mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 277
Dołączył(a): 17.08.2008
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 14:27 
 
No wiecie, większość amerykańców nie wie co to europa

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 17:15 
 
warhameron napisał(a):
nie wiem jak inni i ich wrazenia, ale jesli who w eu bedzie wygladac tak jak dzisiejszy dzien na us serverach, to bedzie nie wesolo.
Lagi to moge chyba tylko z poczatkiem na blu porownac. Zrobic jakis q 2-3 razy dluzej bo all moby kilowane i na kazdego moba rzucaly sie 3-4 osoby. Zdobyc infamy na pq solo czy tez w grupie pewnie sie da po paru godzinach... Cale szczescie ,ze bg nie laguja(ale albo malo osob je gra, albo kolejki trwaja 10-15 min)

Napiszcie co sadzicie w temacie dzisiejszego dnia(ci co graja na us serverach)

to masz chyba cos z laczem nie tak
u nas z 8 osob gra i zero lagow na full serwerze
ja jeszcze przetestuje open EU i jesli tam bedzie lipa to wale w ciemno na US
ale fakt klient US znacznie do przodu
0 kraszy i zero takich freezow jakie miewalem na EU

edit:
jesli serwery open odpowiadaja juz pelnym to populacja bedzie okolo 2k na serwer

*

Posty: 111
Dołączył(a): 1.04.2006
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 19:19 
 
zaboleq napisał(a):
Moze to od EA zapewnie OB ale wiem ze z inncyh sklepow napewno nie pozatym nie mam zamiaru przeplaca $ za tego preordera z EA store bo to zal.pl :)


Zamowienie na gram 134 pln
Zakup w EA 139 pln i nie musze wyczekiwac z niecierpliwoscia na kuriera.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 20:01 
 
Randone napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Moze to od EA zapewnie OB ale wiem ze z inncyh sklepow napewno nie pozatym nie mam zamiaru przeplaca $ za tego preordera z EA store bo to zal.pl :)


Zamowienie na gram 134 pln
Zakup w EA 139 pln i nie musze wyczekiwac z niecierpliwoscia na kuriera.


Ale masz ładne pudełko, instrukcję i klienta na płycie DVD.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 20:23 
 
TobiAlex napisał(a):
Randone napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Moze to od EA zapewnie OB ale wiem ze z inncyh sklepow napewno nie pozatym nie mam zamiaru przeplaca $ za tego preordera z EA store bo to zal.pl :)


Zamowienie na gram 134 pln
Zakup w EA 139 pln i nie musze wyczekiwac z niecierpliwoscia na kuriera.


Ale masz ładne pudełko, instrukcję i klienta na płycie DVD.

Instrukcje wydrukuje, pudelko wyrzuce na plyte nagram ;p.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 20:25 
 
iniside napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Randone napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Moze to od EA zapewnie OB ale wiem ze z inncyh sklepow napewno nie pozatym nie mam zamiaru przeplaca $ za tego preordera z EA store bo to zal.pl :)


Zamowienie na gram 134 pln
Zakup w EA 139 pln i nie musze wyczekiwac z niecierpliwoscia na kuriera.


Ale masz ładne pudełko, instrukcję i klienta na płycie DVD.

Instrukcje wydrukuje, pudelko wyrzuce na plyte nagram ;p.


Nie przesadzaj, oboje wiemy, że to nie to samo, szczególnie jak ktoś ma kolekcję ponad 300 gier :P


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 20:31 
 
TobiAlex napisał(a):
iniside napisał(a):
TobiAlex napisał(a):
Randone napisał(a):
zaboleq napisał(a):
Moze to od EA zapewnie OB ale wiem ze z inncyh sklepow napewno nie pozatym nie mam zamiaru przeplaca $ za tego preordera z EA store bo to zal.pl :)


Zamowienie na gram 134 pln
Zakup w EA 139 pln i nie musze wyczekiwac z niecierpliwoscia na kuriera.


Ale masz ładne pudełko, instrukcję i klienta na płycie DVD.

Instrukcje wydrukuje, pudelko wyrzuce na plyte nagram ;p.


Nie przesadzaj, oboje wiemy, że to nie to samo, szczególnie jak ktoś ma kolekcję ponad 300 gier :P

U mnie na polce tylko MMO stoja.
Ok. WarCraft III i Battlefielda 2142 nie licze.

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 20:38 
 
wiem ,ze u mnie laguje (moze wina chello 10 mb), lecz zapewne dlatego ze akurat z jakis powodow wybralem server ktory wybralo pozniej 2500 luda, jedyny taki zapchany, a na innych od 500 do 1500.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 21:02 
 
a propo, koles nadaje live streaming jak gra w WARa, caly weekend :)

http://www.mogulus.com/sabanplaysgames


Ostatnio edytowano 23 sie 2008, 21:40 przez Huragan, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 21:37 
 
Cytuj:
Skladam podanie o przyjecie

imie: Skydd
wiek: 35 lat
klasa: sorcerer

Gram bardzo duzo, srednio 10 godzin dziennie wiec moze sie przydam. WAR pociaga mnie tylko ze wzgledu na PvP i mam zamiar byc tym zlym niszczac scierwo orderu.


widzę kompaniet obrasta członkami

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 23:55 
 
Będę musiał się poważnie zastanowić nad kupnem WAR'a. Ta gra poprostu doszczętnie i skutecznie niszczy jakiekolwiek życie prywatne i jedynym ratunkiem jest pad neta albo serwa.

Ofc żartuje, ale gra się naprawdę super i można ostro przynolifeować.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2008, 23:57 
 
Tak czytam wasze komentarze od kilku dni about WHO, i w sumie byłem dość sceptycznie nastawiony, ale widzę że gra będzie warta kupna. Dość mocni i porządni gracze nawet twierdzą, że jest OK, więc to chyba coś oznacza :).

Czas zacząć czytać porządnie faqa chyba i decyzję podjąc co do klasy - mało czasu zostaje.

A tak suma summarum jak wygląda kwestia bugów? czy jest drastycznie jakoś czy mieści się w normie?

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 00:07 
 
bugow typu nie moznosc konczenie questa zablokowani e sie gdzies, czy innych niedorubek rodem z aoc nie ma w who . Ja sie nie spotkalem.

jedyny minus to lagi(ale to pewnie dlatego ze gram na najbardziej obleganym servie) i wywalanie do ekranu logowania czasami do windy gdy 100 + osob wali czary , srednio raz na godzine dwie(mam tylko 2 giga ramu)

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 00:07 
 
memory leak'i odczuwalne przy małej ilości ram - przy 4gb nie mam problemów

czasem gra sama sobie robi alt-f4 tak ni stąd ni zowąd

a reszta to raczej niedopracowanie poszczególnych elementów a nie bugi
zdarzają się jakieś invalid targety np przy leczeniu, czasem jakiś mobek sie zablokuje ale to duperele moim zdaniem

ja najbardziej odczuwam te krasze klienta, a pojawiły się po tym ostatnim paczu dopiero

*

Posty: 6153
Dołączył(a): 23.04.2008
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 00:20 
 
niestety jesli chodzi o who to bedzie nolife time, zawalenie szkoł, pracy ,rodziny, sesji i tp :D Questy , czy pq, czy instancje czy pvp scenario, czy rvr. Nie wiadomo za co sie wziasc, czasu nie styka ,zeby zlukac zrobic wszystko na poszczegolne tiery. Takiego klimatu jaki jest w zonie chaos vs empire dawno dawno nie spotkalem. Polecam , kazdemu pogranie przynajmniej pare godzin chaosem nie zawiedziecie sie full miod i wypas.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 01:41 
 
fersten napisał(a):
memory leak'i odczuwalne przy małej ilości ram - przy 4gb nie mam problemów



Rofl.

Bronimy zle napisanego kodu, tylko dlatego ze ma duzy margines bledu. Jak zacznie jezdzic po pamieci systemu to dopiero beda jaja.

Zadna aplikacja nie ma prawa leakowac, bez wzgledu na to ile brazzilionow pamieci ma komputer.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 02:28 
 
Folks,

I'll be expanding this as the weekend goes by but here's where we stand right now in terms of some of the issues that have been discussed, tossed around, thrown like a spear at our heads since the Preview Weekend started:

1) We peaked last night at around 30K concurrent players across our servers, that is obviously a great number. During that time the servers performed extremely well in terms of CPU usage and we never once came close to max usage so we know that we will meet our server cap populations for launch.

2) Regarding overall server stability we've pretty much exceeded our expectations. We've only had two full server crashes across all servers since we began. Neither crash was due to player load, CPU overload, code going brain dead,etc. but due to a minor issue on our part. The same is true for region crashes of which we only had two. Unfortunately, we had more scenarios crash (20) than we like but the number is still quite low considering we've been running 15 servers for more than a day.

3) Client crashes (crashes to desktop) are down from the last stage of closed beta and thanks to all the people playing, we've already fixed two issues that have caused some of the CTDs. We're not there yet but we are in better shape than we were last month and we will be even better at launch. Even now the CTDs are lower than some games were at release but having said that, it's not good enough for us and CTDs are issue #1A for us right now.

4) Pet AI and pathing is severely broken. The Preview Weekend patch (3.3) unfortunately borked the system. This is issue #1B for us. Even though this is a beta and new bugs/issues are to be expected, we messed up on this issue. We expect a quick turnaround on this next week. So please accept my apologies for this one, it should not have happened.

5) On the subject of graphical quality, SLI, etc., the problems that some players have reported are being focused on as well. From what we've been able to gather so far (other than on SLI which is a known issue), there is something weird happening with a small percentage of graphic cards as well as a possible issue which crept into this patch. We'll know more about it this week.

6) On some targeting issues, we're looking into that as well.

7) Regarding the GCD, we are not going to remove the GCD but we are continuing to look into some of the issues that have been reported with its use. As our closed beta testers have reported, our Combat Responsiveness Code made a huge difference to the game's feel and we're going to continue to look at the GCD and see if it needs tweaking along with any bug fixes that need to be done. I'll be posting more about this as well in the coming days/weeks. While the bugs with the GCD isn't our #1 priority, making combat feel even more responsive and fun is a major issue so it will continue to get looked at and tweaked over this last month and beyond.

So, that's it for now, more to come as the PW progresses as things arise. Overall we are thrilled with the response to the game on the Web, to our in-game surveys and from our feedback/bug tools. I'm glad we still have almost a month before launch but I am also quite happy where we are other than the problem with pathing/AI for which again I offer my apologies.

Mark

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 07:28 
 
Razoth napisał(a):
Będę musiał się poważnie zastanowić nad kupnem WAR'a. Ta gra poprostu doszczętnie i skutecznie niszczy jakiekolwiek życie prywatne i jedynym ratunkiem jest pad neta albo serwa.

Ofc żartuje, ale gra się naprawdę super i można ostro przynolifeować.


Takie kompentarze osób które byly troche sceptyczne do WHO powoduje ze czesc moich znajmych powiedzialo ze nie wie czy zaryzykuje gre cytuje
Cytuj:
Juz jedne studia zawalilem

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 07:55 
 
Sobtainer napisał(a):
Tak czytam wasze komentarze od kilku dni about WHO, i w sumie byłem dość sceptycznie nastawiony, ale widzę że gra będzie warta kupna. Dość mocni i porządni gracze nawet twierdzą, że jest OK, więc to chyba coś oznacza :).

Czas zacząć czytać porządnie faqa chyba i decyzję podjąc co do klasy - mało czasu zostaje.

A tak suma summarum jak wygląda kwestia bugów? czy jest drastycznie jakoś czy mieści się w normie?

Ja juz mam chyba z 30h played, to o czyms swiadczy ;o.(chociaz watpie zebym w retailu tyle gral, w tedy nie bedzie mnie cisnac ograniczny na maksa (weekend) czas)
A bugow bede szczery albo mam pecha, albo tak gram.
Ale dosc regularnie spotykam moby ktore sie blokuja, nie umieje do mnie podbiec, jak troche przylaguje to w najgorszym wypadku wypadniesz poza mape w najlepszym wskoczysz na szczyt budynku na ktory normalnie sie wlesc nie da, UI ma srednie responeability. Tzn, nie zawsze pokazuje to co faktycznie sie dzieje.
Grafika nie tlumaczy tego ze gra po godzinie/dwoch zaczyna dzialac gorzej niz Crysis (momentami).
Pewnie bylo jeszcze pare ktorych nie pamietam.
Ne sa to rzeczy ktore przeszkadzaja, raczej irytuja. Wiekszosc z nich mozna zalatwic hotfixami, jako takich mechanicznych bugow nie ma.
A detekcja kolizji dziala jakby chciala a nie mogla. Jak bedzie dostatecznie dlugo w kogos wbiegal to go wkoncu przebiegniesz. I dziala tylko w streafch RvR (albo na graczy slafgowanych RvR nie jestem pewny nie testowalem dokladnie).

Gra wymaga szlifow nie ma sie co oszukiwac.2-3 miesiace po przemierze zanim wszystko doprowadza do stanu perfekcji. Ale i tak gra sie zajebiscie :D

I btw. Nie wyobrazam sobie grania tylko jedna klasa. Naprawde, w retailu bede gral i Sorciem i Magusem.
Cytuj:
niestety jesli chodzi o who to bedzie nolife time, zawalenie szkoł, pracy ,rodziny, sesji i tp Questy , czy pq, czy instancje czy pvp scenario, czy rvr. Nie wiadomo za co sie wziasc, czasu nie styka ,zeby zlukac zrobic wszystko na poszczegolne tiery. Takiego klimatu jaki jest w zonie chaos vs empire dawno dawno nie spotkalem. Polecam , kazdemu pogranie przynajmniej pare godzin chaosem nie zawiedziecie sie full miod i wypas.

Ta wiekszosc fanow mhorku jak wejdzie do stolicy Chaosu to orgazmu dostanie ;o.

*

Posty: 165
Dołączył(a): 16.01.2006
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 09:12 
 
Mi wczoraj dzialal non stop 8 godzin bez crasha, a mam 2 gb ramu. Wszystkie detale na maxa i 1280x960 i gra chodzi plynniutko. Czasami tylko mam drastyczne spadki fps na pare sekund jak wchodze do jakichs jaskin ;o.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.