mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 11:40 
Cytuj  
Sprawiedliwosc musi byc po naszej stronie!. (Chaos).

(edit) Raczej Niesprawiedliwość (przecież nie napiszesz "Dobro to my!")

Jakich bugow ?

NDA

:wink:

Tzn. czy przeszkadzaja one casualowym bieganiu zergiem, ew. mniejsza grupa po okolicy .

Nie, największym bugiem jaki zauważyłem to lag i fpsy (możliwe że to wina mojego łącza i kompa, więc także wam zwalnia podczas siege (ofc mówie o walkach które zawstydzają swoją wielkością nawet siege w AoCu?)


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 12:06 
Cytuj  
Cytuj:
Raczej Niesprawiedliwość (przecież nie napiszesz "Dobro to my!")

Zasadniczo to zalezy od punktu w ktorym sie siedzi i z ktorego sie patrzy.
Z punktu widzenia Chaosu to jest to jak najbardziej sprawiedliwe i dobre :D.

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 12:47 
Cytuj  
Naiwnoscia jest sadzic, ze WAR zabierze WoW palme pierwszenstwa na rynku MMO. To jest nierealne, ale tez nikt nie ma takich celow (przynajmniej narazie). Chodzi o zbudowanie licznego, wiernego i o ile to mozliwe na poziomie - community. Nie wiem ? Moze 1 mln, moze 2 moze wiecej... Te cyferki sa niewazne. Chodzi o to aby byli to ludzie posuwajacy gre do przodu, grajacy regularnie, dla ktorych gra bedzie rozwijana. Liczba musi byc taka aby Mythic i EA zarabiali i widzieli, ze warto sie starac.

Jesli chodzi o bugi. To tez jest kwestia drugorzedna w stosunku do mechaniki, miodnosci itp. Wiadomo, ze bugi w grach MMO sa na poczatku nie do unikniecia. Ale jesli bedzie widac, ze gra ma potencjal, ze gra sie swietnie, ze rozwiazania sa dobre to kazdy te bugi przecierpi.

A z tego co pisza koledzy wyzej to az slinka cieknie... Bitwy o teren, taktyki, przejmowanie celow, parcie do przodu, obroncy walczacy do konca o brame, a wszystko w tym klimatycznym swiecie Warhammera.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 12:58 
Cytuj  
Masz racje, War raczej nie bedzie konkurowal z WoW o pierwsze miejsce a rynku mmo, moze EA tego chce i dlatego byly takie posuniecia na szybko ale zobaczymy za jakis czas.

simo napisał(a):
Bitwy o teren, taktyki, przejmowanie celow, parcie do przodu, obroncy walczacy do konca o brame, a wszystko w tym klimatycznym swiecie Warhammera.


Tu bym sie wstrzymal narazie do czasu az gra sie rozkreci, na poczatku napewno bedzie to fajne ale nikt nie wie co z tego wyjdzie 2-3 miesiace po premierze, nikt nie da sobie glowy uciac za to ze te wielkie bitwy beda sie sprowadzaly do monotonnych zergow, taktyki nie beda istanialy tylko, ktora strona ma wiecej miesa to wygra, klimat Wara moze i jest ale to tez zaniknie w szale gonienia za punkcikami.

Dlatego mysle ze lepiej jest podchodzic do tej gry na spokojnie bez emocji i bez robienia sobie wielkiej nadziei, a jak bedzie super to wtedy bedziemy podskakiwac ze szczecia.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 13:10 
Cytuj  
eh embe, embe :-)

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 13:12 
Cytuj  
Wiesz, ja gram 70% PvP 30% PvE, a PvP w WoWie mam juz dosc od dawna. PvP w WAR na pewno gorsze nie bedzie, bo to bylby trudny wyczyn :lol:
No wiec... Do tego gra moglaby byc nawet 2D dla mnie, a i tak bym w nia gral, bo to Warhammer.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 20:57 
Cytuj  
PQ sa inno spatolone bo kazdy moze sie wbic i majac farta zajebac loota imbo glupi pomysl jak w aoc public instancje...

pozatym nie wiem jak bedzie po , ale narazie grafika nie powala a postacie (DE) wygladaja klockowato.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 21:02 
Cytuj  
Przeciez kazdy dostaje loot na miare swojego udzialu, wiec co ty pierdolisz ? :E.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 21:04 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
PQ sa inno spatolone bo kazdy moze sie wbic i majac farta zajebac loota imbo glupi pomysl jak w aoc public instancje...

pozatym nie wiem jak bedzie po , ale narazie grafika nie powala a postacie (DE) wygladaja klockowato.


żegnam ozięble


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 21:04 
Cytuj  
Każdy dostaje bonus do rolla na miarę swojego udziału.


Posty: 40
Dołączył(a): 13.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 21:13 
Cytuj  
warhameron napisał(a):
PQ sa inno spatolone bo kazdy moze sie wbic i majac farta zajebac loota imbo glupi pomysl jak w aoc public instancje...

pozatym nie wiem jak bedzie po , ale narazie grafika nie powala a postacie (DE) wygladaja klockowato.


a'propos "klockowato" - WAR się wziął z gierek figurkowych - może dlatego właśnie...a poza tym nawet w WAR można sobie użyć farbek do malowania postaci... i ma to nawet swój urok... i dobrze, że nie jest to typowe fotograficzne odwzorowanie...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 21:19 
Cytuj  
pierdolenie, chociażby taki black orc wygląda super


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 21:21 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
pierdolenie, chociażby taki black orc wygląda super

No jak duzy klocek.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 21:27 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
pierdolenie, chociażby taki black orc wygląda super


Zgadzam się :) I klimatyczny bardzo, dlatego nim będę grał :D


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 22:46 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ja mysle ze jesli ktos ma nadzieje ze War bedzie mial takie miliony graczy jak WoW to niech juz lepiej wegetuje nadal w WoW bo zmiana lidera na rynku gier mmo wymaga lat i zapewne o tym zdecyduje sam blizzard.
Nie ma to jak czekac 1,5 roku na dodatek do WoW-a i wmawiac sobie ze jest zabawnie.


mysle ze WAR ma na to duze szanse , format rozgrywki jest podobny w odzwierciedleniu levelingu pve (questy , instancje) , oferujac bardziej rozbudowane pvp czyli to czego wow nie ma , zapewne po pewnym czasie sugarcoat opadnie i zostanie points grindthalon , niemniej to nie powinno przeszkadzac w urwaniu sporego kawalka subskrybentow wow


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."


Posty: 40
Dołączył(a): 13.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 22:48 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
embe napisał(a):
Ja mysle ze jesli ktos ma nadzieje ze War bedzie mial takie miliony graczy jak WoW to niech juz lepiej wegetuje nadal w WoW bo zmiana lidera na rynku gier mmo wymaga lat i zapewne o tym zdecyduje sam blizzard.
Nie ma to jak czekac 1,5 roku na dodatek do WoW-a i wmawiac sobie ze jest zabawnie.


mysle ze WAR ma na to duze szanse , format rozgrywki jest podobny w odzwierciedleniu levelingu pve (questy , instancje) , oferujac bardziej rozbudowane pvp czyli to czego wow nie ma , zapewne po pewnym czasie sugarcoat opadnie i zostanie points grindthalon , niemniej to nie powinno przeszkadzac w urwaniu sporego kawalka subskrybentow wow


...przynajmniej tych co im WOW się znudził... zapowiadają wbudowanego timspika? ktoś wie?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 00:12 
Cytuj  
sorry ale pq sa zwalone pare razy mialem bonus +400 czyli max, a koles ktory przybiegal w polowie zero bonusa, ale rolnal na 980+ ja rolnelem na 100z + inni tez i koles zgarnal zlota torbe. Tak ,ze nie ma podzialu loota wedlug wkladu w dps itp w danym pq. To imo jest glupie bo su przydlugie pq po pol godz i dluzej i jak ktos wbija sie w polowie i wygrywa to imo cos z lekka nie tak. A epiki sa fajne :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 00:18 
Cytuj  
Nie wiem cz pomysl z gwarantowanym epaxem by byl najlepszy, zawsze ta odrobina loterii sie przydaje :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 00:29 
Cytuj  
I tak będziemy się starali przecież grać ze znajomymi (z gildii)


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 08:18 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
I tak będziemy się starali przecież grać ze znajomymi (z gildii)

Zawsze mozna Epaxy od vendorow kupic, wiec who cares.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.