mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 18:26 
 
Niech jest wielki flame, niech devsi wiedza ze ludzie w kasze dmuchać sobie nie dadza. Skończyły sie czasy gdzie devsi moga olac wszystko. Dzisiaj slaby support = gtg bye we will go to another game sorry... Pomimo faktu ze to jest jeszcze beta, to juz mozna sie dopatrzec niepokojacych zachowan zero odzweu na forum co sie dzieje, GOA serwuje powtórkę z rozrywki to co bylo w DAOC

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 18:32 
 
czas > pieniądze


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 18:33 
 
ja jestem ciekaw tylko, czy w przypadku gdy goa da ciala, znajdzie sie ktos kto zorganizuje graczy i wymusi na niej zmiane postepowania. choc obawiam sie ze skonczy sie samym narzekaniem (bo komu by sie chcialo :)).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 18:41 
 
BTW da radę jakoś zrobić aby grać na US serwerach bo jeśli mam np karte z mbanku to będzie ją widzieć jako EU nie ?Czy to działa na innej zasadzie?


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 18:59 
 
zaboleq napisał(a):
BTW da radę jakoś zrobić aby grać na US serwerach bo jeśli mam np karte z mbanku to będzie ją widzieć jako EU nie ?Czy to działa na innej zasadzie?


Działa na innej zasadzie, bo przecież nic nie stoi na przeszkodzie temu, aby obywatel USA miał konto w polskim banku. W bete US nie pograsz dopóki się tam nie dostaniesz. Co do retiala. Musisz kupić wersję US gry. W Polsce pewnie będzie niedostępna więc pozostaje coś z netu.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 19:02 
 
Pytanie dosc istotne dla tych co zastanawiaja sie nad gra na serwerze us, czy bez problemu mozna bedzie oplacac karta abonament i bez problemu mozna jako mieszkaniec europy grac ?
Dlatego pytam bo tu wchodza rozliczenia wewnetrzne, vat europejski i inne rzeczy, dlatego watpie by rejestrujac sie jako polak moge grac na serwerze us i placici w $, sama platnosc nie problem, moze byc w euro ale co z reszta ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 19:10 
 
embe napisał(a):
Pytanie dosc istotne dla tych co zastanawiaja sie nad gra na serwerze us, czy bez problemu mozna bedzie oplacac karta abonament i bez problemu mozna jako mieszkaniec europy grac ?
Dlatego pytam bo tu wchodza rozliczenia wewnetrzne, vat europejski i inne rzeczy, dlatego watpie by rejestrujac sie jako polak moge grac na serwerze us i placici w $, sama platnosc nie problem, moze byc w euro ale co z reszta ?


No to podaj przy rejestracji, że mieszkasz w US :) W każdym bądź razie w LotRO nie miałem najmniejszych problemów. W końcu możesz chcieć grać z rodziną, która mieszka w USA :wink:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 19:10 
 
embe napisał(a):
Pytanie dosc istotne dla tych co zastanawiaja sie nad gra na serwerze us, czy bez problemu mozna bedzie oplacac karta abonament i bez problemu mozna jako mieszkaniec europy grac ?


Problemy dla graczy z Europy chcacych grac na amerykanskich serverach:

1. Lag dla nas na amerykanskich serverach.
Przykladowo do EU serverow bedziesz mial ping 50 a do amerykanskich 200-500, co przy walkach PvP moze miec juz spore znaczenie.

2. Inne strefa czasowa wiec i w innych godzinach beda glowne walki RvR. Przez wiekszosc czasu bedziesz rowniez grac solo, gdyz znalezienie kogos do party bedzie graniczylo z cudem.

3. Najgorsze na swiecie i najglupsze community amerykanskich idiotow. Europejczycy sa bardziej friendly.


_________________



****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 19:16 
 
co do 2 i 3 pkt. sie zgodze tak co do pingow to pierdolisz jak potluczony, jakos gralem w daoc na us serverach i powyzej 100 pinga nie mialem...


_________________
retired...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 19:20 
 
Co do pingów to czy ja wiem ?Ja ktoś ma dobre łącze to da rade:)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 19:34 
 
W vanguardzie nie ma problemu z pingiem, z glupota zapewne bedzie podobnie, a godziny aktywnosci dla mnie akurat sa dobre bo z pracy przychodze o 23 :)
Podac adres z usa mozna, ale chce miec poprawne dane i placic karta z polskiego banku bo innej nie zdobede.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 19:42 
 
Tak czytam ten temat i czytam... i jakoś nie mogę się opędzić od uczucia które miałem podczas czytania Blizzowego forum Burning Legion podczas niegdyś kosmicznych pingow i downow serwera. Na oficjalnym forum gry za którą płaciliśmy mieli ludzi w dupie... a wy nie dość, że whineujecie TUTAJ, to do tego odnośnie Eu bety w która w sumie gracie za friko :P. No przedszkole :P. Poczekali byście chociaż aż gra wyjdzie bo to jakiś kabaret jest :P. I to w bardzo kiepskim wydaniu :).


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 19:46 
 
Nauczeni doswiadczeniem, zaczynamy szybciej.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 19:47 
 
Bierzgal wypad ....Bo imo twoj post to fail tego topiku...Nie grasz to wypierdalaj:)


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 19:58 
 
Po prostu chcemy aby retail był już grywalny.
embe: mam w kilku grach US konta i wystarczy podać jakiś trefny adres. Opłacam zwykłą eKartą z mbanku i czasami tym electronem z inteligo. Nie pilnują po ip bo możesz być podróżnikiem, który mieszka w USA a przez 364 dni w roku zapierdala po świecie. Generalnie dla nich to jest kasa i mają w poważaniu skąd jesteś. Bylebyś płacił.

GOA kpi sobie z graczy samą stroną. Ja generalnie mam już preorder US CE. Pudło odbiorę pewnie za 2 lata, ale... nie będę musiał się użerać z GOA.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 20:05 
 
zaboleq napisał(a):
Nie grasz to wypierdalaj:)


amen


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 20:08 
 
tczewiak napisał(a):
Po prostu chcemy aby retail był już grywalny.
embe: mam w kilku grach US konta i wystarczy podać jakiś trefny adres. Opłacam zwykłą eKartą z mbanku i czasami tym electronem z inteligo. Nie pilnują po ip bo możesz być podróżnikiem, który mieszka w USA a przez 364 dni w roku zapierdala po świecie. Generalnie dla nich to jest kasa i mają w poważaniu skąd jesteś. Bylebyś płacił.

GOA kpi sobie z graczy samą stroną. Ja generalnie mam już preorder US CE. Pudło odbiorę pewnie za 2 lata, ale... nie będę musiał się użerać z GOA.


Jednak jesli nie bedzie tam duzo polakow/europejczykow to bedzie wiekszy fail niz z GOA bo nie bedzie z kim grac, a to nie jest gra taka ze w 10-20 mozna polatac :(


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 20:11 
 
zaboleq napisał(a):
Bierzgal wypad ....Bo imo twoj post to fail tego topiku...Nie grasz to wypierdalaj:)

Wracaj do swojej jaskini i naucz się trochę kultury :P. Nie gram teraz bo nie lubię pół-produktów. 2 key'e już oddałem :). A fail to cały ten wasz whine :P. Weź jakieś proszki albo coś. Deprisan np. :P.

Ja rozumiem, ze GOA to porażka itp. ale poczekajcie aż spierdolą coś PO release xD. Ew. załatwiajcie sobie te US klienty i nie trujcie już o GOA. Zobaczymy czy wytrzymacie z ludźmi tam grającymi (bo nooby z EU nawet do pięt noobom z US nie dorastają jeśli chodzi o kretynizm :D).


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 20:17 
 
Bierzgal, to ciekawe co mowisz. Mozesz sie pochwalic w jaki tytul grales na US serwerach?
Owszem kretyni sa tu i tu, ale po tym co zaserwowalo nam EU community WoWa stracilem jakakolwiek wiare, ze bedzie 'po staremu'. To juz dzieci-hamburgery maja lepszy poziom od tego co dzieje sie teraz.



"xD" ... :P :P :D :D


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 20:23 
 
Miałem nieprzyjemność grać w WoWa na kliencie US u znajomego przez ok miesiąc. Może miałem pecha do ludzi ale wtedy z przyjemnością wróciłem na BL (a kto grał ten wie, że to też nie bajka :P).
Zresztą mnie to wisi, przecież to wolny kraj i mogą ludzie grać gdzie chcą. Ale czy muszą o tym truć non stop na forum :P? GOA, GOA, GOA... koszmarów szkoda, ze jeszcze niektórzy nie maja :P.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.