzetom dajemy komende "all follow" o wskazujemy NPC. Ewentualnie zrobic sznureczek, tak zeby zwierzaki szlu w rzedzie. Poporstu pierwsze bedzie isc za przwodnikiem drogie za pierwszysm(komenda "follow") itd. A najprosciej by bylo, gdzyby na przewodnika takiej karawany dac jakiegos gracza


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 17:32 
Cytuj  
Tak ale pamietaj że taka grupka będzie szła najkrótszą drogą.
A tak jak będzie jakaś przeszkoda to kaplica karawana leżźy.
Jak już to skrypt trzeba byłoby napisać żeby npc szedł po drodze <tzn. podać współrzędne od puntku kontrolnego do kolejnego punktu który się znajduje w lini prostej i na drodze, i masą takich punktów dojść do miasta>. Wątpię żeby któryś GM miał ochotę to zrobić.


_________________
..Fear of the dark...

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 17:33 
Cytuj  
hmm ale moim zdaniem karawany to poprostu raj dla zlodzieji i zbojcow to troszke nie fair ze w miescie jest ze 10 ludzi a na karawane napada ze 20 i to silniejszych by gdzies tam jusz walcza i cwicza (a tak na marginesie znana jest data powstania SoA
czyli kiedy sklosztujemy wspanialego owoca :)


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 19:33 
Cytuj  
ja mam tylko jedno pytaanie czy bylaby mozliwa magia zbiorowa? np jakies czary ofensywne lub ochronne typu piorun na wsyzstkich rzucony przez 3 magow albo ochrona na budynek rzucona ze nikt procz nop 4-5 magiow ktirzy rzucili ja nie moga wejsc nie wiem moze wymyslicie cos pod to

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 19:37 
Cytuj  
Z tego co ja wiem to nie ma szans.

Chyba że znajdziesz człowieka co ci taki skrypt napiszę < bedziesz dłuuuuuuuuuugo szukał >.


_________________
..Fear of the dark...

*

Posty: 97
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 20:07 
Cytuj  
Mi sie podoba i mozna to zrobic tylko musza byc checi graczy.


_________________
http://www.comerzled.pl

*

Posty: 153
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 20:49 
Cytuj  
Testament wypas pomysl mi sie podoba, to musialy by byc mocarne czary zeby potrzeba bylo kilku magow, a do jakis poteznych np, 1 necromanta, 1 mag, 1 czarnoksieznik, to by byla kosa :smile: ale sie zamarzylem

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 20:52 
Cytuj  
Popieram z cala pewnoscia ze to byl by swietny pomysl np. 4 maguw czarujaco jakos piekelna bestie lub jakis destrukcyjny czar ale oczywiscie czar robilby sie dosc dlugo ;P


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 20:55 
Cytuj  
a nazywala by sie to magia neutralna tzn pozwalajaca opanowac te 3 rodzaje magii na serverze :> cudo

mhaaa


_________________
My Silent Enigma...

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 21:03 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-06 21:52, kryzys napisał:
Popieram z cala pewnoscia ze to byl by swietny pomysl np. 4 maguw czarujaco jakos piekelna bestie lub jakis destrukcyjny czar ale oczywiscie czar robilby sie dosc dlugo ;P



I zanimby skończyli 3 wojów by już wkładało do bankowej skrzynki ich zlootowany sprzęt :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 21:17 
Cytuj  
EHhhhh
zapomniałem że przecierz hans to master od Skryptów :grin: :grin: :grin:
No to juz znalazłeś człowieka, teraz go tylko ładnie i długo proś bo on szybko zapomina o wszystkim.


_________________
..Fear of the dark...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.