mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 15:18 
Cytuj  
Tak jak kazda classa powinna swoj temat miec, tak i SW gorszym byc nie moze.

Piszcie o waszych wrazniach z gry ta postacia.

Ja dodam od siebie, jak dla mnie jest to jedna z ciekawszych postaci dostepnych w WARze. Szczegolnie cenie sobie ja za to ze jest czystym range dpsem bez zadnych petow i udziwnien. Classa napewno bedzie wymagac skilla i nie jest na zasadzie push 1 button only.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 15:24 
Cytuj  
Kurcze jak juz jeste?cie tomu wannabe i chcecie za?o?yc thread o jakiej? klasie to mogliby?cie sie troszczeke wysili? i napisa? co? sami na pocz?tek, materia?ów na necie jest pod dostatkiem.

A nie "jak dla mnie jest to jedna z ciekawszych postaci dostepnych w WARze. Szczegolnie cenie sobie ja za to ze jest czystym range dpsem bez zadnych petow i udziwnien. Classa napewno bedzie wymagac skilla i nie jest na zasadzie push 1 button only."

Tak zwane "we?cie i napiszcie".


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 15:26 
Cytuj  
Obrazek

I tak skończyła się moja przygoda z SW. Nie podoba mi się to napinanie łuku jak by strzelał w kosmos a nie kogoś oddalonego o 30~ metrów. Jak zobaczyłem ten efekt uderzenia mieczem, to myślałem że jakieś artefakty mi na karcie wyskoczyły.

No nic, jest wiele innych super klas.

Lol, forum schizuje. O_o


Ostatnio edytowano 9 wrz 2008, 15:35 przez Razoth, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 15:30 
Cytuj  
Eh Raztoh pobiegal bys SW na wyzszym lvlu zrobionego na Skrimish mastery to bys zmienil zdanie


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 15:34 
Cytuj  
Możliwe, ale nie mam czasu na spróbowanie każdej klasy niestety. Ten efekt uderzenia mieczem wali po oczach i zniechęca bardzo. Ale spróbuję się przemóc, bo dużo osób zachwala tę klasę.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 15:39 
Cytuj  
no tak ta animacja jest straszna, ale cale szczescie jest to do naprawienia. Pozatym jest to postac range dps i rzadko walczy w zwarciu : >


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead


Ostatnio edytowano 9 wrz 2008, 16:42 przez Nyx, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 15:47 
Cytuj  
Zgadzam sie, tez myslalem luzno o tej postaci, ale jak zobaczylem jak strzela z luku to w momencie mi przeszlo.

W hunterze w WoWie mi sie ta miodnosc gry najbardziej podobala. Strzelasz, leci kolorowa strzala w goscia blyskawicznie, duza cyferka wyskakuje i te sprawy.. A tu tragicznie animacja tego strzalu wyglada, gosc stoi 2m obok a ten celuje w niebo, a strzala leci raz prosto raz lobem.

*

Posty: 71
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 16:36 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Kurcze jak juz jeste?cie tomu wannabe i chcecie za?o?yc thread o jakiej? klasie to mogliby?cie sie troszczeke wysili? i napisa? co? sami na pocz?tek, materia?ów na necie jest pod dostatkiem.


Nie spinaj się tak Shad. Sam założyłem dwa tematy, ponieważ zależało mi na opiniach i doświadczeniach ludzi, którzy mieli już okazję grać klasami, które mnie interesują. Merytorycznej i czasochłonnej roboty to mam pod dostatkiem w pracy, a tu chcę sobie poczytać. Jak ktoś napisze piękniutki poradnik to założone przeze mnie tematy wyedytuję. Ajpromis. Peace :)

Nyx napisał(a):
zadko ...
Nyx zapamiętaj, że odmienia się na "rozwolnienie" i więcej się nie pomylisz.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 16:57 
Cytuj  
Odnośnie co do tych animacji strzelania z łuku do góry. Gdy strzelasz do przeciwnika który jest bardzo daleko wygląda to bardzo ładnie tak jak powinno. Ostatni byłem na scenario i stałem na pagórku wraz innymi pięcioma SW, aż milo było patrzeć na ten grad strzał spadających na destro. Znów drugą stroną medalu jest fakt, że rzeczywiście stojąc od przeciwnika 2m i napinając łuk nie wygląda to zbyt fotorealistyczne. Na dodatek strzały lubią sie bugowac i ich trajektoria wyglądają śmiesznie. No ale do walki middle - range mamy skrimish stance gdzie skille można używać w trakcie biegu i postać nie napina śmiesznie łuku do góry tylko strzela przed siebie.

Z jednych rzeczy co mnie irytuje najbardziej na dzień dzisiejszy to bugowanie sie mobow. Np strzelam do moba dostaje freeza a zachwile jest kolo mnie, przenika, znika itp. Nie wiem czy jest to moja wina czy lagow, a może rzeczywiscie jest to bug.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*

Posty: 116
Dołączył(a): 24.09.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 11:04 
Cytuj  
Mam 5 skilli w mastery (path of scout) i tak jest Glass Arrow tylko jak moge jej uzywac ?xD Nie mam gdzie tego skilla sie nauczyc.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 11:07 
Cytuj  
mariobros napisał(a):
Mam 5 skilli w mastery (path of scout) i tak jest Glass Arrow tylko jak moge jej uzywac ?xD Nie mam gdzie tego skilla sie nauczyc.

Musisz umiejetnosc wykupic za kolejny punkt.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 116
Dołączył(a): 24.09.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 11:29 
Cytuj  
thx

*

Posty: 116
Dołączył(a): 24.09.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 12:28 
Cytuj  
Wlasnie jaka strategie proponujecie na zdobywanie duzej ilosci RP w scenario ?Bo nawet jesli zabijam solo po 20 osob to dostaje po 200-400 RP (to w momecie gdy ownujemy przeciwnika) Tak samo jest w party, a sa ludzie co dostaja po 1-3k RP... Jak to jest u archera ?

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 12:30 
Cytuj  
Na ktorym levelu?

*

Posty: 116
Dołączył(a): 24.09.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 14:10 
Cytuj  
20 / 21 :P Robie po 20k + dmg zawsze i sporo kiluje ale nie wiem czemu strasznie malo RP dostaje.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 14:17 
Cytuj  
To zalezy od twojego renown rank i ranku przeciwnika. Duzo dostaja ci co maja maly rank renown. Jak masz sam pod swoj level, a killujesz tych co maja malo to gain jest zenujacy.

*

Posty: 116
Dołączył(a): 24.09.2006
Offline
PostNapisane: 29 wrz 2008, 14:26 
Cytuj  
mam renown rank 16. Czyli nie oplaca mi sie solo biegac xD ?

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 17:39 
Cytuj  
Zrobilem dzis SW na probe i mialem najwiekszy fun odkad zaczalem grac w WAR-a. Chyba reroll bedzie:)

Skirmish stance jest swietne, strzelanie w biegu, ale tez crity z Eagle Eye siadaja ogromne... Pure fun.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 19:08 
Cytuj  
Ogromne crity? Chyba sorc/bw nie grales. Dmg SW ssie i to mocno


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*

Posty: 116
Dołączył(a): 24.09.2006
Offline
PostNapisane: 1 paź 2008, 20:47 
Cytuj  
dmg SW ssie ? ja na t2 scenario zawsze robilem 20k expa grajac solo. Zawsze najwiekszy dmg na scenario. Trzeba tylko umiec grac. Kryty w tankerow nawet po 800 wchodzily - a to zadkosc. Debuff arrow + 2 buffy do dmg + eagle shot = kryt 800-1200 zalezy w kogo walisz. SW ma zajebisty zasieg ataku. Tanker na 15 lvl jak ja mialem 20 to nie mial zadnych szans solo ... Oczywiscie gra SW zaczyna byc fajna na wyzszych lvlach, ale chujowo sie nim expi ;/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.