mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 91
Dołączył(a): 27.08.2007
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 11:00 
Cytuj  
rzeznicc napisał(a):
Terhix Twój fanboizm nic tu nie wskóra :P http://terhix.com/

Chosen będzie popularniejszy od Black Orca.


http://whmovies.com/

What's hot this week, 3cie miejsce atm :P.

Anyway, tak, Chosen będzie popularniejszy, przynajmniej na początku gdy wszystkie elo emo kiddy go rollną, ale nie zakładałbym, że BO będzie najmniej popularną klasą w destro.


_________________
Twój stary jest protection

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 11:03 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Sam będę grał SW [...] nie dlatego, że elfka wygląda sexi


Trzymam za słowo i czekam na screenshot (no chyba że będziemy grali na tym samym open rvr serwerze) - Kassei, MALE elf shadow warrior :wink:

Kassei napisał(a):
Jedynie dzieciarnia wybiera opierając się o kategorie które tutaj zostały poruszone, a prawda jest taka, że większość tej grupy zostanie w WoW


Ciężko powiedzieć. Młodsi gracze mają nieporównywalnie więcej czasu na grę od starszych, więc teoretycznie powinni święcić tryumfy w PvE. Nie jest tak, bo są po prostu gorszymi graczami, a organizacja dużej, sprawnej gildi rajdowej wymaga pewnych cnót. Często więc czas jaki poświęcają grze jest nie wspólmierny do efektów. To imho może być motorem exodusu wow-kids do WARa.

Przepraszam za infantylizację tych prognoz, ale nauczony doświadczeniem w AoC - gry przecież "dla dorosłych graczy, ociekającej przemocą i seksem" -gdzie marketingowcy zdecydowali że jedynym słusznym avatarem jest cycasta pani i atleta.

vide http://www.escapistmagazine.com/videos/ ... e-of-Conan

Nie wyciągneli przecież tego przekonania z torby z chipsami. Coś musi być na rzeczy.

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 11:09 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Gowno a nie przydatnosci w PvP.
Ludzie beda wybierac klase z ktorej maja fun podczas grania a nie na ktora jest popyt. :<


Fakt, na początku będą wybierać zgodnie ze swymi preferencjami, później może być sporo rerolli jak w przypadku WoW - pvp warków od ch... i ciut ciut ostatnimi czasy.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

****

Posty: 1375
Dołączył(a): 23.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 11:11 
Cytuj  
Nie grałem w bety, nie znam klas w warku itd. czyli jestem typowym nubkiem, który grał sobie priestem holy i było fajnie w wowie.
teraz szukam klasy w warku, najlepiej healer, który używa więcej niż jednego skilla, czyli taki przeciwnik wowego paldyna.
Czytałem opis w pierwszym poście, ale wolałbym uzyskać potwierdzenie że warkowy priest to klasa jakiej szukam 8)

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 11:14 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
wolałbym uzyskać potwierdzenie że warkowy priest to klasa jakiej szukam 8)


Dwarf Rune Priest jest uważany w becie za najlepszego healera. polecam female, podczas bety widziałem tylko kilku odważnych :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 11:16 
Cytuj  
DirectC napisał(a):
Czytałem opis w pierwszym poście, ale wolałbym uzyskać potwierdzenie że warkowy priest to klasa jakiej szukam 8)


Nie wiem jak czytales, ale rzez przyrownal warpriesta do pala wlasnie ;]
Kazdy z 4 caster-healerow leczy (lub bedzie) ladnie. Skilli uzywa sie duzo, wiec musisz wybrac po prsotu to, co ci sie bardziej podoba.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 200
Dołączył(a): 27.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 11:20 
Cytuj  
Jak widać po tym wątku viewtopic.php?t=30808 to raczej nie będzie spamowanie 1 spella ;)

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 11:30 
Cytuj  
Ja osobiscie zawsze wybieram klase, ktora najfajniej sie gra i ktora ma fajny klimat (czyli wyglad, lore itp).

Idiotyzmem jest wybrac dla mnie klase, ktora jest akurat teraz silna, w gildii lub community serwa jest na nia popyt, kolega wybral inna wiec nie moge tej samej, fajna bo trudna... I masa innych dziwnych powodow wyboru klasy, ktore pozniej skutkuja whinem na forach.

Bo jesli wybierzesz klase, ktora naprawde lubisz z jakis powodow to bedziesz przy niej niezaleznie czy bedzie slaba czy silna, opanujesz ja i bedziesz cieszyl sie gra. A nie przerzucal sie co kilka dni.

**

Posty: 244
Dołączył(a): 9.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 11:32 
Cytuj  
Terhix napisał(a):
http://whmovies.com/

What's hot this week, 3cie miejsce atm :P.


Obejrzałem, oldschool PvP movie, jedyne do czego można mieć pretensje to do clueless enemies.

Próbują snare na tobie, używasz juggernaut i właściwie reszta to formalność. Np klasy ranged dps mają core debuff który zmniejsza przeciwnikowi zadawane obrażenia o połowę, świetna rzecz żeby złapać trochę powietrza i wymyślić coś nowego.

a i btw, konkurencja w dziale BO vids nie jest za duża :P
http://whmovies.com/viewclass.php?id=15

EDIT

Fersten napisał(a):
możliwe żebym durnej ikonki na dole ekranu tworzenia postaci nie zobaczył?


Jeśli graliśmy w tę samą EU betę, to chyba rzeczywiście ją pominąłeś.[/quote]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 11:59 
Cytuj  
simo napisał(a):
Ja osobiscie zawsze wybieram klase, ktora najfajniej sie gra i ktora ma fajny klimat (czyli wyglad, lore itp). (...) Bo jesli wybierzesz klase, ktora naprawde lubisz z jakis powodow to bedziesz przy niej niezaleznie czy bedzie slaba czy silna, opanujesz ja i bedziesz cieszyl sie gra. A nie przerzucal sie co kilka dni.
Ta już to widzę - "jestem mrocznym rzeźnikiem, noszę na pasku przyczepione czaszki moich ofiar, a mój miecz skąpany jest w krwi niewiast i dzieci...... i..... leją mnie na każdym rogu byle pionki 10 leveli niższe tak, że nie mogę zdobyć nawet sprzętu t2..... ale...... jestem mrocznym sługą boga chaosu, więc jest zajebiście..." :roll: Fun z gry jakaś klasą w mmo to wg. mnie przydatność w grupie, a w grze pvp dochodzi do tego skuteczność w tej dziedzinie... estetyka i klimat schodzi na drugi plan u większości graczy...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 12:03 
Cytuj  
Ciężko być skutecznym w robieniu czegoś nie lubiąc tego.

Kassei napisał(a):
estetyka i klimat schodzi na drugi plan u większości graczy...


Nie znasz większosci graczy, więc się za nich nie wypowiadaj.

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 12:06 
Cytuj  
Kassei idąc twoim tokiem rozumowania gracze by wybierali max 3 klasy z każdej frakcji bo po co reszte?

poco brać warrior priesta skoro runepriest lepiej leczy?
poco brać witch huntera skoro bright wizard lepiej dpsuje?

na szczęście tak nie jest i ludzie wybierają to co lubią
(a później jest za dużo dps klas a za mało tanków i healerów ale to już inna bajka)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 12:09 
Cytuj  
po to ze kazda z tych klas ma swoje plusy i minusy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 12:11 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
simo napisał(a):
Ja osobiscie zawsze wybieram klase, ktora najfajniej sie gra i ktora ma fajny klimat (czyli wyglad, lore itp). (...) Bo jesli wybierzesz klase, ktora naprawde lubisz z jakis powodow to bedziesz przy niej niezaleznie czy bedzie slaba czy silna, opanujesz ja i bedziesz cieszyl sie gra. A nie przerzucal sie co kilka dni.
Ta już to widzę - "jestem mrocznym rzeźnikiem, noszę na pasku przyczepione czaszki moich ofiar, a mój miecz skąpany jest w krwi niewiast i dzieci...... i..... leją mnie na każdym rogu byle pionki 10 leveli niższe tak, że nie mogę zdobyć nawet sprzętu t2..... ale...... jestem mrocznym sługą boga chaosu, więc jest zajebiście..." :roll: Fun z gry jakaś klasą w mmo to wg. mnie przydatność w grupie, a w grze pvp dochodzi do tego skuteczność w tej dziedzinie... estetyka i klimat schodzi na drugi plan u większości graczy...

Jasne. A potem ze chujowo sie tym gra, to nie jest co oczekiwalem, i zaczyna sie whine ;o.
Wiekszosc graczy najpierw patrzy na to jak klasa wyglada a potem na reszte.

Ja bede gral Magusem i gowno mnie obchodzi jak bedzie gimpniety/slaby/do dupy. Jest fajny i juz.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 12:16 
Cytuj  
@rzeznicc
Tak się tobie spieszyło, że nie chciało się tobie poprawić błędów? ;p

Dzięki szczęśliwemu układowi konstelacji gwiazd
spotkało się to co kochasz w jednym miejscu: cycuszki, bikini, stealth i nożyki.


Fuck, Yes! :wink:
Wolę jednak DoK (nie wiele gorszy heal od caster healerów, znośny dps, większa przeżywalność niż melee dps), tylko jeszcze muszę nauczyć się grać tą klasą.

i gowno mnie obchodzi jak bedzie gimpniety/slaby/do dupy. Jest fajny i juz.


Tym razem, muszę się zgodzić z tym trollem


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Posty: 21
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 22:32 
Cytuj  
Tak czytam ten oraz inne wątki w dziale Warhammer i odnosze wrażenie że w Warhammera będą grali tylko ludzie którzy grali w WoWa . Wiekszośc tekstów jest pisana "a w WoWie to tak było tak" , "a ten char jest podobny do tego z WoW" itd. mi to akurat nic nie mówi bo jakoś zawsze WoWa omijałem z daleka....
Czyżbym miał być jedyną osobą która rozważa granie w Warhammera nie mając styczności z WoW?

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 22:37 
Cytuj  
Nie.


_________________
afk for quite a while

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 22:40 
Cytuj  
Nie ;p

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 22:44 
Cytuj  
Dzafer napisał(a):
Tak czytam ten oraz inne wątki w dziale Warhammer i odnosze wrażenie że w Warhammera będą grali tylko ludzie którzy grali w WoWa . Wiekszośc tekstów jest pisana "a w WoWie to tak było tak" , "a ten char jest podobny do tego z WoW" itd. mi to akurat nic nie mówi bo jakoś zawsze WoWa omijałem z daleka....
Czyżbym miał być jedyną osobą która rozważa granie w Warhammera nie mając styczności z WoW?


Nie chyba, ale faktem jest że dział jest zdominowany przez WoW players... Ja sam grałem odrobinke w WoW, ale wow w porównaniu do młotka sssie .. jest kolosalna róznica w podjeściu do PvP i balansu klas w obu grach w mojej skromnej opini, i tak Bright Wizard, jeden z wiekszych DPS jak i Engineer są bardzo wrażliwi na walke w ręcz, i padają jak muchy w starciu choćby z tankiem ... tank przyjmujacy na klate kupe dmg w walce wręcz jest bezradny jesli przecinik do niego wali z dystansu ... niektore skille maja przeciwage zadajaca dmg uzywającemu ich co teoretycznie powinno zapobiegac naduzyciu, np nie raz sam w close dobilem sie explosion grajac bright wizardem :)

Ja grajac w młotka, oczekuję klimatu. Nie doczekam się go pewnie od współ graczy bo każdy szuka win button, ale choć klasa postaci i jej hmm styl powinien dać mi odrobinę przyjemności z gry. Dlatego własnie Core, dlatego też klasy takie jak mnie bawią bo w grupowym PvP nie ma znaczenia klasa pojedynczego gracza o ile caly team trzyma jaki balans ... :))


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 22:50 
Cytuj  
Jak szukasz klimatu, to moze Core-RP jest dla ciebie najlepszym wyjsciem ?


_________________
afk for quite a while

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.