mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 25 mar 2008, 17:53 
Cytuj  
Siema,

Mam pytanie do aktualnie grających...

1. ile sie płaci teraz za Ultime
2. i jakie karty są akceptowane

Pytam się zupełnie poważni ponieważ mam zamiar po 2 letniej przerwie wrócić wiec jeśli znajdzie sie jakiś łaskawca to poproszę o odpowiedź

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 29 mar 2008, 19:23 
Cytuj  
Głównie chodzi mi o karty które są akceptowane przez EA ale widzę ze w UO już nikt nie gra heh

no nic dzięki wielkie za zainteresowanie

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 mar 2008, 22:29 
Cytuj  
Tak tak Nad :D jasne hehe, powiedział bym come do nas do WoW ale to też juz sporo za pozno... gdybyś tylko zobaczył co się z Hergarka albo Wybcia porobilo... :(
Pozostaje Ci chyba tylko czekać na Warhamera, ale to pewnie jeszcze z roczek.... (wiem, że ONI zapowiadaja na jesień ale.....).


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

*

Posty: 138
Dołączył(a): 4.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 kwi 2008, 03:31 
Cytuj  
Jak to co sie porobiło <

wszystko gra , brzuch rośnie no i w pvp dalej sie bawie - niestety w wow a przy mojej wirtualnej klaustrofobii pvp w wow typu areny/bg mnie mecza < juz zdecydowanie lepszy byl Quake ale ja chcialem jakies pvp mmorpg niestesty w wow to zabili, moze w dodatku bedzie lepiej jak nie to sie poddam i zaczne zrzucac brzychola

btw
Cze Nadek >
z tego co czytałem na secret forum =O= ( a mam tam secret pass/log) Panowie bawią sie w UO free shard z pre AoS ruleZ - nawet chyba belleK tam gra

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2008, 20:52 
Cytuj  
Nadrion napisał(a):
Głównie chodzi mi o karty które są akceptowane przez EA ale widzę ze w UO już nikt nie gra heh

no nic dzięki wielkie za zainteresowanie


Ktoś tam jeszcze gra ;)

Opłaty masz po staremu, czyli albo VISA, albo MC. Poza tym bardziej się opłaca kupić teraz gt w sklepiku UO niż płacić w Euro kartą, bo to jakieś 13.99 Euro jest czy coś, a gametime kosztuje 38.99$.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 08:24 
Cytuj  
Wybuch napisał(a):
Cze Nadek >
z tego co czytałem na secret forum =O= ( a mam tam secret pass/log) Panowie bawią sie w UO free shard z pre AoS ruleZ - nawet chyba belleK tam gra


Alert! Alert! Confidential information on loose!

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 09:43 
Cytuj  
haaaaa! siema wszystkim :) fajnie znowu was "usłyszeć"

Napaliłem się strasznie na UO, może nie w tym miechu bo czasowo się nie wyrabiam praca praca i praca ale w przyszłym z karta się zamotam i opłacę sobie na miecha konto i zobaczę co słychać u mojej drugiej ukochanej .... hmmm a może to jest trzecia albo czwarta .... eeeeem nie ważne :P

A z karta się Belka pytałem i mówił że wpisuje się country USA a reszte jak trzeba i lapie w $ a nie euro :D taki bug :P hehe przynajmniej tak kiedys dzialalo z Visa jakas.

moge prosic o wiecej info o tym sklepiku ?? thx :)



P.S Pozdrowionka od Lunki dla wszystkich ... Wybuszku ja tez sie jakis taki coraz okraglejszy robie :D

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2008, 16:42 
Cytuj  
Nadek, wchodzisz na główną stronę UO i UOGameCodes klikasz :)

masz tu bezpośrednio linka: http://tinyurl.com/yuwern

Może i tak jest jak mówisz, ale ja od czasu kiedy dla europejczyków walutą do płacenia jest euro, kupuję GT :)


_________________
Obrazek

*

Posty: 172
Dołączył(a): 1.09.2003
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2008, 08:55 
Cytuj  
A jaka kartę przyjmuje/akceptuje konkretnie bo mam jakaś ale nie łyka :( jaka to ma być Visa Classic/Gold czy jeszcze jakaś insza ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2008, 12:18 
Cytuj  
Ech, pewnie już sobie poradziłeś ale dla formalności odpowiem. Na pewno działają karty VISA Classic i kolorowe, MC, podobno ta z mBanku działa. Ja po przymusowym przejściu z BPH do PeKaO SA dostałem za moją srebrną VISA takie badziewie, co nie wygląda ani na elektron, ani na Classica, ale działa.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.