mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 23:40 
Cytuj  
dark_lord napisał(a):
Razoth napisał(a):
dark_lord napisał(a):

Desh gdzie Ty masz oczy skoro uważasz że aoc ma gorsza od who, do okulisty się przejdź - nie ma mmorpg z grafiką lepszą niż w aoc obecnie na rynku, może jeszcze powiesz że wow ma grafikę lepszą niż aoc.Chyba że grałeś na laptopie na którym Ci tylko wow działa.

ps - sry za offtop


A gdzie ci on napisał cokolwiek o grafice? Może połóż się już spać, bo majaczysz.


zdanie "nie wygląda jak gniot raczej wskazuje na grafikę" - co Ty nianią Desha jesteś ?? Załóż fanklub Desha bo widzę że się nudzisz koleś...

Ale on ma racje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 23:43 
Cytuj  
GOA zaczyna chyba panowac nad tym przedsiewzieciem, ktore ich wyraznie przeroslo.
Premiera powinna chyba wyjsc bez takich mega zgrzytow, bo po pierwsze czegos sie nauczyli, a po drugie juz nie bedzie tylu graczy i zakladania po 3 konta naraz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 23:44 
Cytuj  
Cap serwerów mogliby podnieść. ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 23:44 
Cytuj  
Fakt. Graczy bedzie znacznie wiecej.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 23:45 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Mówię poważnie, idź spać. Nawet trzyletnie dziecko zorientowałoby się, że "wygląda" określa tutaj ogólne wrażenie a nie grafikę.

A nad fanklubem pomyślę.


wiesz Desh krytykuje wszystko co jest związane z aoc - czy jak piszesz zdanie "ta dziewczyna wygląda ładnie" to masz na myśli wrażenie ogólne czy tylko wygląd ?? bo jeśli wrażenie ogólne to zmień słownik...


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 23:46 
Cytuj  
"With the servers running stable and smoothly and the number of beta testers steadily increasing, we have decided to raise the population cap of the most populated open beta servers. Our monitoring team are continuously monitoring the populations on the servers and will raise it further if needed.

The English servers which have had their population cap increased are
Burlok
Karag Dron
Karag Orrud
Karak-Hirn
Karak-Norn
Ellyrion
Alarielle
Worlds Edge Mountains
"

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 23:51 
Cytuj  
Nie chce mi się już dyskutować na ten temat, bo mnie to trochę śmieszy. Widzisz - nawet jeśli przyjmiemy, że mówił tylko o grafice (a nie mówił, serio, przecież to co napisał jest tak debilnie łatwe do zinterpretowania, że czuję się jak bym dyskutował z przedszkolakiem), to dalej nie napisał, że w WAR jest ona lepsza. Napisał tylko, że nie wygląda tak jak w AOC a o samym WAR napisał, że jest świetny.

W każdym razie twoja umiejętność czytania ze zrozumieniem jest poniżej średniej.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2008, 23:54 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Nie chce mi się już dyskutować na ten temat, bo mnie to trochę śmieszy. Widzisz - nawet jeśli przyjmiemy, że mówił tylko o grafice (a nie mówił, serio, przecież to co napisał jest tak debilnie łatwe do zinterpretowania, że czuję się jak bym dyskutował z przedszkolakiem), to dalej nie napisał, że w WAR jest ona lepsza. Napisał tylko, że nie wygląda tak jak w AOC a o samym WAR napisał, że jest świetny.

W każdym razie twoja umiejętność czytania ze zrozumieniem jest poniżej średniej.


kupię Ci słownik podaj mi tylko adres....

ps - koniec offtopa


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 00:03 
Cytuj  
nudzi wam się, pewnie konta wara OB nie chodzą :P
AoC to syf - interpretacja dowolna, ale sutki są git.

Ja mam dylemat czy BW czy WP, a i tak gram teraz IB :P

Nie wiem czy bede grał w WAR długo, ale na dziś bardzo mi się podoba - mam na mysli mechanike gry i dopracowanie opcji - nie grafikę choć jest bardzo dobra :wink:

ide spac bo znowu nie wstane przez ta bete - pa

ps.
pamietajcie o jednym u empire jest duzo BW a nie ma tankow bo to nie ta lokacja startowa potem sie wymiesza i ogólnie mozna oceniać, u dwarfów sa sami IB i inzynierowie nie ma BW :P
BW ma troche ciężko bo empire nie ma tankow wiec ich nie ma :P a chaos lata samo melee.

proporcje ocenimy koło rank 30


_________________
psn

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 01:23 
Cytuj  
powiedzcie mi jak sie NPC zachowuja -- chodzi mi o pathfinding

bo na poczatku roku to bylo tragiczne ijakos nie umiem znalesc filmiku ktory to pokazuje..

z gory thx za odpowiedz


_________________
Nauka jazdy w Tychach

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 07:58 
Cytuj  
Zdecydowanie lepiej, pathfinding zostal MOCNO poprawiony, choc nadal od czasu do czasu zdarza sie jakies dziwne zachowanie, ale np. wczoraj w czasie 4 godzin gry nie zaobserwowalem tego ani razu.
A,

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 08:05 
Cytuj  
InkubPendragon napisał(a):
Zdecydowanie lepiej, pathfinding zostal MOCNO poprawiony, choc nadal od czasu do czasu zdarza sie jakies dziwne zachowanie, ale np. wczoraj w czasie 4 godzin gry nie zaobserwowalem tego ani razu.
A,

Ja w ciagu 1h znalazlem okolo 30 zabugowanych NPC ktorych nie dalo sie zaatakowac chociaz oni do mnie strzelali..

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 08:39 
Cytuj  
Ale to nie jest pathfinding... maja go tez moby ktore w ogole sie z miejsca nie ruszaja.
A.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 09:58 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
to ze ceo goa o 2 w nocy pisal maila z przeprosinami to tez fakt.

- Pierrr!
- tak szefie?
- ono tu!
- ide szefie
- widzisz moj komputer?
- widze szefie
- nacisnij przycisk send o 2 w nocy ja musze juz isc - o moj boze juz 14!

;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 10:13 
Cytuj  
usmialem sie do lez.
prawie

http://thegreenskin.com/2008/09/09/a-le ... anagement/

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 10:40 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
http://thegreenskin.com/2008/09/09/a-lesson-in-bad-customer-relations-management/


no cala prawda o GoA

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 16:30 
Cytuj  
Gralem przez 3 dni na US:
milo, przyjemnie,
ludzie sami do party zapraszaja na pq.
w scenario strasznie fajnie mozna sie z randomami zgrac, ludzie znaja sie na swoich klasach

Gram od rana na EU:
wyscig i tagowanie innym mobow,
zanim dobilem rank 3 na czacie juz byl whine jaki war to fail i krzykacze wracaja do wowa,
scenario po stronie orderu zasysa
i cos czego nigdy w wowie nie lubilem a mianowicie przyjdzie jeden z drugim co pare razy zrobili dany pq i rozkazuja innym gdzie i jak maja sie ustawiac, kogo bic.. wielkie gosu od siedmiu bolesci


Szkoda tylko ze sa te roznice czasowe, bo na dzien dzisiejszy dla mnie US > EU. Pomijam nawet fakt tych problemow z rejestracja.


_________________
Duh, winning

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 16:43 
Cytuj  
Jakis do dupy serwer. Dzisiaj sie w poludnie pobawilem chwile Goblin szamanem, bylo milo, sami mnie do party brali, byl luz innymi slowy. Miales pecha trafic na debili. Coz zdarza sie :E.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 16:44 
Cytuj  
na WEM po stronie orderu gram.


_________________
Duh, winning


Ostatnio edytowano 10 wrz 2008, 16:45 przez shp, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2008, 16:45 
Cytuj  
shp napisał(a):
na WEM gram.

Pewnie w orderze :oops: :oops: To wiele wyjasnia.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 62 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.