mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 277
Dołączył(a): 17.08.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 20:03 
 
u mnie średnio 700-900 kb/s tylko co z tego, jak pewnie nie odpalę bo nie mam konta z CB ^^


_________________
Grobulkashht- Black Orc - Dragonback Mountains
Mabro - Engineer - Eltharion
----------------->Fury - Guild

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 20:14 
 
To bez znaczenia bo teraz zadnej bety nie ma. Dopiero przy Open Otworza serwery.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 20:16 
 
iniside napisał(a):
Mnie idzie zajebiscie od 9 do 14kB/s. Jakies 15% mocy :E.
Za to upload rznie na maksa ehh.


To sobie ciaptaku zainstaluj NetLimiter'a i ogranicz upload, ktory spowolnia ci download :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 20:36 
 
Pomysl dobry. Szkoda ze nie dziala ;o

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 20:46 
 
iniside napisał(a):
Pomysl dobry. Szkoda ze nie dziala ;o


co ci nie dziala ? mi dziala :) zawsze przy sciaganiu torrentow uzywa sie netlimitera .

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 20:51 
 
Przy sciaganiu torrentow to ja uzywam normalnego klienta :P.
Ograniczenie transferu nic nie daje, widac mam pecha poprostu :<.

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 20:53 
 
Tomugeen, Warhammer to nie tylko wojna, ale miasta, miasteczka, wsie zyjace swoim zyciem, lasy, gory, zamki - wspaniale miejsca gdzie moznaby przedstawic mase ciekawych przygod, intryg, wydarzen itp.

GW wydal kilkanascie tomow opisujacych kazde wazniejsze miasto, kraine, ich topografie, bohaterow. I szkoda byloby zmarnowac potencjal tego swiata skupiajac sie jedynie na aspekcie PvP, ktory owszem tez jest dla mnie najwazniejszy. Dlaczego np. nie zrobi sie PvE rajdu na Zamek Drachenfels ? Dla tych co nie znaja Warhammera to bardzo klimatyczne, opisane w osobnej ksiazce ze szczegolami miejsce, lezace w jednym z dzikich lasow Empire. I takich rzeczy jest setki w mlotku... I juz dodalo by to grze uroku i "wpuscilo troche powietrza."
Nie osiagnie sie sukcesu w postaci wielomilionowej player base, a przede wszystkim utrzymania graczy przez kilka lat, a nie kilka miesiecy, robioac tak naprawde symulacje gry figurkowej, gdzie mozesz rozwijac swoja postac, jej ekwipunek itp.
Bo jaki by ten WoW nie byl, to przy takim podejsciu ludzie znow do niego wroca. Bo jest po prostu ogromny, wielki i urozmaicony, co trzyma przy nim miliony graczy.

Teraz jest hype, kazdy sie nie moze doczekac aby zagrac, jest to nowosc wiec nikt nie mysli co bedzie za pare czy nascie miesiecy. Ale zwroccie uwage, ze ten hype i thrill spowodowany swiezoscia gry, w koncu sie skonczy i ludzie nie beda juz w nia grali, bo jest nowa i ma swieze rozwiazania, tak jak w zwiazku, jak minie pierwsze zauroczenie to albo znajdujesz w tej drugiej osobie jakies wartosci dzieki, ktorym razem jestescie albo rzecz sie wypalila i mowisz papa.

Tu bedzie podobnie. Skonczy sie ten caly rush, ze to nowe itp, i gra bedzie musiala pokazac co ma do zaoferowania. Bedzie musiala byc niesamowicie miodna, niesamowicie grywalna, i oferowac bardzo atrakcyjne i zroznicowane formy aktywnosci. Tylko wtedy utrzyma przy sobie graczy na dluzej niz 4,5 miesiecy. I przymiotnik "niesamowicie" nie jest tu przypadkowy. Bo coraz mocniej naciskal bedzie WotlK i WAR nie tylko bedzie musial byc dobry, ale bedzie musial byc rewelacyjny zeby ludzie przy nim zostali kiedy wychodzi dodatek lub aby nie traktowali go na zasadzie "pogram do dodatku w WoW-a".
Ale aby tak sie stalo, WAR musi byc MMo z prawdziwego zdarzenia. Z craftingiem, profesjami, rozbudowanym PvE, miodnym RvR i generalnie PvP + tymi drobnymi smaczkami, ktore sprawiaja, ze wchodzisz w iluzje zyjacego swiata. Bo inaczej skonczy sie jak zawsze, a jesli ludzie nie odejda to zacznie sie whine, ze nie ma co robic po paru miesiacach.

A propos zergu jeszcze iniside... Nie rozumiem co to za atrakcje nawalac sie masa vs masa. Nic nie widzisz, skill nie wazny, bo po co sie starac jak nikt nawet tego nie doceni. Jestes tylko jednym z wielu, filmiku sobie nie zrobisz na jutuba jak ownujesz...


Ostatnio edytowano 28 sie 2008, 20:58 przez simo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 20:54 
 
iniside napisał(a):
Przy sciaganiu torrentow to ja uzywam normalnego klienta .


no to zle robisz :) Torrenty maja to do siebie ze maksymalny download jaki mozesz uzyskac jest 4 x wiekszy niz uplaod jaki udostepniasz.
Gdy ustawisz wiec download na maxa to i upload bedziesz mial max co zapcha ci lacze. Wtedy wlaczasz netlimitera, ograniczasz upload, a client torrenta "mysli" ze wysylasz na maksa i daje ci max download.
Dzieki temu szybciej sciagasz torrenty nie zapychajac sobie lacza uploadem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 20:58 
 
Huragan napisał(a):
iniside napisał(a):
Przy sciaganiu torrentow to ja uzywam normalnego klienta .


no to zle robisz :) Torrenty maja to do siebie ze maksymalny download jaki mozesz uzyskac jest 4 x wiekszy niz uplaod jaki udostepniasz.
Gdy ustawisz wiec download na maxa to i upload bedziesz mial max co zapcha ci lacze. Wtedy wlaczasz netlimitera, ograniczasz upload, a client torrenta "mysli" ze wysylasz na maksa i daje ci max download.
Dzieki temu szybciej sciagasz torrenty nie zapychajac sobie lacza uploadem.

Jeszcze takiej sytuacji nie mialem, zeby nie scigal z maks predkoscia.
No poza wynalazkami typu blizz Downloader albo GOa Downloader -;-.
To nie dziwi, pewnie stosunke seed/leech jest jakos 1:100 ;o.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 21:04 
 
Ze sie wtrace bo widac nooby w temacie torrentow jestescie :D

Huragan, gowno prawda :D
Sciaga sie utorrent ustawia upload na 3 albo 4kb/s(zalezy jaka wersje sciagniecie) i hulaj dusza z max downloadem. Odpuscie sobie jakiegos gownanie wynalazki w stylu netlimitera...

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 21:11 
 
Imo kolega simo za duzo mysli. Nie grales, wiec daj sobie spokoj z rozwazaniami nad tym czy gorka X bedzie miala taki sam stopien nachylenia jak w ksiazce. Mamy cie przekonywac ze questow jest mnostwo, klimat gra ma, zony sa bardzo duze itd ?

Jak pokazal daoc, baze 250tys osob mozna bylo utrzymac przez pare lat (kiedy mniej osob interesowalo sie mmo), nie oferujac mnostwo PvE.

Mark Jacobs pare dni temu napisal, ze jesli chodzi o ilosc subskrypcji to mysla o "wiecej niz EQ i mniej niz WoW".

Widac dla niektorych, wszystkie nastepne mmo maja byc klonem WoW'a - na szczescie devsi z mythica tak nie mysla.


_________________
afk for quite a while

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 21:26 
 
simo napisał(a):
A propos zergu jeszcze iniside... Nie rozumiem co to za atrakcje nawalac sie masa vs masa. Nic nie widzisz, skill nie wazny, bo po co sie starac jak nikt nawet tego nie doceni.


LOL. Moze pozerguj kiedys.

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 21:33 
 
Witam, do zarejestrowania skłoniło mnie kilka postów min. simo. Widocznie WAR to nie gra dla Ciebie skoro nie lubisz masowej jatki. W wojnie z założenia jesteś pionkiem nic nie znaczącym paproszkiem nad którym nikt łzy nie uroni. Dla mnie nie ma nic lepszego niż zergi, jak oglądam filmy z RVR to po porostu nie mogę się doczekać. To jest po prostu bitwa, do tej pory w innych grach byla to tylko nedzna imitacja a tutaj jest utrzymywanie pozycji, raz my raz oni właściwie masy ludu plynnie sie przemieszczaja, siege weapons, odgłosy wystrzałów i spuszczanie na nich AoE z drugiej linii mniam :] .

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 21:35 
 
Mugrim napisał(a):
Witam, do zarejestrowania skłoniło mnie kilka postów min. simo. Widocznie WAR to nie gra dla Ciebie skoro nie lubisz masowej jatki. W wojnie z założenia jesteś pionkiem nic nie znaczącym paproszkiem nad którym nikt łzy nie uroni. Dla mnie nie ma nic lepszego niż zergi, jak oglądam filmy z RVR to po porostu nie mogę się doczekać. To jest po prostu bitwa, do tej pory w innych grach byla to tylko nedzna imitacja a tutaj jest utrzymywanie pozycji, raz my raz oni właściwie masy ludu plynnie sie przemieszczaja, siege weapons, odgłosy wystrzałów i spuszczanie na nich AoE z drugiej linii mniam :] .


jak to mowil sandman : "No skill, just luck" :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 21:36 
 
Cytuj:
A propos zergu jeszcze iniside... Nie rozumiem co to za atrakcje nawalac sie masa vs masa. Nic nie widzisz, skill nie wazny, bo po co sie starac jak nikt nawet tego nie doceni. Jestes tylko jednym z wielu, filmiku sobie nie zrobisz na jutuba jak ownujesz...

Ja ma w dupie czy mnie ktos doceni. Zergi sa poprostu FUN!. A im wieksza kupa sie zerguje tym wiekszy fun jest.


Posty: 21
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 21:47 
 
Mugrim napisał(a):
.....To jest po prostu bitwa, do tej pory w innych grach byla to tylko nedzna imitacja a tutaj jest utrzymywanie pozycji, raz my raz oni właściwie masy ludu plynnie sie przemieszczaja, siege weapons, odgłosy wystrzałów i spuszczanie na nich AoE z drugiej linii mniam :] .


W lineage 2 bitwy były i są pieknie rozwiązane (pomijając dlugi grind...) zdobywanie zamkow lub ich obrona gdzie liczby graczy na polu bitwy dochodzily do setek
Mam nadzieje że WAR dosatarczy jeszcze wiekszej dozy emocji i rozrywki :) .

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 21:48 
 
No spoko wasz wybor. Ale co to za atrakcja byc jednym z wielu ?? Wlasnie takim nic nie znaczacym pionkiem... W WoWie jak byles dobry to caly realm cie znal, ludzie spoza tez bo bylo armory, rankingi. A tu widze, ze sie taka mrowka bedzie, trybikiem duzej machiny. Takim chinczykiem z olimpiady. Co to za atrakcja jak zabity jest indywidualizm?

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 21:54 
 
simo napisał(a):
No spoko wasz wybor. Ale co to za atrakcja byc jednym z wielu ?? Wlasnie takim nic nie znaczacym pionkiem... W WoWie jak byles dobry to caly realm cie znal, ludzie spoza tez bo bylo armory, rankingi. A tu widze, ze sie taka mrowka bedzie, trybikiem duzej machiny. Takim chinczykiem z olimpiady. Co to za atrakcja jak zabity jest indywidualizm?


Dobrze kombinujesz, ale widzisz, w grze jest tak samo jak w zyciu. 99% ludzi bedzie zawsze szaraczkami, ktorzy graja tak jak wiekszosc.
By sie wybic z tego szarego tlumu musisz miec charyzme i wyznawac zasade "zawsze idz pod prad" :)
Nigdy nie graj tak jak wiekszosc, miej swoje zdanie, swoj styl gry i lej cieplym moczem na wiekszosc, ktora robi inaczej :)

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 21:57 
 
gaber daj spokoj :D chlopaki se pozerguja pozerguja a po 3 miesiacach powiedza ze gra do dupy/znudzila sie i wroca do wowa czy jakiegos innego talatajstwa i bedzie swiety spokoj :D juz to przerabialismy...


_________________
retired...

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 21:57 
 
Zergi to jedna strona medalu, pare tygodni po wyjsciu porobia sie wyspecjalizowane 6vs6 6vszerg etc.

Zergi sa fajne czasem, ale jest mnostwo osob ktore ich nie nawidza i nie bede w nich uczestniczyli.

A z imionami to wystarczy sobie wejsc na heralda (jak gra wystartuje) i oblookac statystyki. Tez bedziesz wiedzial, ale po co to wiedziec, lepiej nazwac wszystkich chinczykami i udawac kretyna dalej.


_________________
afk for quite a while

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.