mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 13:58 
Cytuj  
Chcialem sobie looknac jak teraz UO wyglada i zagrac 14 dni triala ale... no wlasnie cos nie bardzo mi idzie;] Chodzi o sama rejestracje. Zalozylem konto i jak na nie wchodze na www to prosi zebym podal kod jednoczesnie podany jest kod trialowy. Wpisuje trialowy kod 2 klikniecia dalej pyta sie jaka metoda chce placic za gre. Wszystko jest polaczone wiec jak nie dam zadnej metody to mi tego triala tak jakby nie wpisuje. Metody nie sa tylko do wyboru czy cos bo trzeba podac juz nr karty albo kodzik wpisac ;]

Czy ktos tego triala probowal ? Mi to wyglada tak jakbym mial 14 free dni gry ale musial kupic conajmniej 1 miesiac przy okazji...


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 14:09 
Cytuj  
Pewnie jest tak, ze musisz podac nr karty kredytowej i pieniadze zostana z niej pobrane, jesli nie anulujesz subskrypcji przed uplynieciem 14 trialowych dni. W sumie standard. Po czesci blokada przed zakladaniem mass kont, sploitowaniem itp., a po czesci zarabianie na zapominalskich.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 17:11 
Cytuj  
A jak nie mam karty kredytowej to trial nie dziala lol ? ;] Nie mogli napisac od razu ze trzeba miec karte kredytowa do TRIALA :O?!


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 18:17 
Cytuj  
A juz widze, w sekcji payment powinna byc opcja trial ;] ale jej nie ma... no i nie wiem w sumie co teraz;d Poszperam po forum jakims albo do nich napisze i sie dowiem x]


_________________
Obrazek

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 18:21 
Cytuj  
Jak nie masz karty kredytowej, to nie bedziesz w stanie placic abonamentu, wiec nie sa toba zainteresowani. :\ No, chyba ze, jak to sie dzis mowi, zdrapki...

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 18:58 
Cytuj  
Przeciez ci pisze ze powinny byc 3 opcje do wyboru a sa tylko 2! Nawet nie powinno sie dac wybrac triala + placenia od razu.

I co to za gadka ze nie sa zainteresowani? Przeciez po to jest trial zeby sobie gre zobaczyc i potestowac a jak sie przekonam to wtedy bede sie bawic.

I gdzie ty w ogole widziales opcje ze zeby skorzystac z triala trzeba podac dane karty kredytowej ? :O Ciekawe...


P.s To ze JA nie mam karty kredytowej nie znaczy ze nie mam do takiej dostepu i nie bede mogl sobie za gre zaplacic LOL o_O

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 19:40 
Cytuj  
Nie zakladalem konta w UO od paru ladnych lat, wiec pisze ci, jak bylo kiedys. A kiedys (i pewnie teraz nadal tak jest, tylko cos zle doczytales - pewnie jest gdzies notka, ze pieniadze zostana pobrane po zakonczeniu triala...) bylo tak, ze trzeba bylo podac nr karty kredytowej, zeby moc pobawic sie w triala. Nie korzystam zbyt czesto z triali, ale z tego co pamietam wiekszosc dziala w podobny sposob - trzeba sie jakos uwierzytelnic i potwierdzic, ze chociaz istnieje mozliwosc, ze po okresie 7/10/14 dni bedziesz w stanie oplacac subskrypcje, bo nikt tam nie prowadzi fundacji charytatywnych i nie daje dostepu do swoich serwerow z czystej dobroci.

PS Sig ci odpadl :<

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 20:13 
Cytuj  
No ale teraz pisze ze zasady sie zmienily i jest obrazkowa instrukcja dzialania. I na jednym z obrazkow sa 3 opcje karta, pre paid, trial. Pisze gdziestam jeszcze ze trzeba trial wybrac jak sie chce triala i ze nie kazdy kod daje triala.

Zreszta masz:

http://www.uoherald.com/kingdomreborn/trial/
www.ultima-registration.com

No i ja wlasnie po rejestracji itd zamiast miec 3 opcje do wyboru mam tylko pre paid i karte... jakby sie trial skonczyl juz czy cos...


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 182
Dołączył(a): 8.08.2002
Offline
PostNapisane: 23 lut 2008, 20:22 
Cytuj  
Raczej się nie skończył. Tak się zabezpieczają, jak już zostało powiedziane, musisz podać kartę w celu weryfikacji, ściągną Ci z niej jakąś złotówkę czy coś, która zresztą później wróci do Ciebie. I tyle. Po zakończeniu triala i tak powinieneś dostać maila z zapytaniem czy chcesz grać czy nie. Różnie już z tą rejestracją w UO było, a ja swoje konto mam dość stare więc nie wiem jak to teraz jest :-?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2008, 00:16 
Cytuj  
Juz nie sciagaja zadnej zlotowki etc. w celu weryfikacji.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2008, 02:38 
Cytuj  
Dla mnie dalej jest dziwne bo w opisie rejestracji jest screen pokazany z opcja wyboru triala, jak sie da placenie karta to sie ma np "12E costam costam 14 days free+30 days" a ponizej dane karty ;] No to to przeciez jak zaznacze opcje i wpisze dane to spokojnie moga mi zassac kase z konta.

Zawsze to tak wygladalo? Czy dane karty byly osobno a zaznaczanie "kup 30 dni gry" tez jakos w innym oknie... ?


_________________
Obrazek

*

Posty: 131
Dołączył(a): 21.05.2007
Offline
PostNapisane: 24 lut 2008, 12:21 
Cytuj  
Niestety istnieje ryzyko (znajomy tego doświadczył po premierze KR), że jak podał im numer karty to od razu mu ściągnęli kasę za cały miesiąc i dodali 14 dni trialowych czyli dostał 31+14, ale zapłacić musiał.
Pamiętam, że pisał do supportu, ale nic nie wskórał, choć gość od nich sugerował, że coś jest nie tak.
BTW, już sobie wyobrażam jakie mega flejmy by były na mmorpg.pl, jakby SoE takie coś zrobiło :)

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lut 2008, 13:00 
Cytuj  
Trzeba bylo zadzwonic do banku i zrobic chargeback po prostu... No, chyba ze bardzo chcial zagrac. Innym rozwiazaniem jest korzystanie z kart wirtualnych (np. eKarty mBanku), ktore pozwalaja na wplacanie na nie, jak na oddzielny rachunek bankowy, okreslonych sum - wtedy nie ma mowy o przypadkowym sciagnieciu pieniedzy z naszej karty/konta.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 lut 2008, 13:25 
Cytuj  
Hokan napisał(a):
Niestety istnieje ryzyko (znajomy tego doświadczył po premierze KR), że jak podał im numer karty to od razu mu ściągnęli kasę za cały miesiąc i dodali 14 dni trialowych czyli dostał 31+14, ale zapłacić musiał.
Pamiętam, że pisał do supportu, ale nic nie wskórał, choć gość od nich sugerował, że coś jest nie tak.
BTW, już sobie wyobrażam jakie mega flejmy by były na mmorpg.pl, jakby SoE takie coś zrobiło :)


Wlasnie ta strona z karta itd wyglada tak jakby chcieli zassac kase po nacisnieciu OK : /


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 06:53 
Cytuj  
Czy ściągał ktoś z was klienta UO:KR z serwisu Gamershell? Dwukrotnie pobierałem od nich spakowanego rar'em klienta (2.50.0.3) i za każdym razem po wypakowaniu i uruchomieniu exe'ca otrzymywałem komunikat, że w pliku data10.cab jest błąd sumy kontrolnej (crc). Wie ktoś coś na ten temat? Nie uśmiecha mi się ściągać 2,5gb po raz trzeci i znów dostać komunikat o błędzie :har:


_________________
For the pony!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 11:41 
Cytuj  
IMO sprobuj z innego zrodla
http://www.ausgamers.com/files/details/html/30974
Jak byly beta testy tego KR to z tego co pamietam sciagalem z FP i wszystko gralo.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 12:35 
Cytuj  
Ok, poszło z Game Center. Klient co prawda w wersji 2.46 i wymagał sporo patchowania ale gra i buczy ;)


_________________
For the pony!

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 17:12 
Cytuj  
Wiele razy zdarzalo sie, ze plik sciagniety z Gamershell byl "popsuty". To raczej nie przypadek i nie zbieg okolicznosci, bo z plikami sciaganymi z innych zrodel nie mialem nigdy zadnych problemow. Dlatego na przyszlosc odradzam ten serwis.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 17:18 
Cytuj  
nie chcialbym sie wtracac ale nigdy nie mialem problemow z gamershella.
a to w sumie jedyny serwis z ktorego sciagam dema/patche.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 19:39 
Cytuj  
Prawdę mówiąc mi też to się pierwszy raz zdarzyło. Pobierałem od nich sporo plików i dotychczas wszystko działało. No cóż, dobrze, że żyjemy w epoce gdzie ściągnięcie 2.5 gb danych z sieci nie stanowi już takiego problemu jak kiedyś :wink:


_________________
For the pony!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.