mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 91
Dołączył(a): 7.05.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 19:16 
Cytuj  
wert zachowujesz sie jak maly bobas, ktoremu zabrano lopatke. Jak ci sie nie podoba to idz do innej piaskownicy.


_________________
"Smok i miecz to moi najlepsi przyjaciele."

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 19:20 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-13 20:16, Jakob de Molay napisał:
wert zachowujesz sie jak maly bobas, ktoremu zabrano lopatke. Jak ci sie nie podoba to idz do innej piaskownicy.



wspaniale to ujoles:D

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 19:22 
Cytuj  
to wy sie zachowujecie jak małe dzieci - czy wy tego niewidzicie ze to jest nie fair????
To nie jest tak ze ja chce kasacji bo wyscie zagrali 10 h a ja 2 i mam przez to mniejsze skille i statsy tylko dlatego, że wyscie wykozystali buga a kazdy kto zacznie grac pozniej bedzie miał duzo gorszy start - czy to jest fair????

Cały czas powtarzam - jesli mają tak szybko rosnąć statsy to nie ma problemu !!!!

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 19:26 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-13 20:22, wert napisał:
to wy sie zachowujecie jak małe dzieci - czy wy tego niewidzicie ze to jest nie fair????
To nie jest tak ze ja chce kasacji bo wyscie zagrali 10 h a ja 2 i mam przez to mniejsze skille i statsy tylko dlatego, że wyscie wykozystali buga a kazdy kto zacznie grac pozniej bedzie miał duzo gorszy start - czy to jest fair????

Cały czas powtarzam - jesli mają tak szybko rosnąć statsy to nie ma problemu !!!!




ej i mnie to chuj obchodzi ze ja 10h a ty2h twoj to problem jest i tylko wylacznie twoja broszka ja moge grac w weeekend wiec gram stary czujesz sie jak pepek swiata a prawda jest ze jestes cynicznym egoista my mamy grac 2h bo ty tyle grasZ? chyba zglupiales ty egoisto masz mniejsze skille? to graj mam gdzies czy babcia czy dziadek ci na kompa siadaja i zajmuja twoja sprawa!

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 19:27 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-13 20:22, wert napisał:
to wy sie zachowujecie jak małe dzieci - czy wy tego niewidzicie ze to jest nie fair????
To nie jest tak ze ja chce kasacji bo wyscie zagrali 10 h a ja 2 i mam przez to mniejsze skille i statsy tylko dlatego, że wyscie wykozystali buga a kazdy kto zacznie grac pozniej bedzie miał duzo gorszy start - czy to jest fair????

Cały czas powtarzam - jesli mają tak szybko rosnąć statsy to nie ma problemu !!!!




my wykorzystalismy stary okolo 50 osob wykorzystalo a okolo 4 nie wiec jest to jednak fair 50;4 umiesz liczyc ?

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 19:30 
Cytuj  
kurwa Ty nie rozmuiesz co ja pisze!!!!
Wali mnie to ze graliscie tyle i tyle godzin!!!!!!!!
Ale tu chodzi o to ze Wyscie bezwzględnie wykozystali buga z przyrostem siły !!!
BUGA - kapujesz.

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 19:32 
Cytuj  
Jeju przeczytaj dokładnie co ja pisze - CHODZI O TE OSOBY CO ZACZNĄ GRAC POŹNIEJ !!!!
Przecież z dniem dzisiejszym niekonczy sie rekrutacja na serwer nie?

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 20:03 
Cytuj  
Wert, kurwa jakiego buga? Nie potrafisz tego pojac swoja mala glwoka, ze to nie jest zaden bug?!? Zrestza decyzja jest i koniec. NIE BEDZIE KASACJI!!!


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 20:06 
Cytuj  
Przyrost kilkunasty pkt-ów str w kilka godzin nie jest bugiem ???????? :lol:

*

Posty: 67
Dołączył(a): 19.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 20:14 
Cytuj  
Dobra wert i reszta styknie tych boskich konwersacji. Niech nie bedzie tej jebanej cofki, mi itak to wisi, ale juz nic nie piszcie na ten temat :razz: Jestescie qwa nudni i nie przejme Waszymi ripostami w stylu "sam jestes nudny". Wiec... Stop this right now!! Idzcie dalej pakowac...

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 20:23 
Cytuj  
Testament----> po pierwsze to ty stol ryja.
Nie grales na Sphere i nie wiesz co nastapi jak tak dalej beda statsy rosly wiec mi tu kurwa nie wyskakuj. Nic do ciebie nie mam wiec kulturalniej.
Psyche-----> Po pierwsze nie wiem co Karanira i kilku GMow powiedzieli na temat tak szybkiego wzrostu statsow i moze to co mowisz jest prawda . Po drugie nic do ciebie nie mam wiec prosze spokojniej. Po drugie jak wiem tez nie grales na Sphere i patrz to co napisalem Testamentowi.

Po trzecie juz do wszystkich gracie trzy dni. Nie rozumeim czemu teraz jest taka wielka afera kiedy ma byc tak krotka cofka w porownaniu do zmiany SC i AW na SoA. Wtedy nikt nie burzyl sie tak mocna.

A teraz wam powiem co bylo na Sphere i kilku graczy ktorzy tez tam grali wiedza to dobrze ale to co teraz na pisze jest do tych ktorzy nie mieli przyjemnosci grac na bodajze pierwszym i drugim emu SC.

Po pierwsze statsy tam rosly tak ze statscapa sie robilo w 2-3h. Skille rosly troche wolniej ale jesli dla was skille sa najwazniejsze to po co sa statsy??????
Dla mnie jak sie gra i ide sobie po cmetarzu i widze goscia w plycie no to na wejsciu nabieram pewnego respektu. Bo widze ze gosc ma przynajmniej 65 str. Na sphere nie moglo byc tak bo tam wszyscy biegali w plytkach.
Kolejny motyw to taki ze zeby mag rzucil czar z 7-8 kregu to musi miec troche many i zarazem inta. Tutaj tam to czy wezwiesz demona zalezalo tylko od poziomy magery bo inta mozna bylo szybko wycwiczyc. Jak biegam wojem i na przyklad cwiczylem dlugo wczesniej dexa zeby w walce byc szybszy od przeciwnika to teraz wszyscy beda mieli dexa na podobnym poziomie i nei bedzie tak ze gosc wyskakuje i widac ze ma plyte , widzialem jak kiedys walczyl, ze jest szybki, i lepiej jak z nim nie bede zaczynal bo dostane baty. Teraz nikt sie nie cieszy ze cwiczylem slugo i teraz mam o 5 pt. wiecej sily czy tam dexa bo wszystko rosnie tak szybko ze huj.


Ja wam mowie ze sphere odnosnie statsow bylo beznadziejne. To jest moje zdanie i ktos oczywiscie moze miec inne i uszanuje to ale podajcie konkretne powody swojej opini a nie takie ze juz tyle gram ( trzy dni ) i nie chce wszystkiego ( czt. prawie nic ) stracic.


NERESŁAW :grin:

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 20:31 
Cytuj  
Dobra lepiej powiedzcie jak teraz rosna statsy i niektore skille ( alchemy, bs, tailoring )

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 20:35 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-13 21:06, wert napisał:
Przyrost kilkunasty pkt-ów str w kilka godzin nie jest bugiem ???????? :lol:


No wyobraz sobie, ze nie. To kwestia wewnetrznych ustawien(tak przynajmniej na Noxie bylo)


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 20:36 
Cytuj  
Skille bojowe szybko bardzo szybko. Anatomia tez. Healing nic nie rosnie. ale to dobrze tylko sprawdz czy wogole. Alchemia tez nic na razie nie podrosla. Mining szybko, BS wolno ale chyba tak tez powinno byc. Magery wolno. A z reszta to nei wiem.

**

Posty: 229
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 20:38 
Cytuj  
Psyche ma racje to nie jest bug ale na Noxie bylo tak ze na przecietnie na 10% skilla bojowego macefighting swrd wrestling rosla siela o jeden a teraz to na 10% sworda to sily chyba z 7-8 rosnie.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 20:44 
Cytuj  
Nie przesadzaj, gdyby bylo tak jak mowisz to ludzie juzby po 150 sily mieli mi o 7% mace podskoczyl a sila ani o 1 wiec chyba dobrze jest. Aha Yerp. BLAGAM: przyspiesz bs, bo rosnie tragicznie wolno, a i wykonac takiego glupiego hammer picka to nie lada wyczyn. IMHO: to jest bezsens, jezeli ja kopie od poczatku rude, mam juz 70 skilla, okolo 1000 ironu(zakladajac, ze po drodze nic nie przetopie tylko wszystko odkladam), a ze 100 sztab wychodza mi 3 war hammery(i to ponirzej przecietnej). Nie daloby sie ustawic BS tak jak na SC? tam byl raj dla kowala... a tu, coz kowal ma przejebane(brzydko mowiac)


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 20:48 
Cytuj  
Na SC kowale mieli za dobrze ale teraz maja przesrane :razz: .


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 20:48 
Cytuj  
Na SC kowale mieli za dobrze ale teraz maja przesrane :razz: . procz tego ze expy od 50 wychodza.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 20:49 
Cytuj  
Mardag: Posluchaj mnie, nie chodzi o ta cholerna sile. Mam ja gdzies(co do tego przykladu z cmentarzem to ci nawet racje przyznam) mi zalezy na skillach(a najbardzien na miningu) i na tym co mam w banku(glownie ruda do cwiczenia bs) Jak tak bardzo nie morzecie przezyc tej sily to ja zmniejszcie wszystkim do powiedzmy 60 ale NIE KASUJCIE POSTACI!!!


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...


Posty: 39
Dołączył(a): 21.04.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 23:05 
Cytuj  
Bs rosnie bardzo wolno .
jakos 5 x wolniej niz na SC .
Na starym serwerze mozna bylo okolo 5-6 % wyuczyc sie w ciagu jakis 10 - 12 godzin .
Tutaj w ciagu 15 godzin doszlo mi 1.5 % bs .
I nie obchodza mnie jakies teksty Shinji ze to trzeba umiec .
Jak ja mam kuc jak nie mam z czego ?
albo jak juz uzbieram zelazlo to znika , i to czasem jak nie mialem nic w plecaku .
heh
shinji mowi ze ma niezly patent na ice ore
ehehe
ile jej ma ? 20 ? 30 ?
rud jest troche za duzo .
ze 40 w zupelnosci by starczalo .

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.