mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 272 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 01:09 
 
roball napisał(a):
Zamiast pieprzyc o serv capach lepiej by bylo poczytac zrodlo i nie siac paniki.

Server caps
Previous closed beta testers are being let in. We are successively allowing more and more players join. The current population cap is 500 players per realm (so 1000 max players online per server) with an additional 1500 players in queue. We will raise both the online and queue caps by roughly 25% every few hours. This is a delicate process, vital in keeping the servers and starting zones in good shape. Reports from QA reveal that our Open Beta servers have indeed performed very well since they were brought online, as those of you who can currently play can surely attest to.


hmmm... na US serwach jest cap 2500


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 01:46 
 
Equal Does Not Mean Identical

*

Posty: 54
Dołączył(a): 7.04.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 05:53 
 
kij im w oko ... poranna kawa przed pracą przy komputerze ... aktywacja konta dziala, ale nie mozna sie zalogowac, aby dodac klucz do OB ...

zobaczmy co bedzie po 17-stej ...

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 06:39 
 
u mnie to samo, jako dodatek info ze juz jestem zalogowany :har:

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 07:12 
 
WTS WAR EU account or trade for WAR US account :lol:

Dają chłopaki czadu, na MMORPG.com niektóra wiara tak si wku.. że oddają swoje EU konta za darmo :lol: i kupują US...


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 07:28 
 
Mhm, tylko nie będzie z kim grać. Jak po pracy usiądę żeby pyknąć to amerykmany dopiero będą włączać kompy. No chyba, że będzie duża PL gildia.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 07:51 
 
m1sza napisał(a):
Mhm, tylko nie będzie z kim grać. Jak po pracy usiądę żeby pyknąć to amerykmany dopiero będą włączać kompy. No chyba, że będzie duża PL gildia.

Jak zaczelem wczoraj grac o 18, to musialem w kolejce na serwer czekac, wiec na brak graczy to bym nie narzekal :P.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 07:58 
 
U mnie dupa cały czas:(
Nie da się zalogować - wyłączyli autoryzację?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 08:43 
 
Bloodleaf napisał(a):
WTS WAR EU account or trade for WAR US account :lol:

Dają chłopaki czadu, na MMORPG.com niektóra wiara tak si wku.. że oddają swoje EU konta za darmo :lol: i kupują US...

Napaleńcuchy co nie chcą stracić żadnej minuty z open bety?
Jak sama nazwa wskazuje to beta, mogą się spodziewać 4x większego tłumu przy release - jeśli są profesjonalistami to zrobią serwery i załatwią łącza. Ja na razie popijam kawkę, czekam na kluczyk a wkurwiać się będę dopiero jak po premierze będzie się j!@#ć :wink:


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 08:48 
 
Dlaczego pisze że to jo założyłem ten wątek kiedy ja go nie zakłądałem? O:oO

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 08:57 
 
pooma napisał(a):
...
Jak sama nazwa wskazuje to beta, mogą się spodziewać 4x większego tłumu przy release - jeśli są profesjonalistami to zrobią serwery i załatwią łącza.
...

slow francuz i profesjonalista nie mozna stawiac obok siebie :/. z pracy widze ze sa wyjatkie, ale to sa naprawde nieliczne wyjatkie. zatem w dniu wydania i tak wszystko padnie. teraz tylko pytanie grac na us czy czekac tydzien zeby zaczac spokojnie grac eu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:00 
 
Kurwac... od 2h klikam YES:o

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:02 
 
sprawdź maila - mail z potwierdzeniem rejestracji przyszedł po pół godzinie klepania w yes


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:03 
 
a ja sie zalogowalem, pogralem. Powiem nawet na moim notebooku to chodzi na high detail teraz, bardzo mi sie podoba. Way to go GOA, good job :)


_________________
Nie mam pomyslu na signature

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:07 
 
lutus napisał(a):
Way to go GOA, good job :)

to nie GoA tylko Mythic ew EA

roball napisał(a):
Zamiast pieprzyc o serv capach lepiej by bylo poczytac zrodlo i nie siac paniki.

na sianie paniki jest juz za pozno
to ze capy beda zwiekszac to fakt ale 1000 na start? tych 1000 to nawet nie widac
kumpel czekal 4 godziny na scenario i sie nie dostal

wiesz wybaczyl bym GoA gdyby ladnie napisali tydzien temu ze postaraja sie aby start byl jak najlepszy ale niczego nie gwarantuja jako ze maja krucho z czasem a nie z tupetem ze wszystko jest ok gotowe itp i bdzie chulac jak nalezy

smutne jest to ze po nocce jak przyszedlem do pracy to dalej nie dziala (ile to juz jakeis 24h?) - chociaz maila dostalem - zaznaczam ja to testuje ja mam CB i moge grac na EU - ale znudzila mi sie na 5 lvlu jak smigalem po ghost serwerach

a jeszcze smutniejsze jest to ze prawie cale community WARa oraz DaoCa patrzylo im na rece - i zamiast naprawde sie postarac i zatkac buzie ludziom ktorzy na nich flamuja to zfailowali na tworzeniu kont


Ostatnio edytowano 8 wrz 2008, 09:19 przez Lufanga, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:12 
 
Lufanga napisał(a):
lutus napisał(a):
Way to go GOA, good job :)

to nie GoA tylko Mythic ew EA

No baaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2794
Dołączył(a): 16.06.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:20 
 
pooma napisał(a):
Bloodleaf napisał(a):
WTS WAR EU account or trade for WAR US account :lol:

Dają chłopaki czadu, na MMORPG.com niektóra wiara tak si wku.. że oddają swoje EU konta za darmo :lol: i kupują US...

Napaleńcuchy co nie chcą stracić żadnej minuty z open bety?
Jak sama nazwa wskazuje to beta, mogą się spodziewać 4x większego tłumu przy release - jeśli są profesjonalistami to zrobią serwery i załatwią łącza. Ja na razie popijam kawkę, czekam na kluczyk a wkurwiać się będę dopiero jak po premierze będzie się j!@#ć :wink:


Tez kluczyka z EA nie dostales?:D

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:30 
 
Lufanga napisał(a):
kumpel czekal 4 godziny na scenario i sie nie dostal

Dziwne, do 1 w nocy kolejki byly rzedu 5min (a czesto instant wejscie).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:40 
 
a my z kolesiem kurwa dalej nie możemy sie zarejestrować lol GOA roolez oj czuje ze czeka nas jeszcze sporo niemiłych niespodzianek ze strony tej firmy skoro open bety wystartować nie potrafią


Posty: 4
Dołączył(a): 7.09.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:45 
 
Jesli chodzi o scenario , to na cb tez sie dlugo czekalo, jesli ktos byl delikatnie powiem, niedoinformowany .... Kazdy wiedzial ze tylko i wylacznie Order vs Chaos zone, i kolejki byly po 2 min. ze wzgledu na populacje oczywiscie. Gierka daje rade, poza kodem sieciowym ktory dalej ssie troche. Pozatym grafika jest swietna , nie ma co porownywac do WoWkału. Gra sie zapowiada bardzo dobrze , miedzy innymi dlatego iz jest duzo watkow pvp,rvr , dzieki ktorym od 1 ew.2 ranku mozna bic expa jedynie na pvp :-) itemy ma sie za renown points.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 272 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.