mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 193
Dołączył(a): 15.01.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2008, 02:02 
Cytuj  
www.dreamlords.com/
Przedstawiam Wam mmorts
Dawno się nią zainteresowałem jednakże, odrzucił mnie abonament, dzisiaj ujrzałem iż można w nią grać za darmo. Więcej napiszę jak przetestuje, jedyne co wiem to, że mamy do wyboru 3 rasy, każda ma jakieś wady i zalety
Tu macie filmik co i jak:
http://pl.youtube.com/watch?v=uHp2Mtj7QGo


Posty: 43
Dołączył(a): 30.10.2007
Offline
PostNapisane: 29 cze 2008, 10:22 
Cytuj  
Jakie wymagania ma ta gra? Możesz przybliżyć bo nie ma nigdzie na stronce i forum.

p.s Mój komp ma 3ghz Procek , Grafe 64 mb i 1 gb ramu. Pujdzie mi?


_________________
Obrazek

**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2008, 10:26 
Cytuj  
pojdzie spokojnie mi smiga na procku 2.4 512 ram i karcie tez z 64 mb


_________________
Obrazek
Ubierz się www.artxenum.cupsell.pl

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2008, 16:49 
Cytuj  
Maam dwa pytania:

Świat jest otwarty?

Czy to darmowe granie jest "normalne" czy jakieś ograniczone konto lub trial?

**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2008, 17:31 
Cytuj  
za free grasz z jakimiś tam małymi ograniczeniami :)


_________________
Obrazek
Ubierz się www.artxenum.cupsell.pl

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 29 cze 2008, 18:55 
Cytuj  
a jak to jest z mechaniką rozgrywki??

PS: zawiera elementy RPG?

**

Posty: 259
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 cze 2008, 19:03 
Cytuj  
masz swojego głównego bohatera :) który zdobywa lvl i ekwipunek :) a jednostki też mogą mieć dodatkowy ekwipunek np jakieś mieszcze zbroje itp itd :)


_________________
Obrazek
Ubierz się www.artxenum.cupsell.pl


Posty: 43
Dołączył(a): 30.10.2007
Offline
PostNapisane: 29 cze 2008, 23:11 
Cytuj  
Dzięki za pomoc ;) cóż jestem za tym aby stworzyć polskie forum ..chyba że już jest


_________________
Obrazek

*

Posty: 193
Dołączył(a): 15.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 cze 2008, 01:24 
Cytuj  
Ja coś mam nie tak z grafiką, widać tylko jakąś mgłę i nic więcej :/


Posty: 43
Dołączył(a): 30.10.2007
Offline
PostNapisane: 30 cze 2008, 07:10 
Cytuj  
@UP może to mgła wojny :D A tak serio to sprawdź najnowsze sterowniki i pobaw się w ustawieniach karty graficznej. Możesz mieć zablokowane pewne opcje które uniemożliwiają poprawne działanie niektórych silników graficznych. Good Luck


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 3 lip 2008, 15:31 
Cytuj  
Mógł by ktoś powiedzieć coś o samej rozgrywce bo okazje zagrać będę miał dopiero w niedziele. Gracze mogą budować budynki/miasta? Są jakieś questy?


Posty: 44
Dołączył(a): 19.11.2007
Offline
PostNapisane: 5 lip 2008, 07:55 
Cytuj  
Hmmmm, tak na oko to w tej grze grasz dwoma sposobami :D Pierwszym przez przeglądarkę rozbudowujesz miasto, wynajdujesz wynalazki itp. A drugim grasz ze swoją armią w jakieś misje :D

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 5 lip 2008, 21:01 
Cytuj  
a jakies PvP?

*

Posty: 150
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lip 2008, 09:25 
Cytuj  
sam nie grałem ale kiedyś się zainteresowałem i to jest dokładnie coś jak plemiona , travian itp tylko ze 10 razy bardziej rozbudowane, gdzie walki z innymi graczami , misje , podbijanie nowych terytoriów przeprowadzasz w real-time jak w rtsach w grafice 3d , nie powiem ze brzydkiej zresztą

******
Avatar użytkownika

Posty: 3944
Dołączył(a): 18.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 lip 2008, 21:09 
Cytuj  
a jak pozyskac surowce?

*

Posty: 166
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 lip 2008, 21:34 
Cytuj  
Koleś napisał(a):
a jakies PvP?


mozezs wyzwac kogos an pojedynek, lub na terenach pvp. wyglada to tak ze sa 2 bazy narpzciwko siebie, an srodku wierzyczka, prodoukujesz 2 unity po 3 jednostki, dreamlord i pakujesz w 2giego gracza, jak dla mnie ta gra to tanie badziewie, doslownie pare mapek na kotrych musisz bic te same potwory, przez kolejne razy i kolejne i kolejne.... zawiewa nuda i monotonnoscia...


_________________
Obrazek

**

Posty: 443
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 lip 2008, 22:14 
Cytuj  
deka napisał(a):
mozezs wyzwac kogos an pojedynek, lub na terenach pvp. wyglada to tak ze sa 2 bazy narpzciwko siebie, an srodku wierzyczka, prodoukujesz 2 unity po 3 jednostki, dreamlord i pakujesz w 2giego gracza, jak dla mnie ta gra to tanie badziewie, doslownie pare mapek na kotrych musisz bic te same potwory, przez kolejne razy i kolejne i kolejne.... zawiewa nuda i monotonnoscia...


Nadzwyczaj powierzchowne podejście do sytuacji, propnuję zagłębić się w grę trochę bardziej i dopiero potem wydawać sądy.
Gra opiera się na systemie klanów, które walczą między sobą o panowanie nad terytoriami "wysp pvp" - jeden klan może maksymalnie kontrolować 6 terytoriów. Jeśli klan kontroluje terytoria, to każdy jego członek otrzymuje bonus w produkcji jego miasta.
Co do rozgrywek pvp - jest to typowa potyczka strategiczna z punktami kontrolnymi zamiast surowców - rozwiązanie bardzo proste, lecz dające spore pole do popisu strategom. Zaczynasz od twierdzy, w której możesz produkować jednostki(raczej wzywać je jako posiłki, bowiem wszystkie jednostki których użyjesz(bądź stracisz(!)) pochodzą z twoich własnych rezerw używanych również w walce z potworami na twoim terenie. Za pomocą jednostek oraz swojego dreamlord-a musisz zajmować pozycje strategiczne, dające punkty potrzebne do zwycięstwa(pierwszy gracz z określoną ilością punktów(w zależności od mapy) wygrywa, ew. jeśli przeciwnika zmieciesz z pola bitwy, możliwe jest wygranie bez zajmowania punktów strategicznych. Choć system jest prosty, to sprawdza się w walkach bardzo dobrze, umiejętności gracza i trzeźwy umysł to klucz do sukcesu(odrobina umiejętności pozwoli ci pokonać nawet wiele silniejszego przeciwnika).

Pozdrawiam.
Deni

P.S. PvP jest bardzo opłacalne.


EDIT: Koleś, surowce zdobywasz albo poprzez walke z potworami na twojej wyspie, albo budując odpowiednie budynki w swoim mieście i zatrudniając w nich robotników.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.