mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 13:45 
 
Cytuj:
2002-05-14 00:01, Nocturno napisał:
Dobra, teraz ja ponarzekam :razz:.
- lumberjacking, bowcraft, carpentry przestały rosnąć. Jeszcze przedwczoraj rosły podobnie jak na SC, ale dzisiaj nie rosną wcale
- w mieście jest dwóch krawców, dwóch stolarzy, a nie ma fletchera, provisionera, a kowal nadal ma wszystkich w głębokim poważaniu
- na SC działała komenda .setjob, pozwalająca ustawić sobie zawód, a tu nie działa


a)moze bys powiedzial ile masz procent bo jak to sprawdzic ????
jeszcze przedwczoraj miales mniej no nie?

b)to postaw sobie chatke i vendora

c)okropne, po prostu tragedia (niech jeszcze 30 osob o tym napisze, a bedzie ok)


_________________
Obrazek

*

Posty: 66
Dołączył(a): 11.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 14:20 
 
-Wiele skilli przestalo rosnac (np Int. Eval.)
-shady maja przy sobie czary z 7 kregu (zgroza, lich pewnie pelna ksiege :razz: )

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 14:28 
 
:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:
:smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :sad: :sad: :sad:
:smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :sad: :sad:
:smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :sad:
:smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :sad:
:smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :sad:
:smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :sad:
:smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :sad: :sad:
:smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :sad: :sad: :sad:
:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 14:35 
 
A czy tylko ja mam lagi :razz:


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

*

Posty: 105
Dołączył(a): 28.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 14:53 
 
Cytuj:
2002-05-14 14:45, exodus napisał:

a)moze bys powiedzial ile masz procent bo jak to sprawdzic ????
jeszcze przedwczoraj miales mniej no nie?

b)to postaw sobie chatke i vendora

c)okropne, po prostu tragedia (niech jeszcze 30 osob o tym napisze, a bedzie ok)



Nie bój, nie miałem po 100% tych umiejętności, a one nie rosły wcale, nawet podczas kilku godzinnego rąbania drzewek, a lumbera miałem 15%. Dzisiaj jednak zauważyłem, że już rosną. Za interwencję GM dziękuję.

Poza tym nie wiem czy mnie dobrze zrozumiałeś, Exodus. Nie piszę tego po to by sobie pobluzgać na adminów, tylko w celu poinformowania ich o tym. Chyba w interesie każdego jest żeby ten serwerek był cacy, nie? Nie chodziło mi o to że chcę żeby po zrąbaniu jednego drzewka podniosło mi skilla o 10%.


Posty: 47
Dołączył(a): 4.05.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 15:04 
 
Na sc mozna bylo rzucac czary majac kij w reku , a na SoA trzeba miec w reku ksiazke.
Nie da sie tego zmienic?
troche uciażliwe jest zmienianie caly czas z kija na ksiege.

A poza tym nie da sie nigdzie nauczyc niektorych skilli.

Mam nadzieje ze to poprawicie

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 15:07 
 
:smile: ----- :smile: -- :cool: :cool: :cool: :cool:
:smile: ----- :smile: -- :cool: ----- :cool:
:smile: ----- :smile: -- :cool: ----- :cool:
:smile: ----- :smile: -- :cool: ----- :cool:
:smile: :smile: :smile: :smile: -- :cool: :cool: :cool: :cool: RULEZ!!

BTW kowal ma straszne zycie na SoA mam nadzieje ze zlikwiduja troche rud :razz: :razz:



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: zbrojmistrz dnia 2002-05-14 16:12 ]</font>


Posty: 47
Dołączył(a): 4.05.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 15:08 
 
Nie mowiac juz o skillach walczac wrecz w 10 minut przyroslo mi 10 str.
A jak gralem na lutni to w 5 min. 15 dex.

nie mowiac juz o tych ciaglych lagach.


Posty: 47
Dołączył(a): 4.05.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 15:14 
 
Podobno da sie samemy obnirzac umiejetnosci .
JAK?

*

Posty: 153
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 15:28 
 
Galfar: na poczatku mozna bylo kiedy sie chcialo obnizac skille, a teraz jest zmienione i juz nie mozna kiedy sie chce, podobno(bo nikt tyle nie ma jeszcze procz GM`ow), ,bo mozna po osiagnieciu skillcapa dopiero bedzie obnizac, mi bez roznicy dopoki sie da to robic w ogole


_________________
I can see, what you see not,
vision`s milky than eyes rot,
when you turn, they will be gone,
whispering their hidden song,
than you see what cannot be,
shadows move where light should be,
out of darkness, out of mind,


Posty: 47
Dołączył(a): 4.05.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 15:46 
 
wiem ze moze nie mam jeszcze duzo skilli ale mam postac zasmiecona niepotrzebnymi skillami

*

Posty: 102
Dołączył(a): 23.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 maja 2002, 16:29 
 
HMMMM bylem bardzo szczesliwy ze moge postawic swuj wlasny piec zeby sobie rudy przetapiac a tu lipa mam piec ale zeby przetopic w nim cos to sie nieda MOŻECIE COS Z TYM ZROBIC

*

Posty: 102
Dołączył(a): 23.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 00:58 
 
Cze to znowu ja zni9kaja mi skrzynki z domu a kladlem na posadzce i palenisko nie dzial jak sie samemu zrobi


_________________
Istota okrucieństwa jest rozpoznawana zarówno przez ofiarę jak i oprawcę - przez wszystkich


Posty: 47
Dołączył(a): 4.05.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 16:25 
 
Jeszcze jedno niektorych podstawowych umiejetnosci nigdzie nie mozna sie nauczyc np.macefighting czy alchemy.

*

Posty: 105
Dołączył(a): 28.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 16:39 
 
Co się dzieje z vendorkami, że mówią że nie mogą sobie pozwolić na jakiś produkt? Cały czas sprzedawałem u stolarza, a teraz dupa, nie chce nic ode mnie kupić :sad:

Aha, jeszcze jedno. Czy będzie można budować domy z drewna? Jak na razie to mogę tylko drzwi zrobić, a ścian żadnych.


_________________
I stand Alone in a valley filled with Starlight
My Eyes suffer from Eternal Sparks
So shut the lids and Dream so I can see
the Trident clearer than Ever now.

And in My Darkest Fantasy
And as I reach for Hell
I am Free...

*

Posty: 85
Dołączył(a): 3.05.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 21:13 
 
Cytuj:
2002-05-15 17:39, Nocturno napisał:
Co się dzieje z vendorkami, że mówią że nie mogą sobie pozwolić na jakiś produkt? Cały czas sprzedawałem u stolarza, a teraz dupa, nie chce nic ode mnie kupić :sad:

Aha, jeszcze jedno. Czy będzie można budować domy z drewna? Jak na razie to mogę tylko drzwi zrobić, a ścian żadnych.


Vendorek mowi ze niemoze sobie pozwolic na jakis towar bo ma zamalo pieniedzy jak bedziecie wiecej kupowac u nich to napewno oni beda kupowac od was

Bedzie mozna budowac z drewna domki.Ale z czasem.


_________________
Widzieliście go? Rycerz chędożony! Herbowy! Trzy lwy w tarczy! Dwa srają, a trzeci warczy!</

**

Posty: 383
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 21:19 
 
A z kamienia też bedzie mozna?
A moze juz mozna?
A domki z łączonych elementów - np sciany kamienne, stropy drewniane? :smile:

*

Posty: 97
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 22:13 
 
Jesli chcecie zebym poprawil jakiegos buga piszcze na email [email protected] .


_________________
http://www.comerzled.pl


Posty: 6
Dołączył(a): 10.05.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2002, 09:45 
 
nie dalo by sie zniesc ograniczen na sprzedarz towarow ?? nauczylem sie 3 dodatkowych zawodow i po jakims czasie nie moge nic sprzedac bo juz sprzedawca mowi ze nie moze przyjac tego towaru! bez jaj jak ja mam zyc!!! najwieksza sume jaka mialem to bylo 330 gp i na dodatek ktos mi je zajebal.
a i jeszcze jedno bowcraft za malo rosnie (od tego czasu jak gram czyli od poczatku serwa urosl o cale 0.3 % :))

*

Posty: 102
Dołączył(a): 23.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2002, 11:58 
 
Kiedy bendzie mozna kamien gildji w domu własnej roboty postawic a kupione domy wywalaja z soa. a pozatym drzwi działaja odwrotnie niz powinny jak je zamykam na klucz to sa otwarte a jak je otwieram to sa zamknięte i dopiero nikt wejsc niemoze.


_________________
Istota okrucieństwa jest rozpoznawana zarówno przez ofiarę jak i oprawcę - przez wszystkich

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 114 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.