mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 06:12 
Cytuj  
Oh co ja zrobiłem :cry: teraz muszę popełnić samobójstwo :cry:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 08:04 
Cytuj  
DartMoor mozesz podac numer GG ???


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 08:21 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-10 07:12, Shinji Ikari napisał:
Oh co ja zrobiłem :cry: teraz muszę popełnić samobójstwo :cry:




Przydalo by sie moze bys troszke rozumu nabral :smile:


_________________
>>>>> Sqn to zdrowie kazdy "madry"czlowiek to powie. <<<<<

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 08:27 
Cytuj  
Wez chlopaka nie podpuszczaj potem mama przyjdzie na skarge ;p


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

**

Posty: 255
Dołączył(a): 9.12.2001
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 08:30 
Cytuj  
Ja tylko potwierdzam jego zdanie.
A co juz zrobi to jego sprawa, ale moze sie zlituje i skoczy z mostu, wyszlo by to nam wszystkim na dobre.


_________________
>>>>> Sqn to zdrowie kazdy "madry"czlowiek to powie. <<<<<


Posty: 29
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 08:35 
Cytuj  
BaroO moj numer GG jest na 2 stronie tego topicu.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 10 maja 2002, 10:50 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-10 09:30, Bayu napisał:
Ja tylko potwierdzam jego zdanie.
A co juz zrobi to jego sprawa, ale moze sie zlituje i skoczy z mostu, wyszlo by to nam wszystkim na dobre.



Bayu mam nadzieję że bedziesz w chaosie , wtedy będziesz number One na mojej liście :grin:

A na Sc i tak miałeś lamerską postać , tylko że za exp royalami się kryłeś :razz:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

**

Posty: 247
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2002, 09:30 
Cytuj  
Jezuu wy wszystkie topici musicie zamieniac w gowno ??......


_________________
"Computer games don't affect children. If Pac-man had affected us when we were kids, we would all be running around in dark rooms, swallowing magic pills and listening to repetitive electronic music nowadays..."

***

Posty: 674
Dołączył(a): 8.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 maja 2002, 09:36 
Cytuj  
ma sie znolnosci nie :razz:


_________________
_-=[k]=-_
kryzys

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 21:20 
Cytuj  
No wiec, chcialbym powrocic do tematu i zaproponowac jedn patent, ktorego wprowadzenie popra chyba wszyscy a i GMom nie powinien sprawic wielu trudnosci. Wiem, ze najazdy, oblezenia i te sprawy sa wciaz daleka przyszloscia, ale coraz nam do niej blizej. Dlatego chcialbym poprosic o lekka modyfikacje strazy(a w szczegolnosci Battle Magow). Nie mamy jeszcze zadnego burmistrza, ani innego organu rzadzacego(i znajc zycie dluga nie bedziemy mieli), ktory wyplacalby pensje broniacym miasto straznikom, dlatego proponuje aby nie atakowakli oni innych graczy, tylko potworki.
Wydaje mi sie, ze takie rozwiaznie ma duzo plusow, bo po pierwsze umozliwi rozwoj chaosowi, a po drogie(i co wazniejsze) zmobilizuje praworzadnych graczy do dzialani i zorganizowania jakiej wladzy zwierzchniej(podatkow, an straz itp.). Wydaje mi sie, ze jezeli zabronicie strazy atakowania graczy(do czasu az miasto zacznie wyplacac im zold), to gracze sami zaczna kombinowac jak tu sie bronic. To bylby taki impuls motywujacy ich do podjecia jakichs dzialan. Niech kazdy sie nad tym zastanowi i byloby milo gdyby wypowiedzial sie na ten temat...

No i najwazniejsze, czy jakis GM, moglby mi powiedziec, czy takie rozwiazanie byloby wykonalne i czy nie pochlonelo by za dzuo czasu z ich strony...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 21:25 
Cytuj  
Co za zbieg okoliczności że zostało to zaproponowane przez wojownika chaosu :grin:

Tak przy czymść takim pojawią się bandy 3-4 i będą zabijać pojedyńczych rzemieślników :grin:

*

Posty: 168
Dołączył(a): 25.03.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 21:25 
Cytuj  
ta,o to chodzi,a co do batle magow to przeciez nikt szans z tym typkiem nie ma,wiec straze trzeba skonfigurowac a battle magow usunac

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 21:30 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-16 22:25, Shinji Ikari napisał:
Co za zbieg okoliczności że zostało to zaproponowane przez wojownika chaosu :grin:


:lol:
Cytuj:
Tak przy czymść takim pojawią się bandy 3-4 i będą zabijać pojedyńczych rzemieślników :grin:


Ehh... Shinji, o to wlasnie chodzi, zebyscie mieli motywacje i sie zorganizowali. Jesli chcecie cale zycie sie tylko pakowac i najzedzac orki to ok, ale jesli chcecie z SoA zrobic shard wyjatkowy, to musicie wlozyc w to troche wysilku... Wybierzecie burmistrza, bedziecie placic podatki i po klopocie. Pamietacie jak wszyscy jaraliscie sie najazdami, oblezeniami miast i wynajmowaniem prywatnej strazy do ochrony? To sie samo nie zrobi. Do tego nie wystarcza scrypty Gmow. Tu potrzeba nas!

_________________
"Jestem zaprawdę jeno wędrowcem, pielgrzymem na tej ziemi! Czyż wy jesteście czymś więcej?"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Psyche dnia 2002-05-16 22:31 ]</font>

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 21:37 
Cytuj  
Battle mage moze zostac tyle zeby nei mial instakilla tylko np rzucal fireballe/lighty i byl do zabicia


_________________
My Silent Enigma...

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 21:39 
Cytuj  
O to wlasnie chodzi, tylko wydaje mi sie, ze taki BM to juz wyzsza szkola jazdy i powinien wiecej kosztowac od wiecniaka w ringmallu...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 21:40 
Cytuj  
Ja proponowalbym aby kazdy gracz mial jakies swoje wlasne miasto za ktore by placil podatki itepe wzamian nie bylby atakowany przez straz byle w jakim statusie... byloby to jego rodzinne miasto a kazda inna istota ktora mialaby crima lub murdera bylaby atakowana... no coz strazy nie da sie zabic gdyz jego 1 cios nas powala...


_________________
My Silent Enigma...

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 21:43 
Cytuj  
Troche malo przyszlosciowe rozwiazanie, bo jak taki chaos bedzie juz mial sporo kasy, to zacznie placic podatki i bedzie w danym miescie nietykalny...


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 21:44 
Cytuj  
w danym miesice bedzie nietykalny a przeciez chaos nie siedzi w jedny miescie i czeka na order az ich zgladzi to wlasnie chaos powinien nacierac :smile:


_________________
My Silent Enigma...

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 21:49 
Cytuj  
No tak ale jesli chaos zechce zaatakowac takie miasto, w ktorym placi podatki i nie zostanie zaatakowany przez straz, to miasto praktycznie jest nasze... :wink: ale zeszlismy z tematu. Jest tu ktos jeszcze???


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2002, 08:46 
Cytuj  
eee yerp obnizyl staty i macie teraz smieszna sytuacje :smile: W sumie kazdy ma skill walki na jakies 50% :smile: w sumie teraz w PvP beda same remisy hyhy :grin:
Aha, ladny avatar? Sam wysylalem :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.