mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 841 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 18:28 
Cytuj  
Szlam napisał(a):
Chyba mamy rózne kalendarze bo u mnie 1 wrzesnia jest w poniedzialek,

A moze. Nie wiem dla mnie to bez wiekszego znaczenia atm :P.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 19:42 
Cytuj  
Klienta mozna juz sciagac tutaj http://www.war-europe.com/#/clientdl/?lang=en

At long last, the 12GB Open Beta client is now available for download through our website. This download is open for anyone who is logged in at our website, but only Open Beta testers will be able to run the client. Open Beta testers include all current beta testers, Collector's Edition pre-order customers as well as customers who bought a Standard Edition pre-order via one of our premium partners. To download the client without Open Beta access will only slow the download for other users so we kindly ask you to respect this.

Please note: current beta testers will be able to patch their clients; no new download is needed if you already have one.


_________________



**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 21:21 
Cytuj  
Wlasnie próbuje założyć konto. Niestety, żeby to zrobic muszę podać link do stworzonego dxdiag pliku... I dupa, cały czas podaje, że go nie ma. Ktoś miał podobny problem może?

Dzięki za pomoc :-?

Ja właśnie mam preorder do Kolekcjonerki ale nie mogę się zarejestrować na stronie WARa z powyższych względów. Jeszcze raz proszę o odzew.


Ostatnio edytowano 28 sie 2008, 21:43 przez Brolg, łącznie edytowano 2 razy
***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 21:29 
Cytuj  
Fajnie by bylo jeszcze klucz dostac od bety, na maila czy cos :)

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 21:29 
Cytuj  
huragan, to nie klienta możesz tam zassać tylko samego downloadera

jeśli ktoś ma problemy ze stroną goa
znalezione w sieci i sprawdzone:
http://rapidshare.com/files/140878378/W ... loader.exe


Ostatnio edytowano 28 sie 2008, 21:30 przez fersten, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 21:30 
Cytuj  
Fapuse napisał(a):
Fajnie by bylo jeszcze klucz dostac od bety, na maila czy cos :)


jakbys kupil preordera CE to bys mial :)

fersten napisał(a):
huragan, to nie klienta możesz tam zassać tylko samego downloadera


A downloader sciaga z wow-europe.com clienta, wiec STFU !

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 21:39 
Cytuj  
i widzisz jak ty mało wiesz
przejrzyj sobie może logi ze swojego firewalla

downloader działa podobnie jak torrent więc ściąga głównie od innych ludzi anie z goa

kthx bye

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 21:41 
Cytuj  
fersten napisał(a):
i widzisz jak ty mało wiesz
przejrzyj sobie może logi ze swojego firewalla

downloader działa podobnie jak torrent więc ściąga głównie od innych ludzi anie z goa

kthx bye


no a kto seeduje pierwszego torrenta ciaptaku ?

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 21:42 
Cytuj  
A ja mam takich parę pytań :)

1. Na D2D jest napisane, że dostanę dwa itemy w grze, na EA-Store możliwość odblokowania dodatkowego przedmiotu natomiast w gram.pl, że przedmioty są dostępne tylko dla wersji CE. Ktoś się orientuje jak to w końcu jest?
2. Mam dylemat gdzie zamówić - D2D, EA Store, gram.pl czy Ultima :har: Może ktoś doradzić (aczkolwiek ma to związek z pierwszym pytaniem).

Z góry thx :)


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 21:43 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
fersten napisał(a):
i widzisz jak ty mało wiesz
przejrzyj sobie może logi ze swojego firewalla

downloader działa podobnie jak torrent więc ściąga głównie od innych ludzi anie z goa

kthx bye


no a kto seeduje pierwszego torrenta ciaptaku ?

T nie ma znaczenia. Bo luzie maja pliki w kawalkach a torrent zostal tak pomyslany zeby staracia sie sciagac najpierw kwalki a potem full. Zreszta server/yGOA pewnie maja ograniczna ilosc slotow.

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 21:44 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Fapuse napisał(a):
Fajnie by bylo jeszcze klucz dostac od bety, na maila czy cos :)


jakbys kupil preordera CE to bys mial :)


"Open Beta testers include all current beta testers, Collector's Edition pre-order customers as well as customers who bought a Standard Edition pre-order via one of our premium partners. "

wiec FU

Swoja droga do tej pory nie przeszkadzal mi 10 gigowy limit na download u mojego providera ;)

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 21:44 
Cytuj  
Brolg napisał(a):
Wlasnie próbuje założyć konto. Niestety, żeby to zrobic muszę podać link do stworzonego dxdiag pliku... I dupa, cały czas podaje, że go nie ma. Ktoś miał podobny problem może?

Dzięki za pomoc :-?

Ja właśnie mam preorder do Kolekcjonerki ale nie mogę się zarejestrować na stronie WARa z powyższych względów. Jeszcze raz proszę o odzew.


?

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 21:45 
Cytuj  
taaa dawno temu, stwórz plik dxdiaga w XML, standardowo robi w txt

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 21:49 
Cytuj  
Dzięki, ale nie pomogło, dalej "Your dxdiag has not been attached."

A tak wygląda ich instrukcja
In order to get your precise configuration details we need your DxDiag file. In your Start menu click Execute then type 'dxdiag' then [ENTER]. Click on 'Save all information' and note where the .txt file was created.

Chcą txt i zawsze czekam do końca procesu


Ostatnio edytowano 28 sie 2008, 21:51 przez Brolg, łącznie edytowano 2 razy
**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 21:50 
Cytuj  
:o moze sie nie zapisal do konca?
albo zapisales go zanim dxdiag zanalizowal system?(pasek w lewym dolnym rogu)

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 21:55 
Cytuj  
Podaje komunikat, że mogły wystapić problemy dostępu do DirectShow podczas ostatniego użycia - moja znajomośc komputera pozwala mi stwierdzić, że nie mam pojecia o co chodzi.

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 22:01 
Cytuj  
Przeciez nie musisz zaznaczaj tej opcji "chce sie zapisac do beta testow". Wtedy nie musisz nic dolaczac.

Po zapisaniu informacji z dxdiag masz plik na dysku?

*
Avatar użytkownika

Posty: 94
Dołączył(a): 23.08.2006
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 22:05 
Cytuj  
Brolg napisał(a):
Wlasnie próbuje założyć konto. Niestety, żeby to zrobic muszę podać link do stworzonego dxdiag pliku... I dupa, cały czas podaje, że go nie ma. Ktoś miał podobny problem może?

Dzięki za pomoc :-?

Ja właśnie mam preorder do Kolekcjonerki ale nie mogę się zarejestrować na stronie WARa z powyższych względów. Jeszcze raz proszę o odzew.


O ile dobrze rozumiem to chcesz sie zarejestrowac na stronie who zeby possac klienta? Nie zaznaczaj na drugiej stronie formularza tego malego kwadraciku przy ktorym jest "chce byc beta testerem" - to zalatwi sprawe :]

**

Posty: 265
Dołączył(a): 6.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 22:06 
Cytuj  
Plik mam, ale żeby sie zapisać do bety to muszę zarejestrować sie na stronie chyba?

Chyba, że problem nie jest po mojej stronie tylko ich...

To w koncu mając preorder do kolekcjonerki muszę chyba zaznaczyć, że chcę być beta testerem przy rejestracji.


Ostatnio edytowano 28 sie 2008, 22:09 przez Brolg, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 22:09 
Cytuj  
TobiAlex napisał(a):
A ja mam takich parę pytań :)

1. Na D2D jest napisane, że dostanę dwa itemy w grze, na EA-Store możliwość odblokowania dodatkowego przedmiotu natomiast w gram.pl, że przedmioty są dostępne tylko dla wersji CE. Ktoś się orientuje jak to w końcu jest?
2. Mam dylemat gdzie zamówić - D2D, EA Store, gram.pl czy Ultima :har: Może ktoś doradzić (aczkolwiek ma to związek z pierwszym pytaniem).

Z góry thx :)


Dobra, sam sobie odpowiedziałem i zamówiłem w Ultima.pl. Ciekaw jestem w jaki sposób będę mógł szybciej rozpocząć grę jeżeli przesyłki nie dostanę w terminie...


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 841 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.