mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 00:11 
 
No i to jest właśnie problem - Z jednej strony GOA i ciągle offline serwerów itp (chociaż mam nadzieję EA tak sprawy nie zostawi) .Z drugiej strony serwery US i różnica czasowa :( ...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 00:49 
 
Cos zdechlo na serwerach GOA nie da sie zalogowac:/ jezeli wasze opowiadania sa prawdziwe o GOA to zagramy dopiero w poniedzalek bo weekend jest. Big lol był by.....

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 01:09 
 
zaboleq napisał(a):
No i to jest właśnie problem - Z jednej strony GOA i ciągle offline serwerów itp (chociaż mam nadzieję EA tak sprawy nie zostawi) .Z drugiej strony serwery US i różnica czasowa :( ...


Grałem w LotRO na US serwach i szczerze mówiąc to na brak ludzi nie narzekałem :)

Edit.
LOL, rzeczywiście coś padło. Ciekawe kiedy na prawią. To kolejny + na to, by grać na US choćbym musiał grać solo :D


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 02:14 
 
Nigdy więcej, jestem już za stary na różnicę czasową.

W zasadzie to samo, bo pamietam jak bylo w VG na US PVP serwerze. Jak sie logowalem przed maintenance jakos (okolice poludnia), to hamburglarki z zachodniego wybrzeza jeszcze radosnie klikaly. Ping da sie przelknac, primetime konczacy sie w momencie gdy u nas wstaje sie do szkoly/pracy to jest niestety lekki problem. Jednak stawiam(y) na rozgrywke w niewielkich grupach i unikanie sytuacji, w ktorych trzeba sie bedzie bic z 5903485340-osobowym zergiem, dlatego gra na serwerze, do ktorego nie trzeba paredziesiat minut czekac w kolejce (tak, sa queues, a jakze) w zupelnosci nam wystarczy. Dodatkowo wydaje mi sie, ze sporo innych gildii europejskich/czesciowo europejskich zdecyduje sie na podobny krok, bo GOA naprawde odpycha swoim podejsciem i brakiem profesjonalizmu, a ja nie mam ochoty po raz kolejny dokladac do skarbonki jakiejs bandzie euro-partaczy, tym bardziej, ze mam alternatywe. Sa bugi, jest lag, ale nie spotkalem sie, zeby walka 100/50 polozyla caly serwer. Troche wieksze kladly zone co najwyzej. Nigdy nie spotkalem sie tez z sytuacja, zeby padlo cos i nikt nie wiedzial, co sie dzieje, bo serwer albo byl wlaczany na nowo, albo pojawiala sie stosowna informacja opisujaca problem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 02:24 
 
jest fajnie!

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 06:47 
 
Zaczynam sie z wolna obiawac jakis czas temu mowilem ze boja sie GOA i ludzie mnie na forum pocieszali ze tak zle nie bedzie. Ale teraz to juz nie wiem co z tego ze Mythic nakopie GOA jak cos zjebia jak w takim wypadku stracimy conajmniej pol roku jak nie wiecej. Bardziej i bardziej zastanawiam sie na opozniem swojego startu w WHO o jakies dwa miesiace i zobaczeniu jak to bedzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 08:02 
 
Zobaczymy ile osob poleci na US grac, zawsze mozna rollnac na Euro.
CChyba ze do head-startu sie cos zmieni.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 08:56 
 
iniside napisał(a):
Zobaczymy ile osob poleci na US grac, zawsze mozna rollnac na Euro.
CChyba ze do head-startu sie cos zmieni.


No niby można rolnąć na EU. Tylko mnie osobiście będzie ciężko już kupić drugą kopię gry za 140 zł - wiadomo żona, dziecko itp. itd. :)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 08:59 
 
Sorki za drugi post. Czyli serwery EU Beta leżą tak? Czy tylko ja mam problem? :evil:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 09:03 
 
Leżą od północy. Przecież o tym właśnie dyskutujemy :)

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 10:32 
 
mysle, ze wybor kazdy powinien opierac na wlasnym stylu gry i podejsciu.
jesli preferujesz bieganie solo/mala grupa to nie ma wiekszego znaczenia, czy us czy eu.
jesli ktos chcialby pobawic sie z keepami, scenariuszami (w sensowny sposob), wiekszymi walkami, to podobnie jak w daocu, potrzebna jest gildia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 11:10 
 
Wystarczy się dogadać aby kilka większych EU gildii o podobnym podejściu do GOA wybrało wspólny US serwer.
Bombowo by było gdyby EU premierę przesunęli o 2 miesiące. Wówczas EU-US serwery same by się szybko wyklarowały :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 11:35 
 
tczewiak napisał(a):
Wystarczy się dogadać aby kilka większych EU gildii o podobnym podejściu do GOA wybrało wspólny US serwer.
Ta i te gildie by się napierdalały między sobą kiedy reszta serwera śpi... Gdzie tu sens ??? Równie dobrze można grać po LANie. Zresztą tu nie chodzi o podejście do GOA, tu chodzi o primetime serwera. Ja nie mam już czasu siedzieć po nocach aż spaślaki z USA pozamawiają taczkę pizzy, przygotują wiadro chipsów, paletę pączków, beczkę coli i siądą przy kompach. Chcę przyjść z pracy odpalić grę i mieć z kim grać. Dlatego ja i mi podobni wybierają EU serwery. Jedyną znaną mi zaletą grania na serwerach innej strefy czasowej jest mniejszy tłok w rozsądnych godzinach dzięki czemu można przyfarmować jakieś mobki, czy spokojnie porobić questy. W pure PvE grze (jak FFXI) ma to sens, ale w PvP nastawionym na RvR już raczej nie...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 11:37 
 
Jesli GOA nadal utrzyma swoje profesjonalne podejscie na tak wysokim poziomie jaki prezentuje to US serwery staja sie powazna alternatywa i wtedy nie martwilbym sie o ilosc graczy.

Wieksozsc ludzi gra po 20:00, wiec w usa to jest 12:00-14:00, do polnocy grajac zacznie sie u nich szczyt, wiec nie jest zle.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 11:40 
 
no, ale to sie wiaze z next wydatkiem na us wersje , chyba ze bedzie mozna wybrac server w eu i us w co watpie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 11:40 
 
Serwery dalej leza, na forum zadnego odzweu co sie dzieje no bo po co weekend jest.....

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 11:41 
 
Dobra, to jeszcze ktoś mógłby mi powiedzieć czy grając na US nie byłoby problemów z opłacaniem konta kartą inteligo?

Tak pytam, z ciekawości. Stawiam na serwery EU, ale nie dam się okradać frajerom z GOA jeśli pokpią sprawę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 11:49 
 
Jednak z drugiej strony tak jak pisze Kassei, bez sensu jest grac na US i byc przywiazanym do godzin wieczornych, na co mi wtedy grupa i gildia jak pusto, pozostaje czekac na cos konkretnego po polnocy dopiero i jak sie rozkreci jakies wieksze rvr to trzeba isc spac :(
Czasami bede chcial sie zalogowac do gry w godzinach popoludniowych i zastane wtedy pustki, niestety pozostaje EU i meczarnia z GOA.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 16 sie 2008, 11:50 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 11:50 
 
Nie no jak sie wkurwię to chyba jakiegoś uber posta na stronie wara napisze pt " GOA Fail" ...Co wy na to ??


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 11:51 
 
Pisz pisz, na kontynujacje tematu mozesz liczyc, daj linka.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.