mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 151
Dołączył(a): 1.05.2007
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 12:50 
 
Jak chodzilem do szkoly do 3+ to byla dobra ocena :D

**

Posty: 277
Dołączył(a): 17.08.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 13:00 
 
Taurusik napisał(a):
Jak chodzilem do szkoly do 3+ to byla dobra ocena :D


jak ja chodziłem to była to jednyną jaką można było dostać ! xD


_________________
Grobulkashht- Black Orc - Dragonback Mountains
Mabro - Engineer - Eltharion
----------------->Fury - Guild


Posty: 22
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 13:03 
 
Mendol napisał(a):
no ale to nie jest wazne skoro gra jest na 3+ i ma nudny sytem walki.
btw ktory system nie jest nudny Konieczny?


Moj znajomy ma dosc stary komputer, ale gra w najnowsze gry na ktorych osiaga max 10 fps. Dla niego gry dzialaja super plynnie i nie przeszkadza mu to w dobrej zabawie. Ja natomiast nie zagralbym w takich warunkach nawet 15 minut bo bym wyrzucil komputer przez okno.

Juz dawno nauczylem sie ze o gustach sie nie dyskutuje, dlatego tez nie podejme z toba dyskusji poniewaz ty i tak widzisz tylko jedna strone medalu.

Wg mnie WAR to zmarnowany potencjal, jest obecnie na niego duzy hype ktory zakonczy sie w podobny sposob jak to bylo w przypadku AoC

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 13:09 
 
Oficjalnie słaby heal, mizerny dmg i nie wiele większa przeżywalność niż ta gościarka w bikini.

:'(

Tak samo jak WP, DOK to dosc skomplikowana postac. Wiele osob ma do niego zle podejscie i probuje robic jakiegos pure healerka w stylu RP, Zealota, a potem narzeka, ze jego ranged heale sa weak i jest ich za malo. DOK przezywalnosc i DPS moze miec dobre (jak na klase hybrydowa), tylko trzeba go dobrze specnac i w miare nim grac. Na chwile obecna dobry gracz kierujacy taka hybryda jest nie do zabicia solo, bo ta klasa jest w stanie caly czas dpsowac przeciwnika i zrec od niego hp leczac sie (na te heale nie dzialaja heal debuffy), a do tego dochodza jeszcze inne rzeczy, ktore czynia DOK-a groznym przeciwnikiem... Mozna sie zrazic do niego w zergu, ale przy wpadaniu w 20 osob bez sensownego healera za naszymi plecami nie oczekiwalbym niczego ciekawego po zadnej klasie.

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 13:18 
 
Konieczny napisał(a):
Mendol napisał(a):
no ale to nie jest wazne skoro gra jest na 3+ i ma nudny sytem walki.
btw ktory system nie jest nudny Konieczny?


Moj znajomy ma dosc stary komputer, ale gra w najnowsze gry na ktorych osiaga max 10 fps. Dla niego gry dzialaja super plynnie i nie przeszkadza mu to w dobrej zabawie. Ja natomiast nie zagralbym w takich warunkach nawet 15 minut bo bym wyrzucil komputer przez okno.

Juz dawno nauczylem sie ze o gustach sie nie dyskutuje, dlatego tez nie podejme z toba dyskusji poniewaz ty i tak widzisz tylko jedna strone medalu.

Wg mnie WAR to zmarnowany potencjal, jest obecnie na niego duzy hype ktory zakonczy sie w podobny sposob jak to bylo w przypadku AoC

no dobrze ale to napisz nam ktore mmo ci sie aktualnie podoba?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 13:25 
 
Pewnie WoW.
Ja bym chetniej przeczytal jakie to ogromne ilosci bugów sa ? Mnie najbardziej razil Path-finding.

No i z tymi animacjami to tez palnol. Mnie po 2 miesiacach whinow po zagraniu sie spodobaly. To ze LOD slaby to inna sprawa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 13:27 
 
no wedlug ciebie ok. wedlug mnie nie, bo sam fun z gry jest calkiem 'si'.

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 13:28 
 
iniside napisał(a):

No i z tymi animacjami to tez palnol


Palnął :P

Sorry, ale animacje np dark elf male są żenujące. Dobrze, że greenskiny trzymają poziom.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired


Posty: 22
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 13:28 
 
Od ponad roku nie gram w zadne MMO bo tak naprawde nie ma w co grac.

Jesli chodzi o system walki a wlasciwie jej mechanike to w przypadku PvE najbardziej podobal mi sie FF11. Pomimo tego ze pve ograniczalo sie do bicia jednego moba zastosowany system combosow i mozliwosc robienia chain combo przez wszystkich czlonkow party byl swietnie rozwiazany.

Jesli chodzi o pvp to mechanika walk najbardziej podobala mi sie w WoW, walka byla szybka, dynamiczna wymagala podejmowania szybkich decyzji i premiowala graczy z duzym skilem. Nie mam tu na mysli ani BG ani aren ani world pvp, gdyz te rzeczy blizard mogl zrobil duzo lepiej Mowie tylko o samej mechanice walk.

Po WAR spodziewalem sie rozwiniecia pomyslow z obecnych MMO ktore odniosly sukces i stworzenia czego nowego, oryginalnego ale zarazem grywalnego

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 13:31 
 
Nawet jesli lubi WOWa to jego sprawa, i nic wam do tego . Proponuje zakonczyc te prywatne podjazdy, bo skonczy sie to masowym obsrywaniem sie, jak mialo to miejsce w dziale AOC.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 13:32 
 
Zarejestrowales sie zeby sie pozalic, ze nie masz w co grac. Bardzo tez wwszystich ujely twoje slowa, ze war to 3+ i wogole malo ciekawy. Chyba jednak nie bede w to gral, po tym co napisales. :<


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 277
Dołączył(a): 17.08.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 13:34 
 
Wyraził swoją opinię, OK.
Każdy ma swoje zdanie. Nie każdemu musi się podobać.
I niech idzie dalej szukać swojego idealnego MMO.

GL i Krzyż na drogę


_________________
Grobulkashht- Black Orc - Dragonback Mountains
Mabro - Engineer - Eltharion
----------------->Fury - Guild

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 13:35 
 
tzn spodziewales sie czegos oryginalnego czy skopiowania pomyslow z wow i aoc? a moze z lotro? tam system party combo tez byl zajebiscie zrobiony.

dla mnie walka jest ok, nie gine zaatakowany przez rogue klase w ciagu 3 sekund bez mozliwosci obrony i mam szanse zabic/uciec przeciwnika, ktory zaatakuje mnie pierwszy.
co masz na mysli piszac premiuje graczy z duzym skillem? skill polegajacy na tym, ze potrafisz skakac dookola?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 13:49 
 
Zbrodnia nr 1. Krytyka WARa
Zbrodnia nr 2. Dobra opinia o WoW

Popełnił obie, spalić go! :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.


Posty: 22
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 13:51 
 
Mendol napisał(a):
tzn spodziewales sie czegos oryginalnego czy skopiowania pomyslow z wow i aoc? a moze z lotro? tam system party combo tez byl zajebiscie zrobiony.


A gdzies mowilem, ze chcialbym aby skopiowali pomysly z aoc czy wow? Pytales co mi sie podobalo to ci napisalem.

Mendol napisał(a):
dla mnie walka jest ok, nie gine zaatakowany przez rogue klase w ciagu 3 sekund bez mozliwosci obrony i mam szanse zabic/uciec przeciwnika, ktory zaatakuje mnie pierwszy.


Moze dlatego ze nie radziles sobie zbyt dobrze w pvp?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 13:54 
 
chcialbym sie dowiedziec na czym polega roznica pomiedzy skillem gracza z wow a skillem gracza daoc/war?
nikt nie twierdzil, ze war jest idealem. bo takim nawet dfo nie bedzie ;-p
ale na tle innych mmo wyroznia sie paroma ciekawymi rozwiazaniami i grywalnoscia.
kazdy z nas dokonuje wyboru. kolega Konieczny woli nie grac i jego wybor.
ja decyduje sie grac w nie do konca idealny produkt bo mam ochote pobiegac i pozabijac.

nom pewnie dlatego, ze nie radzilem sobie w pvp i nie mam skilla ;-/
tzn rozumiem, ze ty jestes taki zajebisty, ze to nigdy nie bylo dla ciebie problemem? to gratuluje.
ale bynajmniej nie skilla, tylko umiejetnosci szybkiego klikania 1,2,3,4,5,6.


Ostatnio edytowano 28 sie 2008, 13:58 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 13:58 
 
Buffchef napisał(a):
Zbrodnia nr 2. Dobra opinia o WoW

Co w tym niestosownego. WoW to bardzo dobra gra pve. WAR nastawiony jest na pvp, troche inna bajka.


_________________
Χ Ξ Σ


Posty: 22
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 14:06 
 
Mendol napisał(a):
nom pewnie dlatego, ze nie radzilem sobie w pvp i nie mam skilla ;-/
tzn rozumiem, ze ty jestes taki zajebisty, ze to nigdy nie bylo dla ciebie problemem? to gratuluje.
ale bynajmniej nie skilla, tylko umiejetnosci szybkiego klikania 1,2,3,4,5,6.


Skoro ty wylacznie tylko szybko klikales 1,2,3,4,5,6 nic dziwnego ze nie odnosiles sukcesow w pvp :D
Kazda gra komputerowa to klikanie 1,2,3,4,5,6,7 i innych klawiszy. Kiepski gracz po prostu (tak jak to napisales) klika szybko w te klawisze , a dobry gracz uzywa odpowiednich w odpowiednim momencie

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 14:10 
 
Mendol nie szkoda ci czasu na dyskusje z kims kto sie zajetrowal po to zeby przekonywac jaki WAR jest malo interesujacy? Oczywiscie gra w CB od lat szczeniecych i jest super kompetentny.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 14:11 
 
Jaki ma sens rejestrowac sie na forum by napisac ze gra jest kiepska, oswiadczyc wszystkim ze nie bede w to gral i robic ranking skila w grach ?

Ja tez krytykuje WAR-a za wiele bardzo slabych rzeczy ale mam zamiar przynajmniej w to grac i dlatego jestem zainteresowany opiniami innych.

Wiemy juz ze Mendol gwarantuje ze WAR bedzie grywalny, narazie powinno nam to wystarczyc :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.