mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 16:27 
 
Ossur napisał(a):
- serwery działają bez zarzutu (przynajmniej wczoraj) i są patchowane na bieżąco

działają bo nikogo tam nie ma:) ciekawe co będzie jak już uporają się z rejestracją:) kolejny fail?:)

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 16:40 
 
Hmmm... I dalej nic... I nawet nikt z dwukontowych nie pomyslal, coby kolezance cos oddac...


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

*

Posty: 70
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 16:57 
 
Kaymeth napisał(a):
Ja konto na stronie mam i czekam juz 28 h az przyjdzie e-mail aktywujacy....

Pzdr


A to ciekawe... brat zakładał o 16, aktywujący przyszedł po 10minutach, aktywacja chwilę później.


_________________
"Brothers... what we do in life... echoes in eternity."


Posty: 19
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 17:10 
 
Gdzie można się teraz zarejestrowac? Bo niby na stare konto próbowałem zrobić aktywacje (rejestrowane z 3 miechy temu, żeby się zapisać na betę), ale coś mail nie doszedł od wczoraj...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7136
Dołączył(a): 24.11.2003
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 17:11 
 
Ale sie zmienilo XD Caly dzien nie mialem czasu grac, teraz sie loguje i z pustego serwera mam nagle kolejke ;p

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 17:15 
 
SzErI napisał(a):
Gdzie można się teraz zarejestrowac? Bo niby na stare konto próbowałem zrobić aktywacje (rejestrowane z 3 miechy temu, żeby się zapisać na betę), ale coś mail nie doszedł od wczoraj...


Nie mozna, rejestracja i sprawdzanie kluczy na raz?! nie za duzo bys chcial.. tak to tylko w erze ;p


Posty: 19
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 17:20 
 
TT, qrwa. To co zostaje mi czekać x-czasu na to az mi klucz zweryfikuja...?

Dobrze, ze chociaz wspolokator ma juz dostep do bety :)


Ostatnio edytowano 9 wrz 2008, 17:22 przez SzErI, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 17:21 
 
SzErI napisał(a):
TT, qrwa. To co zostaje mi czekać x-czasu na to az mi klucz zweryfikuja...?

jesli to zrobia;) ja nie mam potwierdzenia od niedzieli


Posty: 44
Dołączył(a): 9.09.2008
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 17:22 
 
A to ciekawe... brat zakładał o 16, aktywujący przyszedł po 10minutach, aktywacja chwilę później.[/quote]

No to szczesciaz z Ciebie ... :P


_________________
WoW: 70 Hunt, 70 Mage - retired
WAR: R 10 RR 7 Marauder of Makkaison


Posty: 19
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 17:30 
 
Kaymeth napisał(a):
A to ciekawe... brat zakładał o 16, aktywujący przyszedł po 10minutach, aktywacja chwilę później.
No to szczesciaz z Ciebie ... :P


Jak to zakładał, gdzie?
Zakładał nowe konto? Przecież niby się nie da...

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 17:37 
 
Sidagel napisał(a):
Ossur napisał(a):
- serwery działają bez zarzutu (przynajmniej wczoraj) i są patchowane na bieżąco

działają bo nikogo tam nie ma:) ciekawe co będzie jak już uporają się z rejestracją:) kolejny fail?:)

ciekawe bo wczoraj jak gralem to serwer byl full
nie siej dezinformacji z laski swojej

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 17:44 
 
Cytuj:
15:50 CET, September 9 - Where we are right now
During the night between Monday and Tuesday, the backlogged key validation confirmation e-mails were processed and sent out to players. Many of the players who then received the confirmation of their key validation could still not gain access to the client patcher. This was caused by a delay between the confirmation of keys and the activation of beta access. This morning, our technicians were able to bridge this problem and players should now be able to patch and log in immediately after they receive their key validation.

With all the various problems and technical bottle-necks we have faced the last couple of days, we are now happy to announce that more than 70 000 Europeans have full access to the Open Beta servers. We have seen a strong development of server population and our game servers are continuing to perform very well overall. The few game server issues we have had has been quickly identified by our monitoring team and our internal server status notification systems has proven successful.

Although we are seeing a positive development on many of our platforms, this is much too late. Our systems have not performed satisfactory and we have much, much work to do. Let there be no mistake about one thing though: GOA are 100% committed to WAR in Europe, and we have Mythic by our side, supporting us. There has been increasing drama in the community and speculations are flying left and right. Variations of "we told you so" and "GOA has failed, Mythic should take over and provide WAR to Europe" etc has been uttered countless times over the forums. As much as we humbly accept much of the critique directed toward us for the way we have managed the Open Beta launch, let a couple of things be clear:

* GOA and Mythic are in this together, as we have for years. We've been through purgatory together and we've gotten back into the horse. The European Open Beta launch has not lived up to our, Mythics nor our customers expectations and we are sorry for this.

Setting up a business and infrastructure capable of delivering WAR to hundreds of thousands of Europeans in five different languages is not a trivial task. We have had a couple of days of setbacks, but we will get back there and deliver, with the help and support of Mythic.
* This is beta. This cannot be underlined sufficiently. When Heathrow launched a new terminal earlier this year, they were supremely confident that they would be able to handle the hordes of passengers going through their system. And they had good reason to be confident; the new terminal was truly state-of-the-art in every way, they had a significant over-capacity, they had executed very successful simulations and rehearsals. Yet at launch day, everything just crumbled. Whether it is an airport or an Open Beta of an MMO, large operations have one thing in common: it is impossible to simulate and prepare for them. No amount of preparations can prepare you for the real thing. This is precisely why we have an Open Beta, as opposed to just launching the game as-is.


Words cannot explain how committed and keen GOA are to bring WAR to Europe. This is why we will let actions speak for us. Very interesting announcements will be available at war-europe today.


Blessings,
-Magnus

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 17:58 
 
Ossur napisał(a):
Sidagel napisał(a):
Ossur napisał(a):
- serwery działają bez zarzutu (przynajmniej wczoraj) i są patchowane na bieżąco

działają bo nikogo tam nie ma:) ciekawe co będzie jak już uporają się z rejestracją:) kolejny fail?:)

ciekawe bo wczoraj jak gralem to serwer byl full
nie siej dezinformacji z laski swojej

a jaki jest limit graczy? bo to raczej wazna informacja;) moge miec 10 limit i tez powiedziec ze full:)

*

Posty: 70
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 18:10 
 
SzErI napisał(a):
Kaymeth napisał(a):
A to ciekawe... brat zakładał o 16, aktywujący przyszedł po 10minutach, aktywacja chwilę później.
No to szczesciaz z Ciebie ... :P


Jak to zakładał, gdzie?
Zakładał nowe konto? Przecież niby się nie da...


Przeczytaj moją poprzednią wiadomość.
Wystarczy wpisać docelowy adres strony rejestracyjnej (podałem wyżej) i można zakładać konto. Usunięto odnośniki na stronie głównej EU, jednakże i stronę i system pozostawiono.


_________________
"Brothers... what we do in life... echoes in eternity."

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 18:19 
 
Szukam konta z aktywnym OB kluczem, jak ktos ma to pm, z gory dzieki. Widocznie mam pecha poniewaz do tej pory nie przyslali mi maila.....


_________________
Bishop - Teon


Posty: 44
Dołączył(a): 9.09.2008
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 18:21 
 
Pinki ale dostalem klucz aktywujacy bete....?


_________________
WoW: 70 Hunt, 70 Mage - retired
WAR: R 10 RR 7 Marauder of Makkaison

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 18:53 
 
Nie dostalem maila ale zalapalo login/passa aaaaaaaa :D normalnie banan od ucha do ucha.. teraz sie patchuje.

edit: zadzialal login/pass znaczy sie, ze key zweryfikowany tylko maila nie ma.


Ostatnio edytowano 9 wrz 2008, 18:59 przez Morgul, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 44
Dołączył(a): 9.09.2008
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 18:55 
 
Co zrobilo... Sory ale po calym dniu oczekiwania nie mysle juz logicznie.... xD


_________________
WoW: 70 Hunt, 70 Mage - retired
WAR: R 10 RR 7 Marauder of Makkaison


Posty: 32
Dołączył(a): 26.08.2008
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 19:03 
 
Zaraz zaraz bo ja chyba nie rozumiem albo rozumiem zbyt dobrze....
Pinki...
Czy możesz wrzucić tu linka w takim razie do starej strony logowania???
Bo teraz to nie ma do niej żadnego linka...
O ile w ogole to co mówisz jest prawdą bo mi się nie chce wierzyć.
A mi by się to bardzo przydało bo do tej pory nie jestem pewien czy przy wysyłaniu kodu dobre hasło wpisałem i czy w związku z tym mi w ogóle przyjęło zgłoszenie.

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 19:06 
 
dziala wam link http://www.war-europe.com/#/activation/ ?

cholera mi sie otwiera caly czas 1 strona z newsami:( co jest do cholery, nic poczekam moze w robocie cos znowu sie pochrzanilo i mi z cache'u proxy wali:)


Ostatnio edytowano 9 wrz 2008, 19:10 przez Sidagel, łącznie edytowano 2 razy
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.