mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 22:20 
Cytuj  
Razem z Kirotem doszlismy do wniosku, ze wy jednak bedzie na tym nowym shardzie mieli zbyt wesole zycie, wiec stworzymy wam prawdziwa gildie chaos. :grin:

A teraz na powaznie. Ci ktorzy grali na Noxie napewno wiedza co kryje sie pod skrotem SoE. SoE czyli Syndicate of Evil byla zalozkiem chaosu na Strefie Cienia. Zdecydowalismy sie powrocic do korzeni i na nowym swiecie chcemy reaktywowac ta gildie. W zwiazku z tym potrzeba nam ludzi. Jestesmy otwarci na wszystkich, zarowno doswiadczonych graczy z Pola/Noxa/Sphere jak i NB, ktorzy dopiero zaczynaja przygode z Ultima, a maja jako takie pojecie o niej. Najchetniej w swoich szeregach widzielibysmy bylych czlonkow SoE, WZ i BN. Chcemy stworzyc najpotezniejsza gildie na swiecie, zalozyc wlasne miasto, wreszcie wlasne panstwo. Gildia nasza w stepnych zalozeniach bedzie przypominala zakon czarnych rycerzy, a przyszle panstwo bedzie mialo charakter totalitarno-religijny. Tak narazie ja to sobie wyobrazam. Jedno jest pewne: bedziemy klasc duzy nacisk na klimat i niezaleznie od tego, czy stworzymy gildie niezrownowazonych mordercow, czy tez honorowych czarnych rycerzy, bedziemy pilnowac klimatu adekwatnego do charakteru Gildii(nie chodzi nam tu oczywiscie o zakaz stosowania wszelkich loli, czy tez rozmawiania o skillach)

Apeluje tu do wszystkich graczy noszacych w sobie pierwiastek chaosu. Musimy sie zjednoczyc! Razem jestesmy silni! Razem podbijemy swiat!


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 22:25 
Cytuj  
Taaa będzie kogo bić :grin:

Ja też chce ogłosić mimo iż ten nowy świat to nie bedzie Sosaria to spróbuję reaktywować prawdziwy order :razz:

Każdy kto w uo kieruje się honorem , pomaga innym i pragnie bronic słabszych jest mile widziany :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 22:27 
Cytuj  
grrr... to topic o mojej gildii, idz do swojego. Ja tu o powaznych sprawach a ty mi z jakims oRDEREM wyjezdzasz co to wogole jest :wink:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 22:35 
Cytuj  
mnie sie zdaje ze jedyna gildia order jaka byla to ta zalozona przez profiana (hehe, pozdro dla profa i keleborna!), no i jeszcze jedna... ta od wilka - ale wraz z odejsciem wilka ta tesh cos mi sie juz nie podobala :wink:
aha, psyche nie nadaje sie na wodza jakby co :grin: tylko ja sie nadaje :grin: :grin: :grin:
joke of corz :razz: (sorka, ale ja juz nie na bierzaco wiec nie wiem jak to bedzie z nowym servkiem)
a noz wroce w chwale by ponownie rozdawac mitrylowe i zlote biustonosze :wink:

_________________
Z głębi ran
Z chaszczy i nor
Zemsty nadszedł czas...

lol qrwa... poprawilem dobrze napisany wyraz na blad - chyba niedowidze :wink:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Moo-Zoon dnia 2002-05-07 23:42 ]</font>

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 22:40 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-07 23:35, Moo-Zoon napisał:
a noz wroce w hwale by ponownie rozdawac mitrylowe i zlote biustonosze :wink:


Ta kute z mitrylu, ktory ja ci kopalem cwaniaczku :razz: On to panienkom rozdawal na prawo i lewo a ja sie w N mines mordowalem... no ladenie


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 22:44 
Cytuj  
a co ty sobie myslales :razz:
dla ciebie mialem biustonosze kuc???
dla kirota? dla taunisa (lol - on by sie pewnie ucieszyl i sam by zaczal rozdawac :grin:)
a zreszta dobre byly czasy jak samemu mozna bylo przymierzac :wink:


_________________
"Anioł ognisty, mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę."
"Rotting in the name of Time"
"Któż z was żyć potrafi?" Ha! Do kogo te słowa...

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 22:56 
Cytuj  
No i teraz nie wiem gdzie isc :razz:, chaos czy order :grin:, cos trzeba wybrac :wink:

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 22:58 
Cytuj  
BUehehehehehehehehee :grin: :grin: :grin:
Ooooo powiem to co Shinji będzie kogo bić :smile:
Bynajmniej teraz to nie są jakieś bezpodstawne groźby :smile:
A zresztą wszystko zobaczycie jak ruszy server :smile:
Ghy ghy ghy ghy ale ich czeka niespodzianka :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:


_________________
..Fear of the dark...

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 23:04 
Cytuj  
Hehe, synku jesli wyjda wszystkie plany Kirota, Exodusa i moje, to my was zmieciemy z powierzchi ziemi... Nie bedziesz nawet wiedzial co sie trafilo :grin:

Drizzt, a ciebie zapraszamy w nasze skromne progi. Zobaczysz, ze to nie bedzie taki chaos jaki byl na Noxie, czu na Polu 92. To bedzie sila nie dopowstrzymania :grin:

Aha, zapomnialem dodac, ze jezeli ktos ma jakies sugestie, pytania lub propozycje, a nie chce ich przedstawiac na forum to podaje wam numery gg:

300969 - to moj
2190098 - Kirota


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 23:39 
Cytuj  
Ghyhyhyhyhyhyhyhy
aaaaaa nie będe się tutaj rozpisywał zobaczycie sami jak ruszy server.
Pozatym ilu was będzie 5-6???????
:smile: : ) :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:
W takiej grupie jak wszystko dobrze pójdzie " czytaj uruchomią wreszcie ten server" to się nawet do nas nie zbliżycie :smile:


_________________
..Fear of the dark...

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 23:43 
Cytuj  
Ehh, jestes niepoprawny. Ale coz, zabijemy cie pare razy, to moze zmadrzejesz...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...


Posty: 1
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 02:49 
Cytuj  
No niemoglem juz wytrzymac :smile: kumpel mi powiedzial ze robi sie nowy shard z sc wiec musze sie zadeklarowac :smile: Psyche, powitaj nowego czlonka w gildii :smile: (nie jestem newbie)

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 06:45 
Cytuj  
ROTFL
hmm.. ludziska, wy w ogole wiecie czym jest ChAoS ??? bo z tego co tu zaczynac wypisywac wynika ze nie macie zielonego pojecia... zreszta tyczy sie to rowniez orderu...
wy juz zaczynacie przeginac... heh, co ja sie przypierdalam w sumie, macie sie dobrze bawic to sie bawcie :razz:
w sumie w takim celu powstaly gildie chaosu i orderu na sc (nox)

ale jak ktos kiedys powiedzial... "chaos trzeba miec w sobie" (to do ciebie, Drizzt :razz: - no offens)

Pozdrowienia...

ps. te, a moze byscie pokosili tych z drugiego servka, co? :grin: :grin: :grin:


_________________
"Anioł ognisty, mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę."
"Rotting in the name of Time"
"Któż z was żyć potrafi?" Ha! Do kogo te słowa...


Posty: 18
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 07:48 
Cytuj  
Smieszy mnie was ten pomysl z gildiamy, chaosem i orderam.Serwer jeszcze nie powstal a wy juz macie plany na nie tylko miasta a cale panstwa.A co do waszego chasu to i tak dostaniecie w dupe tak jak to przedtem bylo.

**

Posty: 247
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 09:43 
Cytuj  
(cenzura)!!!!!!!! ludzie ja was nie rozumiem ten post byl po to zeby zwolac zwolennikow chaosu i mial byc utrzymany klimat wiec bedzie...a wy sie (cenzura) (cenzura)spokojnie!! to ma byc dobra zabawa a nie jakies pizganie sie na smierc i zycie wiec prosze nie siac dola...Ja na Noxie z orderowcami gadalem jak z normalnymi ludzmi chociaz bylem w chaosie tylko jak chcieli to na duel szlismy...a zdarzalo mi sie wskrzeszac tych co zabilem...wiec blagam was potraktujcie to jako zabawe i naprawde postarajcie sie o rowna sile chaosu i orderu bo wedlug mnie nie ma sensu walczyc Przeciwko slabszymsilniejszym postarajcie sie poprostu wyrownac proporcje..(jak by w Orderze bylo za malo ja zawsze moge przejsc na order) <----i wedlug mnie o to w tym wszystkim chodzi

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Kirot dnia 2002-05-08 10:49 ]</font>

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 09:58 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-08 08:48, bestia napisał:
Smieszy mnie was ten pomysl z gildiamy, chaosem i orderam.Serwer jeszcze nie powstal a wy juz macie plany na nie tylko miasta a cale panstwa.A co do waszego chasu to i tak dostaniecie w dupe tak jak to przedtem bylo.


No wiec po pierwsze to co jest zlego w tym ze zawczasu chcemy sie zorganizowac i podzielic zadaniami, jasli cie to nie interesyje to paszol Won.
Po drogie, to chyba nie grales na Noxie czy Polu 92. O ile na Noxie faktycznie sznse byly wyrownane i zarowno gildie Orderowe jak i Chaosu reprezezntowaly podobny poziom o tyle na polu 92 Chaos(czyli gidlia BN) byl niepokonany...


P.S. Grassil skontaktuj sie ze mna lub z Kirotem na gg. Numer masz powyzej
_________________
"Jestem zaprawdę jeno wędrowcem, pielgrzymem na tej ziemi! Czyż wy jesteście czymś więcej?"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Psyche dnia 2002-05-08 10:59 ]</font>

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 10:38 
Cytuj  
na Temat prawdziwego chaosu i prawdziwego orderu wypowiadalem sie juz dziesiatki razy.
zawczesnie na torzenie czegokolwiek ,pierwsze tygodnie gry to i tak wszyscy beda jedna wielka chalastra,biegajaca bez celu

Chaos progenitus

_________________
Whispering souls

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Samael ze Wzgórz dnia 2002-05-08 11:39 ]</font>

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 10:54 
Cytuj  
Samael my niechemy tworzyc chaosu pierwszego dnia nowego serwa. Poprostu zawczasu chce zebrac ochotnikow i ustalic co gdzie i kiedy. Najpierw zanim zalozymy gildie to trzeba bedzie zebrac fundusze no i reprezentowac soba jakis poziom :grin:
Moze sie przylaczysz. Chetnie widzialbym cie w naszych szeregach :wink:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 10:59 
Cytuj  
nie wiem...nie wiem nawet kiedy zaczne grac,zawczesnie prorokowac

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 11:14 
Cytuj  
moja dusza stanowi esencje chaosu
wiec oczywiscie sie przylaczam by go szerzyc
wraz z wami Psyche chce wstapic

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.