mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 15:57 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
rzeznicc napisał(a):
powerfull tauren warrior
elf soceress in bikini

Jak znasz tylko jedyny sluszny swiat fantasy to ok.


Z powyższego wynika że znam co najmniej dwa ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 16:04 
 
Mendol napisał(a):
kogo kluje tego kluje. jak ktos nie potrafi grac to bedzie mowil, ze staty na itemach sa zle. innym nie bedzie to robilo roznicy.

Trudno taki ze mnie purysta ze lubie jak jest zrobione pod, a nie przypadkowo ;o

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 16:07 
 
spam cd

Inside, nie doceniasz comedy moments provided

ITS A SOCERESS ITEM, IT HAS WEAPON SKILL ON IT!!!

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 17:58 
 
inside, grając sorcererem z zealotem na plecach to ty niszczysz meele krasnala/elfa a nie przed nim uciekasz

(jak dodadzą wreszcie poprawki do magusa to będzie najlepszym kompanem dla healera)

*

Posty: 123
Dołączył(a): 27.02.2008
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 18:06 
 
ja jako black ork nigdy nie uciekam przed "karłami", inna rzecz ze w kazdym scenariuszu gra co namniej 10 bright wizardow i mnie masowo nukują, trochę to załosne, bo w 1na1 gracze orderu sa po prostu daremni

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 18:06 
 
Jesli na widok Sroca rzuca sie na ciebie z miejsca 5 to sobie mozesz. Gryzc ziemie :P. Bo zadko sie zdarza zeby sie na mnie mniej rzucilo.. + oni tez maja healrow :p. Po tym zaczelem stosowac taktyka wal i zwiewaj :P.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 18:09 
 
samhain napisał(a):
ja jako black ork nigdy nie uciekam przed "karłami", inna rzecz ze w kazdym scenariuszu gra co namniej 10 bright wizardow i mnie masowo nukują, trochę to załosne, bo w 1na1 gracze orderu sa po prostu daremni

chcesz 1v1 to idze se pograj w kwaka...


_________________
retired...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 18:31 
 
Mr.FooT napisał(a):
chcesz 1v1 to idze se pograj w kwaka...


Slusznie prawisz. To gracze ktorzy chca grac 1 na 1 w grach mmo sa daremni.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 18:39 
 
Jacy są ? :lol:

**

Posty: 277
Dołączył(a): 17.08.2008
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 18:43 
 
daremni = beznadziejni

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 18:52 
 
Gralem chwile sorcem i wiem ze to cel nr1, kazdy gracz orderu mija innych i leci na sorca bo wie ze ma go na 2-3 hity.
Bylem dwa razy na scenario gate of ekrund i jakos nie chce mi sie tam ponownie zagladac bo tak samo nudne jak bg w wow, wole rvr i pq.
Narazie wykrylem sporo bugow z mobkami, ktore czasami szaleja i biegna nie tam gdzie trzeba, staty na itemach faktycznie jakies pokrecone i straszna bida z wygladem itemow, jedynie kolorowanie daje troszke uroku w tym ataku klonow.
Zobaczymy co zaoferuje nam klient w dniu premiery.

edit: uprzedzam spam Mendola... wiem wiem ze podczas rvr nie zwraca sie na nic...


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 18:56 
 
wybor celu zalezy od sytuacji, z reguly najpierw targetuje sie healerow, w miedzyczasie casterow.
scenariusze mi osobiscie sie podobaja, szczegolnie ze zgrana grupa sa calkiem niezla zabawa, rozsadnie zrobione, przemyslane w wiekszosci.
itemow nie ma wiele, to prawda, ale akurat nie uwazam tego za wade.
kupowanie 4 gearow w zaleznosci od sytuacji i tego czy robie pve czy pvp?
nie dziekuje. wystarczy mi jeden.

spam? czyzbys zmienil zdanie od czasu aoc? bo tam jakos nie przypominam sobie miliona setow jak w wowie, a byles gra zachwycony.
tak jak inside napisal na poczatku nie ma za wiele itemow, potem zreszta tez nie ma szczegolnego szalu.
tylko, ze srednio widze sens dodawania dla kazdej klasy 10 itemow tego samego rodzaju tylko po to zeby inaczej wygladaly.


Ostatnio edytowano 24 sie 2008, 19:00 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 18:57 
 
take ale itemki z wyzszych tierow sa wypasione (wyglad), wiec nie ma co sie sugerowac Tier 1. Mozna szybko go przejsc i miec spoko. No i trophy tez cos daja :D.
Cytuj:
edit: uprzedzam spam Mendola... wiem wiem ze podczas rvr nie zwraca sie na nic...

Taa, ja jakos widzialem i draznily mnie skaczace animacje przeciwnikow. (maly LOD ustawiony :<).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 19:07 
 
i konczac juz przerzucanie sie argumentami. war oferuje mi w tej chwili wieksza zabawe i satysfakcje z gry niz wow, aoc, eve.
ddo mialo tez cos w sobie, brakowalo pvp, vg byl zbugowany.
war jest pomiedzy i sprawdza sie jako dopracowany w miare produkt, nie pozbawiony wad, ale i tak wystaje ponad przecietna.
dlatego to, ze moby sa zbugowane, czy, ze wygladam jak inni gracze z mojej klasy nie przeszkadza mi w czerpaniu radosci z gry.
klient w dniu premiery bedzie oferowal to co oferuje w tej chwili.
mozna usiasc i zaplakac jak malo sprzetu, tylko z drugiej strony po co go wiecej?

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 19:18 
 
ważne że sety z poszczególnych lvl wyglądają od siebie inaczej, przypomina mi sie taki screen porównawczy zbroi dla rangera w aoc... :D
wszystkie były niemal identyczne


a apropo healerów i sorcererów
to na rvr umówiłem sie z drugim zealotem i sorcem że overhealujemy sorca a on napierdziela jak poparzony w order, fajnie było, chyba jedynym immortal sorcererem był :D

więc kwestia wprawy i każdy może być bogiem na rvr
+ dla warhamera ze mało jest czarow/skilli ktore odrazu zabieraja XX zycia, a wiecej jest DoT'o podobnych

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 19:23 
 
mabro napisał(a):
daremni = beznadziejni


To teraz spójrz na to zdanie jeszcze raz, ew. napisz email do Miodka i się skonsultuj.

Cytuj:
mozna usiasc i zaplakac jak malo sprzetu


Sprzętu jest dużo. Chyba że masz na myśli brak różnorodności od strony wizualnej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 19:24 
 
Spokojnie (z tymi czarami). Cos musza dodac w dodatkach :P.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 19:51 
 
Dana napisał(a):
Sprzętu jest dużo. Chyba że masz na myśli brak różnorodności od strony wizualnej.


No i dobrze, przynajmniej człowiek nie wygląda tak
Obrazek


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 277
Dołączył(a): 17.08.2008
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 19:52 
 
Dana napisał(a):
mabro napisał(a):
daremni = beznadziejni


To teraz spójrz na to zdanie jeszcze raz, ew. napisz email do Miodka i się skonsultuj.

Cytuj:
mozna usiasc i zaplakac jak malo sprzetu


Sprzętu jest dużo. Chyba że masz na myśli brak różnorodności od strony wizualnej.


Wybacz nie mam zamiaru wdawać się w dyskusje na temat czyjegoś stylu pisania.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 20:19 
 
Mialem namysli wlasnie strone wizualna itemow, za mala roznorodnosc rodem z koreancow ale fakt ze ladnie sa zrobione wyzsze tier i zapewne beda dochodzily nowe jakies sety w "endgame" i zwiekszy sie roznorodnosc na co bardzo licze.

Nie wiem po co robic scenariosy tak czesto, przeciez jak sie tam wejdze ze 2-3 razy to juz wieje nuda, lepsze sa mniej przewidywalne zwykle RvR.

Podoba mi sie UI, uwazam ze jest to wzorcowe podejscie do tematu, konfigurowalny kazdy element, duzo paskow, dostosowanie wielkosci wszystkiego, nie spotkalem tak dobrze zrobionego UI w innych grach.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.