mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 10:07 
 
Deshroom napisał(a):
jak można zrobic site cały we flashu :har:

iniside napisał(a):
Zrobili tak update, ze az cala strona we flashu, gdzie jest troche tekstu zajmuje ponad 1,5MB .


Moze to ten sam gosc co robil strone do Daoca:D:P
Ilez whinow z tego powodu.


_________________
------

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 10:07 
 
Deshroom napisał(a):
iniside napisał(a):
Zrobili tak update, ze az cala strona we flashu, gdzie jest troche tekstu zajmuje ponad 1,5MB .
fakt strona wara na EU wygląda tragicznie - technologia jak na www jakiegoś wieśniaka co regeneruje kolanka stalowe do wodociągów

jak można zrobic site cały we flashu :har:


Poczekaj az zaczniesz grac na EU serwerkach i jak serwer padnie w piatek to wstanie w poniedzialek. No i jak patch wyjdzie na US to w EU bedzie moze za ~3 miesiace.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 10:08 
 
Nyx napisał(a):
A ty Desh mozesz sie zalogowac przez patchera na wersji US?
klienta US mam odinstalowanego w domu, przyjde do domu to zainstaluje i sprawdze :P
licze że zanim wróce do domu to już bedzie działało EU :wink:

@Oyci3C
kurwa czemu nikt nie powiedział żebym na d2d kupił US a nie EU - pytałem :lol:


_________________
psn

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 10:25 
 
Kurde, kiedy te młoty odpalą możliwość logowania się? Pojutrze beta a tamto leży. Węszę kichę.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 10:30 
 
Na US po pobraniu patch'a 188MB można się zalogować... ale nie ma jeszcze żadnych serwerów :lol:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 10:32 
 
Zacytuje tu bo dobrze odpisal na te wszystie marudzenia na GOA:



Cytuj:
1) I don't know why the EUAC isn't up yet, as you can imagine, that's not part of *my* daily job description. I'll check in the morning though.

2) Mythic and GOA speak just about every day on some level. We phone, email, etc. constantly. Anyone who says we are not in constant communication is not being honest. This doesn't mean that things get missed or messed up sometimes but we are always talking to each other.

3) No operation is perfect and, to GOA's credit, they are trying really hard to make this all happen. I'm not sure why some people think it is easy for two totally large, separate companies (with multiple divisions/studios) on different continents with different languages to coordinate something which has never been done before, launch an MMORPG simultaneously in North America, Europe and Oceania. Anyone who says this is easy is either lying or has never done this (the whole coordinate large companies things) before. It is precisely because GOA wanted to launch simultaneously (in order to ensure that the European customer didn't feel left behind as in most other MMORPGS) that we are trying to do this for them. If they had said that it would be okay to launch 30 days later, some of the issues that have come up wouldn't have been issues since they would have had 30 extra days to make them happen. But it is because they wanted the European player to have the exact same launch date that things got more complicated. Look, if they/us truly mess up and make mistakes, they/us deserve criticism. However, this absolute nonsense, yes nonsense, about either Mythic not caring or GOA not caring is both wrong and unfair. We do care, they do care and we are all trying very hard to make this work. If GOA and Mythic didn't care we would not be trying so hard to have a simultaneous launch because, let me tell you, that a launch in Europe at launch+60 would have been sooo much easier. If GO didn't care, they would not have made a fantastic commitment to the European player in terms of what they are doing with customer service and support post-launch for the game and they are following through on it but there are a lot of moving parts and yes, sometimes those parts get lost and/or broken. And if Mythic didn't care about the European customer, we would not be working as hard as we are to ensure this simultaneous launch. It would be ridiculously easy for us to miss the launch day in Europe, apologize and then continue on our merry way. All it would have taken is us not working as hard as we are with GOA together and then no simultaneous launch could occur.

4) Some things are easier for Mythic to do than they are for GOA because we are the developer of the game. Everything is in place for us already (it needed to be) and it is easier for us to react more nimbly because we are the developer of the game. GOA has to react to what we do and given the time and language difference, sometimes that takes a little longer.

5) In terms of things like the Preview Weekend Plus, well, all I have to say is that our role is to get WAR in the best shape for launch and if that means we're going to put the game up for a couple extra days to beat on it, we're going to do it. If because of various issues it isn't running in Europe then what should I do, stop the testing? Folks, that would be foolish and it could affect the game's launch. These extra days are not so NA players can feel superior or to make the European player feel inferior but rather to beat the heck out of the game some more before Open Beta. As I posted several weeks back we are working on some major issues for the game (like pathing and NPC AI) and while we are testing them internally, nothing beats lots and lots of additional people and additional load on the system(s). I'm sorry if this means that European players can't get into an extra couple of days but my #1 priority is making sure WAR is ready for launch on the 18th of September. And if my only two choices are have a PW+ and anger some people or skip the PW+ and possibly have more problems in Open Beta, I'll choose to test some more and anger some people at the same time. BTW, GOA is right when they say that neither Mythic nor GOA promised this extra time to anybody.

6) Working with a developer like Mythic on a project like this is never easy. We have to make lots of decisions on the fly and sometimes these decisions have a tremendous impact on the game and on the community. However, I've never heard of any decision made by Mythic or GOA that was aimed at intentionally hurting the European fans, period.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 10:45 
 
jasne, szkoda tylko że GOA nie umie samo gadać i coś normalnego napisać żeby ludzi uspokoić.
jeden news dziennie to troche mało, tym bardzej że bardzo lakoniczny.

nie udaje mi się zalogować loginem i hasłem które mam od dawna na forum WAR EU wiec nie wiem czy coś tam piszą.
wczoraj odzyskałem ponownie hasło i dalej nie moge się zalogować - rozumiem że to moze być wyłączone albo coś tam (nie jest to istotne).
chodzi mi tylko o to że jestem ciekawy czy GOA coś się tłumaczy na własnym forum
http://forum.war-europe.com/


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 10:51 
 
Niech sobie tlumacza co chca.

Fakt jest faktem, ze jak padnie serwerek Blizzard w Niedziele rano to jest up 20min pozniej.

Jak padnie serwerek GOA w piatek wieczorem to jest up w poniedzialek rano z poprzedzajacym postem z piatku:

"Unfortunately there is no1 in the office right now"

gg.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 10:58 
 
Wklejałem linka ze 3godz temu do tego tekstu MBJ :]

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 11:00 
 
ojciec nie przesadzaj. nie pamietam zeby tak sie zdarzylo w daocu.
i nie sadze zeby taka sytuacja miala miejsce po oficjalnej premierze.

u blizza serwer jest up po 20minutach. ale o ile pamietam to po premierze roznie bywalo. troche wiec im zajelo dojscie do takiego stanu

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 11:01 
 
Ale marudzicie, GOA ma duz czasu jeszcze, weekend zaczyna sie dzisiaj i zrobia wszystko, maja jeszcze pare godzin na wlaczenie rejestracji i serwerow open bety bo pojawia sie w pracy dopiero w poniedzialek rano :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 11:03 
 
Mendol napisał(a):
ojciec nie przesadzaj. nie pamietam zeby tak sie zdarzylo w daocu.
i nie sadze zeby taka sytuacja miala miejsce po oficjalnej premierze.

u blizza serwer jest up po 20minutach. ale o ile pamietam to po premierze roznie bywalo. troche wiec im zajelo dojscie do takiego stanu


Tak, ale Blizzard debiutował w tej dziedzinie (bo battle.net to zupełnie co innego) a Mythic nie skoro wypuścili DAoC.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 11:03 
 
Mendol napisał(a):
ojciec nie przesadzaj. nie pamietam zeby tak sie zdarzylo w daocu.
i nie sadze zeby taka sytuacja miala miejsce po oficjalnej premierze.

u blizza serwer jest up po 20minutach. ale o ile pamietam to po premierze roznie bywalo. troche wiec im zajelo dojscie do takiego stanu


W pierwszym roku od premiery WoW to zdażało się, że np Shadowsong leżał cały dzień, a nawet 3 dni (pamiętam, że raz tak było).


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 11:05 
 
embe napisał(a):
Ale marudzicie, GOA ma duz czasu jeszcze, weekend zaczyna sie dzisiaj i zrobia wszystko, maja jeszcze pare godzin na wlaczenie rejestracji i serwerow open bety bo pojawia sie w pracy dopiero w poniedzialek rano :)
w sumie racja, francuz ma teraz lancz a o 15 idzie do domu wiec zostały im 2 godziny :wink:


_________________
psn

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 11:07 
 
Mendol napisał(a):
ojciec nie przesadzaj. nie pamietam zeby tak sie zdarzylo w daocu.

Oj bywaly pady, bywaly:D Szczegolnie ciezko bylo wlasnie piatek-niedziela.
Tak samo aby uzyskac pomoc od supportu w tym czasie.

Mimo to sadze, ze wlasnie na tych bledach (mam przynajmniej taka nadzieje) z Daoca nauczyli sie juz jak pracowac i co robic, ich niepowtarzac.
Tak samo sadze, ze Mythic niepozwolilby sobie na zaniedbanie EU i odpowiednio podpisal umowe.
Miejmy nadzieje, ze mam racje.


_________________
------

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 11:11 
 
Mazee napisał(a):
Mendol napisał(a):
ojciec nie przesadzaj. nie pamietam zeby tak sie zdarzylo w daocu.

Oj bywaly pady, bywaly:D Szczegolnie ciezko bylo wlasnie piatek-niedziela.
Tak samo aby uzyskac pomoc od supportu w tym czasie.

Mimo to sadze, ze wlasnie na tych bledach (mam przynajmniej taka nadzieje) z Daoca nauczyli sie juz jak pracowac i co robic, ich niepowtarzac.
Tak samo sadze, ze Mythic niepozwolilby sobie na zaniedbanie EU i odpowiednio podpisal umowe.
Miejmy nadzieje, ze mam racje.

no wlasnie to jest wszystko koncert zyczen - tak samo liczylem ze bedzie ok w Vanguardzie w AoC i co i nic...
a mowienie ze Mythic niepozwolilby sobie na zaniedbanie EU jest troche blednym mysleniem
jakos na zaniedbanie EU w DAOCu sobie pozwolili
pokladam wieksza nadzieje w EA ze niepozwoli sobie na zaniedbanie EU i zlapie za jaja panow z GoA
mam 2 bety EU i US po tym tygodniu zadecyduje ktora gre kupic EU czy US

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 11:16 
 
m1sza napisał(a):
Mendol napisał(a):
ojciec nie przesadzaj. nie pamietam zeby tak sie zdarzylo w daocu.
i nie sadze zeby taka sytuacja miala miejsce po oficjalnej premierze.

u blizza serwer jest up po 20minutach. ale o ile pamietam to po premierze roznie bywalo. troche wiec im zajelo dojscie do takiego stanu


W pierwszym roku od premiery WoW to zdażało się, że np Shadowsong leżał cały dzień, a nawet 3 dni (pamiętam, że raz tak było).


1 dzień, 3 dni... nieważne ile, ale zawsze dostawałeś za to darmowe dni. I tak jest do dziś.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

**

Posty: 338
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 11:16 
 
Lufanga napisał(a):
no wlasnie to jest wszystko koncert zyczen - tak samo liczylem ze bedzie ok w Vanguardzie w AoC i co i nic...
a mowienie ze Mythic niepozwolilby sobie na zaniedbanie EU jest troche blednym mysleniem
jakos na zaniedbanie EU w DAOCu sobie pozwolili

Ale wlasnie na tym bledzie mogli sie nauczyc...tak samo GOA.
Zobaczymy, narazie to tylko nasze przewidywania.


_________________
------

**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 11:19 
 
3GB patch to bedzie patch z lokalizacja z tego co czytalem i bedzie opcjonalny. Ludzie z wersja angielska nie beda mieli tyle do sciagania.

ehh jak dobrze ze mam obie bety... czas obadac dobra strone mocy, bo po releasie nie bedzie kiedy :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2008, 11:21 
 
Spokojnie , spokojnie poczekajmy jeszcze a potem będziemy whinować, ja jakoś mam dobre przeczucia co do WAR , bo o ile pamiętam to na AoC było super hype i jak skończyło ;)

Mi ta odpowiedź od Mythica starczy , w sumie chłopaki mają rację , a co do super działających Blizzardowskich serwerków to ja nadal pamiętam serwery leżące po 3-4 dni lub lagi sięgające 50 000 ms przez 3 miesiące w godz. 19-23:00.

Niektórzy chyba zapominają jak długo WoW jest na rynku i jak długo jest dopracowywany.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.