mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 19:41 
Cytuj  
Yerpen ja juz wiem czemu tak wolno wam idzie , zajmujesz sie jakimis pierdulkami. DObre ze chociaz zabawnie jest.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 19:56 
Cytuj  
Udostepnimy chyba jeszcze dzis mape, aby potem w czasie otwarcia wszyscy nie zapchali lacza sciagajac :wink:.

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 20:02 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-08 20:41, Eldorn napisał:
Yerpen ja juz wiem czemu tak wolno wam idzie , zajmujesz sie jakimis pierdulkami. DObre ze chociaz zabawnie jest.



Siedz nad tym po kilkanascie godzin caly czas, to ci zrzednie mina :razz:. Ale juz jest dobrze, bo usuwamy ostatnie wykryte bugi i dopracowujemy jeszcze kilka szczegolow. Z nowosci jakie jeszcze wyszly, moge powidziec o specjlanym menu dla burmistrza/lorda ( w zaleznosci od ustroju ), oraz nowych potionkach do stworzenia przez alchemika. Bedzie tez mozliwosc zakupienia w pelni dzialajacych runebookow. Z powodu prawie jednoglosnego waszego zdania na temat komend, postanowlilismy zostawic angielskie komendy, uznajac ze tak i bedzie mniej problemow z ich odpowiednikami polskimi, jak rozniez niesmakiem po powiedzeniu kupic :wink:

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 20:20 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-08 07:45, Moo-Zoon napisał:
ROTFL
hmm.. ludziska, wy w ogole wiecie czym jest ChAoS ??? bo z tego co tu zaczynac wypisywac wynika ze nie macie zielonego pojecia... zreszta tyczy sie to rowniez orderu...
wy juz zaczynacie przeginac... heh, co ja sie przypierdalam w sumie, macie sie dobrze bawic to sie bawcie :razz:
w sumie w takim celu powstaly gildie chaosu i orderu na sc (nox)

ale jak ktos kiedys powiedzial... "chaos trzeba miec w sobie" (to do ciebie, Drizzt :razz: - no offens)

Pozdrowienia...

ps. te, a moze byscie pokosili tych z drugiego servka, co? :grin: :grin: :grin:




Sobie nie zdajesz sprawy jaki jestem zly bo chcialem byc dobry (bylem kowalem a nie assasinem - fencerem), teraz jak zostane tym kim zostane to zobaczysz chaosa :grin:

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 20:42 
Cytuj  
Drizzt, widze, ze budzi sie w tobie krwiozerzcza bestia :grin:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 20:52 
Cytuj  
Ide do SoE, a potem bede yebal all, jak chaos to chaos :lol:

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 20:53 
Cytuj  
Beda pontiony many??? A bedzie LSD? Jakie beda nowe pontony?
JAK SC pol mialo ruszyc to tez mowiles ze ostatnie bugi i ze wieczorm ruszy ( za tydzien).


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 21:52 
Cytuj  
hmm moze udostepnimy mape? Yerp no od tej strony cie nie znalem :|


_________________
My Silent Enigma...

*

Posty: 67
Dołączył(a): 24.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 21:52 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-08 18:21, Yerpen napisał:
Hehe, uzbierjacie te 5-10 ml na kamien miasta i swoja wlasna fortece choasu :grin:.

A co do jeszcze systemu budowania. Uprzejmie donosze, ze rzady miast, beda mogly kupowac "obiekty specjlane" - fontanny, place, latarnie itp. Jezeli miasto okarze sie wystarczajaco bogate, bedzie moglo sobie zafundowac moze mury.
A teraz pewnien abstrakcyjny pomysl, na razie rozwazany. Mury beda mogly posiadac zamykane bramy - taki krok dla antychoasu. Mamy pomysl na tzw. System blegania miast - jezli co prawda choas sam sie nie dostanie do miasta, mozliwe beda dzialania typu uzycie katapult ( ktore bedzie mozna zniszczyc ) itp. Rowniez w obleganym miescie zacznie powoli brakowac towarow u kupcow - taki krok dla choasu :wink:. I jezli w porze, kiedy nikt nie gra ( i nie ma oblezenia ) rzad otwrzy miasto, nie bedzie molg zamknac bram przez kolejny dzien ( ze wzgledu na naprawy itp. itd ).
Chetnie widziane sa komentarze. Jezeli postanowimy takie cos wprowadzic, bedzie to torche programowania, wiec i projekty zmian graczy sa mile widziane :wink:

Yerpen z tymi katapultami to lekka przesada nie robcie z uo gry strategicznej


_________________
Poczuł paraliżujące uderzenie ,ostry topór przenikał jego ciało,rozdzierając je miedzy kośćmi.

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 21:56 
Cytuj  
nie weim czy mi sie zdaje czy wiekszosc woli byc chaosem : to niesprawiedliwe :smile:))


_________________
My Silent Enigma...

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 21:56 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-08 22:52, Quinndil napisał:
Yerpen z tymi katapultami to lekka przesada nie robcie z uo gry strategicznej


Dlaczego? Ja uwazam, ze to genialny pomysl. Pomysl sobie jaka to frajda wyjechac takiemu okropnemu orderowcowi :grin: w pape z katapulty, tudziez armty?


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 22:01 
Cytuj  
I kto tu ma okropna twarz? :smile:

Order nie zawsze oznacza brzydki - zapamietaj to sobie :smile:)))


_________________
My Silent Enigma...

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 22:02 
Cytuj  
Ale przewaznie... :razz:

Boshe gg mi padlo, nie mam co robic... NUUUUUUUDY!!!


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 67
Dołączył(a): 24.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 22:03 
Cytuj  
Moze niedlugo kazdy bedzie mial swoj czolg i na miasta atakowal z grupa swoich zolnierzy.
hehe


_________________
Poczuł paraliżujące uderzenie ,ostry topór przenikał jego ciało,rozdzierając je miedzy kośćmi.

**

Posty: 247
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 22:10 
Cytuj  
Ehh mi sie nie wydaje ze wiecej do Chaos niz Order poniewaz na Noxie startowalismy w 4 a zrobilo sie 20... wiec z orderem moze byc tak samo... a 20 to i tak bylo za malo bo z tego co pamietam to byl 3-4 gilldie orderu...niektorzy zdradzili chaos dla orderu Bleh zeby tak w srodku walki :razz: )


_________________
"Computer games don't affect children. If Pac-man had affected us when we were kids, we would all be running around in dark rooms, swallowing magic pills and listening to repetitive electronic music nowadays..."

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 08:42 
Cytuj  
Na NOXie chyba byly armaty? Wilk cos pisal ze probowal kuc tylko ze to 1000 sztbek bylo na jedna.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 29.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 08:55 
Cytuj  
a co to SoE :razz: co znaczy skroot :razz: sorki ale krotko gralem na SC i ni wiem :razz:

**

Posty: 247
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 09:34 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-09 09:55, NemesiS napisał:
a co to SoE :razz: co znaczy skroot :razz: sorki ale krotko gralem na SC i ni wiem :razz:

Syndicate of Evil ...(Moja stara gilldia)


_________________
"Computer games don't affect children. If Pac-man had affected us when we were kids, we would all be running around in dark rooms, swallowing magic pills and listening to repetitive electronic music nowadays..."

*

Posty: 57
Dołączył(a): 29.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 09:43 
Cytuj  
Aha dzieki :smile:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 10:11 
Cytuj  
kurwa ludzie, ey juz nie umiecie gadac bez OOT co chwile sie ktos wpierdala, z pytaniem o jakas mape czy cos.

Kirot ja mysle zeby dac do gildii max 10 osob ktorzy umieja b.dobrze walczyc (nie mowie o skillach) powiedziec im o wszystkich walkach. no i najwazniejsze bedzie zgranie.
ty decyduj o kowalach bo ja miejsca u nas nie widze.Kasy bedzie sporo to sie mozemy zaopatrzac u blue. No przynjmniej ja nie bede z nimi siedzial w kopalni i pilnowal dupy, a jak zginie to wysluchiwal gorzkich zalow.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 97 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.