mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 21:48 
 
E sorka ale ja takiej odp w tym topiku nigdzie nie widzę jeśli chodzi o ten topic http://forum.war-europe.com/showthread. ... 021&page=2

Jest jeszcze inny topic także whinujący :) ale ja tam sie nie wypowiadałem także sorx ale to chyba ktoś inny kto miał dostęp do konta to założył :D


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 21:53 
 
uhm jestem wbecie a jak klikam link powyżej to

XX, you do not have permission to access this page


oco biega? :>

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 21:55 
 
Jest drugie forum dla "nowych" testerów. Też nie mam do niego dostępu. Główny wątek jest tutaj http://forum.war-europe.com/showthread.php?t=26018

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 22:13 
 
niech mu ktos wysle pm'a, ze w polsce mamy takie przyslowie
"prawda w oczy kole"

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 22:17 
 
Ja napisalem ze po francuzach wiele sie spodziewac nie mozna to sie obrazili :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 22:39 
 
zaboleq napisał(a):
E sorka ale ja takiej odp w tym topiku nigdzie nie widzę jeśli chodzi o ten topic http://forum.war-europe.com/showthread. ... 021&page=2

Jest jeszcze inny topic także whinujący :) ale ja tam sie nie wypowiadałem także sorx ale to chyba ktoś inny kto miał dostęp do konta to założył :D


Chodzi o ten topic:

http://forum.war-europe.com/showthread.php?t=26018


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 22:42 
 
Powinni zamknac te eu serwery do open bety skoro wszystkim tak zle jest:D

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 11:21 
 
narzekacie na goa itp ,ale ja gram na us i powiem wam ,ze wcale nie jest rozowo. Server jak zdechl , i lezal ponad pol dnia (nie moglem sie nigdzie indziej zalogowac>mechanika serverow daoc< zero info w tym czasie co gdzie i kiedy wiec mythic wcale nie jest taki super.Z 5 servow stestowalem 4(poza oceanic) i na kazdym laguje(i kij wie czym to jest spowodowane bo gralem w roznych godzinach i przy roznym zatloczeniu)
godzinke sie gra zero laga sam miod a pozniej lagi freezy wkurwia jak sie ucieka przed mobami :D

ZAnim sobie kupicie us to polecilbym wam sobie stestowac bo dla mnie to narazie mythic daje troche ciala (wiedza o lagach freezach i chyba ich jedynym rozwiazaniem jest restart servera co godzine(wczoraj z 6 razy i za kazdym razem wplecy na q exp itp trza bylo robic wszystko jeszcze raz) Rekord zatloczenia jaki widzialem na servie to 1500-1600 luda ,a laguje jak na servie jest 400 wiec to raczej nie zalezy od zatłoczenia(lag).(chyba ze gracze z eu laguja im servery...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 11:40 
 
I po co to pisales popsules im teorie ze to wszystko wina goa a mythic jest taki cacy:|

***

Posty: 627
Dołączył(a): 28.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 11:45 
 
Dziwne, wczoraj bylo 2.5k na serwerze i lagi zdarzaly sie sporadycznie...

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 11:55 
 
Jak mozna byc takim niecierpliwym... Zamiast spokojnie poczekac na realese ew. headstart i zaczac grac w normalnych warunkach to tutaj jakies wariactwo z kluczami roznych wersji, placzem, ze beta slabo dziala co jest normalne jak widzicie tez w US, bo jak sama nazwa wskazuje to jest beta. A odnosze wrazenie, ze ludzie sie tutaj wsciekaja, bo "poczuli krew" i mysleli ze moga miesiac przed premiera i za friko grac sobie w gre i teraz wszystkich trafia, ze tak do konca nie jest... strasznie to polskie. Nakombinowal sie polaczek jeden z drugim a tu sie jednak nie udalo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 11:59 
 
simo napisał(a):
Jak mozna byc takim niecierpliwym... Zamiast spokojnie poczekac na realese ew. headstart i zaczac grac w normalnych warunkach to tutaj jakies wariactwo z kluczami roznych wersji, placzem, ze beta slabo dziala co jest normalne jak widzicie tez w US, bo jak sama nazwa wskazuje to jest beta. A odnosze wrazenie, ze ludzie sie tutaj wsciekaja, bo "poczuli krew" i mysleli ze moga miesiac przed premiera i za friko grac sobie w gre i teraz wszystkich trafia, ze tak do konca nie jest... strasznie to polskie. Nakombinowal sie polaczek jeden z drugim a tu sie jednak nie udalo.

Zamiast pisac glupoty, idz grac, albo wez sobie keya o!.

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 12:14 
 
Pojde grac, ale w pilke, bo ladna pogoda :]
A pierwsze wrazenie wole sobie zostawic na gotowa wersje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 12:15 
 
Buffchef napisał(a):
chuja tam polskie

dokladnie

a zabawa z kluczami jest m.in. po to aby przetestowac i zadecydowac
i jest to jak najbardziej przydatne jako ze testujacy napewno podziela sie swoimi spostrzezeniami jak to dziala w US
osobiscie wole zaplacic 10 baksow pobawic sie jeszcze beta i sprawdzic jak mi bedzie to biegalo w US

a:
warhameron napisał(a):
narzekacie na goa itp ,ale ja gram na us i powiem wam ,ze wcale nie jest rozowo. Server jak zdechl , i lezal ponad pol dnia (nie moglem sie nigdzie indziej zalogowac>mechanika serverow daoc< zero info w tym czasie co gdzie i kiedy wiec mythic wcale nie jest taki super.

widzisz pol dnia - u Mythica - oni moze walczyli z jakimis problemami zwiazanymi z serwerem - moze likwidowali bugi
no i jesli faktycznie olali to jest to raczej nowe a moze niespodziewane

o GoA wiemy
ze miesiac przed premiera olewaja wszystko i maja weekend wolny - pomimo ze sa w ostrej dupie
serwery nie dzialaly od piatku do niedzieli
no i olali na 100% i z tego co wiem jest to standardowe zachowanie i jak najbardziej spodziewane

co do lagow na serwerach EU da sie grac po restarcie do 100 osob
jesli na serwie jest jakies 500 to fail

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 12:26 
 
Lufanga napisał(a):
o GoA wiemy
ze miesiac przed premiera olewaja wszystko i maja weekend wolny - pomimo ze sa w ostrej dupie
serwery nie dzialaly od piatku do niedzieli
no i olali na 100% i z tego co wiem jest to standardowe zachowanie i jak najbardziej spodziewane

co do lagow na serwerach EU da sie grac po restarcie do 100 osob
jesli na serwie jest jakies 500 to fail


niestety to zachowanie to nie tylko GOA podobne tylko bardziej żabojadopodobne, taka mentalność francuzików :/
krótszy dzień pracy, dbałość o przerwy w pracy, wolne weekendy itd...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 12:31 
 
simo napisał(a):
Pojde grac, ale w pilke, bo ladna pogoda :]
A pierwsze wrazenie wole sobie zostawic na gotowa wersje.


No to super, moze jest gdzies forum dla tych co lubia grac w pilke jak jest ladna pogoda i nie dyskutuja o grach mmo ?

Co do serwerow US to ja tez kupilem po to keya by wiedziec co moge stracic grajac w EU, przychylam sie raczej do gry na serwerach EA/Mythic w USA niz na serwerach GOA w europie z tego wzgledu ze nawet jak by sie starali bardzo to beda miec opoznienia z patchami i ogolnie supportem.

GOA z dnia na dzien nagle nie stanie sie super firma, to jest oddzial france telecom, ktory funkcjonuje jak tepsa dziesiec la temu, sasiadka mieszka we francji juz 15 lat i dziwila sie ze u nas internet i zalatwienia w tepsie sa tak szybkie bo u nich bledy na rachunkach zalatwia sie pol roku, nie ma szansy dodzownic sie na ich info linie itd itp.

Jesli GOA 15 wrzesnia bedzie miala wszystko zapiete na ostatni guzik i naprawde bedzie wszystko funkcjonowalo super to dlaczego przez te lata nic sie nie zmienilo w daoc ?

Teraz mam do wyboru gdzie grac i najmniejszy problem ze strony GOA i ich serwerow spowoduje ze bede gral na serwerach EA/Mythic w USA, jak dla mnie to nie problem bo wiem ze tam i tak bedzie grac duzo polakow i europejczykow.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 12:35 
 
no patrzac na wyniki glosowania to jednak wiekszosc sklania sie goa.
btw. cale warcry bedzie gralo na us?

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 12:43 
 
Nie wiemy jeszcze...ale na wszelki wypadek kluczyk do OB US trzeba chyba kupic :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 12:45 
 
To trudna decyzja, nie kazdy siedzi w temacie i dla niego jest dosc dziwnym pomyslem by grac w usa, nie wiemy tez jak bedzie z popularnoscia serwerow usa w europie i czy powstanie jakis miedzynarodowy.
Jesli beda tylko serwery us to pojawiaja sie klopoty z roznica czasu, nie wiemy tez jak jest z pingiem.

Dlatego sporo ludzi u nas ma juz klucze na us i bedziemy testowac.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 116
Dołączył(a): 3.12.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 14:05 
 
jesli tak negatywna ocena goa utrzyma sie do wydania, to pewnie wiecej eu gildii zdecyduje sie na gre na serwerach us. mozecie sie jakos zorganizowac i oglosic jakis smiesznie nazwany / malo popularny serwer jako europejski i przynajmniej problem z roznica czasu zniknie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.