mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 14:17 
Cytuj  
Wczraj zostalem milo zaskoczony na pustyni i na baganch, wiec pomyslalem sobie co by tu jescze mozna zmienic aby gra byla bardziej emocjonujaca i blizsza papirowemu RPG.
Otowz o iel to mozliwe mozna by skasowac imion przychodzacych graczy jak i potworow oraz zwierzat.
Zamiast tego zrobic liste znanych osob zwierzat i potworow i od pozycji z tej listy uwarunkowac czy opis przy postaci sie poajwi czy nie.
Przyklad: Ide polowac na orki, i zamiast standartowych opisow ork lucznik, ork defender widzial bym tylko samo ork.
Z ludzmi podobnie jak przychodzi to widze tylko np. czlowiwk dopiero jak mi sie przedatwi i ja uznam ze godny jet zapamietania dodam go do listy osob znajomych.
Tu mozna by podpatrzec sposob zapamietywania z arkadii i uzlaeznic liczbe zapamietanych osob od inteligencji.
Dodatkow niektore skille by pomagaly nam rozpoznawac gatunki zwierzat i potworow.
np. taki Animal Lore powodowal by ze zamias widziec np. ptak widzial by np. kruk.
itd.
Ja osobiscie uwazam to za swietny pomysl lecz nie wiem czy jest mozliwy do wykonania.

Czekam na jakas odpoweidz od GM a was gracze zachecam do wpisawania ty pomyslow i waszych opini na ich tematy.


Posty: 27
Dołączył(a): 23.03.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 14:20 
Cytuj  
Zgadzam sie w 100% z moim pzedmowca. W koncu nikt na czole nie ma napisanego imienia to jest naprawde bardzo good pomysl...


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 14:29 
Cytuj  
NO ale z opisami było by ciekawie troszke , gfrałem w Arkadie przez 1,5 roku i wydaje mi sie że wiem o co chodzi a biorąc pod uwage ze na tamtym mudzie gra około 220 osob naraz co jest u nas nie możliwe a także opisy sa np wysoki męzżny człowieka ja tu to zrobić człowiek z bródka? to wymaga troszke pomyślunku , ale mam y czas.......

*

Posty: 60
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 14:54 
Cytuj  
no anrawar niezupelnie przeciez jak widzisz orka to chyba tez widzisz czy trzyma luk czy palke wiec ork lucznik powinien sie wyswietlac taksamo jak widzisz obronce przeciez wyglada inaczej niz zwyczajny ork wiec dlatego dobrzez e wypisuje ze to jest defender i nalezy zachowac ostroznosc :grin:

*

Posty: 82
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 14:59 
Cytuj  
A jak odroznic vortexa od zywiolka wodnego? Po rybim zapachu tego drugiego? :grin:

*

Posty: 60
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 15:05 
Cytuj  
tak ale to zalezy czy stoisz od zawietrznej :grin:

**

Posty: 248
Dołączył(a): 30.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 17:04 
Cytuj  
Cyrkon: Napisy wskakuja troche wczesniej niz sie widac cala postac.

pozatym niedoswiadczony gracz nie wei ze ten jest orc defender a ten to tylko dowodca, a lucznika to moze poznac po luku a niepotrzebny jest napis.

*

Posty: 141
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 17:49 
Cytuj  
Pomysl dobry ale jak bedzie z realizacja to nie wim. No i moze byc niemilo jak do jakiejs panny powiem witaj kochanie myslac ze to Mielikke :smile:


Posty: 25
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 18:49 
Cytuj  
GOOD IDEA :smile: tylko czy mozliwe do wykonania ?

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 20:34 
Cytuj  
Hmmm ciekawy pomysl i calkiem fajny ale w arkadi opis byl nieco rozbudowany pojawialy cie sie ze 4 cechy. Odroznic kogos po wygladzie bez takiego opisu jest strasznie trodne.

Cyrkon ale to ze jakis ork ma w lapie topor dowiesz sie dopiero jak go zobaczysz czyli jak umrzesz :smile: (najprawdopodobniej)


_________________
Mejk lof nou łor!

*

Posty: 93
Dołączył(a): 7.03.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 20:35 
Cytuj  
Pomysl jak najbardziej.
Bo to troche dziwne widzisz czlowieka po raz pierwszy i juz wiesz ze to jakis XXX - uczen gildi YYY. troche bezsensu no moze ze z gildi to po jakisz szatach tarczach itd.


_________________
"Always look at the bright side of life...(tuDu tudutudutUD)"

*

Posty: 82
Dołączył(a): 23.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 20:38 
Cytuj  
Z pomyslem co do imion graczy to jeszcze jeszcze ale z nazwali potworkow to poroniony pomysl...

*

Posty: 90
Dołączył(a): 19.03.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 20:41 
Cytuj  
Za 100 dni maturaaa... ops nie to chcialem powiedziec...:eek:

a wiec ... jak sie to wprowadzi to moze odrazu ubranka z imionkami, buciki z imionkami, jak ktos chce pokazac swoje imie...
Nie zebym narzekal,ale wy piszecie wg o bzdetach... moze kiedys kiedy sie GMi uporaja z innymi sprawami.
To moje i tylko moje zdanie.
A wiec... Niedaawno byla maturaaaa

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 20:44 
Cytuj  
tak tak ja jestem za ale zrobic to na maksa realnie zero napisow itp ktos do ciebie Podchodzi to mosi sie przestawic itp albo go mosiasz jakos poznac itp kumacie czy nie widziz kogos na ulicy to nie wiesz kto to np ten co przelaz kolo ciebie bo go nie znasz itp wiec sugestia polegajmy an tym co widzimy a nie na tym co nam wyswietli gra sie zrobi ciezsza i bardziej podobna do zycia codziennego :smile: nigdy nie bedzie wiadomo co i jak ale w tym momencie to kamienie gildi starca sens :smile: ale ja jestem za :smile:

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 20:48 
Cytuj  
Kamikaze zadziwiasz mnie. Ja bym nie potrafil sie wypowiedziec na 5 linijek i nie uzyc zadnego przecinka i kropki.


_________________
Mejk lof nou łor!

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 20:55 
Cytuj  
Aiku a po cholere pisac z przecinkami itp czy cos to tu zmieni to nie jest matura :wink:

*

Posty: 60
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2002, 20:57 
Cytuj  
no widze ze byl jakis pad bo sporo was wpadlo :grin:
a cop do tych napisow
to jak ktos gra na 640 na 480? albo 800 na 600?
przeciez tak naprawde niewidzisz potwora dopiero na ekranie jak masz napis to znaczy ze twoja postac zauwazyla a czy doniego podejdziesz to jzu inna historia... wiec ja jestem przeciw temu bo to nienada zadnej realnosci a utrudni i to sporo utrudni a przeciez wszyscy graja dla przyjemnosci wiec moim zdaniem beznadziejny pomysl ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 00:04 
Cytuj  
Pomysl przyjety do blizszego przemyslenia. A z tego co wiem, bardzo trudne do wykonaia... Ale moze... :wink:

X.


_________________
http://zaginiony.net

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.