mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 23:19 
 
Szczypte szacunku prosze, to ze mamy odmienne zdanie i poglady nie znaczy ze mamy sobie ublizac.


juz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2008, 23:31 
 
Ludzie grajcie krowami i innym bydłem w stu odcieniach fioletu zamiast wtrącać się gdy dorośli rozmawiają. Nam po prostu już się znudziło granie przy kształtujących się rulesach, bo serwery nie wytrzymują, opiekun EU nie potrafi sobie poradzić i z tego powodu trzeba będzie w jakieś dziwne sposoby ograniczać graczy (obstawiam, że GOA dostawi więcej serwerów i obniży limit ilości graczy na jednym >.>). Jakbyśmy chcieli grać w coś gdzie w szczycie jest 2000 ludzi na serwer to pewnie nikt by się nie rzucał.
Tutaj jednak się rozchodzi o produkcję gdzie w jednej zonie siedzieć będzie 200+ osób piorąc się nawzajem po pyskach. Z tym zaś z jakiś względów GOA sobie nie radzi.

To co powtórzę - GOA kpi z klientów chociażby swoją wersją strony. Mamy rok 2008 i nie wydaje się już takich bubli, które prawidłowo działają TYLKO w jednej - w dodatku przestarzałej wersji - przeglądarce.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 00:05 
 
Przeciez oni chyba jszcze nie dzialaja na docelowaych serwerach albo od kilku dnie ledwo. Jak ci sie moglo znudzic granie przecie z ty jeszcze nie grasz w warhammera to close BETA ciagle ktora testujesz?Nikt tu nie obiecuje ze wszystko ma dzialac zwlaszcza ze glowne testy sa w us. To ze przy 200 osobach sie cos wysypuje to napewno ich wina a nie samej gry i mythica? I to nie po to jest beta zeby to poprawic i zeby kiedy przyjdzie pora dzialalo? ty jestes niby dorosly a argumenty masz jak 5 letnie dziecko. A goa nie kpi z klientow bo jeszze nie jestes klientem a to nie jest ostateczny produkt ktory chca ci sprzedac. Bedziesz mial okazje zobaczyc jak gra dziala i czy sobie poradzili czy nie w open becie. A tak wogole to 2000 ludzi online to wcale nie jest malo;O Podawali gdzies wogole ile przewiduja ludzi max na serwer?

*

Posty: 181
Dołączył(a): 12.11.2006
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 00:41 
 
zaboleq napisał(a):
Vercin jestes w mniejszosci wiec <edited by krzyk> módl się żebyś miał racje ...Mimo to ja myślę iż GOA zaliczy faila:D


Hehe,
Trójka ludzi wzajem się przekrzykuje jaka to GOA chu-owa, liczba postów większości dobije zaraz 100 stron w tym temacie. A ja w tej większości to się znalazłem bo nic tu wcześniej nie pisałem?
Spammowanie tematu to świetny sposób na obwołanie się większością...

Pozdro.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 00:50 
 
tczewiak napisał(a):
Tutaj jednak się rozchodzi o produkcję gdzie w jednej zonie siedzieć będzie 200+ osób piorąc się nawzajem po pyskach. Z tym zaś z jakiś względów GOA sobie nie radzi.

To co powtórzę - GOA kpi z klientów chociażby swoją wersją strony. Mamy rok 2008 i nie wydaje się już takich bubli, które prawidłowo działają TYLKO w jednej - w dodatku przestarzałej wersji - przeglądarce.


Wszyscy równo jedziecie po GOA ze będzie fail , a tak naprawde nie macie najmniejszego pojęcia jak będzie. mędrcy się znaleźli...

Rozumiem że GOA dawało dupy przy poprzednich mmo, ale to wcale nie znaczy że znowu tak się stanie (żabojady też się uczą... w końcu :P )

Zachowujecie się jakbyście pierwszy raz w życiu closed/open beta widzieli
Ja pamiętam jakie jaja były przy wszystkich tego typu grach z WoWbeta włącznie.

Czytając ten wątek czuje się jakbym czytał forum AoC:wszyscy jęczą że gra be a dalej grają.

Takim nigdy nie dogodzi, jakby GOA nie zajmowała się warhammerem tylko EA to byście jęczeli żę EA ssie, że Mythic powinien rozwiązać umowę z EA itd.

To jest jakiś bullshit,
nie dziwię się że ma nie być oficjalnego forum WHO po otwarciu

Nie podoba się, to nie graj, nie czekaj, wróć do WoW/Lotro/GW/AoC/EQ czy czegokolwiek innego...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 01:01 
 
Ale EA dziala dobrze w us i mamy 2008 rok, wiec argumenty jak bylo z wow mija sie z celem, patrz co zrobil brak profesjonalizmu z AoC, a tego nikt nie chce, wiec lepiej zrobic teraz panike i wiedziec co mozna sie spodziewac niz po premierze.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 01:02 
 
ferstern miales kiedys cos wspolnego z GOA? <edytowane by krzyk>
PS.
tak wrocilbym se do poprzedniej gry, szkoda tylko ze hosting by GOA ja tak doszczetnie zjebal...


_________________
retired...

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 01:12 
 
jak coś do kogoś piszesz f00t to nie przekręcaj nicków

to że zjebał poprzednią nie znaczy że zjebie i tą
a panike to można robić na forum bety bo "może" tam przyniesie jakies efekty

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 02:02 
 
Vercin napisał(a):
Jak ci sie moglo znudzic granie przecie z ty jeszcze nie grasz w warhammera to close BETA ciagle ktora testujesz?

Nie gram i nie testuję w CB. Oceniam po ogólnym zachowaniu GOA.
"Nic nie wiemy kiedy będzie premiera"
"Nie działa i ciul - testerzy, którzy za darmo odwalają brudną robotę niech sobie klikają refresh do skutku"
"Strona może być do bani - i tak te głupki się nie znają"
"Już raz mieliśmy klientów w dupie i nadal zarabialiśmy - ta polityka się sprawdza"



Cytuj:
I to nie po to jest beta zeby to poprawic i zeby kiedy przyjdzie pora dzialalo

miesiąc do premiery. Naprawia się w ciągu kilku godzin by wychwycić kolejne błędy.

Cytuj:
A goa nie kpi z klientow bo jeszze nie jestes klientem a to nie jest ostateczny produkt ktory chca ci sprzedac.

Produkt już jest w sklepach. Dobrą reklamę powinni zapewniać 3 miesiące przed premierą. Chciałbym coś poczytać, ale ni uja. Musiałbym IE6 szukać.

Cytuj:
2000 ludzi online to wcale nie jest malo

Zabawa zaczyna się od 4k+
Poniżej to bieganie po wyludnionych strefach.
Jeśli WAR nie będzie w stanie utrzymać 6-7k aktywnych graczy na jeden serwer to rzeczywiście nie ma o co bić piany. Ten świat to nie rozległe pustkowia. On musi tętnić życiem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 02:41 
 
<edytowane by krzyk>

tczewiak napisał(a):
miesiąc do premiery. Naprawia się w ciągu kilku godzin by wychwycić kolejne błędy.


byle sami sobie nie robili paczami kolejnych błędów jak Funcom i będzie git

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 07:48 
 
Cytuj:
Nie gram i nie testuję w CB. Oceniam po ogólnym zachowaniu GOA.

lol teraz to mnie rozwalies.czyli nigdy nie grales nawet i tak jeczysz na zapas
Cytuj:
miesiąc do premiery. Naprawia się w ciągu kilku godzin by wychwycić kolejne błędy.

bledy to naprawia mythic glownie a nie goa. Przeciez oni jak maja jakis problem to pewnie musza z nim leciec do mythic a roznica czasu itp. nie dziwie sie ze poprawianie bledow zajmuje im tyle czasu skoro to nie oni robia ta gre...
Cytuj:
zabawa zaczyna się od 4k+
Poniżej to bieganie po wyludnionych strefach.
Jeśli WAR nie będzie w stanie utrzymać 6-7k aktywnych graczy na jeden serwer to rzeczywiście nie ma o co bić piany. Ten świat to nie rozległe pustkowia. On musi tętnić życiem.

to ty nie grales w war nie wiesz jaki jest swiat duzy i takie teksty puszczasz?
jestes niepowazny:P Niewazne czy masz racje czy nie ja w sumie gram a nie wiem :D Wiem ze w wow jest online po 2k ludzi najczesciej i nie jest pusto
w becie war to nawet 1000 online nigdy nie widzialem


Dla mnie jak Goa da ciala z open beta i retailem to tak samo bedzie to wina mythic ktorzy sa albo idiotami albo maja europe w dupie ze pracuja z niesolidna firma mimo ze dobrze ich znaja przeciez. ale wstrzymam sie z biciem piany do open bety wlasnie bo wtedy wszystko powinno dzialac

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 09:05 
 
Masz po prostu niskie standardy wymagań. 2k ludzi to strasznie mało.

Whinuję na zapas, bo teraz jest szansa by Mythic wywarł nacisk na GOA przed premierą. Względnie da się ludzi namówić na wspólne granie na US serwerach. Jeśli GOA failnie po premierze to będzie już za późno. Kupa ludzi zrezygnuje zniesmaczona.
25% da szansę na rozwój sytuacji, 15% przejdzie na US serwery, a reszta oleje WARa. To jest problem. Dlatego zmasowany whine MOŻE (ale nie musi jeśli Mythic rzeczywiście wbija laskę w EU) pomóc.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 09:07 
 
Mam problem z odpaleniem bety, beta US, patcher wywala błąd.
Nie mam konta jeszcze na forum bety bo nigdzie nie znalazlem linka do tego choc mam beta account w grze ... a i serwery sa up ... HELP !!!
prosze ....


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 09:13 
 
Podziel się Stok ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 09:20 
 
tczewiak napisał(a):
Podziel się Stok ;)

błędem ?


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 09:22 
 
Odbierz PW i/lub GG ;)
A błędem też możesz to pewnie się jakoś zaradzi :)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 09:41 
 
Scorpio napisał(a):
Mam problem z odpaleniem bety, beta US, patcher wywala błąd.
Nie mam konta jeszcze na forum bety bo nigdzie nie znalazlem linka do tego choc mam beta account w grze ... a i serwery sa up ... HELP !!!
prosze ....


Bo dostęp do forum dostajesz po jakimś czasie. Ja dostałem po 4 dniach.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 09:45 
 
Dobrze, to mam prośbę o sprawdzenie takiego błędu na forum ... czy gdzie tam :

Patch error
The patch client was unable to retrive ... [patcher.prod.sig] ....
i kończy sie po naciśnieciu ok błędem windy ...


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 10:11 
 
4k online :lol: :lol: :lol:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 10:18 
 
MagPS napisał(a):
4k online :lol: :lol: :lol:


W wiekszosci gier mmo servery obsluguja naraz od 2 do 5 tys osob. Ile bedzie ustawiony cap w WARze nie wiadomo jeszcze.


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.