mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 22
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 14:14 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mendol nie szkoda ci czasu na dyskusje z kims kto sie zajetrowal po to zeby przekonywac jaki WAR jest malo interesujacy? Oczywiscie gra w CB od lat szczeniecych i jest super kompetentny.


Czy to jest forum wylacznie dla zwolennikow WAR?

Napisalem, w swoim 2 poscie ze o gustach sie nie dyskutuje i nie chcialem drążyć tematu, ale Mendol pytal mnie o kilka spraw wiec mu odpisalem.

A ty kto btw adwokat?

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 14:16 
 
Konieczny napisał(a):

Czy to jest forum wylacznie dla zwolennikow WAR?


Hmm, nie? Było czytać wcześniejsze dyskusje.

Cytuj:
A ty kto btw adwokat?


Twoj stary ;)


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired


Posty: 22
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 14:17 
 
embe napisał(a):
Jaki ma sens rejestrowac sie na forum by napisac ze gra jest kiepska, oswiadczyc wszystkim ze nie bede w to gral i robic ranking skila w grach ?


Taki sam jak rejestrowac sie na forum i pisac jaka to gra jest zajebista

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 14:18 
 
Konieczny napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mendol nie szkoda ci czasu na dyskusje z kims kto sie zajetrowal po to zeby przekonywac jaki WAR jest malo interesujacy? Oczywiscie gra w CB od lat szczeniecych i jest super kompetentny.


Czy to jest forum wylacznie dla zwolennikow WAR?

Napisalem, w swoim 2 poscie ze o gustach sie nie dyskutuje i nie chcialem drążyć tematu, ale Mendol pytal mnie o kilka spraw wiec mu odpisalem.

A ty kto btw adwokat?

Nie ale ty wygladasz na prowokatora.

Dobra. czyj to alt, przyznac sie ? niebezimmieny ma nowego ?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 14:21 
 
a no i wszystko jasne Konieczny. w war mozna po kolei wciskac 1,2,3,4,5,6,7 bo oczywiscie kolejnosc uzycia skilli nie ma znaczenia.
moze jednak pograj wiecej i proponuje zapoznac sie z rvr/pvp w warze a nie ograniczac sie do pve :-)

widzisz Konieczny my ta dyskusje prowadzimy juz od dluzszego czasu.
doceniamy, ze wpadles podzielic sie z nami swoimi spostrzezeniami wez jednak pod uwage, ze na tych 120 stronach wymienilismy sie bardzo roznymi opiniami i mi np nie bardzo chce sie pisac po raz kolejny co mi sie nie podoba w warze.
smieszy mnie natomiast twoje wypowiadanie sie na temat 'skilla' w wow, biorac pod uwage, ze walka i w wow i w war'ze wyglada identycznie.
i z tego co pamietam po premierze wow nie wiele sie to roznilo od tego jak jest w war'ze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 14:23 
 
embe napisał(a):
Wiemy juz ze Mendol gwarantuje ze WAR bedzie grywalny, narazie powinno nam to wystarczyc :)


Nie będzie. Już jest.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 14:23 
 
Mendol napisał(a):
walka i w wow i w war'ze wyglada identycznie.
i z tego co pamietam po premierze wow nie wiele sie to roznilo od tego jak jest w war'ze.


rozjebałeś mnie :D


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.


Posty: 22
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 14:27 
 
Mendol napisał(a):
a no i wszystko jasne Konieczny. w war mozna po kolei wciskac 1,2,3,4,5,6,7 bo oczywiscie kolejnosc uzycia skilli nie ma znaczenia.


Nie wiem o co ci teraz chodzi, chyba sie troche pogubiles w tym co piszesz

Mendol napisał(a):
smieszy mnie natomiast twoje wypowiadanie sie na temat 'skilla' w wow, biorac pod uwage, ze walka i w wow i w war'ze wyglada identycznie.
i z tego co pamietam po premierze wow nie wiele sie to roznilo od tego jak jest w war'ze.


Nie walka w WoW nie jest identyczna jak walka w WAR, wiecej w nich roznic niz podobienstw.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 14:27 
 
Mendol, serio poziom refleksu i 'ogarnięcia' potrzebny do grania w wow-a na pewnym poziomie niektorymi klasami/setupami nie może równać się z tym WAR-owym. I ja to potrafie dostrzec mimo że WAR pozytywne wrażenie na mnie wywarł.

jednak po przesiadce z wow-owych aren dynamika walki w WAR może naprawde ukołysać do snu.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 14:33 
 
no ok, ale nie porownuj shad wow aren gdzie dotyka sie paru graczy do war'a.
a dynamike tez tu mozesz znalezc. a ktory level max zrobiles w war'ze shad?
anyway nie ma co porownywac, mi bardziej odpowiada war i tyle.


Konieczny to przeczytaj swoje posty od poczatku i moze wpadniesz o co mi chodzi. jak nie to twoj problem.

a czym przepraszam rozni sie walka w wow od war'a? bo dla mnie to ciagle klikanie skilli w ODPOWIEDNIEJ KOLEJNOSCI.
i nic wiecej.

i moze wyjasnijmy sobie slowo 'dynamika' w tym przypadki? nie macie moze na mysli, czasu jaki jest potrzebny na wyeliminowanie przeciwnika?


Ostatnio edytowano 28 sie 2008, 14:34 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 14:34 
 
Agree.

Z drugiej strony po przesiadce z Wara do WoWa można odnieść wrażenie, że gra się w grę SP z opcją MP.

W WoW'ie każda postać jest takim jakby hero-wannabe, uniwersalna na swój sposób. W Warze każda postać to poprostu jednostka z której składa się armia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 14:34 
 
Shadhun napisał(a):
jednak po przesiadce z wow-owych aren dynamika walki w WAR może naprawde ukołysać do snu.

Po przesiadce z q3 areny w wow moga ukolysac do snu. To ten sam typ rozgrywki, nawet quake jest bardziej massive bo ma wieksze mapki. Porowujmy rzeczy z jednej bajki. Od biedy zergi z av, ale tam dynamiki i skila jakiegos wielkiego nie widzialem.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 14:35 
 
Prawda.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 14:39 
 
czasami jak czytam te "a nie bo xxx jest lepsiejszy" to dochodze do wniosku, ze tak naprawde wow jest czegokolwiek warty dla wiekszosci, a wszystkie nowe produkty trzeba dowartosciowywac dla SIEBIE samego, zeby przypadkiem nie spuscic tytulu od razu do kibelka.

Ja war'a lubie , szczegolnie z powodu daoc'a , wowa tez lubie za cukierkowa zajebista grafike i content i miodnosc. Na prawde nie trzeba slodzic i mowic jaki to war jest zajebisty w porownaniu do wow co 6 odpowiedzi w kazdym temacie. To wyjdzie w praniu, na pewno bedzie lepiej niz z AOC, ale kto wie... moze tez sie sypnie i nadal bedziemy grac texas holdem albo Dote...


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 14:42 
 
Pisalem juz tu, albo na irc, ze WoW ma fajna dynamike dzieki duzej ilosci interruptow. Trzeba ciagle pilnowac siebie i castow przeciwnikow.
WAR tego nie ma, ale nadrabia samoregenerujacym sie AP i knockbackami/knockdownami. W obu przypadkach pozycjonowanie jest bardzo wazne. Gra sie inaczej, ale rownie przyjemnie, chociaz wow troszke szybszy na mala skale, na duza skale i tak sie spamuje non stop ;]


PS. Shad w wara od lutego nie gral :F


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 14:55 
 
Dla mnie na dzien dzisiejszy zacheca w WAR ze to gra mmo pvp, a zniechcea do WoW ze to mulitplayer pve, arenki i bg to bzdury, AV to przeciez teraz pve na czas.
Dynamika w WAR poprawila sie znaczaco i co najwazniejsze jak sugerowalem sie filmikami lub beta z przed roku to bylem zniechecony, warto tez zapomniec o czyms takim jak zajebiste pvp 1v1 pod orgrimar, a WAR toprzeciez pvp i rvr wszedzie i w roznych odmianach.
O wadach nie bede pisal bo nie ma sensu, zreszta premiera za ponad trzy tygodnie, wiec sporo sie wyjasni, a ilosc graczy po free miesiacu da sygnal innym czy kupic czy nie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 15:17 
 
W końcu jakieś sensowne wypowiedzi, a nie uogólnianie wszystkich gier do wciskania klawiszy.
Ja jestem z tych co zaczekają, bo beta mnie po prostu odrzuciła brzydotą i powolnym combatem (te dwie rzeczy decydują wg mnie o miodności).

Ale to tylko beta (i to z przed miesiąca, i na 31 lvlu) więc, mam nadzieję, że będzie dylemat czy WoW czy WAR!


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 15:31 
 
imo caly miod mlotka pochodzacy z pvp wyklaruje sie gdy zaczna biegac grupy nastawione na walki fg vs fg ew. fg vs zerg bo wtedy walsnie bedzie sie liczylo wycisniecie z kazdej postaci w grupie max jej mozliwosci, poki co jedyne pvp z jakim ludzie mieli stycznosc to scenariusze w ktorych gralo sie z randomami z (mimo tych buffow do hp i statow) relatywnie kosmicznymi roznicami leveli lub ew. zergi w rvr zonach. tak wiec tbh na waszym miejscu zamknalbym jadaczki i poczekal z 2-3 miesiace od premiery, zeby sie wypowiadac na temat skomplikowania pvp
ot moje 3 grosze :)


_________________
retired...


Posty: 32
Dołączył(a): 26.08.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 15:34 
 
Wygląda na to że OB jest tylko dotępna jak się zakupi na EA Polska i nigdzie indziej.
INFo:
http://www.war-europe.com/#/edition/?name=standard
Konto premium tylko na EA. Czy może się myle???

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 15:37 
 
PatentMC napisał(a):
Wygląda na to że OB jest tylko dotępna jak się zakupi na EA Polska i nigdzie indziej.
INFo:
http://www.war-europe.com/#/edition/?name=standard
Konto premium tylko na EA. Czy może się myle???

w ilu tematach jeszcze wkleisz tego samego posta??


_________________
retired...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.