mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2008, 11:36 
Cytuj  
Jak w temacie


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 cze 2008, 11:51 
Cytuj  
Jeszcze nie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 66
Dołączył(a): 31.10.2006
Offline
PostNapisane: 31 lip 2008, 15:54 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Jeszcze nie.

jezeli chodzi o wersje euro chyba....bo w us jest rubryka :
Current Associations:
Collectors Edition Pre Order

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 31 lip 2008, 20:48 
Cytuj  
mozliwe ,ze od jutra w wersji eu bo cos maja robic ze strona.

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2008, 12:57 
Cytuj  
Mały news od gosica z GOA na temat pre-ordera standardowej wersji WaR
Cytuj:
On the subject of the standard edition pre-order in Europe. The EU pre-order for the standard edition begins on the 28th of August and the full details haven’t yet been announced for it. As Mark has said however the EU version won’t have the open beta access. This is mostly because we are instead going to be making open beta places available through partner websites in the different European territories instead. European communities are different to North American ones and we feel that this is the best way to support them and to give EU WAR fans the opportunity to take part in the open beta.

http://www.warhammeralliance.com/forums/showthread.php?p=1041090

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2008, 13:43 
Cytuj  
Biorąc pod uwagę, że będą normalne preordery i będzie headstart dla nich plus open beta z portali typu fileplanet to wielu kupców CE musi odczuwać lekki dyskomfort :lol:

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***

Posty: 529
Dołączył(a): 30.11.2006
Offline
PostNapisane: 5 sie 2008, 13:45 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Biorąc pod uwagę, że będą normalne preordery i będzie headstart dla nich plus open beta z portali typu fileplanet to wielu kupców CE musi odczuwać lekki dyskomfort :lol:

V.


chyba glownie ci co za preordery placili po 130 zeta ;]


_________________
Obrazek

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2008, 14:13 
Cytuj  
Ale dla Europy nie bedzie OB i headstartu dla kupcow standardowych preorderow.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sie 2008, 14:16 
Cytuj  
kurwa.
to co w koncu bedzie za te 30zl, ktore wydalismy na pudelecka?

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2008, 14:34 
Cytuj  
Za to bedzie open beta i head start i CE.

Oni pisali o normalnych preorderach na standard edition. Wg. Mythica w Europie bedzie mozna je kupic pod koniec sierpnia. Tez male pudeleczka tyle, ze preorder na zwykla edycje.

*

Posty: 71
Dołączył(a): 1.03.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2008, 14:35 
Cytuj  
Mnie ciekawi brak jakich kolwiek informacji na stronie gram.pl czy ultimie o dacie wydania. Nie ma tez jakiej kolwiek wzmianki jak będzie realizowana sprzedaż CE.
A swoja drogą to ceny preorderów cgodziły n llegro po 250 zł i wiecej.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2008, 14:37 
Cytuj  
simo napisał(a):
Ale dla Europy nie bedzie OB i headstartu dla kupcow standardowych preorderow.


Za zwykły pre order będzie headstart ( być może że krótszy niż z CE ), ob będzie z np fileplanet.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sie 2008, 14:42 
Cytuj  
czyli to pudelko ktore kupilem miesiace temu za 30zl uprawnia mnie do zakupienia CE, ktora daje mi ob, head start i cos tam jeszcze?
dzieki za info bo faktycznie srednio klarowne to jest.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 5 sie 2008, 14:43 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
czyli to pudelko ktore kupilem miesiace temu za 30zl uprawnia mnie do zakupienia CE, ktora daje mi ob, head start i cos tam jeszcze?
dzieki za info bo faktycznie srednio klarowne to jest.


Tak, 100% racji. Teraz beda preordery na standard edition, ktora nic nie da i wydaje sie byc tylko sprawdzeniem ile ludzi bedzie grac w Wara na poczatku i ile hardware musza kupic, zeby nie zajebac serwerow od przeciazenia.


_________________
Nie mam pomyslu na signature

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2008, 15:28 
Cytuj  
Gamestop SE PO :

"Reserve Warhammer Online: Age of Reckoning and receive:

Open Beta Access: Be one of the first players to experience the glory of battle and the thrill of WAR! Open Beta will run from September 3, 2008 at 10am EST until September 12, 2008 at 10am EST. The Open Beta will level capped and content restricted.

Live Game Head Start: Reserve customers will get a 3-day head start on the battlefields of WAR. The Live Game Head Start begins on September 15, 2008 at 10am EST.

Bonus In-Game Items: Equip your characters for the journey to the frontlines with Rittenbach’s Portable Camp and Sentinel’s Amber Band.

Universal Fighting System Battle Deck: The Emperor Karl Franz and Tchar’zanek, dread Champion of Tzeentch, go head-to-head in this exclusive collectible card game deck from Fantasy Flight Games.

ONLINE/IN-STORE PICKUP CUSTOMERS: You will receive a code for the bonus items. Please provide a valid email address at time of purchase.

STORE CUSTOMERS: All bonus items will be available in store at time of reservation. Items available in store week of August 4. Please call ahead to confirm availability."

"In terms of the Head Start as it pertains to the CE POs and the SE POs, our intention is that the length of the Head Start will not be the same. While we have never said that they would or wouldn't be the same, we do want to give some extra time to the CE POs."
Potwierdzenie przez devsa Mbj.

SE PO w Europie zaczynają się 28 sierpnia i będą dawały head start.

"Hold on? Eu players who Pre-order the Standard Edition WONT get into the OB and Headstart?"

Mark-"They will get into the HS but not a guaranteed slot in the OB as far as I know."


V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sie 2008, 15:49 
Cytuj  
heh to na chuj bylu te pare miesiecy temu.
nie lubie jak ktos tak robi.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 sie 2008, 15:53 
Cytuj  
Dlatego napisałem kilka postów wcześniej, że kupcy CE, którzy kupili po ce tylko dla headstartu/ob mogą być podirytowani :]

Ja np cieszę się, że przegapiłem CE PO :)

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sie 2008, 16:01 
Cytuj  
nie no nie tylko dlatego. kupilem bo chce miec wersje CE. a headstart, w sumie w przypadku np takiego aoc niewiele zmienil. w warze moze byc problemem tylko z questami przez pierwsze 2-3 tygodnie tak jak to bylo w wowie, kolejki do mobkow :-) chociaz licze ze 70% bedzie od razu robic rvr i scenariusze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2008, 17:03 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Ja np cieszę się, że przegapiłem CE PO :)

V.

Wiesz wogole co to jest CE? Mnie akurat headstart zwisa. Chyba widze zalosna probe oszukiwania sie, ze nie zalezy ci na CE. Poza tym nikt nie zmusza ludzi ktorzy kupili preorder do jej kupna. Mozna w kazdej chwili go sprzedac z zyskiem jak komus nie odpowiada.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2008, 17:05 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Viracept napisał(a):
Ja np cieszę się, że przegapiłem CE PO :)

V.

Wiesz wogole co to jest CE? Mnie akurat headstart zwisa. Chyba widze zalosna probe oszukiwania sie, ze nie zalezy ci na CE. Poza tym nikt nie zmusza ludzi ktorzy kupili preorder do jej kupna. Mozna w kazdej chwili go sprzedac z zyskiem jak komus nie odpowiada.

Mnie nie zalezy na CE. W dupie mam nawet pudelko od zwyklej wersji chce tylko klucz i open bete :P.
TEz oszukuje sam siebie ? :(.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.