mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 75
Dołączył(a): 6.03.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 21:56 
Cytuj  
Dalo by sie tak zrobic, zeby mozna bylo ustaiwac zwierzaki w szyku jakims? Bo to tak troche nie bardzo jak tak laza bezladna grupa za mna...

Aha, bym zapomnial.. Nie dziala mi komenda "Wszyscy chronic mnie","Wszyscy chron mnie" itp. i musze wpisywac wszystkie imiona po kolei. Tak ma byc? Czy to blad?
Z gory dziekuje za szybka i konkretna odpowiedz
*klania sie*
_________________
Bóg mi przebaczy, to jest jego fach.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Bazyli dnia 2002-05-16 22:58 ]</font>

*

Posty: 157
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2002, 11:17 
Cytuj  
to dziwne,ze ci ta komenda nie dzala, u mnie funkcjonuje bardoz dobrze.Moze przez pryzpadek zle wpisales do opcji makr. ja kiedys tak mialem, i troche czasu zmarnowalem zanim sie zorientowalem o co chodzi.
a te formacje to calkiem dobry pomysl.

*

Posty: 75
Dołączył(a): 6.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2002, 13:20 
Cytuj  
U mnie nie dziala...
Sprawdzalem czy dobrze wpisalem, probowalem tez wpisywac normalnie kilka razy i nic. Krzyczalem, blagalem a zwierzatka nic... :sad:


_________________
Trzeba ludzi znosić, jeśli nie umie się ich poprawić.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 maja 2002, 15:28 
Cytuj  
moze byc jeszcze jdan przyczyn, ze zwierzrta sie ciebie nie sluchaj, bo masz male animal lore. chyab ze masz duze , ale jezli tak to niewem cosie satlo. albo zwierzaki trzba czsem na karmic znim sie im powie co maja robic. jak na przykald oswoje grizzli to zanim zamna pojdzie to musze mus trsznie duzo mieska zapodac.

*

Posty: 93
Dołączył(a): 7.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 09:37 
Cytuj  
Co do ustawiania w szyku do wydaje mi sie ze bedzie to od strony technicznej bardzo trudne/ niemozliwe do wykonania.... ale nie mi o tym sadzic..


_________________
"Always look at the bright side of life...(tuDu tudutudutUD)"

*

Posty: 75
Dołączył(a): 6.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 11:34 
Cytuj  
Wiesz Zeiram, ja stosunkowo bardzo malo gram i jestem B kiepskim tamerem. Grizzliego oswoilem raz kiedy bylem zablokowany i mialem dwie opcje: oswoic i dac sie zjesc :razz: . Wybralem to pierwsze i udalo mi sie to po 15-20 min.... Zwykle oswajam brunatniaki, czarne, konie, lesne wilki itp.. Ale nigdy nie mialem problemow z rozkazami...


_________________
Trzeba ludzi znosić, jeśli nie umie się ich poprawić.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 14:31 
Cytuj  
Reakcja zwierzecia zalezy od jego stosunku do swojego pana. A zeby stwierdzic jaki jest, proponuje uzywac Animal Lore.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*

Posty: 75
Dołączył(a): 6.03.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 17:21 
Cytuj  
Wiesz Xanth to nie przez animal lore.. Normalnie sie mnie sluchaja. Zawsze. Ta komenda poprostu chyba u mnie nie dziala... Moze to przez clienta? Cos sie musialo popsuc..


_________________
Trzeba ludzi znosić, jeśli nie umie się ich poprawić.

*

Posty: 60
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 18:03 
Cytuj  
moze czas je nakarmic :razz:

*

Posty: 157
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 22:25 
Cytuj  
Xanth, ten komentarz z animal lore to czasem jest dosc mylacy .Otz ma Lore dos duzo aprzy kazdej probie na dzikim zwierzeciu jest on mniej wiecej taki:

To stworzenie nie bylo jeszcze nigdy oswojone i nie masz szans zeby to uczynic.

oczywiscie chodzi mi w tym wypadku o dzikie zwierzeta. co smiesniesze komentarz taki pojawia sie niezaleznie od zwierzecia. Zarowno w wypadku psow, kotow, wilkow , jak i przy probie na skorpionach , impach i tym podobnych.
Roznica jest natomiast zauwazalna przy komantarzu proby zwierzecia oswojonego. No ale to chyab tak ma byc i swoja droga bardzo mi sie podoba. Jak widze ze zwierze jest smutne, to znaczy ze czas je nakarmic, inaczej dlugo na nim nie pojezdze.
Tylko ten tekst, ktory dotyczy zwierzat dzikich jest cos nie tak.

*

Posty: 157
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 maja 2002, 22:28 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-18 12:34, Bazyli napisał:
Wiesz Zeiram, ja stosunkowo bardzo malo gram i jestem B kiepskim tamerem. Grizzliego oswoilem raz kiedy bylem zablokowany i mialem dwie opcje: oswoic i dac sie zjesc :razz: . Wybralem to pierwsze i


Ale mi chodzilo tylko o przykald ,zeby karmic zwierzaki , bo glodne nisluchaja czasem wlasciciela. a Grizzli to tak jakos mi przyszedl do glowy.Nie mailem zamiaru sie licytowac, kto lepszym tamerem jest.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.