mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 132
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 sie 2008, 19:47 
Cytuj  
Strona gry: http://s4.en.alaplaya.eu/
Rejestracja: http://en.alaplaya.eu/users/new
Client: http://s4.en.alaplaya.eu/pages/s4_download

Opis: S4 League to drużynowa gra akcji a więc strzelamy i sieczemy mieczem ku chwale naszej drużyny. Mamy kilka trybów gry do wyboru w tym trening. Zaczynamy z pistoletami i mieczykiem oraz sporym zapasem gotówki (po zaliczeniu treningu dostaniemy bonus finansowy a więc warto). Za te pieniążki kupujemy ubrania (zdecydowanie moja ulubiona część gry) umiejętności (możemy używać tylko jednej na daną grę) oraz bronie. Dodatkowo możemy zapłacić trochę drożej i kupić ciuchy z bonusami. Sama gra wykonana jest w konwencji anime (cel shaded) a więc możemy grać dziewczynkami kawai i dowolnie je przebierać póki oczywiście wystarczy nam środków finansowych. Sama rozgrywka jest niezwykle prosta a więc zdobywamy punkty dla drużyny przy okazji wycinając w pień drużynę przeciwną za co dostajemy doświadczenie, gotówkę i takie tam. Gra się bardzo przyjemnie a zepsutą postać zawsze można usunąć i zrobić sobie kolejną w jeszcze bardziej skąpych strojach ^^. Na widok niektórych strojów przypominają mi się anime z gatunku romans + echii.

Plusy:
Szybka i dynamiczna rozgrywka
Łatwa do opanowania
Kawai girls (dla nielicznych)

Wady:
Szybko się nudzi
Kawai girls (dla większości)

PS: Tak wiem. Nie umiem pisać recenzji :D

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 22 sie 2008, 20:02 
Cytuj  
Tylko żeńskie character'y są dostępne w tej grze?

*

Posty: 132
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 22 sie 2008, 20:34 
Cytuj  
Oczywiście, że nie, ale kto by tam grał facetem :)

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 22 sie 2008, 21:02 
Cytuj  
Heh no ja lubię grać facetami(chyba nic dziwnego), jedyna gra jak dotąd w której grałem charem płci przeciwnej to "Infinity" bo Juru gra się genialnie :)

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 16:38 
Cytuj  
pograłem i mogę powiedzieć, że gra zdecydowanie na plus. Tylko nie radze grać na serverach angielskich, niemieckie sa zdecydowanie lepsze pod wzgledem wystepowania laggerow.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 132
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 17:37 
Cytuj  
Zgadzam się laggerów jest mniej, ale wciąż się zdarzają i psują wynik :(
Obrazek
Jeszcze trochę i strój sportowy. Co do broni na razie testowałem 5 i moimi faworytami są revolver i counter sword (najlepsze combo do gry na bliskim dystansie imho) z 2 testowanych skilli jestem zwolennikiem skrzydeł co pewnie się zmieni jak wprowadzą niewidzialność :D

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 19:27 
Cytuj  
Gra jest absolutnie genialna, długo szukałem czegoś takiego jedyne zastrzeżenia jakie mam to:

1.Mogło by być więcej broni i ubrań
2.Mogli by dodać elementy takie jak bieganie po ścianach itp.
3.Więcej mapek

Znacznie urozmaiciło by to rozgrywkę, no ale słyszałem ze mają dodawać i zmieniać co nie co wiec zobaczymy.

Ogólnie to gra jest świetna i na pewno długo przy niej posiedzę.

POLECAM

*

Posty: 132
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 20:05 
Cytuj  
A można poznać nick chętnie zagram z kimś z forum (grasz na angielskim czy niemieckim serverze?). Jak na razie to od ścian można się odbijać wątpię żeby to zmienili, przynajmniej da się odbić pod kątem i polecieć do przodu. Stroi jak na open bete starczy zwłaszcza, że mój ulubiony jest od 12 lvl broni tak samo co do skilli strasznie boli brak niewidzialności, którą widać na filmikach, ale jak już mówiłem narzekać to sobie możemy po open becie :lol: A właśnie przy mapkach to się w 100% zgadzam nawet jak na testy jedna mapka do TD to zdecydowanie za mało. Ostatnio zacząłem się bawić w salta do przodu ładnie to wygląda i zawsze jakoś urozmaica normalny bieg. Na forum gry czytałem coś na temat k-style pamiętam, że w Gunz bawiłem się w to może tutaj też się uda (chociaż jakoś mi k-style do tej gry nie pasuje). A na koniec zauważył ktoś, że "Z" przerzuca kamerę z jednego ramienia postaci na drugie czasem bywa to nawet przydatne jak chcę wyjrzeć za róg kucając i będąc pod ostrzałem :D

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 20:07 
Cytuj  
mapy do TD są 4, ale na kanale begginer sa zablokowane


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

*

Posty: 132
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 20:10 
Cytuj  
Widać muszę trochę dłużej przysiąść do gry i wyjść w końcu poza begginer (dziękuję za dobrą nowinę mam przynajmniej motywację do gry). :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 22:28 
Cytuj  
Pobrałem grę i muszę przyznac, że jestem mile zaskoczony... rozgrywka jest niezwykle dynamiczna i wciągająca. Polecam


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 26 sie 2008, 12:10 
Cytuj  
Mam teraz taki mały problem, gdy chcę wejść na jakiś server to wyskakuje mi napis " You are wearing an unusable item", wiem co to znaczy tylko nie wiem o co chodzi, próbowałem po ściągać itemki ale dalej to wyskakiwało, jeśli ktoś wie co z tym zrobić to proszę o pomoc.

*

Posty: 132
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 26 sie 2008, 19:55 
Cytuj  
Mały update:
Obrazek
Co do twojego problemu nie wiem jak ci pomóc ja mam za to inny czasami po zakończonej grze pojawia się komunikat i wywala do pierwszego ekranu z wyborem servera. Sugestie?

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 26 sie 2008, 21:45 
Cytuj  
Może ktoś mi pomóc? Nie wiem co zrobić w misji... Zadanie brzmi: "Avoid by fighting practice".

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 sie 2008, 22:41 
Cytuj  
Kulka napisał(a):
Może ktoś mi pomóc? Nie wiem co zrobić w misji... Zadanie brzmi: "Avoid by fighting practice".


Nie wiem dokładnie o co tu chodzi, ale misję tą wykonałem przez przypadek jak grałem z kolegami tylko na miecze. Nie wiem dokładnie co trzeba z nim zrobic... po prostu biegaj i bij w wrogów z miecza.


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 27 sie 2008, 00:29 
Cytuj  
Trzeba dashować gdy ktoś próbuje cię ciachnąć z miecza :)
I nie "Fighting" tylko " Fainting" chociaż nie wiem co to znaczy.

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2008, 00:52 
Cytuj  
No właśnie ja sobie przetłumaczyłem. Tylko,że dokładnie to brzmi: "Unik przez praktykę walki". No ale cóż poradziłem sobie już :).


Posty: 2
Dołączył(a): 25.08.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2008, 01:40 
Cytuj  
Widzę, coraz więcej osób gra w s4.
Dziś z kumplem popykaliśmy trochę 1 na 1 i muszę przyznać, że świetnie się gra. Może by jakiś turniej? :)

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2008, 07:51 
Cytuj  
chegee lvl 7

imo best set
revolver na middle disty, ten jednoreczny zolty na dlugie dysty i gaja swordzik na bardzo bliskie dysty

skill, hp :)

tylko do tego seta trzeba miec wykurw aima ;) No ale dm rate mam narazie 1.7 wiec nie jest zle ;)


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 132
Dołączył(a): 6.04.2006
Offline
PostNapisane: 27 sie 2008, 10:44 
Cytuj  
Cała liga się nam powoli zbiera :] Ja właśnie się zastanawiam na co zmienić żółty karabinek (jest przydatny, ale jakoś nie pasuje mi do stylu gry) za to counter sword + revolver to najlepsze combo a jest jeszcze fajniej jak latasz nad przeciwnikiem zeskakujesz jeden dwa strzały i pada jak to sie mówi śmierć przyszła z nieba :lol: Używa ktoś z was ulepszonych ciuszków czy biegacie na standardowych? Moglibyście powrzucać też wasze postacie :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.