mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 20:29 
Cytuj  
Na trailu nie można wyjść poza noobzone, kiedyś była to jedna wyspa z rozdziałem na wersję dla Freeportowców i Qeynosian. Teraz świeci pustkami, bo raczej nie jest atrakcyjna, a nie kojarzę, aby jakąś rasą nie można było wystartować gdzie indziej. W sumie o ile czegoś nie pominąłem to z wyspą masz teraz 4 miejsca gdzie można wystartować, ale nie wszystkie są dostępne dla każdej rasy i strony konfliktu. Najfajniejsze jest dodane w ROK Timorous Deep. Nowy trail dostępny od czasów wypuszczenia poprzedniego dodatku Echoes of Feydwer dodawał zonę Darklight woods, która prezentuje się znacznie lepiej od starej wyspy, choć imho bardzo przeciętnie, na tle po prostu epickich zon z ROK (mają to do siebie, że są wielkości 2-3 starych Antonic czy Commonlandów, a w ich obrębie zmienia się sceneria i klimat, czyli nie są monotematyczne tak jak dawne zony).

**

Posty: 294
Dołączył(a): 24.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 20:38 
Cytuj  
W kazdym noob zonie jest taki sam lvl limitowy?

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 2 maja 2008, 21:02 
Cytuj  
Nie, w tych nowych masz content do 20 lvlu, na wyspie był do 10 (hm, czy nawet do 6, ale cap był na 10).

**

Posty: 294
Dołączył(a): 24.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 maja 2008, 06:08 
Cytuj  
Gra mi sie zupdatowala,loguje sie ale mojej postaci nie ma. Tylko w launcherze widze Sebo 27 lv blackburrow.
Jak w ogole serwer sie wybiera?

**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 maja 2008, 09:57 
Cytuj  
Blackburrow to serwer US, więc musisz region przestawić, aby się na niego zalogować. Region ustawiasz przy na tym samym ekranie gdzie akceptujesz EULA, na górze jest. Jeśli go nie masz to znaczy, że musisz wymienić launchera, problem był opisywany w temacie dotyczącym zakupu Rise of Kunark (dalsze posty). Tak czy siak, aby grać na Runnyeye nie musisz zmieniać regionu w takim razie, po prostu zrób nową postać i na koniec kreacji wybierz serwer Runnyeye (jak będzie tylko on do wyboru i Splitpaw to znaczy, że masz region EU ustawiony, czyli dobrze). Veteran rewardy są dla konta nie dla postaci, choć mają limit ilu postaciom możesz je przydzielić od 1 do 3. Nie polecam grania na Blackburrow ponad rok temu wszyscy się stamtąd wynieśli na Runnyeye, kiedy był okres darmowych transferów postaci, teraz to kosztuje 50 dolców.

**

Posty: 294
Dołączył(a): 24.01.2006
Offline
PostNapisane: 3 maja 2008, 10:47 
Cytuj  
A mozna przeniesc itemki z Blackburrow np na Runnyeye?

Ciekawi mnie jedna rzecz jeszcze ze ja konta nie oplacalem a moge grac na mojej postaci 27 lv

Na 80 lv moge zdobyc wszystkie AA od 0 do 50?


Ostatnio edytowano 3 maja 2008, 13:46 przez gloom, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 230
Dołączył(a): 13.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 maja 2008, 13:08 
Cytuj  
Itemy możesz przenieść tylko z postacią i to kosztuje właśnie 50 dolców, dla 27 lvlowej postaci nie ma to kompletnie sensu, obecnie lvlowanie od zera do 80 zajmuje koło 2 miesięcy. Teraz EQ2 nie wygląda tak jak po premierze, tzn. lvlowanie od 1 do 50 lvla nie zajmuje pół roku, nie trzeba na wszystko szukać grupy, nie ma ciężkich kar za śmierć (praktycznie teraz jedyną karą jest uszkodzenie sprzętu i konieczność napraw, które są tanie niczym paliwo w USA, przed obecnym kryzysem), nie trzeba wracać po sharda po śmierci, debuff po śmierci trwa 3 minuty i po tym czasie jesteś sprawny tak samo jak przed zgonem. Debet praktycznie nie istnieje, może jak zginiesz 10 razy pod rząd to zobaczysz koło 10%, ale następnego dnia jak się logniesz już go nie będzie. Nie ma debetu za to, że ktoś zginie w grupie, której jesteś. Generalnie gra jest 100 razy bardziej teraz solo play friendly i wbicie postaci na 27 lvl to jest dosłownie max tydzień grania i to takiego casualowego po 4 godziny wieczorami. Itemy nawet jak byś miał fabledy, co na tym lvl jest mało możliwe, to przy tym co teraz pada w nowych zonach masz po prostu dziadowe i to nawet w porównaniu z tymi które dostajesz w Timorious Deep za zwykłe questy.

AA jest 140, 50 było w KOS, który to wprowadził, potem zwiększyli do 100 w EOF, a w ROK masz już cap na 140 przy 80 lvl. Do 80 lvla nie da się dobić z 0 AA, bo żeby móc wbić 80 lvl musisz mieć ROK, a on od razu udostępnia 140 cap AA, a zawsze jakieś tam minimalne AA dostaniesz, no chyba, że byś grindował jak jakiś upośledzony chiński farmer spot z samymi trash mobami (normalny grindowałby spot z namedem ;) ). Zupełnie bez AA można dobić tylko do 60 lvla jeśli masz tylko dodatek DOF, potem już po prostu musisz mieć AA.

Jeśli możesz się logować do gry, a nie płaciłeś nic jeszcze, to prawdopodobnie chodzi o to, że masz promocje dla powracających weteranów, jaką SOE kiedyś tam aktywowała dla graczy, którzy przestali grać przez pierwsze pół roku po premierze. Nie pamiętam ile to dni jest chyba tydzień i nawet nie wiedziałem, że to jeszcze działa.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.