mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 22:49 
Cytuj  
hmn... powiem tak.. wlasnie jutro bede u lesniczego prowadzil rokowania...
chyba by mi sie przydal jakis mag z czarem ofensywnym :razz:


_________________
--
Jestem tylko nikim...

*

Posty: 75
Dołączył(a): 6.03.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2002, 23:07 
Cytuj  
Super!! Jestes wielki Gadget, a jak sie dogadasz z lesniczym bedziesz jeszcze wiekszy! Odstawilem na jakis czas UO (Grywam bardzo z rzadka) i jak ostatnio Wcielilem sie w siebie moglem grac na lutni!! Nie wiem czy to samo tak, czy ktorys z GM poblogoslawil mnie i ulzyl w cierpieniach, tak czy owak jestem very szczesliwy i WIELKIE DZIEKI dla GM'ow.


_________________
Trzeba ludzi znosić, jeśli nie umie się ich poprawić.

*

Posty: 93
Dołączył(a): 7.03.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 15:13 
Cytuj  
Calkowidzie zgadzam sie panie bracie Gadget Jest WIELKI!!!!

a co do czarow to:
*Lariel rzuca czarami:*
"Flam Sanct"
"Uus Wis"
"Uus Sanct"
"Uus Mani"
"Rel Sanct"
"Vas Uus Sanct"
"In Jux Sanct"

No i tak zebys sie nie nalazil:
"Vas Rel Por"

To chyba wszystko co moglem dla Ciebie zrobic.
Powodzenia.


_________________
"Always look at the bright side of life...(tuDu tudutudutUD)"

*

Posty: 75
Dołączył(a): 6.03.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2002, 22:58 
Cytuj  
Dzien bez wazeliny, to dzien stracony.
:razz:

*

Posty: 75
Dołączył(a): 6.03.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 21:31 
Cytuj  
I jak, i jak?!?!
Udaly sie pertraktacje?? Gadget? Dogadales sie czy musimy wziac lesniczowke sila? Jak uderzymy jednoczesnie to moze sie uda... W kupie sia!!! :razz:

_________________
Bóg mi przebaczy, to jest jego fach.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Bazyli dnia 2002-05-08 22:36 ]</font>

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 22:16 
Cytuj  
jutro musimy obadac dokladnie teren.
na razie omoofilem sie zez lesniczym na pogawedke, wczesniej gdzie sgo wywialo
G


_________________
--
Jestem tylko nikim...

*

Posty: 93
Dołączył(a): 7.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 16:26 
Cytuj  
To popytaj sie jeszcze czy by sie obrazil jakbysmy ustawili tam ladny oboz okopali go zrobili palisadke, landa brame i rozstawili namioty :smile:))

PS mowie powaznie jestesmy w stanie to zrobic tylko pozwolenie na zajecie terenu i troszke drewna


_________________
"Always look at the bright side of life...(tuDu tudutudutUD)"

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2002, 17:23 
Cytuj  
obawaim się, że upatrzone przez nas miejsce zahacza o rezerwat, także rąbanie dużych ilości drewna raczej odpada.


_________________
Ro6ert vel Perganiusz Szalony [Duch Magii].
Wszelkie uwagi odnośnie magii i Zakonu Magow mozna kierować do mnie
[email protected]

*

Posty: 93
Dołączył(a): 7.03.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2002, 20:31 
Cytuj  
Ech wielka to szkoda....
ale takie troszke na postawienie ladnego namiotu bedzie mozna wyciac jakies 6 kijkow
?? :smile:)


_________________
"Always look at the bright side of life...(tuDu tudutudutUD)"

*

Posty: 93
Dołączył(a): 7.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 17:21 
Cytuj  
Mowie tu o czyms takim:
http://www.swiatnamiotow.pl/1024/hist/galeria/2.html
i jak sie podoba?? cos takiego jestesmy z Bazylem w stanie zalatwic
moze nawet kilka :smile:

O a tak moglby wygladac oboz:
http://www.swiatnamiotow.pl/1024/hist/galeria/12.html
Jakby ktos jeszcze oprocz nas robil namicik :smile: :smile:
_________________
"Always look at the bright side of life...(tuDu tudutudutUD)"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Lariel zwany Tomalcem dnia 2002-05-13 18:24 ]</font>

*

Posty: 93
Dołączył(a): 7.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 17:25 
Cytuj  
A jakby Pretorianom sie nudzilo i nie mieliby co robic to prosze jak moga wyglodac:
http://www.swiatnamiotow.pl/1024/hist/galeria/18.html
potrzeba tylko troche checi :razz:


_________________
"Always look at the bright side of life...(tuDu tudutudutUD)"

*

Posty: 93
Dołączył(a): 7.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 17:36 
Cytuj  
I jeszcze cus jak ktos mieszka kolo Wawki (lub w) i nie wie jak sie zabrac ( albo samemu mu sie nie chce) do robienia stroi, przygotowywaniu zbroi, broni, trenigow rycerskich i calej masy innych dziwnych rzeczy to zapraszam(y z Bazylem) po egzaminkach (wtorek, sroda) bierzemy sie do roboty na powaznie. Pierwsze kroki poczynione: material na mieszki jest i 3 mieszki juz tez, material na szaty i kroje na nie tyz, material na namiocik tez z krojem, 2 czepiec sie konczy, zaczyna kolczuga, walki na kije trenujemy (takie dlugie magowe) juz 2 sie polamaly :smile:, kijaszki do treniogow robi sie w 30min, ladna wyjsciowa laske maga tez robimy, plany na czapke maga, kasa na miecze tez sie zbiera, buty tez jakies zrobimy-pomysl jest,
no i wszelkie kociolki, ziolka, plecaki beda jak na maga przystalo :grin: :grin:
(zeby ktos nie pomyslal mowie powaznie 1 kwietnia byl dawno):D


_________________
"Always look at the bright side of life...(tuDu tudutudutUD)"


Posty: 41
Dołączył(a): 4.05.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 20:39 
Cytuj  
ja jestem z wawy. ja i brat chceli byśmy dowiedzieć się gdzie, za ile i jakie miecze można kupić.
jak byś mógł lariel, jak byś wiedział gdzie można znaleźć kogoś kto sprzedaje miecze to był bym wielce rad gdybyś podzielił się z nami tymi wiadomościami.
a co do samodzielnego przygotowywania takich stylowych rzeczy to wystarczy że jesteśmy z wawy i możemy pomóc? nie potrzeba żadnych zdolności krawiecko plastycznych? bo takich to akurat nie mamy :smile:

*

Posty: 75
Dołączył(a): 6.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 21:20 
Cytuj  
Pozwolicie ze ja cos napisze?
Co do mieczy to oczywiscie mozna takie kupic w Wawie ( Namiarow nie podam bo nie pamietam. Lariel podasz? ). My z Larielem tez chcemy kupis jednak doszlismy do wniosku ze lepiej to zrobic na jakims turnieju lub na zamku ( moze pod Grunwaldem 15.06?). Poznalismy jednego kupca ktory mial dobre miecze i w miare tanio. Cen nie pamietam dokladnie ale bylo to chyba 150 za jednoraka i 200 za poltorarecznego ( glowy se nie dam uciac, jak sie myle to mnie zaraz Lariel poprawi :wink: ). Co do checi pomocy to jestesmy wielce radzi. Zdolnosci nie sa za bardzo potrzebne mysle ze wystarcza dobre checi, reszty sie mozna nauczyc :wink: . Z kad konkretnie jestescie? Napiszcie to sie zgadamy [email protected]

_________________
Bóg mi przebaczy, to jest jego fach.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Bazyli dnia 2002-05-13 22:22 ]</font>


Posty: 10
Dołączył(a): 25.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 22:01 
Cytuj  
eee.... nie wiedzialem ze jestem chetny do pomocy... :smile:

SolGerthin


Posty: 41
Dołączył(a): 4.05.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 06:28 
Cytuj  
możecie chociaż podać dzielnice jak nie pamiętacie gdzie to jest? wtedy może sami już sobie poradzimy...
a są tam może oburęczne? co że jedną rękę mam niezbyt sprawną? :smile:

*

Posty: 93
Dołączył(a): 7.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 09:39 
Cytuj  
*przekopuje zawartosc swego biorka*
eee. chlopaki poczekajcie chwile, gdzies ja mam zaraz znajde....


_________________
"Always look at the bright side of life...(tuDu tudutudutUD)"

*

Posty: 93
Dołączył(a): 7.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 09:46 
Cytuj  
MAM!! znalazlem
Kupiec od mieczy, butow, sakw i roznych takich dziwnych rzeczy (a wlasciwie jego zony :razz: wiec podam kom.):
0-607081543
jak zapytacie sie o miecze to bedzie od was chyba lepiej wiedziala czego chcecie :razz: :razz:

Oraz mincerz - jak sama nazwa wskazuje bieje monet :razz: no i jeszcze robi piki, topory, i zajebiste rekawice plytowe :grin: chyba sobie je kupie bo mnie tak paluchy bola od tego naparzania sie z Bazylem...
A poza tym to zajebisty koles:

Adresik do jego domciu:
Barcice 67
82-420 Ryjewo
tel. (0-55) 277 16 03
kom. 0-608531568
Do pracowni:
ee chyba posialem ale to na zakmu w Golubiu :smile: :smile:

Zamopnialbym ten w warszawie to na Krakowskim Przedmiesciu numerku nie pamietam na przeciwko Szeratona (czy jakos tak) ale malo maja zabawek, przynajmniej nakieruja was na inne sklepy. No i maja ladna full plytke za 3tysiaczki :grin: :grin:
_________________
"Always look at the bright side of life...(tuDu tudutudutUD)"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Lariel zwany Tomalcem dnia 2002-05-14 10:49 ]</font>


Posty: 10
Dołączył(a): 25.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 10:34 
Cytuj  
dobra, dzieki... to ja moze ogolnie rzuce link do b. ciekawego sklepu internetowego http://armsofvalour.com/miva/merchant.m ... ry_Code=MB tak... jak macie ochote to sobie ktos zamowi katanke za 4000 zlociszy... :grin:
a w ogole to jeszcze raz dzieki za namiary... a pewnie jak brat przyjdzie to sie naprodukuje i napisze wiecej... :grin:


Posty: 41
Dołączył(a): 4.05.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 13:25 
Cytuj  
taaa brat ma rację...
stokrotne dzięki!!! wybaczcie że pisze tak w skrócie ale sto razy pisać że dziękuje było by lekką przesadą :grin:
postawił bym wam winiaka za te informacje, przynajmniej na tyle mnie stać...a nie, zapomniałem że już mnie nie stać :sad:
ale i tak macie moją dozgonną wdzięczność!!!

wszystkim którzy czytali poprzedni post brata nie radzę wchodzić pod ten link.
chodzi o to że te sprzęty jakie ci ludzie tam oferują są tak piękne i niesamowicie zrobione że aż żal się robi że się ich nie ma a ceny są dosyć duże (najtańszy miecz za około 200$).

jeszcze raz dziękuje :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.