mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 841 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 43  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 07:50 
Cytuj  
embe Ci napisze, że mózg masz za mały na taka świetną gre :wink:


_________________
psn

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 08:25 
Cytuj  
Falangista napisał(a):
Dlaczego?


Bo przyzwyczailes sie do wow'a, ze wszystko jest dopracowane i zapewne zakladasz ze wszystkie dobre gry mmorpg wygladaja jak wow. bo z wow nigdy nie bylo problemow... ;). a war na pocztku bedzie mial sporo bugow i balans bedzie posysal :D

Desh co do tych 10 mln wowowskich-saper i pasjans ma wiecej a przeciez nie sa to gry rewelacyjne dla mlodszego pokolenia :lol:

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 08:28 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
bo z wow nigdy nie bylo problemow... ;).


Taaaaaaaaa :P


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 08:35 
Cytuj  
Bodziu napisał(a):
Moge dopowiedziec na temat CE z Ultimy, tez czekalem az sie pojawi, aby moc zamowic, okazuje sie (po wczesniejszej rozmowie telefonicznej), ze oni maja te Pre boxy na CE zarejestrowane i beda w odpowiedniej chwili rozsylac po klientach mailem, wiec nie ma sie o co martwic :) Koszt CE w Ultimie wynosi 179zl.

ja kupowalem w gram.pl i 20.08 dostalem maila ze zlozyli zamowienie za mnie automatycznie, moge je anulowac albo zmienic rodzaj platnosci,
maila maja wyslac 5 dni przed przesylka ze chca pobrac mi kase i musze potwierdzic (wpisac nr cc, zrobic przelew czy zatwierdzic pobranie). na gram 180 zl


_________________
... I AM DEATH, THE DESTROYER OF WORLDS ...
Obrazek

*

Posty: 76
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 09:12 
Cytuj  
Kiedy składałeś zamówienie, ja złożyłem 20.08 i nic takiego nie dostałem?


_________________
“He’s got Waaagh, and he’s not afraid to use it!”

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 09:25 
Cytuj  
Kabu napisał(a):
Falangista napisał(a):
Dlaczego?


Bo przyzwyczailes sie do wow'a, ze wszystko jest dopracowane i zapewne zakladasz ze wszystkie dobre gry mmorpg wygladaja jak wow. bo z wow nigdy nie bylo problemow... ;). a war na pocztku bedzie mial sporo bugow i balans bedzie posysal :D

Desh co do tych 10 mln wowowskich-saper i pasjans ma wiecej a przeciez nie sa to gry rewelacyjne dla mlodszego pokolenia :lol:

Nie tyle, że przyzwyczailem sie dow wow, ale zazwyczaj jesli wykladam na cos pieniadze to oczekuje, ze dostane powiedzmy produkt spelniajacy moje oczekiwania. Ot mala inwestycja ja im place a Oni dostarczaja mi dobra zabawe. Uwazam to za normalna tranzakcje.

Kabu ile osob placi co miesiac 50 zeta za gre w sapera i pasjansa?
Wydaje mi sie ze warcraft wyznaczyl pewne standarty ponizej ktorych nie powinno sie schodzic chcac zarabiac dobre pieniadze na mmo fakt obecnie zdaje sie nieco ubogi dlatego licze ze war pokaze cos innego dam zarobic temu kto mnie przekona.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 09:32 
Cytuj  
wystarczyłoby żeby AOC miał abonament np 20 zł, a nie na poziomie wowa i miałby pewnie dużo wiecej fanów.

problem w tym że abonament jest identyczny a nakład pracy wydawcy nieporównywalnie mniejszy.
to tak jakby deu kosztowało tyle co golf

deu to fajny wózek w sumie i kosztuje mniej niż golf, a nie tyle samo.

odnośnie 10 mln, nie wiem jak tam mózg pracuje ale jeżeli 10 mln co miesiąc chodzi do tej samej cukierni na lody to nie może to być smak gowna


_________________
psn


Ostatnio edytowano 3 wrz 2008, 09:36 przez Deshroom, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 56
Dołączył(a): 28.02.2006
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 09:35 
Cytuj  
Girdian napisał(a):
Kiedy składałeś zamówienie, ja złożyłem 20.08 i nic takiego nie dostałem?

W mailu od nich 21.08 dostalem cos takiego:
"Dziękujemy za zakup Pre-Order Packa Warhammera Online. Pre-order pack daje Ci możliwość zakupu Edycji Kolekcjonerskiej. Aby ułatwić ten poces przygotowaliśmy zamówienie, które jest dostępne w Twoim koncie w "Moich zamówieniach".

Jeśli chcesz zmienić formę płatności lub adres dostawy, przejdz do zakładki "Moje zamówienia". Przypominamy, że premiera gry planowana jest na 18 września.

Pozdrawiamy,
Zespół gram.pl"

Jak wchodze w "Moje zamówienia" to mam takie cos:
* zamówienie nr xxxxxxxxxxx: złożone Śr, 20.08.2008, oczekiwanie na płatność (maila w sprawie płatności otrzymasz na 5 dni przed wysyłką)

a jak klikne na nr zamowienia to moge zmienic adres dostawy, platnosc lub anulowac zamowienie,
dzwonilem jeszcze do nich i powiedzieli ze dostane maila zeby potwierdzic platnosc i wpisac nr cc (taka forme wybralem)


_________________
... I AM DEATH, THE DESTROYER OF WORLDS ...
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 09:48 
Cytuj  
Najwiekszy problem z graczami z WoW jest taki, ze owe standardy ograniczyly ich mozgi do tego stopnia, ze nie potrafia juz grac inaczej a wszystko co inne odnosza do owego standardu WoWa. Ehhhh....

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 09:48 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
odnośnie 10 mln, nie wiem jak tam mózg pracuje ale jeżeli 10 mln co miesiąc chodzi do tej samej cukierni na lody to nie może to być smak gowna

Strasznie to naciagane. Jedzenie to nie rozrywka. Swego czasu w Polsce najlepiej sie sprzedawalo Ich Troje. Bylo gowno? Bylo.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 09:56 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Deshroom napisał(a):
odnośnie 10 mln, nie wiem jak tam mózg pracuje ale jeżeli 10 mln co miesiąc chodzi do tej samej cukierni na lody to nie może to być smak gowna

Strasznie to naciagane. Jedzenie to nie rozrywka. Swego czasu w Polsce najlepiej sie sprzedawalo Ich Troje. Bylo gowno? Bylo.
imho wogóle nie naciągane, jedzenie LODÓW to jest rozrywka, a ich troje ja nie słucham ale skoro wielu sie podoba to znaczy że gównem nie jest. ich troje jest świetnie opakowane i jakby nie spiewali to jest profesjonalnie zrobione.

twój bład polega na tym że uważasz się za kogoś wyjątkowo fajnego bo słuchasz muzyki która się podoba 1% ludzi na świecie i grasz w gry które podobają sie mniejszości.

ok, jeseś wyjątkowy a wiekszość to głupi plebs. z tym ze wiekszość powie że jesteś debilem bo się nie znają i nie są wyjątkowi :wink:


_________________
psn

***

Posty: 611
Dołączył(a): 25.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 10:03 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Deshroom napisał(a):
odnośnie 10 mln, nie wiem jak tam mózg pracuje ale jeżeli 10 mln co miesiąc chodzi do tej samej cukierni na lody to nie może to być smak gowna

Strasznie to naciagane. Jedzenie to nie rozrywka. Swego czasu w Polsce najlepiej sie sprzedawalo Ich Troje. Bylo gowno? Bylo.

Z punktu widzenia osob, ktore kupowaly plyty nie było dlatego placili kase i Wisniewski latal samolotem. Nie kazdy ma identyczne poczucie estetyki i nie kazdego bawi to samo Blizzardowi sie udalo zainteresowac swoim produktem dosyc duze grono odbiorcow. Trafili w rynek potrafili sprzedac produkt i co najwazniejsze utrzymac graczy. AoC bylo oczekiwane ale nie bardzo potrafili sie sprzedac a o utrzymaniu graczy mowy nie ma ludzie po paru dniach grania oddawlai gre za free znajomym... EA jesli chce trzepac kase musi zaspokoic gusta odbiorcow taki jest rynek. W sumie stac mnie na jazde mercedesem to dlaczego mam sie bujac rozklekotanym polonezem... i jeszcze udawac ze jest to jazda komfortowa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 10:05 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
twój bład polega na tym że uważasz się za kogoś wyjątkowo fajnego bo słuchasz muzyki która się podoba 1% ludzi na świecie i grasz w gry które podobają sie mniejszości.

Twoj blad polega na tym, ze popularnosc utozsamiasz z jakascia i dobrym gustem. Kirowanie sie gustami innych jest bledne. Nie bardzo wiem tez co sluchanie konretnego gatunku muzyki ma do bycia "fajnym". Sa pewne rzeczy ktore operuja w granicach kiczu, np. Ich Troje. Jak tego nie widzisz, to juz nie moj problem. :>


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 10:09 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Twoj blad polega na tym, ze popularnosc utozsamiasz z jakascia i dobrym gustem.
tak robie. nie widze w tym błedu dopóki cena jest adekwatna do jakości. co dobrego gustu - ich troje jest popularne bo oni maja dobry gust - dobry gust to taki gust który trafia do milionów, nie starają się spodobać Tobie tylko masom i to jest ich sukces.
ich troje to jest kicz, ale oni robią to specjalnie i to jest pro - nie widze w tym problemu

imo dopasowanie się do mniejszości a nie do mas ( w kwesti gustu ) w grze ONLINE to porażka


_________________
psn


Ostatnio edytowano 3 wrz 2008, 10:12 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 10:11 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Deshroom napisał(a):
twój bład polega na tym że uważasz się za kogoś wyjątkowo fajnego bo słuchasz muzyki która się podoba 1% ludzi na świecie i grasz w gry które podobają sie mniejszości.

Twoj blad polega na tym, ze popularnosc utozsamiasz z jakascia i dobrym gustem. Kirowanie sie gustami innych jest bledne. Nie bardzo wiem tez co sluchanie konretnego gatunku muzyki ma do bycia "fajnym". Sa pewne rzeczy ktore operuja w granicach kiczu, np. Ich Troje. Jak tego nie widzisz, to juz nie moj problem. :>

Agreed.
Windows to bardzo gowniany system, a jednak kazdy go uzywa bo poprostu w wiekszosci przypadkow nie ma innego wyjscia [;.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 10:13 
Cytuj  
a mnie się windows podoba i uważam go za świetny system - gdybym tak nie uważał to bym go nie używał.

co ci sie nie podoba w windowsie ?


_________________
psn

**

Posty: 400
Dołączył(a): 11.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 10:14 
Cytuj  
Bylek napisał(a):
Czy ktoś dysponuje jakimś info na temat empikowych CE ? Zamawiałem preorder box przez net i cisza, żadnego maila odnośnie CE, na www też nic nie ma na ten temat.


Cytuj:
Szanowny Panie,

Bardzo dziękuję za przesłaną wiadomość i jednocześnie uprzejmie informuję, że w chwili wystawienia w przedpsrzedaży edycji kolekcjonerskiej zostanie wysłany do Klientów, którzy dokonali zamówienia na pre-order mail z informacją, że można składać na nią zamówienia. Przez cały okres sprzedaży w przedsprzedaży możliwość zakupu będą mieli jedynie Kliencie, którzy zakupili preorder. Po premierze kolekcjonerskiej wyślemy drugiego maila z przypomnieniem o możliwości zakupu. Przez kolejne dwa tygodnie od daty premiery możliwość zakupu edycji kolekcjonerskiej będą mieli nadal jednie właściciele pre-ordera. Potem pozostałe egzemplarze zostaną wystawione na sprzedać dla wszystkich.


taką odpowiedź dostałem z empiku


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 10:20 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
a mnie się windows podoba i uważam go za świetny system - gdybym tak nie uważał to bym go nie używał.

co ci sie nie podoba w windowsie ?

Z wersji na wersje jest coraz bardziej ociezaly. Microsoft padl ofiara własnego suckesu. Chca zmienić system ale nie moga, bo zupelnie nowy OS sie nie sprzeda.
Vista miała mieć TONY nowych ficzerów i świetnych rozwiązań. Wyszedł w gruncie rzeczy XP z TONA niepotrzebnych rzeczy. (video nowy system sterowników który raz na zawsze by rozwiązał bolączki tego systemu, jak bluescreeny, restarty przy instalacji i kompatybilnosc).
Miałbyć nowy system plików. Ok, tego nie ma, zamiast tego był SQL Server 2005, ale jakiego usera to obchodzi ? :E.
Vista ma tez wbudowany DRM (po chuj ?).
Probowali tez poprawic "bezpieczenstwo" vista ma UAC. co z tego skoro reszta systemu kuleje pod tym wzgledem (ze zle zaprojektowanym system plikow na czele ;o).

Nie będa sie rozpisywał. Windows to dobry system. Szacun dla programistów którzy to robią i są w stanie go ciągnąc jakoś do przodu.
Tylko ze został źle zaprojektowany od samych podstaw i teraz ciezko go ulepszać. A tą całą propagande o modularnosci etc. to trzeba być idiotą zeby w to uwierzyć :E.

Aha sam używam Windows. Glównie dlatego ze lubie .NET i ciągle żyję nadzieją ze Microsoft wypierdoli z systemu Win32 i zrobić coś nowego :E.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 10:25 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Windows to bardzo gowniany system


iniside napisał(a):
Windows to dobry system.


Rozdwojenie jaźni łapie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2008, 10:27 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
iniside napisał(a):
Windows to bardzo gowniany system


iniside napisał(a):
Windows to dobry system.


Rozdwojenie jaźni łapie?

Wycioles dwa zdania z kontekstu i szpanujesz.
Gowniany bo gownianie zrobiony.
Dobry bo dziala i jest duzo softu na niego. Niestety na tym sie zalety koncza.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 841 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 43  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.