mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 10:37 
Cytuj  
Jeszcze cos:
"jesli dla ciebie zabawa polega na wycieciu w tym momencie bezbronnych potworow to ja dziekuje...."

Jezeli uwazasz ze ophidianie szamani i krolowe sa bezbronne za skala, to ja dziekuje...


_________________
Mejk lof nou łor!

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 10:39 
Cytuj  
prosze :razz:


_________________
--
Jestem tylko nikim...

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 11:25 
Cytuj  
"Nie bij wytlumacz":)


Posty: 9
Dołączył(a): 4.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 11:39 
Cytuj  
Czyli jak ja jestem lucznikiem i stane na skarpie zeby potworek nie mogl mnie dosiegnac i strzelam z gory to teleportniesz tego potworka do mnie na gore. No to teraz gratuluje wszystkim lucznikom. Milogo skill lost :smile:


Posty: 41
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 12:01 
Cytuj  
Wlasnie rozwiazmy kwestie stania na gorce i walenia bondz to halkom bandz to z luku niemowie o strelaniu przez skally tylko z gorki na ktora potfor jest za glupi zeby sie dostac badz sam na niej stoi a ja bije go dzieki zasiegowi mojej halki czy jest to dozwolone czy nie(lepiej zeby bylo ;p)

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 13:19 
Cytuj  
A moze one nie sa glupie tylko chorobliwie ambitne. "Doryje sie do tego drania co do mnie strzela przez skale albo umre! Nie popuszcze! Grrrr" albo "Zabije tego Dalamara i wejde do niego po tej pionowej skale! W koncu mi sie uda, ale go zaskocze, hehe. Grrr" :grin:

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 14:56 
Cytuj  
Gadget, moze potwory beda mogly pisac Helpa do GMow, ze sa zabijane w nieuczciwej walce? ten, ktory nie napisze, bezslownie stwierdzi, ze zgadza sie na taka walke :smile:

A tak na serio, skoro maja byc teleporty, bronie takie jak wlasnie ww. halka czy wlocznia straca sens. Luki rowniez, skoro nie mozna sobie potworow blokowac.


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 15:12 
Cytuj  
ja mam taki pomysl zmiencie nawez forum z "mmorpg.pl" na "biadolenie i placze" od jakiego tygodnia tak siedze to czytam i czytam i szlag mnie trafia bo co druga osoba tu placze ( mnie tez sie czasem zdarza ) no ale bez presady ludzie czy ktos mowil ze zycie jest latwe proste? no do wafla mac wezcie sie otrzasnijcie wszystcy do za drugi tydzien nie bedziemy grac tylko opisuwac swoje problemy emocjonale qrw... :smile:

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 15:30 
Cytuj  
biadolisz..... :smile:

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 15:32 
Cytuj  
To ja jeszcze pobiadole... albo nie... w kazdym razie nie zgadniecie jak JA MAG zarabiam na zycie... grrr....


_________________
Mejk lof nou łor!

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 15:36 
Cytuj  
hmn... wiesz.. dla mnie co innego zabic tak w obronie, a co innego specjalnie isc po to aby kozystajac z neiscislosci zabic potwore...
G


_________________
--
Jestem tylko nikim...

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 15:39 
Cytuj  
No niby tak... Ale wiesz, mozna na to spojzec nieco z innej strony. Moze faktycznie wykozystywanie tych skal fer nie jest ale potworki wykozystuja lagi :smile: gdyby bylo to zabronione :grin: mysle ze dogadali bysmy sie z nimi.


_________________
Mejk lof nou łor!

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 20:29 
Cytuj  
Evil GM strikes back? :smile:

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 14:29 
Cytuj  
Hmm Aiku ma racje... potworki naprawdę hamsko wykorzystją buga tfu... laga... e na jedno wychodzi... :smile:


_________________
To nie skill lost... to LAG :)

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 20:16 
Cytuj  
Gadget, ustalmy wspolna definicje buga (znajac zycie bedzie to Twoja definicja, ale a nuz cos sie stalo :smile:. A wiec powiem Ci, co to jest bug, czyli wykorzystywanie bledow skryptow w grze:

Punkt 1:
You see Evantis
Evantis is waiting for "Ciemnosci"
Punkt 2:
"Ciemnosci ogarna swiat za 60 sekund"
Punkt 3:
You see Evantis
Evantis: hurra!
Evantis: Kal Vas Xen Corp
"Ciemnosci ogarna swiat za 50 sekund"
Punkt 4:
You see a Daemon
"Ciemnosci ogarna swiat za 40 sekund"
Punkt 5:
Evantis: wszyscy za mna
Evantis: wszyscy chronic mnie
Daemon: *ochraniam Evantis*
"Ciemnosci ogarna swiat za 30 sekund"
Evantis: *usmiech*
"Ciemnosci ogarna swiat za 20 sekund"
Saving world status, Carry one (czy cos takiego)
Saving done
"Ciemnosci ogarna swiat za 10 sekund"
Swiat spowila ciemnosc
Punkt 6:
logout i czekanie na UP, potem log in
Punkt 7:
Evantis i jego nieodlaczny przyjaciel Demon lazi po miastach zabijajac wszystko, co sie rusza, wliczajac w to straznikow. Demon nie znika, bo save zapisal go jako perfect tamed creature, nie jako summona z czasem przywolania (bodajze 1 min). Tak wiec moj demonik nie znika i nie zniknie, chyba, ze go ktos zabije. A kto zabije demona, ktorego ciagle leczy i blessuje mag? Smiertelnik? Nie sadze. Nawet mag z Dispellem nie podejdzie, bo bede rzucal czary przeszkadzajace mu. Skad wezme Demona? Xzaanth wystawil jednego na aukcje.

TO jest bug. TO powinno byc skasowane. A nie to, ze potwory cie atakuja w linii prostej. Moze tak chca? Moze sa za glupie, zeby wymyslec, ze mozna skale obejsc? Pierwsze prawo natury: silniejszy (czyt. myslacy) wypiera slabszego (czyt. nie myslacego). Gdzie tu jest bug? No gdzie?

Poza tym krolowa rzuca przez sciane Flamestrikami, Vortexami, i nic sie nie dzieje. Tu nie ma buga, tak? Hmm..


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 22:25 
Cytuj  
masz racje
ale i tak bede im pomagal :razz:


_________________
--
Jestem tylko nikim...

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 23:20 
Cytuj  
Gadget z GM przezuca sie na lesniczego :smile: khykhy

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 08:56 
Cytuj  
hmm zapowiada sie nowa gildia :smile: liga ochrony potforkow :smile:

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 11:00 
Cytuj  
MI ostatnio Lesniczy mandat dal! i juz ich nie lubie...


_________________
Here is the Door and there is the Way!

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 12:03 
Cytuj  
hehe a co zle parkowales? :smile: :razz:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.