mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 71
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 14:52 
Cytuj  
Tak jak w temacie, czyli wszystko o klasie. Sam będę wdzięczny za ogólne wrażenia, ponieważ w betę nie będę miał okazji zagrać.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 15:36 
Cytuj  
fajnie sie go klepie :D ot zeby wiecej takiego miesa :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2018
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 15:49 
Cytuj  
WH jest fajny, ma troche cc, stuna, snare, duze doty, krotkozasiegowe finishery, pozycjonowane ataki, aoe detaunt, stealtha, ogolnie fajny dpsik :>

juz.


Ostatnio edytowano 20 sie 2008, 17:46 przez krzyk, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 16:12 
Cytuj  
wh ma jak rowniez silence, fajnego do killowania shamankow :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 18:22 
Cytuj  
gdybym gral orderem gral bym wlasnie WH
swietny ma gameplay - aczkolwiek gralem tylko do 11 wiec wiele nt samych skili nie powiem
ale mily i przyjemny ;)
i do tego 11 lvlu na bg (scenariuszach) bylem na topowych pozycjach

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 18:45 
Cytuj  
ja tez tylko do 11 dogralem i mi sie bardzo podoba. z healami z grupy mozna szybko casterow/healerow zdjac. i nawet dosc fajny do solowania.


_________________
afk for quite a while

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 20 sie 2008, 18:57 
Cytuj  
Każda klasa jest fajna pod warunkiem, że ktoś ją leczy :)

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 18:33 
Cytuj  
Mógłby ktoś się bardziej rozpisać o WH i jego specjalnościach?
Z tego co czytam ładnie prezentuje się Judgement - bonusy do absolution, snare shot, czyli to co wydaje się esencją tej postaci (jak największy dps i albo giniemy albo spier....). Niestety nie mam możliwości przetestowania tego przed release.


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 18:47 
Cytuj  
Jedna z moich opcji obok WP albo SM...

Ktos mial okazje testowac drzewko Confession czyli to nastawione na close combat ? (jest jeszcze na oslabienie przeciwnika i pozycjonowane ataki)

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 21:29 
Cytuj  
Ja punkty wrzucam w Iquisition Masrery - wedlug mnie najlepsze drzewko. Ogolnie Wh to fajna klasa do grupy.

Solo dobra vs healerzy/casterzy (z wylaczeniem DoK'a). Z tankami ( nawet tymi pare lvl nizej ) i marud bardzo ciezko wygrac. Tak to wyglada na 19lvl.


_________________
afk for quite a while

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 21:40 
Cytuj  
Zrezygnowałem z WH mimo wszystko jeśli chodzi o US betę. Zbyt duży ping uniemożliwia mi skuteczne atakowanie gdy wróg jest w ruchu. Jeśli w EU będzie lepiej to istnieje duża szansa, że go rollnę.

Ogólnie gra nim jest emocjonująca, szybka i miła. Mimo wszystko poznaję teraz uroki Rune Priesta i wiem, że naprawdę ciężko jest cokolwiek wybrać w Warhammerze, jeśli większość klas jest fajna. ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 22:05 
Cytuj  
Moj wybor zawezil sie tylko do dwoch klas. Reszta to beda alty :P.

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 07:36 
Cytuj  
Obecnie, na 20 lvl dochodzi fajny spell "Sudden Accusation" - cos jak Gork Sez Stop u shamana chyba. Dzis sie bawilem, w sumie "I-win button" bo ludzie nie za bardzo wiedza jak to dziala :) A nawet jak wiedza to i tak w 50% maja przesrane.

Taktyka (75% casterow/healerow pada w ciagu 5-10 sekund):
Stealth > SA > zanim koles zobaczy co sie dzieje uzywam jeszcze jakiegos skilla zeby doszlo do 3 accusations > koles zaczyna uciekac i SA zaczyna dzialac hehe, > uzywam szybko Burn Heretic > na koniec uzywam silence heretic (glownie na healerow zeby przez 5 sekund nie mogl niczego castnac)

Daje kolesiowi odbiec i w ten sposob przypieczetowuje sie jego los. Czasem sa cwaniaki, ktore stoja w miejcu i wtedy dupa, ale wiekszosc probuje uciekac co jest gruba pomylka.

Z casterami o 5lvl nizej nawet nie trzeba sie tak bawic, wystarczy wrzucic mu SA i dac uciec :)


_________________
afk for quite a while

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 wrz 2008, 01:46 
Cytuj  
http://www.vimeo.com/1720074

Generalnie fajna zabawka. Tankow zabic sie nie da, chyba ze sa na maksa glupi jak jeden BO lvl 20 dzis, ktorego dwa razy kitowalem az padl hehe, szkoda ze nie mialem zalaczonego frapsa.


_________________
afk for quite a while

**

Posty: 277
Dołączył(a): 17.08.2008
Offline
PostNapisane: 14 wrz 2008, 15:26 
Cytuj  
A to obrazek dla ludzi którzy będą grać WH. To z podstawki do WFRP.

Obrazek


_________________
Grobulkashht- Black Orc - Dragonback Mountains
Mabro - Engineer - Eltharion
----------------->Fury - Guild


Posty: 27
Dołączył(a): 8.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 15:04 
Cytuj  
Pytanko - jak WH prezentuje sie w RvR w dalszej części gry?
Na t1 najbardziej przydatna rzecz jaką mogę uskutecznić to wleźć na plecy jakiemuś healerowi i dot'ować go aż padnę. Burst jest sporo za mały żeby był skuteczny, zabić healera szybko więc raczej nie da rady - tyle, że musi się ode mnie odpędzać, także z leczenia reszty jest na chwilę wyłączony. Dodam, że jeśli owa reszta nie jest głupia, na bardzo krótką chwilę - zaś to, że na razie głównie reszta jest głupia, to już inna śpiewka.
Czy przychodzące po 10r skille ambitniejsze niż '+hit dmg' zmieniają coś w tej kwestii?

I jeszcze ad statsów - jest gdzieś ładnie wytłumaczone, jeśli chodzi o praktyczne działanie skilli i ogólny dmg, w co ładować, str czy balistic? Czy jeszcze raczej za wcześnie na takie pobożne życzenia?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 16:16 
Cytuj  
@Spli
Mam r12 i od jakiegos 7-8 jestem zawsze w top dmg/top kill. Wszystko zalezy jak sie gra, wh nie jest od tego zeby biec w pierwszej linii, albo lecisz w incognito albo zachodzisz od boku healerow/casterow.
Wbrew pozorom latwy do ubicia nie jest jezeli nie siedzi na nim tank.
Jako support jestem nieoceniony w moim teamie. Np. gdy destro ucieka tabujesz ludzi i zarzucasz im snare z guna. Burn heretic z 5 accu + fervor i naprawde ciezko sie wyhealowac jak jeszcze siedzisz mu na plecach.

Co do renown punktow to na razie daje w strength i weapon skilla, sam nie wiem jak to jest dokladnie z ballistic, bo to jest na ranged dmg a polowa skilli z guna potrzebuje melee zasiegu
(wiec nie wiadomo czy tego wh guna zaliczyc do melee czy ranged). Niech ktos obeznany sie wypowie.


_________________
Duh, winning

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 18:03 
Cytuj  
Raczej BS


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D


Posty: 27
Dołączył(a): 8.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 19:21 
Cytuj  
Shp - doczytałem sam - ballistic dotyczy tylko executions, a WH sam w sobie go ma od cholery. Ponoć najlepiej ładować w str i weapon skill.



Dalsza cześć gry - chodziło mi o opiewane szturmy na keepy, miasta i takie tam pure zergi.
Jeśli chodzi o scenario, też nie narzekam, szczególnie że od wczoraj nabrałem ciut ogarnięcia tudzież sprzętu i fun mam niesamowity. W top się nie sprawdzałem, ale w ilości solo kill'i przoduje. Trochę kombinowania i 3v1 wcale nie jest jakoś wybitnie przesądzone, a 2v1 często wygrywam. Oczywiscie przy założeniu, że wśród szczęsliwych ofiar nie ma healera, a jeśli jest, to często pada przynajmniej on. Takie odciąganie owieczek od flagi, chociażbym i miał zginąć, mocno pomaga ludkom biegnącym prosto na flagę.



Zastanawiam się czy stawiać na dot'a - z doświadczenia in game na razie bardziej przydatny, czy, jak logika i fora podpowiadają - na bursta i ucieczkę.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2008, 20:45 
Cytuj  
Dla mnie burst ssie(przynajmniej na ten lvl), jak do tej pory uzywam tylko do dobijania. Dmg buduje dotami. Wole je bo maja wiekszy dmg a jak zarzucisz dwa albo trzy to dps jest wiekszy nizbys walil jakimis zwyklymi finiszerami.

Czyli mowisz zeby ballistic omijac szerokim lukiem? A czytales o initiative, bo tez mi sie wydaje nieciekawe ale w cos trzeba dodawac punkty zbedne jak juz nie starcza na str albo wp.


_________________
Duh, winning

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.