mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 17:23 
 
Mendol napisał(a):
a czego brakuje? questow? pvp? rvr? czy miliona epikow do farmowania.
bo nie bardzo rozumiem :-)


czego brakuje w who to ja nie wiem, miałem na myśli poprzednie produkcje (wow - housing, pvp :wink: i coś tam jeszcze)


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 17:27 
 
Mendol - fakt ze poza klasami uwalili 4 z 6 miast w ktorych toczy sie endgame (ale przy braku jakiejkolwiek informacji o nich spodziewalem sie akurat, ze beda tylko 2) troszke jednak wazy nad jakoscia i roznorodnoscia RvR.

Imho mogli dac te klasy w obecnej formie do bety i pytac graczy o opinie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 17:35 
 
tomu widzialem jak graja ludzie. i nie dziwie sie ze usuneli 4 miasta.
bo nie wiem skad u wiekszosci przyzwyczajenia do grania solo albo olewania tego co jest w grze. tak chcac nie chcac beda 2 miasta w ktorych ktos bedzie musial grac ;-)
poza tym trzeba brac poprawke na to, ze rok po wyjsciu gry musza wydac dodatek w ktorym pewnie dostaniemy to czego nie ma teraz.
zreszta nie wiem czy jest na co narzekac na dobra sprawe w tej chwili.
zobaczymy co bedzie jak retail wyjdzie i jaka bedzie reakcja ludzi.
w daocu walka w sumie toczyla sie tylko w kilku znanych miejscach.
dla mnie takie rozwiazanie jest wygodne, nie musze biegac miedzy miastami.
tu mamy znane 2 miejsca gdzie bedzie rzez i masakra :-)
nie trzeba biegac, szukac sie, macac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 17:42 
 
Patrzac on the bright side:

- walka 40lvl bedzie w Praag (swietna zona)
- nie usuneli zadnego healera ;]
- skupienie ludzi rzeczywiscie moze lepiej na ich stosunek do gry wplynac
- nadal mam pelne przekonanie ze na 3-4 miesiace bedzie to swietna rozrywka



ALE WAR BEZ CHOPPA? nowai :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 17:54 
 
Niech robią, co uważają za słuszne, byle się to tylko odbiło pozytywnie na jakości gry.

Ps. Przynajmniej mówią co jest a czego nie ma, nie robią graczy w chuja i uczciwie stawiają sprawę. Powtórki z AoC pod tym względem nie będzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 18:07 
 
Cytuj:
Przynajmniej mówią co jest a czego nie ma, nie robią graczy w chuja i uczciwie stawiają sprawę.


Tja, tyle że dotychczas w każdym podkaście, w każdym wywiadzie itp. twierdzili że, pozwól że zacytuję "we're not releasing the game before it's done, we won't release it incomplete".

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 18:09 
 
Dana napisał(a):
Cytuj:
Przynajmniej mówią co jest a czego nie ma, nie robią graczy w chuja i uczciwie stawiają sprawę.


Tja, tyle że dotychczas w każdym podkaście, w każdym wywiadzie itp. twierdzili że, pozwól że zacytuję "we're not releasing the game before it's done, we won't release it incomplete".

To by jej nigdy nie wydali.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 18:44 
 
Dana no i co ci nie pasuje w tym co pisali?
bo dla mnie sie to uklada w logiczna calosc :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 18:58 
 
Ale to z bety wywalaja te cztery klasy czy jak ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 341
Dołączył(a): 25.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 19:06 
 
embe napisał(a):
Ale to z bety wywalaja te cztery klasy czy jak ?


Z gry kochaniutki, przynajmniej przy premierze nie bedzie.


_________________
...:Mystical Awakening - DFO:...R.I.P
i parę innych...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 19:37 
 
A ja tego nie rozumiem, zamiast zapierdalać dzień i noc by zdążyć z balansem ? (znak zapytania bo nie wiem co bylo nie tak w tych postaciach) albo nawet , pal licho przelozyc premiere jeszcze o ten miesiac czy dwa , to po prostu je wywalili :D

Przecież ta gra nie jest jakoś super rozbudowania, z tego co widać po becie to lifetime jej też nie będzie za długi. A tu jeszcze ją kroją, wyjdzie na to że dostaniemy kolejną gierke, po AoC do popykania 2-3 miesiące i narazie.

Wali to amatorszczyzna na kilometr i jest tak głupie z punktu widzenia PR że aż się dziwie że do tego dopuścili.

Coś czuje że jeszcze zatęsknimy za wow-em, blizardem i ich profesjonalnym podejściem do tematu.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 19:44 
 
Shadhun napisał(a):
A ja tego nie rozumiem, zamiast zapierdalać dzień i noc by zdążyć z balansem ? (znak zapytania bo nie wiem co bylo nie tak w tych postaciach) albo nawet , pal licho przelozyc premiere jeszcze o ten miesiac czy dwa , to po prostu je wywalili :D

Przecież ta gra nie jest jakoś super rozbudowania, z tego co widać po becie to lifetime jej też nie będzie za długi. A tu jeszcze ją kroją, wyjdzie na to że dostaniemy kolejną gierke, po AoC do popykania 2-3 miesiące i narazie.

Wali to amatorszczyzna na kilometr i jest tak głupie z punktu widzenia PR że aż się dziwie że do tego dopuścili.

Coś czuje że jeszcze zatęsknimy za wow-em, blizardem i ich profesjonalnym podejściem do tematu.

A ludzie sie dziwia skad ten hype na Blizzarda -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 19:47 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Bierzgal napisał(a):
kupa random ludzi z czego spora częśc to 12o letnie dzieci pokrzywdzone umysłowo przez kod genetyczny etc.

WoW (szczegolnie na Burning Legion) i Tibia nie sa wyznacznikiem w tej kwestii.

Nie pisałem nic o wyznacznikach tylko o tym, ze każdemu może sie to kojarzyć z czym innym. Mnie akurat kojarzy sie tak.

A co do usunięcia klas to jakoś nadal nie mogę uwierzyć, ze by odwalili coś takiego... humbug? Mam nadzieje.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 19:49 
 
Ja mam z dotychczasowej bety war mam nie za dobre wrazenia ale dalej wierze ze cos fajnego im wyjdzie wiec zasysam klienta i zobacyzmy czy cos poprawili.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 19:55 
 
shadhun to ze tobie odpowiada wow i jego dopracowanie 5 lat po premierze to twoja sprawa.
mi nie i wow mnie nie pociaga w zaden sposob.
poza tym to jest closed beta. maja wiec prawo w retailu dac to co im sie podoba. nie rozumiem wiec po co to marudzenie?
nie podoba sie to nie grac, proste.
chwile gralem w bete war'a i dala mi o wiele wiecej funu niz wow.
i zawsze tak bedzie biorac pod uwage easy mode pve warcrafta.

poza tym stwierdzenie ze blizzard podchodzi profesjonalnie do tematu a mythic nie jest do chuja niepodobne
w czasach jak mythic zrobil mmorpg to blizzard byl na etapie warcrafta 3 wiec nie ma co porownywac.
i jesli masz na mysli profesjonalizm biorac pod uwage pve content to ok.
chociaz ddo/lotro bardziej mi odpowiada pod tym wzgledem.
ale nie porownuj gry pve z gra rvr bo nie znajdziesz punktow wspolnych.


Ostatnio edytowano 11 lip 2008, 19:57 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 19:57 
 
Btw. nie kumam usunięcia tych klas... jeszcze rozumiem ewentualnie Choppa i Hammerera bo to mirrory i możliwe, ze nie wyszła im mechanika postaci ale dwie pozostałe klasy maja mirrory które w grze pozostały i opierają sie na tych samych/podobnych zasadach. Czemu np. takiego KotBS'a nie zbliżyć bardziej niż w założeniu do Chosena? Lub Guarda do Ironbreakera? Ew. doszlifowanie by mogli zrobić później w przeciągu miesiąca/dwóch (głowy by im gracze nie urwali - usuniecie klas to największy samobój jaki mogli sobie narzazie strzelić w tej kwestii :|).

Nadal liczę, ze to jakiś hoax.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 19:59 
 
nadal pozostaje nam do grania po 8 klas?
wystarczajaco w zupelnosci jak na poczatek.

*

Posty: 103
Dołączył(a): 23.05.2008
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 20:06 
 
Shadhun napisał(a):
Coś czuje że jeszcze zatęsknimy za wow-em, blizardem i ich profesjonalnym podejściem do tematu.


WoW i Blizzard to czysta komercja nastawiona na przyglupawa i malo wymagajaca czesc spoleczenstwa. Niestety takich jest wiekszosc. To tak samo jak z Macdonaldem czy Cocacola.


_________________
polska gildia RP "Ictus Mortis" (Smiertelny Cios)
server RP-PVP AQUILONIA
http://ictusmortis.freens.pl/

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 20:11 
 
Dokaldnie komeracja jest fuj:|
Czy naprawde nie moga robic gier charytatywnie i tak aby trafialy w gusta bardzo waskiej i marudnej czesci spoleczenosci fanow gier mmorpg?:|


Ostatnio edytowano 11 lip 2008, 20:21 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 20:17 
 
Mendol napisał(a):
nadal pozostaje nam do grania po 8 klas?
wystarczajaco w zupelnosci jak na poczatek.


Jak dla mnie to 4 klasy są a nie 8. Prawie jak Tibia ;D

Cytuj:
WoW i Blizzard to czysta komercja nastawiona na przyglupawa i malo wymagajaca czesc spoleczenstwa. Niestety takich jest wiekszosc. To tak samo jak z Macdonaldem czy Cocacola


Przygłupawe to sa twoje posty bijące na odległość kompleksami pryszczatego emo gówniarza, który odkrył że istnieje coś innego poza mainstreamem i musi sie pochwalić całemu światu.

Komercja w grach wideo, nisłychane.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.