mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 88
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 08:40 
 
U mnie działa na koncie założonym wczoraj.

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 08:42 
 
O co im chodzi z tym certain components blabla?


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

**

Posty: 277
Dołączył(a): 17.08.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 08:43 
 
Chodzi o itemki które dostajesz w pre-orderze CE, i inne takie pierdoły które włączysz dopiero w retailu


_________________
Grobulkashht- Black Orc - Dragonback Mountains
Mabro - Engineer - Eltharion
----------------->Fury - Guild

*

Posty: 54
Dołączył(a): 7.04.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 08:44 
 
spamowalem guziki jednoczesnie na 3 roznych przegladarkach ... IE, Opera, Firefox ... wygrala Opera ;] ... wogole najszybciej sie na niej zalogowalem, wpisalem kluczyk i go aktywowalem ... wszystko tam trwalo najkrocej, jakies 20 minut ;]

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 08:45 
 
Aaaa, okej :)


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

**

Posty: 277
Dołączył(a): 17.08.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 08:49 
 
Zaraz koniec patchowania, ciekawe czy odpali ^^

Edit : odpalil, bez aktywnego keya ;p


_________________
Grobulkashht- Black Orc - Dragonback Mountains
Mabro - Engineer - Eltharion
----------------->Fury - Guild

*

Posty: 88
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 08:54 
 
Ale jest i tak tylko 1 serwer i okolo 300osob w kolejce :P ja wlasnie czekam na wejscie

**

Posty: 277
Dołączył(a): 17.08.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 08:56 
 
Ja to samo ;p czas sprawdzić Zealota ^^ see ya


_________________
Grobulkashht- Black Orc - Dragonback Mountains
Mabro - Engineer - Eltharion
----------------->Fury - Guild


Posty: 31
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 08:56 
 
Rejestracja - niedziela godzina 16.....
Wklepanie klucza i rozpoczecie patchowania gry - poniedzialek 10....
Zaczynam sie bac co bedzie w retail...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 08:58 
 
przyszedł mail...


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 08:58 
 
Ja wymiekam,. albo 414 po kliknieciu na product key, albo ibnfo ze logged in i nic. Jak dam refresh to zabawa od nowa. Dzieki za ten guide, w sumie w ogole cos dziala dzieki niemu, ale to troche zenada ze trzeba sie bawic w jakis solucje do register stronki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:00 
 
ja się boje co będzie później jak wyjdzie gra:( po godzinie klikania przyszedł mail ze aktywowałem OB - wczorajszego dnia nie liczę bo poddałem się po 2 godzinach;)


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:07 
 
Ale jest to dopiero beta.

To jest beta na SIEDEM DNI przed release. Czego sie spodziewasz? Nie bedzie zadnych miracle update'ow z rozwijanego w podziemiach i ukryciu klienta - to jest zreszta oficjalne info, ktore bylo wklejane gdzies tutaj na forum.

Co do grafiki to proponuje zajrzec do opcji i skonfigurowac odpowiednio, zeby wyswietlala sie roslinnosc, ktora jest, i zeby ewentualnie bylo lepsze oswietlenie. Na modele kanciaste bardziej niz w WOW nie da sie juz niestety poradzic nic poza wizyta u okulisty.

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:12 
 
Już w grze :D

tzn w kolejce 158 of 234

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:14 
 
Neonin napisał(a):
przyszedł mail...


Ile trzeba czekać na maila od nich ?? Mija już 17 godzin i ciągle nic :D

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:16 
 
Ja czekalem jakies 2 godziny, ale to jest totalny random. Teraz czas na validate button mashing. Jakims cudem przebilem sie do product key.

*

Posty: 66
Dołączył(a): 31.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:20 
 
proces rejestracji dostarcza wiecej emocji (i zabiera wiecej czasu :) ) niz sama gra....
chyba "tegie" umysly specow marketingu musialy nad tym siedziec :P

*

Posty: 88
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:20 
 
konrador napisał(a):
Ale jest to dopiero beta.

To jest beta na SIEDEM DNI przed release. Czego sie spodziewasz? Nie bedzie zadnych miracle update'ow z rozwijanego w podziemiach i ukryciu klienta - to jest zreszta oficjalne info, ktore bylo wklejane gdzies tutaj na forum.

Co do grafiki to proponuje zajrzec do opcji i skonfigurowac odpowiednio, zeby wyswietlala sie roslinnosc, ktora jest, i zeby ewentualnie bylo lepsze oswietlenie. Na modele kanciaste bardziej niz w WOW nie da sie juz niestety poradzic nic poza wizyta u okulisty.


Człowieku to że jest to ostatnia beta nie znaczy że dali nam do testowania pełnego klienta. Grafike mam ustawioną na maxa a z oczami problemów nie mam. Moze przestań jarać tyle zioła to nie będziesz widział rzeczy których nie ma. Od razu widać żeś fanboy i nawet jak ci dadzą 2 tekstury na krzyż to wytłumaczenie znajdziesz.

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:25 
 
Ten post powinien być potraktowany jako puenta:

Zródlo gry-onlnie:

o czym wy ludzie pieprzycie??

qdlaczek ===>
Ta, co chwila wyłączają/włączają jakąś funkcjonalność.

wejdz na google i poszukaj definicj wersji BETA

Przed chwilą chciałem konto założyć - usługa niedostępna. Logowanie - usługa autoryzacji niedostępna.
BETA, BETA i jeszcze raz BETA

Porażka na całej linii. Nigdy nie widziałem tak kiepskiego przygotowania do odpalenia tak dużego i ważnego tytułu.
UWAGA WAZNY KOMUNIKAT - to nie jest odpalenie gry, to nie jest jej start. To jest BETA i dokladnie na tym to polega, na testowaniu roznych sytuacji

Bywały gry w których ze względu na obciążenie łącz zdarzały się chwilowe problemy z przejściem procedury rejestracyjnej czy logowania. Ale to jest KATASTROFA.
wiesz, to magiczne slowo na B... BETA


xMAXIMx ===>

Nawet AoC którego head start opóźnił się o 8 godzin był przygotowany lepiej, wszyscy w końcu mogli się zalogowac w ten sam dzień, który ogłosili.
Ale zauwazyles (eu)Geniuszu ze to nie jest start gry? to jest wersja beta.



Ja wiem ze wiekszosc z was traktuje Bete jako mozliwosc pogrania za darmo.. ale ta wersja sluzy do TESTOWANIA a nie do dawania radosci dzieciom neostrady i gimdebilom.


Po prostu nic dodac nic ujać/ Zgadzam sie z nim.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 09:30 
 
Mugrim - czy ty tez jestes dzieckiem Neo ? ;)

Prosze (tez z GOLa):
Beta Panie mądralo dotyczy się tylko i wyłącznie GRY, a nie serwisu logowania, rejestracji konta, etc, bo ten nie jest stworzony przez Mythic Software. Gdybyś nie zauważył, to niektórzy ludzie ZAPŁACILI za to, żeby zagrać wcześniej. Są kilometrowe wątki na innych forach europejskich z petycjami o ZWROT tych pieniędzy.
Jeszcze raz - GRA (wersja beta) i SERWERY DZIAŁAJĄ.
NIE DZIAŁA europejski serwis zarządzania kontami, który nie jest beta, przeprasza za to zresztą sam Dyrektor Generalny GOA.

Teraz rozumiesz?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.