mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 21:41 
 
Inside:Kurwa człowieku przed toba jakby połozyć goła babke chetna na sex to bys znalazl 100 powodow zeby nie ruchac - od tak dla zasady .Mam wrazenie ze jestes jakims chorym shizofremikiem albo uj wiem kim jeszcze bo tobie po prostu nie da sie dogodzic...Jedna zasada - jak cos ci sie nie podoba albo masz jakies wyimaginowane wymagania co do wara np to sobie czekaj na takie DFO albo jakies inne mmo co wyjdzie za 5 lat tak zebysmy przez kolejne 4 nie musieli czytac twoich "o mamo" przykrych postów w stylu :
"dobra to jest fajne ale nie podoba mi sie to i to bo to i to jest chujowe bo lepiej by zrobili tak a nie inaczej jak np zrobili tworcy gry x albo y co dobrze jest widoczne w takim i takim tytule a w ogole to gra to bedzie epic fail" .Albo ty prowokujesz do flame albo naprawde jestes jakims lolem który sam nie wie czego chce i to w niewyobrazalnym stopniu

EoT


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 21:44 
 
Ogolonie to ja oczekuje rozwoju gry, za ktora bede placil.

A ty sie tak nie goraczkuj bo ci zylka na dupie peknie i nieszczescie bedzie :<. Powiem tak. Idz przypudrowac nosek.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 21:46 
 
iniside napisał(a):
A tak pozatym. Naprawde, ale to naprawde watpie zeby 50% ludzi online akuart zwalilo sie na jednego keepa, szczegolne ze wrog moze przypadkie zaczac atakowac zupelnie innego (bo nagle zostaly bez zadnej obrony). =

uwierz mi nie bedzie tak bo nie bedzie raczej scentralizowanego dowdztwa realmem (no chyba ze to jakas zorganizowana akcja i ktos bedzie dowodzil) i 90% graczy zobaczy ze im sie keep pali poleci tam i jak myslisz ze co sie stanie, bo chyba nie myslisz, ze gracze beda siedzieli w nieatakowanych keepach i pilnowali jest gdyz zly i brzydki wrog moze przyjsc i jest zabra, uja tam wszyscy beda zapieprzali tam gdzie jest akcja...


_________________
retired...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 21:47 
 
Co złego w nowych rasach? Że mało ludzi na serwie to już sprawa techniczna, ile osób będzie wstanie obsłużyć serwer.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 21:48 
 
Ja mam bladą cere bo jestem po chorobie:) ,.Mi chodzi o to inside iz niewiem dlaczego ty wysuwasz bledny wniosek o tym iz war nie bedzie roziwijany .Bo poki co to beta jest a ty juz psiaczysz ze to bedzie fail jak aoc...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 21:51 
 
iniside napisał(a):
W MMO interesujea mnie jedna rzecz:
a) Open PvP. Najlepiej z minimum ustalnoych zasad. (precz ze scenarios!).
Uczciwa sportowa rywalizacja to jest dobra w Unrealu a nie w MMO :P. Mnie tylko interesuje zeby wpasc duza grupa, zrobic rozpierdzielic na slabszym przeciwniku i zeby byl fun ^^.

Ale kogo obchodzi co cie interesuje w mmorpg? WAR takie nie jest. Wbij sobie to do glowy i przestan pierdolic w koncu.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 21:52 
 
Juz tez nie przeginajcie w jedna strone... Wiadomo, ze WAR nie jest tak item based jak WoW, ale jednak itemy beda mialy znaczenie zarowno w walce jak i jako bodziec do PvP. Przynajmniej tak pisza ludzie na warhammeralliance.

Np. ten filmik, ktory wkleilem w temacie RvR jasno pokazuje, ze w tier5 czyli walkach o stolice glowna nagroda sa itemy.
Jak uda ci sie zdobyc miasto i usuniesz obroncow poza jego teren, wtedy 3 duze dungeony otwieraja sie do zlootowania i public questy (na terenie miasta) staja sie dostepne, ktore tez daja itemy. Koncowym etapem jest mozliwosc ataku na krola. Oczywiscie masz na to pewien okreslony czas.


Ostatnio edytowano 12 sie 2008, 21:55 przez simo, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 21:54 
 
simo napisał(a):
Oczywiscie masz na to pewien okreslony czas.

i pedalowatych elfow na karku (o ile dobrze zrozumialem :))


_________________
retired...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 21:55 
 
zaboleq napisał(a):
Ja mam bladą cere bo jestem po chorobie:) ,.Mi chodzi o to inside iz niewiem dlaczego ty wysuwasz bledny wniosek o tym iz war nie bedzie roziwijany .Bo poki co to beta jest a ty juz psiaczysz ze to bedzie fail jak aoc...


Nie, ja uwarza ze gra zeby byla ciagle fajna musi sie rozwijac. A inni twierdza ze jest ciagle fajna, nawet jak sie nie rozwija. Czaisz ? O to jest cala dyskusja.

Cytuj:
Ale kogo obchodzi co cie interesuje w mmorpg? WAR takie nie jest. Wbij sobie to do glowy i przestan pierdolic w koncu.

chill out.
Open PvP == jest
A skoro jest to znaczy ze moge zebrac ludzi i urzadzic rzeznie w strefie przeciwnika. Kapisz czy namalowac wykres ?

Cytuj:
pedalowatych elfow na karku

Spolniesz w czarnych ogniach Dhar!.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 21:59 
 
iniside napisał(a):
chill out.
Open PvP == jest
A skoro jest to znaczy ze moge zebrac ludzi i urzadzic rzeznie w strefie przeciwnika. Kapisz czy namalowac wykres ?

Starej na cyckach namaluj. :> Urzadzaj co chcesz tylko przestan na to ze kolor zielony jest zielony.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 21:59 
 
Ja obawiam sie w War kilku rzeczy, oczywiscie glowna to znudzenie powtarzalnoscia nawet zajebistego rvr, druga to scenariosy czyli kolejna powtarzajaca sie farma, trzecia rzecz to rozbudowa gry, a dokladnie jej brak bo jesli nie mozna rozbudowac rvr bo bedzie pusto to pozostaje nedzne pve i wielka kicha.
Mimo ze inne gry mnie zawiodly to jestem na tyle glupi by wierzyc nadal ze w War bedzie inaczej, a jak nie bedzie to napisze za 3-4 miesiace "a nie mowilem?". :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 22:00 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
iniside napisał(a):
chill out.
Open PvP == jest
A skoro jest to znaczy ze moge zebrac ludzi i urzadzic rzeznie w strefie przeciwnika. Kapisz czy namalowac wykres ?

Starej na cyckach namaluj. :> Urzadzaj co chcesz tylko przestan na to ze kolor zielony jest zielony.

To jest zielony to tylko wynik tego ze ty go takim postrzegasz :>
dobra mniejsza tym :P.
Cytuj:
powtarzajaca sie farma,

Zaraz jakis fanboj wyskoczy i powie, ze scenariosy to nie zadna farma tylko super fun.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 22:07 
 
Scenariosy sa stworzeone z mysla o casualach. Ale niektorym WoW zjebal psychiki i teraz wszystko nazywaja farma.


_________________
afk for quite a while

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 22:11 
 
gabrielangel napisał(a):
Scenariosy sa stworzeone z mysla o casualach. Ale niektorym WoW zjebal psychiki i teraz wszystko nazywaja farma.

RR leci za nie ? Leci. :P.
Gowno tam nie jakies kałuże.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 22:11 
 
gabrielangel napisał(a):
Scenariosy sa stworzeone z mysla o casualach. Ale niektorym WoW zjebal psychiki i teraz wszystko nazywaja farma.


No co ty, sa ludzie co ponad trzy lata siedza na AV w WoW i chwala sobie ze jest zajebiste :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 22:15 
 
Ja to bym mial pytanie ogolne: jak miewa sie sprawa setow, jak wygladaja ( moze jakies screeny ? ) oraz czy moglby ktos zamiescic pare ujec tego no ekhem jak mu bylo "mrocznego elfa" czy cus w ten desen? ( laikiem jestem, kurcze )

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 22:18 
 
Screenow nikt ci nie da, bo roball wpadnie i zacznie jakies glupoty o NDA gadac czy jakims innym gownie.

A strona z przeciekami aktualnie lezy. Jakby nie to bym ci na PM wyslal, screeny setow za 31 rank.

Mroczne Elfy wygladaja w zasadzie tak samo jak Wysokie. troche bardziej blada skora tylko. I zazwyczaj czarne wlosy.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 23:01 
 
Cytuj:
jak miewa sie sprawa setow, jak wygladaja ( moze jakies screeny ? )


Powiem tak, sety wyglądają super I w przeciwieństwie do WoWa taka np. "zbroja" skórzana wygląda jak wyglądać powinna, nie jak jakieś plastikowo-skorupowato-mangowe gówno.

http://www.warhammeronline.com/armiesofWAR/darkelves/Disciple.php

Możesz oblukać sobie concept arty, bo w miarę dokładnie je przeniesiono do gry.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 12.11.2005
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 23:24 
 
A sety te sa dropami czy w jakis inny sposob sie je zdobywa? Jest to rownie czasochlonne co w WoWie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 sie 2008, 23:40 
 
Najpierw muszę zadać pytanie, co masz na myśli pod pojęciem sety ?

Czy chodzi o to, że założenie kilku itemów z danego seta dostajesz różne bonusy ? Czy też chodzi ci o stronę czysto wizualną ?

Sety z bonusami są zdobywane w instancach, PQ, za RR etc. Nie wiem czy trudno je zdobyć, pewnie tak.

Jeżeli chodzi ci o stronę wizualną, to w WAR każdy item jest częścią seta. Każdy tier rozgrywki ma swój własny i orginalny set itemów który kompletujesz zbierając itemy z dropów, questów etc. w danym tierze.

Z jednej strony to plus, bo twoja postać nigdy nie będzie wyglądać jak jakiś żebrak albo klaun cyrkowy. Z drugiej jednak ogranicza to trochę ilość i różnorodność pancerzy danej klasy.

To samo tyczy się wyglądu uzbrojenia.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.