mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 21:42 
Cytuj  
Hehe Eldorn, widze, ze sie strasznie satrasz mnie dogonic. :razz: Ale tak na powaznie, to jesli te wszystkie pomysly nam wyjda, to faktycznie z tego SoA moze wyjsc cos pozadnego...
Koncze juz bo faktycznie za duzo sie tych postow porobilo :grin:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 21:44 
Cytuj  
Ehhh ja tez mam nadzieje ze sobie domek w centrum postawie zeby sklep zalozyc, pewnie trzeba bedzie placic podatek od dochodu (uppsss po co ja to pisalem)?


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 21:49 
Cytuj  
Jezu freelance powinien byc! Moze pozniej ale na poczatku to przeciez wiocha jest nie?!


_________________
My Silent Enigma...

**

Posty: 247
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 22:28 
Cytuj  
whooah no dopiero to przeczytalem i dochodze do wniosku ze pomysl wyjebisty...ale jest kilka ale :razz::
-->Skad inad wiadomo ze chaos jest po to zeby wprowadzic chaos...wiec smiem watpic czy prawdziwy chaosnik da sie wciagnac w jakas biurokracje i smieszne podatki ...miasto chaosu to powinnien byc jeden wielki syf (w pozytywnym tego slowa znaczeniu) a nie jakas biurokracja i burmistrze (watpie czy dlugo pozyja)
----->jak dla mnie to naprawde duzo wiary bedzie musialo byc
--->na Neverlandach byly takie sytuacje (tylko ze to Polacy oblezali Hiszpanow albo Wlochow w ich Castlu Pozdrowienia dla Zelwag :grin: Drizzta i Wyshyna)
--->To wypali ale jak wiadomo predzej czy pozniej cos sie sypnie ...
--->Wspolczuje juz GM ile beda mieli pracy
--->Przy szturie na miasto zeby byla dobra siekanka to trzeba zakazac lootowania a za lootowanie dawac dozywotniego bana na IP i hwd looterom,no chyba ze chcemy zeby broniacy i atakujacy chodzili w ironowych plytach i walczyli jak by chcieli a niemogli (imo)
--->no to ja sie nie rozpisuje i poraz kolejny powtarzam ze to (imo) ma byc zabawa i naprawde nie powinno nikomu zalezec na tym czy jest order czy chaos tylko czy dobrze sie bawi i czy dobro i zlo ma rowne sily
--->a jednak sie rozpisalem...
--->Umarl Krol niech zyje Chaos !!


_________________
"Computer games don't affect children. If Pac-man had affected us when we were kids, we would all be running around in dark rooms, swallowing magic pills and listening to repetitive electronic music nowadays..."

**

Posty: 247
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 22:30 
Cytuj  
Moze i jestem pesymista ale z takimi rzeczami trzeba sie liczyc :smile: (nie niechcialem sobie nabic posta)


_________________
"Computer games don't affect children. If Pac-man had affected us when we were kids, we would all be running around in dark rooms, swallowing magic pills and listening to repetitive electronic music nowadays..."

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 22:37 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-08 23:28, Kirot napisał:
Skad inad wiadomo ze chaos jest po to zeby wprowadzic chaos...wiec smiem watpic czy prawdziwy chaosnik da sie wciagnac w jakas biurokracje i smieszne podatki ...miasto chaosu to powinnien byc jeden wielki syf (w pozytywnym tego slowa znaczeniu) a nie jakas biurokracja i burmistrze (watpie czy dlugo pozyja)


Kirot, ale ja nigdzie nie napisalem, ze ktokolwiek bedzie sprawowal jakakolwiek wladze nad kimkolwiek w takim miescie. :grin: O to mi chodzi, zeby kazdy byl niezalezny. Zarowno gildie jak i zwykli mieszkancy tego miasta. Tam nie bedzie zadnego prawa. Nikt nie bedzie placil zadnych podatkow. Nie bedzie zadnego wladcy, czy tez tyrana(no chyba, ze gildie tak ustala) Chodzi o to, zeby zjednoczyc w takim miescie, a pozniej panstwie wszystki graczy noszacych w sobie pierwiastek chaosu.

_________________
"Jestem zaprawdę jeno wędrowcem, pielgrzymem na tej ziemi! Czyż wy jesteście czymś więcej?"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Psyche dnia 2002-05-08 23:50 ]</font>

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 8 maja 2002, 23:42 
Cytuj  
Hmmmm teraz chce mi się spać :grin:

Ale walnę dzisiaj :razz: o moim nastawieniu do miast i gildi na SoA , a póki co to idę do wyra.... sam :cry:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*

Posty: 57
Dołączył(a): 29.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 08:42 
Cytuj  
hmm a moze umozliwic takze handel . chodzi mi o to ze w jednym z miast jakis intem reg lub cos w tym rodzaju ma wieksza cene od innego :smile: . w sumie to chyba gupi pomysl ale sie wypowiedzcie :smile:.

A co do topicu bardzo mi sie podoba :smile:

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 08:56 
Cytuj  
u nas byle jak najtaniej :grin:

*

Posty: 57
Dołączył(a): 29.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 09:06 
Cytuj  
he he :smile:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 10:14 
Cytuj  
ja tam powiem jedno.
do fajnego oblezenia potrzebuje 80% magery i kilku dobrych chlopa, a nie 2 kilo skryptow.


_________________
Obrazek

**

Posty: 247
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 11:36 
Cytuj  
ta racja trzeba byc silnym.. bo watpie czy jakis noob pojdzie po to zeby walczyc kamikaze raczej po to zeby lootowac...

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 13:59 
Cytuj  
Spoko tylko nei wych****cie:P tinkera:P Jak wszystko bedzie moaan kupic to znow bedzie kaszana:P

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 15:48 
Cytuj  
Dobra pora na tego posta :grin:

1)Miasto i jego oblężenie - żeby miasto/wioska jakoś prosperowała potrzeba przynajmniej 10 graczy , z takim skillami żeby się uzupełniały , od 20 graczy można mówić miasteczko.

1a)Oblężenie to miła rzecz , ale narazie lepiej nie zawracać tym głowy GMom niech pierw proste rzeczy poprawią , naprawią i bedzie git :grin:

1b)Miasta chaosu powinny być złowieszcze :razz: , ustrój despotyczno-totalitarny , a zamiast burmistrza jakiś herszt czy coś takiego , bez wybierania i głosowania walka każdy na każdego kto przeżyje ten zostanie władcą , spiski oraz zdrady powinny być dozwolone , brak kowali , chaos brałby sprzet napadając na miasta zabijając kowali i wojów :grin:

1c)Miasta orderu wiadamo jakie , ustrój demokracja - republika , z burmistrzem wybieranym co np. miesiąc , rzemiosło i handel powinien w tych miastach rozkwitać.

2)Rzemiosło - Jak miasta mają działać to rzemisło musi istnieć , gdy ruszy SoA proponuje , po kolei poprawaić wszystkie skille (chyba ze juz są poprawione :razz:

3)Gildie - w sumie nie wiem czy lepiej żeby miasta zastąpiły gildie??? czy pozostawić gildie???

3a)Order - Valor , Humility , Honesty , Sacrifice , Spirituality , Compassion , Justice i Honor :cool: te cechy powinni posiadać orderowcy , i powinni ich porzestrzegać.... ale jak to będzie??????
Jeśli kiedykolwiek zrobię gildię to bedzie napewno order , ale by zostać przyjętym trzeba będzie sie wykazać tymi cnotami (ciekawe czy znajdę przynajmniej 1 taką osobę :grin:)

3b)Chaos - Rage , Sorrow , Hatred , Disapointment , Unforgivness , Discouragement :evil: to cechy chaosu , powinni oni być bezlitosnymi mordercami , palącymi , gwałcącymi niszczącymi i zabijającymi wszystko co im stanie na drodze :evil: a zasady w ich gildi powinny być jak w mieście rządzi najsilniejszy :mad:

To tylko moje spostrzenia nikt nie musi sie z nim zgadzać , ja to tak widzę i mi się wydaje ze tak byłoby najlepiej , ale znając graczy a szczególnie noobów , jest to prawie niemożliwe do zrobienia :cry:

*

Posty: 105
Dołączył(a): 28.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 15:59 
Cytuj  
Wow, ale się napłodziłeś :razz:.
Generalnie się z Tobą zgadzam Shinji, co do ustrojów miast, rzemiosła itd. Ale chyba nigdy nie spotkamy graczy, którzy będą posiadali wyłącznie cechy Orderu lub Chaosu. Nawet jeżeli w grze opowiesz się po stronie Chaosu, to w tym momencie teoretycznie odpada jakakolwiek pomoc innym graczom, nawet z tej samej chaotycznej gildii (a co, niech sobie sam radzi, ja mu w pysk i biorę jego graty :grin:).


_________________
I stand Alone in a valley filled with Starlight
My Eyes suffer from Eternal Sparks
So shut the lids and Dream so I can see
the Trident clearer than Ever now.

And in My Darkest Fantasy
And as I reach for Hell
I am Free...


Posty: 29
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 16:04 
Cytuj  
Jezeli chodzi o Order to zamierzam takowy stworzyc ( zdziwieni?:P ), podjelem ta decyzje poniewaz na kazdym z Sc Chaos zgladzal Order (no moze na Noxie bylo troche inaczej) juz namowilem paru dobrych graczy do wstapienia, ale lista czlonkow jest nadal otwarta, wiec jak by co to piszcie na GG.
Regulamin i przyblizone zasady dzialania tej gildii na GG. Nom to tyle :razz: mam nadzieje ze bede godnie reprezetowac Order.
Moj GG: 1833695

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 16:13 
Cytuj  
Wiesz jak masz robić łaskę orderowi że dostaje w dupę to niemusisz :grin: , na SoA sobie poradzimy lepiej zrób chaos (3 chyba :grin:)


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 16:42 
Cytuj  
No shinji, calkiem fajne pomysly, ale jest pare spraw: :razz:
Po pierwsze: w miescie chaosu proponowalbym raczej anarchie(nie zebym byl jakims tam jej zwolennikiem), gdyz wydaje mi sie, ze taki "ustroj" najlepiej odpowaidalby naturze chaosu. Kazda evil Gildia rzadzi sie swoimi prawami, a co do nie zrzeszonych mieszkancow miasta, to coz... kazdy sobie rzepke skrobie :razz:
Po drogie: wciaz nie rozumiem, dlaczego chcecie zabronich kowalom przystepowania do chaosu. Co w tym zlego?

DartMoor--> ranisz mnie :razz:

_________________
"Jestem zaprawdę jeno wędrowcem, pielgrzymem na tej ziemi! Czyż wy jesteście czymś więcej?"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Psyche dnia 2002-05-09 17:44 ]</font>

*

Posty: 153
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 16:53 
Cytuj  
Pomysl z miastami i ich obrona, najazdami itp bardzo mi sie podoba brawo Psyche, naprawde wypas, tylko mysle ze troche nam zajmie rozwiniecie postaci w stopniu gwarantujacym dobra zabawe zanim zaczniemy takie zbrojne wypady, no i nie zapominajmy ze najpierw to te miasta trzeba by wybudowac, bo nie bedzie czego bronic :smile:

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 17:00 
Cytuj  
Własnie my tu o gildiach , wojnach murach :grin:

A wiecie jak to jest 100 golda , robe i pare regów :lol:

Psyche a z tymi miastami to poprostu wszyscy mieszkancy należeliby do jednej gildi czyli miasta :grin:
_________________
This is the land of Love and Peace :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Shinji Ikari dnia 2002-05-09 18:01 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.