mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 330
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 10:20 
 
ale jeśli widzę gameplay z PW jednego gościa i wygląda pieknie ...a wczoraj widziałem gameplay tej samej osoby z OB i wygląda jakby mial 1 fps, a TY mówisz ze to wina sprzetu?konfiguracji? skoro wszystko na maxa jest włączone to bardzo przepraszam ale coś nie moge uwierzyć, mam nadzieje że na czas OB wyłaczyli kilka rzeczy i tyle....mam nadzieje bo narazie grafika w porównaniu do PW/CB kuleje bardzo


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 10:21 
 
Optymalizacja silnika poprostu posysa. To jest imo priorytet w tym momencie zeby go dopiescic i dzialalao to naprawde porzadnie.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 10:22 
 
Vercin napisał(a):
...
Bodziu to tworzenie kont i logowanie to cos co nie wymaga sprawdzenia i przetestowania na pelnym obciazeniu/=?

nie, nie wymaga. badzmy szczerzy to jest strona do logowania i rejestracji. fakt, za mamy tu do czynienia z duza iloscia zapytan, ale to nie jest nowe zagadnienie, mega skomplikowane, ktore trzeba przetestowac podczas bety i szukac bledow. dali dupy podczas tworzenia strony i to jest ich wina, ze zastosowali nieodpowiednie rozwiazanie (rozbroilo mnie info o optymalizacji... cos takiego robi sie wczesniej)

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 10:28 
 
mam nadzieje bo narazie grafika w porównaniu do PW/CB kuleje bardzo

Ale...... Nie, nie mam juz sily.

Czekamy na premiere.

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 10:29 
 
Nie widze duzej roznicy w dzialaniu klienta tej bety od kienta cb, troche lepiej wyglada i mniej mi miele dyskiem, ale fakt ze ostatnio wyczyscilem system i poinstalowalem nowe sterowniki.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 10:30 
 
Elendir obecnie grafa jest lepsza jak w cb. Grałeś wogóle w ob ?

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

*

Posty: 88
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 10:32 
 
konrador napisał(a):
Moze przestań jarać tyle zioła to nie będziesz widział rzeczy których nie ma.

Ja nie widze rzeczy, ktorych nie ma i nie wierze w rzeczy, ktorych nie widze. Z toba jest troche inaczej, bo liczysz na miracle patcha (to chyba to ziolo), mimo ze w jednym z update'ow Mythic informowal, ze zadnego miracle patcha nie nalezy sie spodziewac. Co oczywiscie nie znaczy, ze rozwoj gry nagle stanal/stanie. Tak sie smiesznie sklada, ze troche tych betek mam za soba i dodatkowo troszke wiecej wiem od ciebie nt. tego, czego mozna sie spodziewac w dniu release i na pewno nie jest to patch upgrade'ujacy grafike (najwaznieszy element gry PVP!!11) do poziomu Assassin's Creed. Takze skonfiguruj klienta, wroc na miejsce, usiadz i uspokoj sie, bo cos ci sie totalnie pomieszalo.


Kolejny przykład cwaniaczka który myśli, że wie lepiej bo dłużej w grę grał. Szklaną kulę masz skoro twierdzisz że masz więcej pojęcia ? Naucz się czytać ze zrozumieniem a potem zabieraj głos. Ja nie oczekuje żadnego cudu. Gra wyszła 4 lata po innych produkcjach i wygląda tak samo a czasami nawet gorzej więc coś tu jest chyba nie tak bo rozwój grafiki od tamtego czasu drastycznie podskoczył. To samo tyczy się animacji walki, która jest liniowa. Jeśli ciebie zadowala patrzenie na ten sam ruch bez względu na to czy postać sra czy tańczy to gratuluję skromności. I trochę więcej dystansu do krytyki, a nie zachowujesz się jak ślepy fanatyk.

**

Posty: 330
Dołączył(a): 2.09.2007
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 10:33 
 
Viracept napisał(a):
Elendir obecnie grafa jest lepsza jak w cb. Grałeś wogóle w ob ?

V.


gram w OB właśnie ale EU a nie jak niektórzy w US, ale nieważne nie bede sie sprzeczał...pewnie macie racje :wink:
Cytuj:
Early this morning we told you that we were working on our database servers and that we would update you with more information as we had it. Now we can tell you that the situation is as follows:

We have processed all the information from yesterday, all the new signups from yesterday have been processed and you should have received your validation email, while the database server is down however it will not be possible to follow the link to validate your account.

We have brought down our database servers to reconfigure it as we explained to you previously. Currently we are in the process of finalising the software changes and we expect to be able to update you on the progress of this at around Noon CET today.

Once again, we are sorry for the disappointment and we ask for your patience for just a little longer.


_________________
Obrazek

**

Posty: 345
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 10:37 
 
ALL SERVERS UP!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 10:43 
 
Slaneesh napisał(a):
konrador napisał(a):
Moze przestań jarać tyle zioła to nie będziesz widział rzeczy których nie ma.

Ja nie widze rzeczy, ktorych nie ma i nie wierze w rzeczy, ktorych nie widze. Z toba jest troche inaczej, bo liczysz na miracle patcha (to chyba to ziolo), mimo ze w jednym z update'ow Mythic informowal, ze zadnego miracle patcha nie nalezy sie spodziewac. Co oczywiscie nie znaczy, ze rozwoj gry nagle stanal/stanie. Tak sie smiesznie sklada, ze troche tych betek mam za soba i dodatkowo troszke wiecej wiem od ciebie nt. tego, czego mozna sie spodziewac w dniu release i na pewno nie jest to patch upgrade'ujacy grafike (najwaznieszy element gry PVP!!11) do poziomu Assassin's Creed. Takze skonfiguruj klienta, wroc na miejsce, usiadz i uspokoj sie, bo cos ci sie totalnie pomieszalo.


Kolejny przykład cwaniaczka który myśli, że wie lepiej bo dłużej w grę grał. Szklaną kulę masz skoro twierdzisz że masz więcej pojęcia ? Naucz się czytać ze zrozumieniem a potem zabieraj głos. Ja nie oczekuje żadnego cudu. Gra wyszła 4 lata po innych produkcjach i wygląda tak samo a czasami nawet gorzej więc coś tu jest chyba nie tak bo rozwój grafiki od tamtego czasu drastycznie podskoczył. To samo tyczy się animacji walki, która jest liniowa. Jeśli ciebie zadowala patrzenie na ten sam ruch bez względu na to czy postać sra czy tańczy to gratuluję skromności. I trochę więcej dystansu do krytyki, a nie zachowujesz się jak ślepy fanatyk.


Grafika jest poprawna i... tyle, nie jest to może poziom conana, ale jak kon wspomniał przecież nie to jest najważniejsze w tego rodzaju grze. Mi się tylko nie podoba animacja postaci, walka, jak biegają, jak tutaj ktoś skwitował śmierdzi jednym z koreańskich grindowców i jak Boga kocham już ta z wow'a jest dla mnie 100 razy plynniejsza i bardziej naturalna, milsza dla oka.


_________________
@polygamia

*

Posty: 83
Dołączył(a): 6.12.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 10:45 
 
wszystkie serwery ON, rozumiem że większość gra na Burlok ?


_________________
. . .

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 10:48 
 
Ja gram w EU i było wszystko pięknie z grafiką w nocy.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 10:51 
 
Lokti napisał(a):
wszystkie serwery ON, rozumiem że większość gra na Burlok ?


Wiekszosc polakow gra na serverze WEM, to taki drugi Burning Legion :)


_________________



***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 10:54 
 
No i dlatego polazłem na Burloka ;)


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 10:57 
 
Kolejny przykład cwaniaczka który myśli, że wie lepiej bo dłużej w grę grał.

Tak to zwykle bywa, ze wiedza i doswiaczenie przychodza z czasem. Ty widac musisz jeszcze troche pozyc, bo nie wiesz za bardzo za jaka gre sie zabierasz (stad nieadekwatne wymagania co do jakosci grafiki bez uwzglednienia typu rozgrywki), co piszesz i do kogo piszesz. Nienerwowo.


Posty: 19
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 10:59 
 
Czyli to normalne, że tekstury które są 5+ metrów ode mnie pogarszają się coraz bardziej im są dalej. I ogólnie rzecz biorąc wyglądają trochę crappowato? W Closed wygląda to już lepiej, czy tak będzie również w retailu :/ ?

*

Posty: 78
Dołączył(a): 7.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 11:01 
 
SzErI napisał(a):
Czyli to normalne, że tekstury które są 5+ metrów ode mnie pogarszają się coraz bardziej im są dalej. I ogólnie rzecz biorąc wyglądają trochę crappowato? W Closed wygląda to już lepiej, czy tak będzie również w retailu :/ ?


zobacz czy da sie wylaczyc "level of detail"
opcja ta odpowiada wlasnie za pogarszanie / zmniejszanie szczegolowosci obiektow ktore sa daleko dla boostu performanca

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 11:01 
 
wlaczylem zobacyzlem animacje wylaczylem ;/ wracam do tibii


Posty: 42
Dołączył(a): 4.05.2006
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 11:04 
 
Ale marudy ;) nigdy nie dogodzisz ... Obacze jak mi sie bedzie w to pykac po prawie dwoch latach spedzonych na eq2 pvp servie

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2008, 11:05 
 
Tak jak pisze Hand, pokombinuj z opcjami. Poza tym wciaz jest lekki problem z doladowywaniem tekstur odpowiednio szybko, zebys nie widzial zbytniego rozmycia zaraz przed twoja postacia. Dziala (i przy tym wyglada) to o niebo lepiej, niz dzialalo jeszcze jakis czas temu - przynajmniej u mnie, bo problem nie dotyczy wszystkich konfiguracji sprzetowych.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.