mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 14:40 
 
iniside napisał(a):
Vercin napisał(a):
A co powinni ich wezwac wszystkich do pracy z domow ? bo inside chce pograc i ma w dupie ze jest weekend = wolne . Przeciez to nie goa robi te patche idz opieprz mythic ze zjebany patch im dali. Co oni jasnowidze ze wiedza "o po tym patchu beda problemy to nie dawajmy go jeszcze bo inside sobie nie pogra w weekend i co bedzie"
Moze wogole niech nie updtatuja zebys mogl sobie za free spokonie pograc i niech jebna patche pozostale w ostaniej chwili bo jak waidomo beta jest po to zebys mogl sobie pograc a nie zeby naprawiac bledy testowac sprzet

w USA tez jest weekend. I co ? Jak sie cos zjebie to chociaz o tym ladnie informuja.. Przepraszaja.
Na kuwa. Maja jakis elementarny szacunek, moglby jeden wejsc chociaz i napisac "wypierdalac, moze naprawimy".
Sorry. Ale jestem na 99% pewny ze w retailu bedzie identycznie.
A pozatym zadne kurna wolne nie jest :<, wolne bedzie jutro.
Dziwne, ze w USa wszystko dziala tylko u w EU (kontynent drugiej kategorii), jest zjebane.

Faktycznie strasznie dziwne biorac po uwage ze gre robia wlasnie w usa i tam na miejscu sa wszyscy developerzy itp. Blizzard wogole nie odwazyl sie zrobic rownoczesnie premiery w us i europie i pewnie rozsadniej by zrobili testujac gre na serwerach w us gdzie maja ludzi ktorzy faktycznie wiedza co i jak a do eu dac tylko open bete

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 14:42 
 
Asmax napisał(a):
Ale obawy za uzasadnione - patrz DAoC EU.


Requiel vel IanC mówi że nic takiego się nie stało !

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 14:47 
 
krzyk napisał(a):
Problem jest w tym ze US ma 24/7 serwis ktory informuje na bierzaco co sie dzieje, a my dostajemy crap ala - nikt nie pracuje, walcie sie.

juz.

Nie wiem jak jest dokladnie ale moze dlatego ze to w usa robia gre i tylko tam sa w stanie poprawiac jakies bledy itp? A Goa to ziutkowie od wrzucania patchy i wersji jezykowych? czy co oni niby wiecej moga robic?
Mysle ze do testowania gry to serwery eu sa im zbedne wiec watpie aby sie przejmowali ze nie dzialaja. W us pewnie jada pelna para 24/7 bo tam faktycznie robia gre a nie zajmuja siw wrzucaniem patchy i maja serwery na miejscu i wazne zeby one dzialaly. Coz jak dla mnie to tak jakby sie obrazac na mythic ze nie robia tej gry w europie tylko w us. W wow przy tych ptrach wogole nie ma czegos takiego jak europejskie serwery . Europejskie ptry tez sa w us bo co oni moga testowac na serwerach w europie? Tam juz gotowe patche daja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 14:50 
 
Cytuj:
czy co oni niby wiecej moga robic?


Chociażby zrestartować serwer ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 15:10 
 
http://forum.war-europe.com/showthread.php?t=26021

zapraszam do flejmu , pokażmy że póki co GOA ma nas w dupie !


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 15:11 
 
Nie ma co bronic bo GOA to zjeby, teraz pytanie czy po premierze nadal bedzie takie gowno czy nie, jesli oni uwazaja ze takie zachowanie nie ma wplywu na ogolna ocene gry to ja dziekuje za takie pro podejscie.
Wielu juz teraz po takich "drobnostkach" zastanawia sie czy grac od premiery.

Ja bym tam tez tak nie jechal tylko po GOA bo tu raczej winnym jest Mythic, ktory olal europe, moze EA tez nie istotne ale fakt ze Warhammer Online w europie ma teraz zjebana opinie dzieki GOA.

Nie wyobrazam sobie tez czekac na patch, ktory wchodzi w usa, a w europie moze bedzie jutro, moze za tydzien, moze za miesiac, nikt tego nie wie bo GOA siedzi na weekendzie.

Co do gry na us serwerach to niestety dla wielu bedzie wielkim problem zalatwienie keya, oplacenie tego potem, nie liczylbym na tlumy graczy z europy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 55
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 15:17 
 
Alez mi sie chce smiac z niektorych wypowiedzi. Dajcie im spokojnie zrobic to co zrobic maja. Faktycznie niektorzy placza jak male dzieci. Zeby nie bylo tak jak z AOC gdzie wszyscy plakali ze chca gre a jak juz wyszla to wszyscy plakali ze masa bugow.

*

Posty: 123
Dołączył(a): 27.02.2008
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 15:19 
 
pragnąłbym zauważyć ze w mmorpg serwery chodzą 24/h więc ja także uważam,że w weekendy ktoś tam powinien siedzieć, takich cudów nie może byc w retailu

*

Posty: 55
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 15:20 
 
Cos tam pewnie i robia bo servy sa down wiec pewnie bedzie jakis patch.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 15:23 
 
Ausus ty masz jakies pojęcie o hostingu ??Z tego co widze że nie więc łaskawie się nie wypowiadaj .Ja pracuje w firmie , dużej firmie która dostarcza neta , kablówy , telefonu i jest 3 dostawcom tego typu usług w polsce .Pracujemy w świeta , weekendy itp .Zawsze jest ktoś na dyzurze ,mamy telefony .Jak dostajemy info że padł np serwer DHCP to za 5 min telefon-> restart i działa .Nawet jeśli kogos nie ma to zawsze ktoś ma dostep zdalny np i niektóre rzeczy może z domu wykonać .Bo to co mówisz jest nie do przyjęcia szczególnie że po drugiej stronie oceanu jest zupełnie inaczej ....


BTW ja już meila napisałem do Mythic i paru znajomych też .Jak to sie nie poprawi to będe grał na US albo po prostu nie będe w ogóle grał tylko na spokojnie w EVE :E bo nie mam zamiaru płacić za coś co niedziała...


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 15:27 
 
a to prawda co mowi zabol. to samo jest u mnie. jak cos pada o 3 w nocy to jest informacja. i nie ma przebacz.
za to miedzy innymi mi placa zeby trzymac reke na pulsie i reagowac wtedy kiedy trzeba.
i za to my placimy abonament w grach online.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 15:36 
 
zaboleq napisał(a):
http://forum.war-europe.com/showthread.php?t=26021

zapraszam do flejmu , pokażmy że póki co GOA ma nas w dupie !

cos nie moge tam wejsc

ale dopisalem sie do tematu pt:
GOA - fail ‎
zapoczatkowanego chyba przez jednego z czlonkow mmorpg.pl ;)

*

Posty: 55
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 15:38 
 
Placzecie jak male dzieci. Zal wam ze us open beta zaczelo sie wczesniej? Ja czekalem na wara 2 lata i dalej cierpliwie czekam. Przecza ob miala zaczac sie na miesiac przed premiera czyli jeszcze 2 dni. Wiecej luzu.
Tak btw zaboleq co ma pernik do wiatraka? Wy za swoja prace bierzecie kase. Jak narazie jest CB za ktora nikt nie placi. Nie wiadomo czy serv padl czy np jest przygotowywany do OB.


Ostatnio edytowano 16 sie 2008, 15:45 przez ausus, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 15:44 
 
ausus napisał(a):
Placzecie jak male dzieci. Zal wam ze us open beta zaczelo sie wczesniej? Ja czekalem na wara 2 lata i dalej cierpliwie czekam. Przecza ob miala zaczac sie na miesiac przed premiera czyli jeszcze 2 dni. Wiecej luzu

luzny bylem przed Vanguardem luzny tez byloem przed AoC (chociaz moj luz nie byl juz tak niewinny jak przed VG)
i to co robi GoA to sa symptomy zapowiadajace identyczna sytuacje jaka byla w tych 2 grach - i jaka byla podobno w DaoC

tak to jest beta
jest za darmo
ale ludzie grajacy w becie to ich przyszli klienci
w bete gra kupa osob
np ja swoim kontem dziele sie z jakimis 5 osobami
takie postepowanie moze byc dla nich mocno niekorzystne

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 15:50 
 
ausus napisał(a):
Placzecie jak male dzieci. Zal wam ze us open beta zaczelo sie wczesniej? Ja czekalem na wara 2 lata i dalej cierpliwie czekam. Przecza ob miala zaczac sie na miesiac przed premiera czyli jeszcze 2 dni. Wiecej luzu.
Tak btw zaboleq co ma pernik do wiatraka? Wy za swoja prace bierzecie kase. Jak narazie jest CB za ktora nikt nie placi. Nie wiadomo czy serv padl czy np jest przygotowywany do OB.

Malo widziales.
GOA tez bierze kase. No chyba ze 9mln Euro to rozkradli szefowie.
Jakos by mnie to specjalnie nie zdziwlo ale mniejsza, bo i tak nie mam dowodow :P.
Nie rozumiesz. W USA dziala. USA ma to samo co my. Tylko ze u nas nie dziala. Dlaczego ? Cholera wie... A ze weekend to wszycy maja cie w dupie :<. Nawer nie racza sie odezewac, ze cos z tym zrobia, bo po co ? Niech sobie siedza naiwniacy..
Zobaczysz, po premirze w Europie bedzie tak samo. Bedzie weeknd, serwer padnie i w stanie (MOZE), w poniedzialek. Bo w sobote to sie nie pracuje i olewa klienta :<.

Chybas nigdy nie mial doczynienia z ta firma. Naprawde nie jestem w stanie pojac dlaczego EA osobiscie nie zajmuje sie utrzymanie Wara w Europie.

Po drugie. Dalej uwaza ze firma ktora zajmuje sie uslugiami webowymi, i nie ma porzadnej strony WWW (tzn. nie potrafi takowe zrobic, kupic whatever), jest coanjmniej niegodna zaufania.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 16:00 
 
No dobra rozumiem wasza flustracje. Beta testerzy moga byc zli. Jest weeckend, pada deszcz czlowiek by sobie pogral. Rozumiem ze reszta whinuje dla zasady (u inside'a to juz tradycja) Z drugiej strony zastanawiam sie na ile zetelnie testerzy wypelniaja swoje obowiazki. Na forum beta testerow zadnego nie widzialem. Sam przyznaje jestem pasozytem ktory raczej sie bawi niz testuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 16:22 
 
75% "gra" zamiast testować. Jednak te 25% Jest w stanie wychwycić tony błędów. Najnowszy patch jakieś tam zawiera. Mamy weekend - najlepszą okazję do wychwycenia jak największej ilości i zgłoszenia ich. Możliwe, że trwa właśnie beta test jak się sprawi GOA w ciężkiej sytuacji i wychodzi na to, że fail. Może po tym weekendzie Mythic zwróci uwagę na problem.
Mi GOA podpadło kompletną amatorszczyzną jeśli chodzi o serwis internetowy. To jest kompletny fail. Żeby korzystać z account managament to też będę musiał szukać komputera z IE6 (bo w każdej innej przeglądarce COŚ się sypie)?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 16:24 
 
ausus napisał(a):
No dobra rozumiem wasza flustracje. Beta testerzy moga byc zli. Jest weeckend, pada deszcz czlowiek by sobie pogral. Rozumiem ze reszta whinuje dla zasady (u inside'a to juz tradycja) Z drugiej strony zastanawiam sie na ile zetelnie testerzy wypelniaja swoje obowiazki. Na forum beta testerow zadnego nie widzialem. Sam przyznaje jestem pasozytem ktory raczej sie bawi niz testuje.

Ty za to dla zasady bornisz nieudacznictwa firmy, ktora juz podpadla.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 16:26 
 
To nie jest flustracja tylko zwykla obserwacja i wyciaganie wnioskow, czy naprawde jestes na tyle naiwnym by nadal wierzyc ze w dwa tygodnie poradza sobie z przygotowaniem do open bety i potem z normalnym supportem serwerow gry ?

W dniu premiery to nie bedzie tylko dac patcha na serwer i wlaczyc go czy zrestartowac, trzeba bedzie pilnowac przeludnienia na serwerach, dbac o jakies bugi pojawiajace sie przy takim duzym obciazeniu, rejestracja ma dzialac poprawnie, platnosci, supprot odnosnie kont, kontakt z gm-ami, szybkie reagowanie na exploity, ktore moga niszczyc gre itd itp.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 16:34 
 
Jak będzie Eu fail to chyba skończe z MMO :E , bo to byłby 3 fail w ostatnim czasie .Chyba jednak jesteśmy gorzej traktowani niż USA tylko dlaczego , bo Coca-Coli nie wymyslilismy?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.