mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 4
Dołączył(a): 10.05.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 13:26 
 
Ale to jest troche bezsensu. Gosc ktory gra 7 godzin ma 67 str, troche zaduzo co ?. Moje zdanie jest takie jak Werta, teraz testujmy, a potem to juz zobaczymy co bedzie. Jak tak pojdzie dalej to zaniedlugo kazdy bedzie "czyscil" sam caly cmentarz jak tak staty szybko beda dochodzic.


_________________
Dawno temu powstał świat,
Dobry świat,
Lecz pózniej narodził się człowiek,
Który stał się bezlitosnym
Barbarzyńcą niosącym śmierć.
Lecz byli też inni ludzie,
Ludzie którzy za ból płacili bólem.

*

Posty: 105
Dołączył(a): 28.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 13:27 
 
Fajnie ktoś przetłumaczył wyraz log(s)... jak wplecaku mam zrąbane kłody drewna to mi pisze: X klodas :smile: )

_________________
I stand Alone in a valley filled with Starlight
My Eyes suffer from Eternal Sparks
So shut the lids and Dream so I can see
the Trident clearer than Ever now.

And in My Darkest Fantasy
And as I reach for Hell
I am Free...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Nocturno dnia 2002-05-12 15:20 ]</font>

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 13:29 
 
Psyche ---> popatrz nie bedzie ani cofek ani kasacji tym co sobie tego nieżyczą.
Jezeli ktos ma juz postac i niechce jej stracic to niebedzie grał - tak jakby serwer został wyłączony. A ci co bedą chcieli przetestowac to albo założą nowe postacie tylko do testów (które zostaną potem skasowane) ale swoimi obecnymi beda grali.
Wiesz, ja wczoraj ukatrupiłem kilka zajęcy i krowe i mi str podskoczyło o 2 a dex o 1 a w sumie to moze walczyłem kilkanascie minut.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 14:03 
 
Wszystko ladnie pieknie tylko, ze ja najczesciej weekendy gram(szkola :sad:) wiec twoj pomysl nie zabardzo mi sie podoba. Jesli nie morzecie przebolec, ze koles po 7 godziinach ma tyl str to nikt wam nie broni pograc te 7 godzin... Niektorzy cala noc spedzili na graniu. Zreszta to dobrze ze statsy tak szybko rosna. Szybciej dojdziemy do jakis normalnych poziomow i bedzie mozna zaczac prawdziwa gre... A co do obnizenia tego str no to moze jeszcze przejdzie ale kasacja to juz napewno nie. Mysle ze jezeli juz musicie obnizac, to wszyscy beda zadowoleni jesli do poziomu 60 punktow...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 14:06 
 
Otoz to Psyche. Jak komus sie niepodoba szybkosc wzrostu statsow to sa inne serwery na kytorych jest to zwolnione. A jest atk ze im sie ma wiecej tym wolniej wzrasta np. dex z 43 na 44 przeskoczyl mi dopiero po ok godzinie uzywania skillow z nim zwiazanych.
Ale wzrost sily to by mozna troszku spowolnic :smile:


_________________
"Wojna jest to proces kontrolujacy przyrost populacji na swiecie"

*

Posty: 153
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 14:16 
 
Hmmmm kasacji postaci to bym niechcial, mialo juz niebyc, trzeba spowilnic str i obnizyc u osob co maja ponad 60 duzo

*

Posty: 57
Dołączył(a): 29.03.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 14:19 
 
:sad: :sad: a mi sie na 'ENTERING BRITANIA' wiesza ;(( co za tym zrobic ( o ile wiem to nie tylko ja mam taki problem :sad: raz na 10 prob mi wchodzi na serw...

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 14:26 
 
Psyche ---> ja troche niekapuje, jak niegrasz w tygodniu to Ciebie to najmniej dotknie, no chyba zebys chciał w testach uczestniczyć. Bo jak nie to i tak i tak nie bedziesz grał.
A co do tego przyrostu - tu nie chodzi o to ze ktoś grał 7 godz i mu przyrsło o kilkanascie i ze jak ja zagram te 7 to tez mi przyrosnie - jesli tak ma pozostac to ok, to nawet nie ma sensu robić testów.
Chodzi o to, że jak ktoś zacznie grac za 2 tyg żeby miał zblizony start to nas co zaczelismy od początku i jakby tego nie nazwac wykozystalismy buga (jesli to jest bug) a to jest troche nie fair.

Ja wiem, że zawsze się znajdą maniacy co beda po 12h/dzien grali i ich sie niedoscignie w killach i statsach i ok. Ma czas zdrowie i ochote to gra ale trudno zeby ktos po kilku godzinach gry napakował postac tak jak ktos kto zacznie po nim troche musiałby grac kilkanassci dni non stop aby dojśc do takiego poziomu.

Jezli tak wam zalezy na tych skillach i statsach to niech juz przy tworzeniu postaci bedzie do dyspozycji 700 pktów skilli i 225 statsów i finał - nietrzeba bedzie kasowac postaci, nie bedzie makrowników kazdy bedzie miał postac jaka chce.

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 14:32 
 
Poza tym ludzie, kto tu mówi o kasacji - tylko wy.
Wyłacza sie serwer, robi ekipe testowa i oni grają na postaciach tylko do testowania które po zakonczeniu testów idą do kasacji I TYLKO TE.
Jezeli bedzie potrzeba to najwyzej dojdzie do jakiegoś sensownego obnizenia skilli i statsów ale mówie sensownego.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 15:02 
 
To powiedz mi jeszcze jaki sens ma tworzenie drogiego testowego serwa, co chcesz testowac?


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 15:14 
 
czas przyrostu skilli, statsów, działanie skilli statsów chocby i nawet.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 15:22 
 
Przecierz wszystko to jest nam znane nie ma co testowac. Wiemy ja rosna skille i statsy. BTW: kowalstwo rosnie za wolno :smile:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 15:25 
 
Ja bym proponowal przetestowac zakladanie kont bo wyslalem forumularz ,i mi przyszedl mail zwrotny ze takie juz jest(takie same mialem na SC) a takiego nie ma ,to z pewnoscia wymaga testow!!:P
A raczej zalozenia mi konta do cholery!!:P

_________________
Bestia zeszla z gór bypustoszyc ziemie...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Samael ze Wzgórz dnia 2002-05-12 16:27 ]</font>

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 15:44 
 
Pewnie tez ktos dal takie same zgloszenie tylko ze inne haslo i wez wyslij z inna nazwa i takim saym haslem .

*

Posty: 92
Dołączył(a): 14.03.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 16:52 
 
Jak to jest z ta jazda na koniu i innych takich? Probowalam jezdzic na koniu ale bardzo szybko znikl.

*

Posty: 102
Dołączył(a): 23.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 17:01 
 
HMMM JESTEM ZA OBNIZENIEM SILY O OKOLO 20 PUNKTÓW TO BY BYŁO SPRAWIEDLIWE ALE NIE WIECEJ, POSTARAJCIE SIE ZMNIESZYC ILOSC RUD BO O 61 TO IDIOTYZM, POZATYM BANK MA ZA MAŁOM POJEMNOŚC 2000 WAGI TYLE TO JEST NIC DLA GÓRNIKA JAKIES 2H A I TAK BENDZIE MNIAL PO 2-4 RUDY JAKIE 22 RODZAJE


_________________
Istota okrucieństwa jest rozpoznawana zarówno przez ofiarę jak i oprawcę - przez wszystkich

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Night Spider dnia 2002-05-12 18:03 ]</font>

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 18:49 
 
Ostardy czasem nie znikaja ja mam swojego juz kilka godzin, a komus dopiero po 15min znikl.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 18:55 
 
Eldorn kiedy na brovca idziemy:)?..Od Mardaaga mam plytke UO;p

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 19:18 
 
Cytuj:
2002-05-12 14:26, Thorin napisał:
Ale to jest troche bezsensu. Gosc ktory gra 7 godzin ma 67 str, troche zaduzo co ?. Moje zdanie jest takie jak Werta, teraz testujmy, a potem to juz zobaczymy co bedzie. Jak tak pojdzie dalej to zaniedlugo kazdy bedzie "czyscil" sam caly cmentarz jak tak staty szybko beda dochodzic.



ej stary nie wkurwiaj mnie nawet bo cier zajebie nie po to 16 godzin zapierdalalem ciagle walka ryby walka ryby bzeby tacy jak ty chcieli postacie usuwac nie moja wina ze sie obijales i nie dobprowadziles dobrze mi na sile 60 wolno szlo musialem kopac 2 godziny by uroslo o str1 zostawiamy jak jest ale mocno zwalniamy przyrost!!!

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 19:39 
 
Jezus Maria ja juz nie mam siły ...
czy wy wogóle czytacie co się pisze wczesniej czy tak se strzelacie odpowiedzi?
Kto tu mówi o kasacji postaci ?????????
Niemam zamiaru ani ochoty klepać tego jeszcze raz - przeczytaj chłopie dokładnie i uważnie co jest napisane wczesniej i dlaczego jest ta cała dyskusja.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.