mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 21:33 
Cytuj  
Gadal Szerszen do obrazu...
A Karanioro... nie lepiej bylo zamknac serwer na 2-3 tyg. i sobie nad nim popracowac? hm? Nie od razu Rzym zbudowano:[

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 21:45 
Cytuj  
a jebac te 666 postow!!!! :smile:

no i co je chopaky i panieny? daliscie dyletantom i nooobom serwer, to teraz macie :smile: nie mowie ofkoz o wszystkich GM, ale o wiekszosci :smile:

Szerszen altruista, juz nabakuje o zmianie przeznaczenia komputerka - dlugo serwerek nie pociagnie :smile:

Kaianira nie wie jak sobie dupe podetrzec, nie mowiac juz o sprawach zwiazanych z pisaniem skryptow (lol) czy nawet zajebaniem drzewkami ogromnych stepow, rozciagajacych sie w waszym pieknym - nie odkrytym, swiecie :smile: ma nadzieje ze zmiana kilencika na takiego jaki maja wszyscy jej pomoze... vanitas, vanitatum et omnia vanitas :smile: (alez ja jestem erudyta nie? :smile:)

no ale - alea iacta est :smile: nie ma odwrotu, trzeba sie paprac w gownie o ktorym sie nie ma pojecia...

wiec na zakonczenie :grin::

powodzenia moi mili :smile:

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 22:18 
Cytuj  
Hehe, jak ja lubie czytac posty Taunisa, zawsze sa przesaczone taka madrosci... :grin: a od samego autora wrecz bije kultura i oglada. :lol: Tego mi brakowalo.

ehh... nie przejmuj sie nim Kara.


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 23:30 
Cytuj  
Pierwszy raz w zyciu zgadzam sie z postem Taunisa. Bo jak juz pisalem, ludzie sie zabrali od DUPY strony za serw, nie majac xielonego pojecia z czym to sie je.

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 23:33 
Cytuj  
Oycic, a jakie mieli wyjscie? Albo to albo bay bay SC...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 23:52 
Cytuj  
Oyci3yc to wez im powiedz z ktotrej to strony maja sie zabierac..Napewno cie posluchaja,ale jak juz ktos sie zabral od tej dupy strony,to moze by tak przejsc jakos od tylka w strone innych czesci ..(lol;p)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 maja 2002, 23:57 
Cytuj  
Pewnie, sa inne piekne czesci niz dupa;p Tzw. muszelkowe pola;p
Tlumaczylem, ze POL jest be i ze trzeba miec jaja zeby sobie z nim naprawde i do konca poradzic. Tlumaczylem czemu NOX. Help desk to ja nie jestem;]

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 00:09 
Cytuj  
Wiedzialem ze powiesz ze POL to jest be i wogule a NOX cacy;p .stajesz sie przewidywalnym Help deskiem;p

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 07:14 
Cytuj  
Szerszen pomoz jej :razz: badz dzentelmenem moze ci sie odwdzieczy :grin:


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

*

Posty: 60
Dołączył(a): 29.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 07:25 
Cytuj  
Przeciez Pol jest spox co on was boli ?:P


_________________
Gram po to ,aby chaos nie opanował świata ...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 07:59 
Cytuj  
Ale to KURWA MAC NIE JEST WINA ANI KARANIRY ANI ZESPOLU TYLKO WAS PIEPRZONYCH GRACZY NAJMADRZEJSZYCH W CALEJ WSI, BO JAK WAM GM ALBO ADMIN MOWI CZEGO UZYWAC TO OCZYWISCIE KAZDY MUSI WYPOWIEDZEIC WLASNE ZDANIE I DOLOZYC WLASNA OPCJA ALBO DORZUCIC "A JA UZYWAM TEGO I MI DZIALA".

Przepraszam unioslem sie.

SC jest jedynym serwerem, w ktorym ekipa pierwotna "mutujaca" i to dosc ostro nie wytrzymala i oddala serwer nastepcom.

A teraz idea jaka mi przyswiecala: MOZE JA KURWA NIE UMIEME Z LUDZMI GADAC, MOZE KOGO INNEGO POSLUCHAJA LEPIEJ.

A teraz efekty jakie widze: KOLEJNY ZESTAW GOSCI ROBI WSZYSTKO I WYPRUWA SOBIE FLAKI ZEBYSCIE KURWA MOGLI SIE POBAWIC A WY NIE DOSC ZE NA NICH NAJEZDZACIE TO NADAL WTYKACIE SWOJE 5 GROSZY W ICH ROBOTE.

A teraz sciezka, ktora prowadzi do nikad: I KTORA PODAZACIE JAKO GRACZE CZEPIAJAC SIE WSZYSTKIEGO.

A teraz podsumowanie (pewnie topic na flame'ach wyladuje): NAWET NA CHUJA W DUPE NIE ZASLUGUJECIE A CO DOPIERO ZEBY SIE LUDZIE DLA WAS MECZYLI I NIE SYPIALI PO NOCACH.

Howgh.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 29.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 08:06 
Cytuj  
Szerszen dobrze gada... lol

*

Posty: 57
Dołączył(a): 29.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 08:10 
Cytuj  
mam rozumiec ze teras przwidlowy jest 2.0.0 z site'a neverlndu ?

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 08:13 
Cytuj  
Nemezis spoko gosc z ciebie skoro cie wyzywaja a ty mowisz dobrze gada :razz:


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

*

Posty: 57
Dołączył(a): 29.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 08:14 
Cytuj  
pff :smile: przyjac slowa krytyki to jest cos :razz: jest cilent 2.0.0 czy 2.0.3 kwak ?

*

Posty: 57
Dołączył(a): 29.03.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 08:16 
Cytuj  
hmmm a ja proponuje dac posta w ktorym pisze jaki atualnie klient obowiazuje :> bo przedwczoraj sciaglem 2.0.0 a patrze ze na stronce jest 2.0.3 :sad:

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 08:19 
Cytuj  
i tak innego nie wpuszcza.....to mam KURWA ten 2.0.0 i mi sie Uo wiesza QRWA wiec mi nei pieprzcie..zawsze mam taki jak zaleca Admin i tak tez skonfigurowany,..jak cos sie jebie i Admin tylko zbywa usmiechem to sam szukam rozwiazania wiec nie pieprzcie
Zeby tak jeszcze jakis Gm sie zainteresowal tym co sie mowi,a potem zrobia serv powiedza macie jest good czlowiek przychodzi chwali GM
dziekuje za poswiecony czas ,i co widzi qwa jak bylo tak jest a na SoA jescze gorzej niz na SC
i mowcie se co chccecie ja wszystko rozumiem,ale po co tworzyc iluzje ze jest dobrze albo ze naprawia w 1 dzien jak to uslyszalem to jak tylko mowie to wsrod znajomych wzbudza tumany smiechu..

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 08:43 
Cytuj  
Ja Ja Ich wais nicht...

Najlepszy dowod:
PRZEZ KURDE N MIESIECY NIE NAUCZYLISCIE SIE ZGLASZAC BLEDOW Z PELNYM OPISEM.

Samael, powiedzenie ze "mi nie dziala" GOWNO DAJE. NIKT DO CIEBIE Z SERWISEM NA MIEJSCE NIE PRZYLECI A TO OZNACZA ZE MUSISZ, PODKRESLE MUSISZ OPISAC:
JAKI MASZ SYSTEM,
JAKIE MASZ UO (KTORA EDYCJA, CZY PATCHOWANE CZY NIE, BO JAK NIELEGALNE TO MOZESZ DAROWAC SOBIE WOGOLE ZGLASZANIE BLEDU - IDZ KUP ORYGINAL
JAK ZES ZMODYFIKOWAL I CO

No tylko ze 90% z was, do ktorych te slowa sa keirowane nie umie czytac, a te 10% co umie, wie ze to nie do nich. ;->

ODPOWIEDZ STANDARDOWA ADMINA: MI KURWA DZIALA. - A wiecie skad wynika? z umiejetnosci czytania.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 08:48 
Cytuj  
To ja w tych 10 % sie mieszcze :razz:

_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Sqwa dnia 2002-05-14 09:49 ]</font>

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 10:20 
Cytuj  
Tylko ze nie tylko mi sie Uo wiesza na tym cliencie(takim idealnym:P),ale ja musze resetowac kompa za kazdym razem,taka roznica i tym wieksze moje wqrwienie(ciekawe ze dzieje sie to w tym samym czasie wszystkim wiecha sie w okreslonym momencie)
Powiedzcie po co wymyslaja wciaz nowe upgrady tych clientow,versje,skoro ten 2.0.0 jest idealny,tu pyytam i zaznaczam ze sie nie znam:P

Szerszen napisal:
ODPOWIEDZ STANDARDOWA ADMINA: MI KURWA DZIALA. - A wiecie skad wynika? z umiejetnosci czytania.

No i na SC,byla tez gadka o clientach,a Yarpen mowi mi tez nie dziala ja gram od poczatku na 3.0.3(a Szerszen zalecal 2.0.3:P)
He said it:P To dowod nato ze my naprawde nei siedzimy i tylko wymyslamy czym tu wqrwic Admina,tylko rzeczywiscie problem istnieje.
Szerszen:
Tak my nie czytamy postow(lol;p_)..alez czytam czytam i co wazniejsze dokladnie wykonuje
Szerszen napisal:
Najlepszy dowod:
PRZEZ KURDE N MIESIECY NIE NAUCZYLISCIE SIE ZGLASZAC BLEDOW Z PELNYM OPISEM.

Zglaszali zglaszali tylko pewnie w takim co olales:P(to apropos czytania )i jak w kolejnym pisalem znowu(oj ja niemadry:P) to jzu pisalem tylko o istocie sprawy bo ilez qwa mozna pisac,pozatym musisz zrozumiec ze gracze nie koniecznie musza sie znac na skryptach i wiedziec co ci jest potrzebne wiedziec do danego problemu,trza to poprostu napisac

Jak juz jakis GM wykaze wole zrobienia czegos i zna sie an skryptach dobrze to najczesciej wogule nie ma pojecia o temacie sprawy(no ofence:P to o rzemioslo sie rozchodzi,PS:Szerszen 3 razy ci pisalem jak sie tak glupia polka nazywa po angielsku,a i tak cos tam wymodziles:P(sie tyczy czytania postow;p) ja bym se juz zapisal za 1 razem jak nie wiem,dla siebie)
-tak jest najczesciej,lub kojarzy mniejwiecej o co chodzi,ale nie potrafi tego wykonac(nie zeby to byla jakas fantazyjna rzecz:P)
Yarpen jeszcze na tym polu najlepiej wypada i ma nawet fajne pomysly,ale jakos sie nie moze do nich zabrac:P(niechce mu sie moze ,sie rozumie)..i still belive.

Ostatnia sprawa trzeba wkoncu podjac ta powazna ,ciezka,acz konieczna decyzje o zamknieciu serva ,skasowniu tych pierdol,naprawie i zaczeciu od nowa...Odsylam do Topicu :"wasze osiagniecia na SoA"


_________________
Bestia zeszla z gór by pustoszyc ziemie...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Samael ze Wzgórz dnia 2002-05-14 11:26 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 96 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.