mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 13:22 
Cytuj  
To jest forum , tak??????

Tu sie pisze posty , tak????

Więc on załozył że GM zaglądają tu codziennie i walną posta w nadzieji że szybko ktoś mu odpowie , proste???????


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 15:22 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-07 11:12, Gadget napisał:
hmn...
ujme to tak.
na stronie sa maile do GMow - przynajmniej do mnie jest. nie laska napisac pytania z nazwa konta itp?
dlaczego nie bylo nazwy konta w tym topicu?
czy my wygladamy na geniuszy co jak widza kolesia z gwozdziem w uchu to wiedza jakie jest jego konto?
widzisz, w momencie gdy GMowie maja role podzielone, to nie dziw sie ze nie wszyscy czytaja forum, nie wszyscy z tych co czytaja, moga/chca pomoc.
ponadto jest cos takiego jak IRC - wystarczy zaczepic gieema... i zrobi to najczesciej od reki, albo wysle do wlasciwej osoby...
czy to tak trudno zrozumiec?
G



GAD ma oczywiscie racje ale skoro już pojawił się problem to można go było załatwić tak jak w przykładzie. W sumie to też jest jakaś wizytówka serwa jak się traktuję na nim i podchodzi do poroblemow graczy czyż nie? Mysle ze sie ze mna zgodzisz GAD...
Inną sprawą jest to że niektórzy "gracze" są bardzoooo wygodni i walą tam gdzie im wygodniej z wymaganiami o niznanym adresie wystawiajac GMow na probe cierpliwosci... no coz wtedy rzeczywiscie mozna kiedys niewytrzymac...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Daimonion dnia 2002-05-07 16:23 ]</font>

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 15:38 
Cytuj  
rajt...


_________________
--
Jestem tylko nikim...

**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 18:54 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-07 16:22, Daimonion napisał:
W sumie to też jest jakaś wizytówka serwa jak się traktuję na nim i podchodzi do poroblemow graczy czyż nie?

wyjales mi to z ust. a pokazany przyklad wlasnie pokazuje diametralne roznice miedzy podejsciem gmow zs do graczy a gmow z sc.
Cytuj:
Inną sprawą jest to że niektórzy "gracze" są bardzoooo wygodni i walą tam gdzie im wygodniej z wymaganiami o niznanym adresie wystawiajac GMow na probe cierpliwosci... no coz wtedy rzeczywiscie mozna kiedys niewytrzymac...

och przepraszam, ze tym bezsensownym pytaniem wystawilem na probe cierpliwosc "Wielce Szanownych I Wyrozumialych Gmow". ech, ludzie, ruszcie czasem glowami. czy to naprawde taki problem napisac odpowiedz typu "wyslij mi pm z nazwa konta i haslem"???


_________________
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może to uczynić ludzi gorszymi.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 18:58 
Cytuj  
Gall rajt:p

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 19:19 
Cytuj  
Widze ze stronnictwo SC silnie trzyma sie razem :grin:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 60
Dołączył(a): 29.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 19:20 
Cytuj  
A jak Gall rajt :smile: hehhh ... :smile:

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 21:31 
Cytuj  
a mnie to wali.
nie potrafisz zadbac o siebie...
wracaj skad przyszeles
(tak wiem ze teraz na mnie naskoczycie ze wiedzieliscie ze to powiem i bla bla )
nie podoba sie - tam sa drzwi..
nikt nie ma bana na konto "za darmo"
do tej pory nie podales nikomu nazwy konta
wniosek?
wiesz za co jest ban, ale musisz bic piane...
zapraszam na flames...
tam sie rozerwiesz
G


_________________
--
Jestem tylko nikim...

*

Posty: 156
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 21:47 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-07 19:54, gallahad napisał:
a pokazany przyklad wlasnie pokazuje diametralne roznice miedzy podejsciem gmow zs do graczy a gmow z sc.

Gall ja też grałem na SC ale odszedłem właśnie dlatego że GM niechciał mi pomuc.
Gdzieś chyba jest jeszcze ten temat.
board/viewtopic.php?topic=1642&forum=20&4
Topic jest troche dziwny ale to nie jest zmyślone.
No ale GM'i stwierdzili że to moja wina i że zmyślam. Niedość że nie mogłem nic kupić bo nie mialem już żadnych pieniędzy to nie mogłem zarabiać bo nie miałem plecaka. Prosiłem pare osób żeby mi go kupiły ale niedało się go założyć.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Verbanim dnia 2002-05-07 22:51 ]</font>

**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 22:00 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-07 22:31, Gadget napisał:
nikt nie ma bana na konto "za darmo"
do tej pory nie podales nikomu nazwy konta
wniosek?
wiesz za co jest ban, ale musisz bic piane...

heh. nie bede tego komentowal. poslalem ci moj login/pass na pm. sprawdz jaka ta postac jest rozwinieta i czy to, co powiedzialem w moim 2 poscie jest prawda (mam pewnie pare skor i surowego miesa w plecaku). konta nie musicie reaktywowac, bo mi tez to wali. a jesli powiesz, ze niby bluzgalem, albo nie zachowywalem sie tak, jak wymaga ten wasz narzucony klimat, to powiem, ze to jest totalna bzdura. ale jak sam powiedziales: jak sie nie podoba to papa. wiec mowie: papa.


_________________
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może to uczynić ludzi gorszymi.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 22:27 
Cytuj  
odpowiedz dostales.
jak juz mowilem, jakby bylo takie info na poczatku - inaczej bys ie skonczylo
i nie pisalem ze bluzgasz tylkoz e bijesz piane :}
G


_________________
--
Jestem tylko nikim...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.